Jump to content
Ліпатов Віталій

Матки карніки ШО від Ліпатова

Recommended Posts

15 часов назад, Mihail-ves сказал:

Матка (два покоління ІО) дає десь 25-30% бджілок з жовтизною. Це при тому що трутень завжди був тільки сірий. Думаю що там щось на генному

А крила тих 25-30% бджіл, що кажуть?

4 хвилини тому, Север сказав:

тих 25-30% бджіл

Тих, я ще не міряв, чекаю трутнів, вже настає час їх міряти. А бджілок зимою, якщо матка доживе до зими.

• Like 1
В 03.05.2021 в 12:13, Ліпатов Віталій сказал:

1. Придивіться чи то молода, свіжовилуплена(волохата) бджола, щоб виключити "зальотність"

Особенно при облете молодой пчелы блуждание велико(проверенно наблюдениями и временем). На сегодняшний день, за семьями  с  матками Виталия, таких изъянов не замечено...  Все в нашей жизни не исключено ... Будьте внимательны!

• Like 1
В 03.05.2021 в 18:30, Mihail-ves сказал:

Я думав тільки в мене таке може вийти, я ж початківець в ІО тому і грішив. Матка (два покоління ІО) дає десь 25-30% бджілок з жовтизною. Це при тому що трутень завжди був тільки сірий. Думаю що там щось на генному рівні. 

Нам ще багато треба зрозуміти у бджолах, з ними не так все просто.

Как не странно ,но Лоц тоже об этом упоминал . Причём утверждал что это генные мутацыи . Ну или как у Негра  белые  дети . 

• Like 1
В 01.05.2021 в 23:08, САНЯ88 сказал:

От прошлогодней ИО начали лупится рыжые пчелы,не массово,но в глаза бросается

Понаблюдал за пчелой которая только-только лупится,рыжих так и не заметил,хотя в улье их много. Я их перед этим перевёз на второй точок и поставил навряд с бакфастом,видать при облете зашли у сильную семью, раньше она стояла летком в другую сторону,потому к ним и не заходили другие пчелы. У Виталия прошу прощения, каждый имеет право на ошибку и я воспользовался этим правом.

• Like 2
6 годин тому, САНЯ88 сказав:

Понаблюдал за пчелой которая только-только лупится,рыжих так и не заметил,хотя в улье их много. Я их перед этим перевёз на второй точок и поставил навряд с бакфастом,видать при облете зашли у сильную семью, раньше она стояла летком в другую сторону,потому к ним и не заходили другие пчелы. У Виталия прошу прощения, каждый имеет право на ошибку и я воспользовался этим правом.

Нічого страшного. Я писав що такі випадки трапляються, і я ніколи не намагаюсь все заперечувати, бо іноді і палка стріляє ))). Десь може бути помилка замовника, а десь моя. Головне при цьому розібратися і вирішити проблему. Вдалого сезону вам і гарних маток.

• Like 2
  • Haha 1

Виталий, пользуюсь Вашими матками давно, я не новичок - Вашими матками доволен

• Like 1

Доброго дня всім. Інсемінації цього року почав 25 травня. Раніше не дозволив неполовозрілий трутень. Для порівняння, минулого року почав 16 числа. Тому маємо затримку в майже 10 днів. Весна внесла свої корективи. 

Затримки стосуються всіх, при питаннях дзвоніть після 20.00.

Тепер стосовно деяких змін в батьківських лініях: додався трутень пернера, комбінації з яким в батьках добре себе зарекомендували минулих років. Трутень береться від однієї сім'ї, від матки Карла Пернера. Тобто генетика її мами яку австрієць використовував як племінну. Будуть комбінації пешетц на пернера, які вже стали легендою ))) Побачимо чи вдасться повторити той результат.

Запис йде на 16 липня. Погода не радує. Дубак.

• Like 5
  • Thanks 3

В понеділок відбудуться перші відправки маток з перевіркою. Завтра буду дзвонить клієнтам по маткам без перевірки. Без перевірки графік замовлень наздожену, а по перевіреним так і буде затримка в 5-10 днів

• Like 2
  • Haha 1
1 час назад, Ліпатов Віталій сказал:

В понеділок відбудуться перші відправки маток з перевіркою

Вже руки чешуться від нетерпіння.

• Thanks 1
12 часов назад, Серж 82 сказал:

Вже руки чешуться від нетерпіння

Що замовляв?

11 часов назад, asot сказал:

Що замовляв?

Замовляв Скленар на пешец і ВТ, але ВТ немає. Віталій вчора сказав що є пешец на пешец, але я щось не рішився, може і пожалію.

В 05.06.2021 в 20:45, Ліпатов Віталій сказал:

В понеділок відбудуться перші відправки маток з перевіркою. Завтра буду дзвонить клієнтам по маткам без перевірки. Без перевірки графік замовлень наздожену, а по перевіреним так і буде затримка в 5-10 днів

Неплідних пару маток замовити можливо?

Є новини: 

1. З новою поштою танці закінчилися. Буду відправляти укрпоштою, єкспресвідправкою. Це створить певні затримки в доставці, взнавав, зазвичай йде довше на 1 день. Але іншого вибору не маю.

2. По неперевіреним маткам графік наздогнав. По перевіреним - як створилася затримка в 5-10 днів так і лишається.

3. Тестова группа варроа на тройзек показує дуже пристойну роботу в мене, та в інших учасників клубу Карніка України, цікаво які результати в замовників, яким теж була продана ця комбінація. 

4. Лишилось 5 замовників, яким потрібно замінить минулорічних, проблемних маток з перевіркою. Закрию борг в червні, як і обіцяв, всі контакти є, по наявності маток буду телефонувати. Всі борги По неперевіреним маткам закрив.

Працюємо далі.

• Like 4

Віталій скажіть в якому порядку можливо осеменіти моїх маток,черга чи як?

17 годин тому, Сергей 10 сказав:

Віталій скажіть в якому порядку можливо осеменіти моїх маток,черга чи як?

Телефонуйте

В 15.06.2021 в 08:59, Ліпатов Віталій сказал:

Є новини: 

1. З новою поштою танці закінчилися. Буду відправляти укрпоштою, єкспресвідправкою. Це створить певні затримки в доставці, взнавав, зазвичай йде довше на 1 день. Але іншого вибору не маю.

2. По неперевіреним маткам графік наздогнав. По перевіреним - як створилася затримка в 5-10 днів так і лишається.

3. Тестова группа варроа на тройзек показує дуже пристойну роботу в мене, та в інших учасників клубу Карніка України, цікаво які результати в замовників, яким теж була продана ця комбінація. 

4. Лишилось 5 замовників, яким потрібно замінить минулорічних, проблемних маток з перевіркою. Закрию борг в червні, як і обіцяв, всі контакти є, по наявності маток буду телефонувати. Всі борги По неперевіреним маткам закрив.

Працюємо далі.

Експрес доставкою бджоломатки не можна відправляти. Тільки стандарт. +1 день в порівнянні з новою поштою навіть не потрібно мріять( хіба що по області), а так сміливо добавляйте 3-4 дні, це з власного досвіду(

• Like 1
10 годин тому, Taras NTG сказав:

Експрес доставкою бджоломатки не можна відправляти. Тільки стандарт. +1 день в порівнянні з новою поштою навіть не потрібно мріять( хіба що по області), а так сміливо добавляйте 3-4 дні, це з власного досвіду(

Цікавився у Андрія Сумчанина, то він відправляє єкспрес - а в чому причина неможливості відправить маток експрес-доставкою?

16 хвилин тому, Ліпатов Віталій сказав:

Цікавився у Андрія Сумчанина, то він відправляє єкспрес - а в чому причина неможливості відправить маток експрес-доставкою?

Товариш хотів відправити експрес-доставкою  - знайомі дівчата на пошті сказали, що ніякої "експрес" нема, принаймні у них всі посилки їдуть однією машиною, лиш за експрес дорожче обійдеться...

• Like 1
12 хвилин тому, davolodya сказав:

Товариш хотів відправити експрес-доставкою  - знайомі дівчата на пошті сказали, що ніякої "експрес" нема, принаймні у них всі посилки їдуть однією машиною, лиш за експрес дорожче обійдеться...

теж взнаю чи є в тому сенс

Розібрався трохи з внутрішнім додатком Укрпошти, то хоча б можу самостійно формувати відправки. Побачу як воно працює, бо стоять у відділенні і формувати кожну відправіку бажання нема.

1 час назад, davolodya сказал:

Дівчата мають рацію. 

1 час назад, davolodya сказал:

В том году пересылали мне пакеты по укрпочте я узнавал за экспресс доставку разницы нет никакой едет в одной машине сроки одинаковые. Экспресс оформляется на месте в первую очередь в этом отличие. Но если есть номер накладной то можно отслеживать и не переплачивать.

• Like 1
2 хвилини тому, F.A.V. сказав:

Но если есть номер накладной то можно отслеживать и не переплачивать.

З власного досвіду можу сказати, що відстеження за номером накладної і смс-інформування  в "Укрпошти" налагоджено значно гірше за "Нову пошту". Буває, що повідомлення про прибуття на телефон приходить наступного дня після фактичного отримання посилки)
Інший випадок: тиждень посилка лежала на складі в обл. центрі (відстежував за номером). Вийшов на службу підтримки в соцмережі, а вони мені пишуть, так ото "з претензією": треба було експрес-доставкою оформляти, а так - все нормально, ждіть)

• Haha 1
4 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

Ну я ближче до Вас, з Кагарлика експресом не відправляють. Офіційна версія бджоломаток відправляють тільки стандартом. Я пробував і експресом і стандартом, їде однаково довго. 

2 часа назад, Олег Мельник сказал:

З власного досвіду можу сказати, що відстеження за номером накладної і смс-інформування  в "Укрпошти" налагоджено значно гірше за "Нову пошту". Буває, що повідомлення про прибуття на телефон приходить наступного дня після фактичного отримання посилки)
Інший випадок: тиждень посилка лежала на складі в обл. центрі (відстежував за номером). Вийшов на службу підтримки в соцмережі, а вони мені пишуть, так ото "з претензією": треба було експрес-доставкою оформляти, а так - все нормально, ждіть)

Для укрпошти застрягти на 2-5 днів десь в сортувальному центрі це звичне явище. 

• Like 2
  • Sad 1