Перейти к содержанию

Матки карніки ШО від Ліпатова


Рекомендуемые сообщения

Закрив замовлення до 17 червня по перевіреним і неперевіреним маткам.
Прикладаю список тих, до кого не додзвонився - якщо знайдете там себе то наберіть.
Сьогодні і завтра буду набирать тих кому повинген помінять бракованих маток з перевіркою за минулий сезон. Як і обіцяв закрию заборгованість в червні. Дякую що чекали.
 

33.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а брак по яких критеріях оцінюєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19.06.2021 в 19:53, Яцков Андрій сказав:

а брак по яких критеріях оцінюєте?

струтилася на протязі року, не засіяла, дуже погано сіє і тд... На початку теми я вказував гарантійні випадки.
Буває що і в інших випадках йду на зустріч клієнту. Якщо у вас якісь проблеми з маткою - телефонуйте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Віталій,а якщо матка 2019р тройзек  ,осім, 4мк без огранічення досі строче,не в ройку не заміни й натяку немає,то це неє браком ? :ay::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, Сергей 10 сказав:

Віталій,а якщо матка 2019р тройзек  ,осім, 4мк без огранічення досі строче,не в ройку не заміни й натяку немає,то це неє браком ? :ay::umora:

Є вдалі випадки, є не дуже - це нормально. Все ідеально бути не може.

Тепер стосовно пересилки укрпоштою:
1. Гарна новина, посилки що надіслав у суботу враховуючи праздники, замовники почали отримувати вже сьогодні.
2. Погана новина - укрпошта хоче з 1 липня припинити перевозку бджіл і маток - я наразі веду перемовини з представниками укрпошти по скасуванню цього необдуманого вчинку. Про результати доповім в темі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 хвилини тому, Ліпатов Віталій сказав:

2. Погана новина - укрпошта хоче з 1 липня припинити перевозку бджіл і маток - я наразі веду перемовини з представниками укрпошти по скасуванню цього необдуманого вчинку. Про результати доповім в темі.

Це наслідок того хейту, які влаштували ЗМІ та пасічники через запарені бджолопакети...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19.06.2021 в 19:53, Яцков Андрій сказав:

а брак по яких критеріях оцінюєте?

я розумію, але наслідки вигрібають усі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sanich сказал:

Це наслідок того хейту, які влаштували ЗМІ та пасічники через запарені бджолопакети...

400 пакетів могли і самі відправити, тепер у всіх матководів проблеми

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21.06.2021 в 20:49, Сергей 10 сказав:

Віталій,а якщо матка 2019р тройзек  ,осім, 4мк без огранічення досі строче,не в ройку не заміни й натяку немає,то це неє браком ? :ay::umora:

А у мене матку 2018 р. поміняли. Тільки одну прививку встиг взяти. Віталій :ay::ay::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Здається мені вдалося домовитися з укрпоштою про збереження відправки бджолиних маток Укрпоштою. Сьогодні тривають перемовини з технічним відділом і готується наказ. Весь день спілкуючись з представниками. 

Ітоговий наказ, якщо дозволять викладу сюди. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22.06.2021 в 11:45, Sanich сказав:

Це наслідок того хейту, які влаштували ЗМІ та пасічники через запарені бджолопакети...

 

8 годин тому, Ліпатов Віталій сказав:

Здається мені вдалося домовитися з укрпоштою про збереження відправки бджолиних маток Укрпоштою. Сьогодні тривають перемовини з технічним відділом і готується наказ. Весь день спілкуючись з представниками. 

Ітоговий наказ, якщо дозволять викладу сюди. 

 

Приблизно років 30 як користуюсь послугами укрпошти і з десяток років НП. Тут в Херсоні спека завжди за 30 і лише одного разу з десятка кліточок одна матка виявилась загиблою при нормальних бджолах супроводу.  Практика пересилки маток в кліточках себе виправдала, тут зміни не потрібні. А по бджолопакетах технологію пересилки і СУПРОВОДУ треба напрацьовувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я бы маток не рискнул Укрпочтой получать. Какие-нибудь полоски от клеща задержать на несколько дней это одно, а задержать матку это совсем другое. Укрпочта имеет репутацию шарашкиной конторы. Никто ни за что не отвечает. Как и везде в Украине.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, seim сказав:

Я бы маток не рискнул Укрпочтой получать. Какие-нибудь полоски от клеща задержать на несколько дней это одно, а задержать матку это совсем другое. Укрпочта имеет репутацию шарашкиной конторы. Никто ни за что не отвечает. Как и везде в Украине.

1. Ніхто, нікому, нічого не нав'язує. 

2. Наразі доходять без проблем. 

3. Відправляв матки в Єстонію - 2 тижні йшли. Дійшли, все ок. 

4. А хто відповідає з інших поштових операторів за доставку маток живими)))?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ліпатов Віталій сказал:

 

2. Наразі доходять без проблем. 

3. Відправляв матки в Єстонію - 2 тижні йшли. Дійшли, все ок. 

 

Это до поры до времени. У Укрпочты нет репутации надёжного перевозчика. Это игра в русскую рулетку.

4. А хто відповідає з інших поштових операторів за доставку маток живими)))?

Для продавца важно чтобы матка доехала живой а для покупателя не только живой а ещё и не испорченной. Лично я Укрпочтой отказался бы получать.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, seim сказал:

Это до поры до времени. У Укрпочты нет репутации надёжного перевозчика. Это игра в русскую рулетку.

4. А хто відповідає з інших поштових операторів за доставку маток живими)))?

Для продавца важно чтобы матка доехала живой а для покупателя не только живой а ещё и не испорченной. Лично я Укрпочтой отказался бы получать.

 

Ну приехал бы и лично забрал ,делов то .:umora: Все матки наченают сееть когда есть свита ,и эта свита ее кормит . При сильных взятках пчелы сами ограничивают матку . Все процесы замедляются . И говорить что матка испорчена нехорошо . Понятно что каждый хочет получить маток скорее ....

   

  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, seim сказав:

ля продавца важно чтобы матка доехала живой а для покупателя не только живой а ещё и не испорченной.

Цього року пересилка маток "спортила" дві матки. Одна полісянка приїхала до мене  так і не засіяла, і одна моя матка вільного обльоту приїхала в Харків і також не засіяла, а потім і пропала з вулика. Люба транспортировка живих товарі має свої навантаження на ці організми. І це треба прийняти та змиритись. Хіба що самому приїжджати та забирати. Але вчора хлопець з Березівка сам завози маток в Доманівку, і вони не доїхали, втопились в канді, яке на такій жарі просто потекло.  

я відправляю НП.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Mihail-ves сказал:

втопились в канді, яке на такій жарі просто потекло. 

Можно себе предтавить какая температура в  бусе НП ,

при плече  100 км  в сторону юга 

Отправку маток при такой жаре считаю проблематичной 

Но заказчики требуют , отправляю только  в больших коробках 1 кг,

даже если матки  всего четыре заказали 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, Мико сказав:

Можно себе предтавить какая температура в  бусе НП ,

при плече  100 км  в сторону юга 

Отправку маток при такой жаре считаю проблематичной 

Но заказчики требуют , отправляю только  в больших коробках 1 кг,

даже если матки  всего четыре заказали 

ці замовники так дістають, що інколи хочется все кинути. Добре що не беру оплату на перед. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці не перебільшуйте !!! Все доходить і в нормальному стані навіть і мені в Херсон. А у нас  33* з + завжди, І укрпошта і НП і навіть якась спецдоставка. Нормально приготоване канді витримує чудово перевозку. За дві доби в Україні доставляють в любий її кінець.

 

 

 

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mihail-ves сказал:

ці замовники так дістають, що інколи хочется все кинути. Добре що не беру оплату на перед. 

А мне "хочется" удалось осуществить 

Только хорошим давним покупателям пока дал ,

а на будущий год  если доживу , скорее всего всем откажу 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Мико сказав:

а на будущий год  если доживу , скорее всего всем откажу

Мені діватись нікуди, УС треба "насаджувати".;)

@Ліпатов Віталій вибачайте що тему гріємо, на дворі дуже пече, тому іноді забігаю в хату і строчу по клаві.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні написав Андрій Сумчанин що до укрпошти вже прийшло розпорядження про маток, - нажаль мені так і не надіслали його на перегляд.

Ну то таке... Головне що ми змогли добитись можливості мати відправника.

З чим всіх маткарів і вітаю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замовлення на цей рік вже не приймаю. 

Хватило б часу та сил виконати те, що пообіцяв...

Якщо буде щось по залишкам - буду писать сюди, в кінці липня.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні закрив минулий рік по бракованим маткам. 

Також закрив всі замовлення до кого дозвонився по 30 червня. Тому відставання скоротив до 2-3 днів.

Укрпоштою наразі все доходить живеньке. Трохи довше ніж новою поштою. На 1-3 дні. Але зважаючи на те, що і два тижні не проблема (коли відправляв у Литву укрпоштою) то це не проблема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Посылку получил, с почтальйонами поругался:umora:, матки живы. Неделя пути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...