Jump to content
tovukrstep17

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «Товариство матководів-селекціонерів бджіл української степової породи»

Recommended Posts

Пояснення про вимоги до тестерів нашої організації:

28.12.2020 в 18:04, tovukrstep17 сказав:

- быть убежденным сторонником содержания в месте своего проживания аборигенных (созданных природой) пород пчел. 
- иметь стаж пчеловождения и уровень образования, достаточный для достижения поставленной цели.
- иметь в своем хозяйстве достаточное количество пчелосемей и инвентаря для совместного использования при решении задач своей семьи и задач организации.
- быть готовым регулярно выделять из дохода своей семьи часть финансов для достижения поставленных перед собой задач в организации.
- уметь работать в команде на протяжении длительного времени (из нашей практики от 3 лет и больше).

Для тестера общие принципы те же.

29.12.2020 в 22:31, tovukrstep17 сказав:

Тестер  повинен відповідати вимогам, описаним вище, крім того має значення місце проживання. 

Тому індивідуальній підхід. А дивлячись на чийсь профіль

Тестер  повинен відповідати вимогам, описаним вище, крім того має значення місце проживання. 

Якщо в конкретній області вже працюють 1-2 тестери, то подальші вимоги не розглядаються.

Posted (edited)

• Місце розташування:кочую по Н-Северскому полесью
  • Інтереси:кочующая пасека монофлорно-медового направления
  • Пасіка в:Короп.
  • Стаж:свыше 25 лет
  • Кількість сімей:71-100
  • Тип вуликів:МК 10х(300+145)
  • Порода бджіл:бакфаст, пробую другие пром. породы

Тому висновок ГО по конкретному пасічнику - не відповідає вимога тестера по 4 пунктам.

Edited by tovukrstep17
6 минут назад, tovukrstep17 сказал:
В 29.12.2020 в 23:31, tovukrstep17 сказал:

естер  повинен відповідати вимогам, описаним вище, крім того має значення місце проживання. 

Тому висновок ГО по конкретному пасічнику - не відповідає вимога тестера по 4 пунктам.

Прошу разжевать выше написанное Вами по пунктам.

Что там конкретно не так.

А то как в банковском договоре чем дальше читаешь тем....... 

Edited by kroxaru
  • Like 1
57 хвилин тому, kroxaru сказав:

Что там конкретно не так.

Там все так, только на подходит для работы тестера в нашей организации.

59 хвилин тому, kroxaru сказав:

Прошу разжевать выше написанное Вами по пунктам.

Вы сами внимательно читайте условия для тастера и сопоставляйте с данными профиля.

Например

1 година тому, tovukrstep17 сказав:

- быть убежденным сторонником содержания в месте своего проживания аборигенных (созданных природой) пород пчел. 

- не соответствует.

и т.д.

• Haha 1

Вы сами внимательно читайте условия для тастера и сопоставляйте с данными профиля.

Например

- не соответствует.

и т.д.

Так чому саме не відповідає, тому , що не сидів на аборигенах не зрозумілого розливу чи грішний, що маю не місцеву пчолу, яж готовий каятись;

28.12.2020 в 22:48, Николай S сказав:

...., я маю можливість організувати окремий точок  для УС..................--готовий прийняти маток Вашого розливу для створення 3 тестових груп до 15 сімей кожна, з свого боку створюю ще одну, контрольну, тестову групу УС з іншого матеріалу, гадаю тип "Штукарський" добути зможу.

Оцінку результатів проведемо звісно по всім вимогам......

За собою залишаю право оприлюднювати інфу не залежно від того хто буде лідером.

:dntknw:

• Like 3
22 хвилини тому, Николай S сказав:

Так чому саме не відповідає, тому , що не сидів на аборигенах не зрозумілого розливу чи грішний, що маю не місцеву пчолу, яж готовий каятись;

Ви, як пасічник , робите те, що вважаєте на цей час необхідним.

Вам ніхто не заважає, Ви не додержуєтесь тих порад, що вам не подобаються. 

Ви тримаєте тих бджіл, що подобаються.

На здоров'я.

Але тестером  в нашій ГО не можете бути. Тому що інші пасічники роблять, що вважають необхідним в своїй організації.

Не переживайте дуже, робіть те що дає Вам задоволення і те що Ви передасте нащадкам!

• Confused 3

@Sanich Це не рекламна тема Ринку, тому не розумію чому звідси зникають коментарі які напряму задають ГО. 

• Like 4

Борис Иванович старается соблюдать чистоту рядов.:hi:

• Like 3
  • Haha 3
25 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

@Sanich Це не рекламна тема Ринку, тому не розумію чому звідси зникають коментарі які напряму задають ГО. 

Відповідній темі  про продаж маток даною ГО (звісно тема рекламна) але автору оголошення були задані конкретні запитання які прямо стосувались теми( товару якй пропонує автор оголошення), на які автор дозволив собі таким чином відповісти. Чому тему підчистили теж не розумію.  

Edited by Lefty
  • Like 1

Оскільки рекламна тема не підходить, тому задаємо тут питання, та слідкуємо за відповідями. 

Там в рекламній пропонують маток від цієї організації, то думаю що логічно і в організації питати, але тоді вже тут. 

• Like 4
1 хвилину тому, Mihail-ves сказав:

Оскільки рекламна тема не підходить, тому задаємо тут питання, та слідкуємо за відповідями. 

Там в рекламній пропонують маток від цієї організації, то думаю що логічно і в організації питати, але тоді вже тут. 

Спробував там все почати з чистого аркушу, побачим що вийде

• Like 4
  • Haha 1

Вважаємо дії адмінів правильними та своєчасними. Не можна перетворювати серйозні питання в балаган.

• Confused 1
4 години тому, tovukrstep17 сказав:

Например

- не соответствует.

и т.д.

Якась секта виходить.Повторюєте все,як матру.Цікавлять деталі,а не "водичка".

Вам тре якісно протестувати матеріал,при можливості порівнявши з іншими расами,чи поставити "галочки"?Чи злякалися що "Штукарська" порве:umora:?

• Like 4
3 минуты назад, Роман Кременчук сказал:

Вам тре якісно протестувати матеріал,при можливості порівнявши з іншими расами,чи поставити "галочки"?Чи злякалися що "Штукарська" порве:umora:?

Промеры крыльев вылезут на свет божий ближе к поздней осени вот тогда и сравнить будет можно,кто и кого.

• Like 1
3 хвилини тому, Роман Кременчук сказав:

Вам тре якісно протестувати матеріал,при можливості порівнявши з іншими расами

Що нам треба робити  з нашими бджолами ми знаємо наперед на 5-7 років.

Порівнювати РАСИ можна тільки за клавіатурою, порівнюйте.

А на прямі відповіді на Ваші запитання прохання не ображатися - які питання , такі і відповіді.

• Haha 1
  • Confused 1

Що нам треба робити  з нашими бджолами ми знаємо наперед на 5-7 років.

Я у Вас запитував,а не вказував.

Порівнювати РАСИ можна тільки за клавіатурою, порівнюйте.

Повірте,і за клавіатурою порівнюю і в "полі".

А на прямі відповіді на Ваші запитання прохання не ображатися - які питання , такі і відповіді.

Я не ображаюсь,я засмучуюсь,що так все у Вас "поставлено".Тому,більше питань немає:hi:.

• Like 2
  • Sad 1
12 хвилин тому, Роман Кременчук сказав:

Я не ображаюсь,я засмучуюсь,що так все у Вас "поставлено".Тому,більше питань немає:hi:.

А я так швидко не приймав би рішеня, бо гадаю, що якщо  до відповідей на питання по продажу буде підключено Людмилу Миколаївну то  все нормалізується  і ми матимемо реальну картину,  хоча  можливо у мене більш теж не буде запитань.:hi:

Edited by Николай S
  • Like 3
31.12.2020 в 09:44, Гурович сказав:

Стоит заиметь УСП и ты автоматически становишься более уважаемым членом общества:ole_ole:и все остальные критерии по. :rofl:

Жовті штани - два рази "Ку" ))

• Haha 1
  • Confused 1
2 хвилини тому, tovukrstep17 сказав:

Вважаємо дії адмінів правильними та своєчасними. Не можна перетворювати серйозні питання в балаган.

Питання Вам як представнику ГО дійсно задавались і по темі і серйозні, Виж натомість перетворили тему на балаган  дозволивши собі відповіді в хамовитій формі при цьому ігноруючи не зручні питання 

• Like 4
  • Thanks 4
1 година тому, Mihail-ves сказав:

Можу почати роздавати "на кутю", щоб повернути всіх на землю та нагадати правила спілкування на форумі.

• Thanks 1
1 година тому, Николай S сказав:

А я так швидко не приймав би рішеня, бо гадаю, що якщо  до відповідей на питання по продажу буде підключено Людмилу Миколаївну то  все нормалізується  і ми матимемо реальну картину,  хоча  можливо у мене більш теж не буде запитань.:hi:

Будем видіти.

В основному-то,хтів підтримати тих,хто б зголосився на тестування матеріалу,та,і самому було би цікаво-корисно.А вийшо,як вийшло.Хамство невиношу.

• Like 7
5 годин тому, tovukrstep17 сказав:

Якщо вже так вийшло, що приклад наводили на моєму профілі то  дуже  прошу які саме 4  пункти:ah: мені треба підтягнути з наявних 5-ти.

Edited by Николай S
  • Like 4
9 часов назад, Николай S сказал:

Якщо вже так вийшло, що приклад наводили на моєму профілі то  дуже  прошу які саме 4  пункти:ah: мені треба підтягнути з наявних 5-ти.

Ну не нравишся ты ему.

• Like 3
  • Haha 3