Jump to content
Виталий Овчарук

Опалітки, шпатель, календар, наклейки - made in Ukraine

Recommended Posts

10 годин тому, ЮМос сказав:

А так, приходиться вмокати якийсь стержень типу сірника в клей, наносити на матку.

Із підручних матеріалів найкращий шпатель для наклейки опаліток - зубочистка. Один кінець ствромив у клей та капнув матці каплю на спинку, а другий кінець послюнив та підчепив заготовлену мітку і прижав її до грудки. 

• Like 2
12 часов назад, Sanich сказал:

Із підручних матеріалів найкращий шпатель для наклейки опаліток - зубочистка. Один кінець ствромив у клей та капнув матці каплю на спинку, а другий кінець послюнив та підчепив заготовлену мітку і прижав її до грудки. 

В продаже есть маникюрные  причандалля ,для нанесения рисунка на женский  коготь 

Подходит для меток идеально и стОит не дорого 

• Like 3

Добро дня ! Щойно отримав Ваше замовлення. Дякую за БОНУС! До сезону 2021 - ГОТОВ!

• Like 2

А моя посилка застрягла на Укрпошті,вже тиждень неможе виїхати з Пилиповичів :(

2 години тому, Ігор 81 сказав:

Я дивлюсь таке не тільки з Вашою, сьогодні зайду у відділення спитаю як таке може бути? 

8 хвилин тому, Виталий Овчарук сказав:

Я дивлюсь таке не тільки з Вашою, сьогодні зайду у відділення спитаю як таке може бути? 

Не хвилюйтесь, там продукція не потребує швидкого використання. Мені чубуки винограду з Одеської обл йшли більше двох тижнів. Так працює Укрпошта.

Укрпошта  більше 13 700 відділень

• є самою поширеною в Україні
  • недорогою 19-27грн.  (найчастіше 25грн) 

це зручно і вигідно, сам користуюсь коли покупка незначна і можу почекати.  

• але бачу що неоперативна 

зараз відправки роблю з смт Бородянка, відділення працює 6 днів на тиждень, і нормально приймають посилки створені онлайн. 

Нова пошта  більше 6000 відділень

• це швидкість доставки
  • досить поширена, є якщо не відділення то пункти приймання-видачі

але за все треба платити

• вартість доставки 36-44грн. (найчастіше 41грн)  

Укрпошту розглядаю в подальшому як альтернативу Новій по доставці бджоломаток, це станеться якщо Нова Пошта більш жорстко контролюватиме такі відправки.  

5 годин тому, Ігор 81 сказав:

тільки що  з відділення, там запевнили що посилки вже в дорозі, можливо на сортувальних центрах їх не відмітили. 

49 хвилин тому, Виталий Овчарук сказав:

тільки що  з відділення, там запевнили що посилки вже в дорозі, можливо на сортувальних центрах їх не відмітили. 

Дякую.

15 хвилин тому, Ігор 81 сказав:

Дякую.

Повідомте будь ласка коли отримаєте посилку. 

2 години тому, Виталий Овчарук сказав:

Повідомте будь ласка коли отримаєте посилку. 

Добре.

8 годин тому, Виталий Овчарук сказав:

Після вашого відвідання відділення посилка вже в Бородянці

Укрпошта досить не погано маток пересилає. Якщо стоїть відмітка що це бджоли посилка йде як приорітетна.

• Like 1
27 хвилин тому, Ігор 81 сказав:

Після вашого відвідання відділення посилка вже в Бородянці

тоді виходить що цілий тиждень лежали в відділені, сьогодні тільки почали свій рух, надіюсь далі буде без сюрпризів, посилки застраховані на повну сумму, всі чеки зберігаю. 

• Like 1
26 хвилин тому, Stepan kernickj сказав:

Укрпошта досить не погано маток пересилає. Якщо стоїть відмітка що це бджоли посилка йде як приорітетна.

це добре, але я надіюсь що Нова Пошта не буде приймати якісь жорсткі міри по бджолам. 
мені не подобається сам факт коли я і клієнт не розуміє де зараз посилка.  

1 час назад, Виталий Овчарук сказал:

тоді виходить що цілий тиждень лежали в відділені, сьогодні тільки почали свій рух, надіюсь далі буде без сюрпризів, посилки застраховані на повну сумму, всі чеки зберігаю. 

Мои тоже застряли в Пилиповичях . Огорчяет другое ,что завтро планирую уехать на празники в Неколаевскую обл. ,а метки останутся лежать на почте если прейдут . Вернусь к 14 января .:unsure:

19 хвилин тому, koste сказав:

Мои тоже застряли в Пилиповичях . Огорчяет другое ,что завтро планирую уехать на празники в Неколаевскую обл. ,а метки останутся лежать на почте если прейдут . Вернусь к 14 января .:unsure:

если верить инструкции срок хранения посылки 1 месяц.

1 годину тому, Виталий Овчарук сказав:

Моя в суботу відправлена, сьогодні вже у Львові, ще день-два і буде у мене

11 хвилин тому, davolodya сказав:

Моя в суботу відправлена, сьогодні вже у Львові, ще день-два і буде у мене

Вашу, відправляв з Бородянки, тут проблема з тими що відправляв у себе з села, я так розумію просто пролежали тиждень у відділенні, можливо людський фактор. Асфальт в селі є, транспорт ходить справно. 

• Like 1
11 часов назад, Виталий Овчарук сказал:

если верить инструкции срок хранения посылки 1 месяц.

Так это понятно . Дело в другом что прешлют когда получится . Но сразу забрать не получится . После и за хранение возьмут деньги . Так что дишевле посылка всеравно не получится .:hi:

39 хвилин тому, koste сказав:

Дело в другом что прешлют когда получится . 

к сожалению Укрпочта так иногда работает, даже по телефону который на сайте дозвонится невозможно. 

Віталій, моє відправлення також пише, що прийняте в Пилиповичах ще 22.12, а далі ніякого руху немає:(. Що то вже за Пилиповичі?:blink:

10 хвилин тому, Яцков Андрій сказав:

Віталій, моє відправлення також пише, що прийняте в Пилиповичах ще 22.12, а далі ніякого руху немає:(. Що то вже за Пилиповичі?:blink:

з власного досвіду були випадки коли не завжди нормально відстежується посилка Укрпошти
якось вплинути на перевізника я не можу, у відділені стверджують що всі посилки відправлені, телефон на сайті не відповідає. 
тут треба запастись терпінням і почекати

1 час назад, Виталий Овчарук сказал:

к сожалению Укрпочта так иногда работает, даже по телефону который на сайте дозвонится невозможно. 

Я понимаю, всё будет хорошо. ;) Плохо что нельзя купить в отдельности метки с красными цыфрами . Для того что бы отделить дочек одной линии от другой .

3 хвилини тому, koste сказав:

Плохо что нельзя купить в отдельности метки с красными цыфрами . Для того что бы отделить дочек одной линии от другой .

Да они идут в комплекте рассчитанном на на 5лет.  Номерные белый фон черные цифры тоже подойдут для решения такой задачи.

• Like 1

Доброго дня. Також отримав своє замовлення.  Все подобається. Також дякую за БОНУС.

• Like 1