Jump to content
Конструктор

Переобладнання степлера для горизонтального натягування дроту на рамки

Recommended Posts

1 година тому, valik1986 сказав:

проволка чорна? які враження від неї і взагалі девайсу?

яка скоба на фото? і який у Вас боковий брусок (товщина)

Дріт чорний, тягнеться досить не погано , думав буде гірше.

Скоба 12мм боковушка 10мм , з 30 рамок вилізло 2 скоби ті що на фото вони в дереві змінили тоаекторію , таке буває і при збивані . 

В загалом задоволений , натягувати виходить досить швидко

• Like 1
1 час назад, Конструктор сказал:

Скоби тримаються досить міцно , навряд вилізуть . 

Спасибо с наступающим!

• Like 1

Прихильникам натягування дроту степлером раджу подивитись передостаннє відео Гращенка , він відмовився від цього методу в звязку з розтягуванням дроту після витопки воску . 

Edited by uam_63
8 хвилин тому, uam_63 сказав:

Прихильникам натягування дроту степлером раджу подивитись передостаннє відео Гращенка , він відмовився від цього методу в звязку з розтягуванням дроту після витопки воску . 

Хіба це залежить від методу натягування?

• Like 1
10 хвилин тому, uam_63 сказав:

Зверніть увагу! 

Він натягував меблевим степлером , ті скоби тримаються зовсім погано в дереві. Я таким методом натягував піврамки, а 300 навіть і не пробував .

• Like 1

В загалом скажу що метод робочий , особливо коли потрібно швидко і багато оснастити рамок , в рядах дроту є не велике відхилення , але допустимо , для пів рамки мабуть взагалі буде супер , їх потрібно завжди багато. 

Спочатку скоби степлер часто зажовува , трошки поробив стало нормально наче як притерся . Також тиск теж довелись підрегулювати , при низькому не забивав як треба, при високому лопала скоба .

Ще варто спробувати більш якісні скоби.

Якщо рамок в сезон потрібно не багато то і сверлилка + втулки буде точніше.

• Thanks 1
43 минуты назад, Sanich сказал:

Хіба це залежить від методу натягування?

Незнаю можливо, але в цьому році після перетопки рамок,  фото свого агрегату я покозував немає ніякої потреби в перетяжці дроту це мене радує . Гращенко складає враження адекватної людини якій мона довіряти , тож краще вчитись на чужих помилках .:IMHO:

Edited by uam_63
4 хвилини тому, uam_63 сказав:

Незнаю можливо, але в цьому році після перетопки рамок,  фото свого агрегату я покозував немає ніякої потреби в перетяжці дроту це мене радує . Гращенко складає враження адекватної людини якій мона довіряти , тож краще вчитись на чужих помилках .:IMHO:

Це залежить від матеріалу рамки та дроту. :IMHO: У мене рамки натянуті звичайним методом - підтягувати їх потрібно практично завжди. 

Теж працюю степлером від Фабро. Швидкість тішить. Із мінусів: буває скоби вириваються інколи тріскаються. Забити її в теж місце вже не просто. Також інколи скоба попадає не по центру бруска і дроти не на одному рівні. Користуюсь пребеною 10мм і буває що з іншої сторони виходить трішки(брусок 10мм). Тому 12мм я б не радив. 

• Like 1
9 хвилин тому, Romario сказав:

Теж працюю степлером від Фабро. Швидкість тішить. Із мінусів: буває скоби вириваються інколи тріскаються. Забити її в теж місце вже не просто. Також інколи скоба попадає не по центру бруска і дроти не на одному рівні. Користуюсь пребеною 10мм і буває що з іншої сторони виходить трішки(брусок 10мм). Тому 12мм я б не радив. 

В мене брусок 10мм  , скоби 12мм з 30 рамок лише 2 скоби вийшло.

мені ця музика подобається, провис дроту не сильно цікавить бо я його просто міняю на новий, от і думаю, чи зручно буде повторно завести, а ще якщо боковушку сильно вигина, я її можу перевернути, от повторне пренатягування мене і бентежить, а так цікава штука

35 хвилин тому, larson сказав:

мені ця музика подобається, провис дроту не сильно цікавить бо я його просто міняю на новий, от і думаю, чи зручно буде повторно завести, а ще якщо боковушку сильно вигина, я її можу перевернути, от повторне пренатягування мене і бентежить, а так цікава штука

В більшості скоба забивається так , що дріт можна просилити , але і приблизно 10% забиваться глибше ,  там дріт буде важко повторно заправити .

Що року на сімю оновлюю приблизно 4 гніздові рамки , якщо хоча б раз рамку вдасться підтягнути волною, то це мене повністю влаштує , потім на дрова.

Мабуть для піврамки медової,  натяжки вистачить на весь срок служби.:IMHO:

• Like 1
  • Thanks 1

Моє переобладнання степлера

• Like 2
В 03.03.2021 в 23:58, lins сказал:

Моє переобладнання степлера

ціна комплекту пластику?