Jump to content
gardener

Альо, гараж!

Recommended Posts

БЕЗ ВИНИ ВИНУВАТИЙ

Рано, ше покігаюсі,а Гані вже кричит.

-Місю вставай, не вілежуйсі.

-Чо сі чіпаїш ні зрані? Видиш ,шо погано спав,не віспавсі.

-Не віспавсі.

-Йой не віспавсі.Так курва хропів ,шо кури з бантів попадали,я тебе замучиласі дюхати попід ребра,би вбирнувсі.Але тебе як не вбиртай,хоть на право,хоть на ліво ,хоть горілиц хоть сторца,все одно хропів як кінь,шо Дністер перепливає.Я вже і подушку тобі на рийку клала,би писок закрити,але тоди ти зачинав пердіти ,а то ше гірше.Ади тако дивуюсі,як я з тобов житє прожила,і шо я в тобі знайшла,як ти, як не хропиш ,то пердиш,то чямкаїш як корова ,шо зуби струтила.

-Сама ти корова,та шей не дояна.Я думаю чого в мене бік чисто синий,тай попід груди болит.То ти курва так в ночи мене збила на винне яблуко,шляг би тебе трафив.А тепер з досвітку їш мене живцем.

-Я тебе ше не їла,я тебе зарис пережнікаю і віплюну.

-Чо хоч,чо сі чіпаїш зрані?

-Бо не лежи, як слутван.

-А шо маю з досвідку робити?В сраку тобі зазирати.

-Зарас так зазирну, шо око шукати будеш.В Городенку треба їхати,нинькі субота базарний день

-Тай шо буду купувати ?

-Як шо крупів всякіх треба,макарону.Лиш не купуй італійского бо я ,як була в італії то мені одна відьма давала варити, то пів днини варила,тай тверді були.Наших купуй,Київ Мікс,або Добрий мельник.Та шо я довго балакаю,на список то по списку купиш всьо.

-Матко Божа а це шо я пів Городенкі скупити маю?

-Підеш до Кулая на базу там всьо купиш зараз,але би всьо нюхав і пробував, бо той раз купив такі оселедці гийби ше в мори до вилову здохли .

-А здохла бис..

-Шо ти там прокрікав?Чи мені сі причуло.

-Тобі сі причуло.

-О і кугута купиш на базари,але файного,бо маїм дванадціть курок,а кугута на Міхайла на студінец зарізали то кури .Бери такого шоб курий толочив добре .

-Ну а я як це взнаю чи толочит чи нє,шо до сексопатолога його везти?

-Йой дивисі би я тебе до травматолога не вела .Запамнітай-Ситий кугут добрим не бувая.Як наш сусід ситий,а до його жінкі дєк забігая,а дєк худий.Поняв.

-А я який Ганько?

-А ти гладун.

-Це як?

-Ти лиш гладиш і ніц не робиш .

-А пірі би ті в горлі віросло.

-А тобі зуби в сраці.Давай вбирайсі і машінгвер,шпацер до городенкі би всьо застав ...

Йой їду в тоту Городенку і маю,якус тривогу.Все якус напасть маю,як їду.Шофер лиш мене увидів,вже сі завірив.

-Давай без здачі ,бо дрібних нема.

Курва а Гані мені дала три по п'їтсот. Шем такий називаний не був.Я йому тоже відповів.Але ліпши би мовчєв.Якас жінка дитині вісімнадціть рік вуха затулила,такі були страшні слова.Я хотєв паров слів вівчити,би потім Ганю пообзивати,але не запамнітав.Ледве в Городенці мені здачу з пів тисічі дав,а так клєв, шо побожні баби христилисі,а вікна в автобусі запотіли..Йой зачєв лазити по тотій Городенці.Перший раз побіг на базар кугута купити.О стоя баби з курьми.

-Пані по чому когути?

-Пів тищі.

-Матко божа а він шо паспорт родословний мая,шо такий дорогий.

-Підіт знайдіт дешевшого.

-Та мені треба не на юшку,а такого би курий толочив добре.

-А ви думайте я чого цего продаю ?

-Чого?

-Так всьо толочит,і курий,і гузий,і качок і индиків.

-То чо продаяти,як такий ладний.

-Та на мене зачєв позирати коли хлопа вдома нема ...Купіт не пошкудуйте.

-А чо він голову впустив,і очи сумні.

-Бо він три годині без сексу.

-Огій та я би плакати вже мав.

-Шо ви кажите вуйку?

-Нічо,впустіт троха ціну,то куплю.

-Добре 499 .Грая?

-А більше ніц.

-Ніц ,це й так багато за такого кугута .

-Добре давайте.

Запхали когута ,в клітчасту торбу.По дорозі когут зачєв піяти,але я траснув ним до асвалу то він заткавсі.По дорозі повернув в Генделик шурнув двіста грам спіртякі.На базі в Кулая затаривсі,нюхав оселедці один навіть вкусив,за шо дістав від тої жінки, шо віписує товар, морожинов рибов по голові.Короче торби повні.Дочекавсі автобуса,і знов той шофер,злосний аж синий.Я сідав коло Ковбаски ,а бус уже повний,напхалосі нас ше штук тридціть.Так ні стиснули шо я ненароком пернув,але думаю най йде міже люди, чим має тиснути попід груди.Але для відмазки зачєв кричєти на йкус Рашковецку бабу.

-Встидалистисі би,така порєдна жінка,а немайте стриманні.

-Чоловіче чо ви сі домене вчіпили .Чіпайтесі свої жінку.

-Ага мої жінки сі вчєпиш,ліпше сі сухої гіллі вчіпитисі.

Коло цвинтарі так наладували людий,шо всьо сі в бусі змішєло догори ногами.Торби,люди,баби.Мені за пазуху сипалосі пшоно,кугут зачєв піяти,а потім хрипіти.Неміг я вчера поїхати,а не нині в базарний день.Тут завібрував телефон.Ледвим достав.Дзвонит Гані і каже,шо чекая мене у нас на дорозі, би сумки мені помогти нести.Йой чикай бо то треба ше доїхати...

Аж тут чую, шо під натовпом товпи, якас молодиці зігнуласі в двоє і її затисли мені міже ноги,прямо головов в ширінку,,і та ніяк розігнутисі не годна.Йой ,а я нагадавсі, шо в мене замок в ширінці розчіплений.Йой ади, ше вздрит шо в мене труси рожеві.Забрав я руку з поручі,і якос пропхав в долину .Перша попитка марна,запхав пані палиц в око.Пані звівкала .

-Йой чоловічи куда пхайте.Люди притихли і прислухалисі хто ,куда, шо ,кому пхая.

Другий раз пішло добре,намацав ширінку.Справді розчіплені ворота.Зловив я за замочок і ривком потєгнув до гори.Шос заїло.Молодиці так зверищєла ягби її око вібрали.А найго шлях тафит ,йой прищіпив пани губу замком.Хотів назад не йде пані верищит.Люди сі насторожили.Якас баба з Незвиська зачєла нас ганьбити.

-Встидайтесі,майте стриманні,збоченці.Та в долині вирищит не своїми голосами я пробую відорвати її губу від ширіньки.Кугут віскочив з торби і поскакав людим по головах.Люди шумлє.І тут,як назло під'їздимо до мої зупинки де чикая Гані.Люди кричє шоб шофер став би вісадити двох збоченців.Як оказалосі чоловік тої жінки їхав тоже в тотім бусі,але його запхали аж на зад,а ми були по середині.Шофер став ,пів автобуса людий війшло, би віпустити нас.Пані ішла задом припаяна губов до мої ширінки,і я ішов за нев,був червоний як грань зо встиду .Чув як з заду ревнивий чоловік пхавсі міжи людий і кричєв,дайте потриматисі мені йому за горло.Когут скочив шоферови на голову і зачєв піяти.Коли ми позорно вісунилисі з автобуса я увидів напів бліду,напів сину зі злости Ганю.

-Ганусько не злостсі,я зарас всьо тобі поясню.

-Шо ці курва робит писком тобі в ширінці?І тут вібіг з автобуса ревнивий чоловік.

Спершу він парив мене,а Гані його жінку,потім Гані мене,а він свою жінку.І ше, як назло молодиці мала моцну губу,а я моцні штани,нічо сі не рвало.А люди повітігали телефони і знімали,знімали і знімали.Я поняв шо довго не вітримаю таких жорстокіх побоїв.І якимос чином ,як коперфільд віскочив з штанів і в одних трусах побіг полем до села.Штани висіли в молодици на губі,а катюги не переставали бити її.Але люди сі спамнітали і зачєли боронити бідну жінку.Не знаю чим то сі всьо скінчило бо біг ріллев,як сайгак.Тепер ше з тиждень буду жити в кума,до дому мені зарас ніяк не можна..Отом з'їздив по продукти.Ну скажіт люди, ну хіба не напасть.

• Like 4
  • Thanks 1
49 минут назад, Алёнка сказал:

Эй! Чё это такое вдруг происходит? Ты ведь этими же пальцами тут ґімн пел, разрывался! Забыл, Иуда? :huh:

Так то ж для Бомбуса... Раді особого случая можна і Хава Нагілу наклацать! 

А єслі серйозно, то хароші поети канєшно єсть. Но те, шо дітям приходиться учить у школі - то триндєц. Надругатєльство над псіхікой чєловєка.

• Thanks 1
  • Haha 4
В 28.01.2021 в 21:40, Алёнка сказал:

Женщины разговаривают, стремятся, управляют, манипулируют - ну это в представлении Вадіма. У него нет в воображении женщин, которые не страдают всей описываемой им хернёй, а работают, занимаются хобби, собой, интересно проводят свободное время.

Вы знаете, мне последнее время кажется, что люди стали меньше работать, раз у них есть столько времени на размышления о ерунде. Я это заметила ещё с садика (дочкиного). Приходишь утром - женщины уходят из сада в абсолютно не на работу виде, расслабленно валят домой. Вечером - детей забирают оба родителя, к пяти часам в группе остаётся пару человек. Не все, конечно, но я в процентах не посчитаю, я в математике могу лишь вычислить логарифм и интеграл, начертить двучлен и рассказать напамять определение террассекса.

Сейчас у ребёнка школа. Я дома, провожу свой урок. В 11.30 звонит учительница в истерике: "Алёночка, ты одна не пришла, надо забрать учебники до 12.00!" Открываю вайбер - в 9 утра написала она сообщение забрать срочно книги, и все родители отписались: я приду, я приду. Я не говорю, что я одна такая классная работаю, но получается, что люди каждую минуту проверяют вайбер и в будний день до 12 часов утра пришли 23 мамы по первому зову в течение пары часов :dntknw: Одна только написала, что бабушка придёт, и моя мама пошла. Остальные все были мамы.

Вадім, ты работаешь? Мало, значит, работаешь, бери шабашки, ночные смены. У тебя есть машина, лодка, лошадь? Займись ими. Прекрати тратить время на суицидальных знакомых слабаков, на мёртвого Цоя, на канувшую в лету Дороту. Займись делом :IMHO1:

Сильно, лайк. 

А чего название переименовали? Зашла на форум, а мне выскакивает АЛЛО, ГАРАЖ. Я пока додумалась, что это гетеросексуалов переименовали. Я правильно понимаю? 

• Haha 3
49 минут назад, Avgust Vadim Poltava сказал:

Так то ж для Бомбуса... Раді особого случая можна і Хава Нагілу наклацать! 

А єслі серйозно, то хароші поети канєшно єсть. Но те, шо дітям приходиться учить у школі - то триндєц. Надругатєльство над псіхікой чєловєка.

То, чему  приходиться учить детей в школе, это надругательство над психикой учителя. 

А деткам пофиг, чему их учат. Их мысли забиты Майнкрафтом и когда уже перемена. 

• Like 3

701977.thumb.jpg.71dbaf6e70e59ba17c017be19fc84c90.jpg

Лена з'явилися...

в усіх групах засвітилася;)

• Like 1
  • Haha 4
16 часов назад, Елена Щербань сказал:

То, чему  приходиться учить детей в школе, это надругательство над психикой учителя. 

Так вам і нада ;)

5 часов назад, САХНЮК сказал:

Лена з'явилися...

в усіх групах засвітилася;)

То свєт в Мачухах появився. Або в учня забрала була на вроці смартфон :unsure:

Edited by Avgust Vadim Poltava
  • Haha 6
20 годин тому, Елена Щербань сказав:

Сильно, лайк. 

А чего название переименовали? Зашла на форум, а мне выскакивает АЛЛО, ГАРАЖ. Я пока додумалась, что это гетеросексуалов переименовали. Я правильно понимаю? 

ні. перейменували в клуб неанонімних алкоголіків. настоятелем там @rudakov:al:

все бухає про щось своє

й загадочно мурличе.

а тут гараж, місце де по вечорам шукають істину фізики й лірики, якщо до того її в вині не знайшли.

шо там нового? будоражите фантазії учнів? чи самі фантазіруєте? 

й взагалі багата земля полтавська емануелями мокронами?

• Haha 5
51 минуту назад, олександр сказал:

шо там нового? будоражите фантазії учнів? чи самі фантазіруєте? 

Не старайся! Там інтернету вже нема. Як казала моя бабця, харошого понємношку!:unsure:

• Haha 5

Сооснователь и совладелец интернет-магазина "ROZETKA" Владислав Чечеткин указал на интересную деталь, касающуюся закупок алкоголя к 23 февраля -  Дню защитника отечества в СССР. 

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук.

"Можно что угодно рассказывать о большом желании украинцев праздновать советский праздник 23 февраля, но продажи не врут никогда, они лучше любой социологии показывают реальное состояние дел", - написал Чечеткин. 

По его словам, в последние несколько лет спрос на алкоголь не поднимается к 23 февраля. Пик продаж алкогольных выпадает на празднование 14 февраля (Дня святого Валентина), а затем резко падает.

"Поклонникам Советского Союза и фанатам колбасы по 2 рубля - нужно признать, что 23 февраля уходит из украинской повестки дня и что украинское общество очень быстро выплевывает остатки своего советского прошлого и так же оно очень быстро избавляется от традиций и праздников прошлого которые тянут нас назад", - подчеркнул он. :ay:

А як хотілось би назад -

У дєтство, шо не повернути,

Почуть всіх рідних голоса

Яких ніколи більше не почути.

Якась наівность, чесность, доброта.

І равєнство, хоть як там не крутити- 

Були ж колись тому года

Жить харашо і завтра буде жити!

Чи шось случилося, чи всі зійшли з ума?..

І шо роблю тут я, й відколи?

Театр абсурда, фарс і кутєрьма.

Король ваш голий, ***ть. Король ваш голий!!!

Пс. Стішок не політічєский. Це ностальгія за пройдєними годами і потєряним безвозвратно врємєнєм.

• Like 2
  • Haha 2
40 минут назад, Avgust Vadim Poltava сказал:

Це ностальгія за пройдєними годами і потєряним безвозвратно врємєнєм.

Вадим,не переживай так. У тебя, самое лучшее, все еще впереди:ay:. Дед и Гарденер подтвердят.

• Haha 2
7 годин тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Стішок не політічєский. Це ностальгія за пройдєними годами і потєряним безвозвратно врємєнєм.

то алкоголю на розетці як я зрозумів, таки не купили?

За пройденими жалійте собі, а за потєряними - для чого? не варто

• Like 2
  • Thanks 1
5 годин тому, gardener сказав:

За пройденими жалійте собі

та хрєнь воно. нема смислу вертатись.  

мож там й все останеться як було,

тіки ми вже не ті.

нема смислу вертатись:IMHO:

• Like 1
  • Thanks 2
20 годин тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Не старайся! Там інтернету вже нема. Як казала моя бабця, харошого понємношку!:unsure:

Селфі не лишила. Б'юся головою об двері, що повернеться.  :frusty:

• Haha 5
8 хвилин тому, Arius сказав:

Б'юся головою об двері, 

Двері хоч фанерні?

• Haha 5
22.02.2021 в 23:20, Avgust Vadim Poltava сказав:

Колись вже я казав, що всі ті хороші поети і письменники писали для дорослих людей з певним досвідом і світоглядом, якого у дітей нема. Навіть у багатьох дорослих немає розуміння мистецтва. Ваш улюблений Стефаник - чудовий автор, мабуть найкращий в нашій літературі, який бачив істину. А ось культ Котляревського мені не зрозумілий. "Вы слышали, пан Котляревский Енеиду сочинил? - Енеиду? Как? А Вергилий? - Нет, послушайте, он Енеиду переложил мужицким наречием! - А-ха-ха, не может такого быть! Вот ведь шутник, ей-богу. - Приходите сегодня к обеду, он обещался прочитать. Будут подавать фазана."

ps. Нинішнім школярам ще не довго мордуватись наукою. Реформа до 27 року передбачає максимальне скорочення змісту навчальних програм, розширення дистанційної освіти та закриття старших класів. Старші класи залишаться в одній школі на район і туди ще треба буде потрапити. Реальне навчання буде в приватних школах.  

• Like 1
  • Haha 4
31 хвилину тому, gardener сказав:

Двері хоч фанерні?

Ви не вірите в Елену Щербань? Селфі буде! :ole_ole:

Edited by Arius
замінив посміхайчика
  • Haha 2
11 хвилин тому, Arius сказав:

Ви не вірите в Елену Щербань? 

В Єлєну вірю, просто голову вашу жаль

• Thanks 1
  • Haha 3
14 хвилин тому, Arius сказав:

"Вы слышали, пан Котляревский Енеиду сочинил? - Енеиду? Как? А Вергилий? - Нет, послушайте, он Енеиду переложил мужицким наречием! - А-ха-ха, не может такого быть! Вот ведь шутник, ей-богу. - Приходите сегодня к обеду, он обещался прочитать. Будут подавать фазана."

це вже занадто. :IMHO:

на кого батон крошите?

мож Ви Вергілія читали без нього?

і взагалі

якщо обірвати нитку Котляревського, Остапа Вишні й Подеревянського то шо зостанеться?

борітеся поборете, Contra spem spero й довбайте сю скалу?:umora:

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
41 минуту назад, Arius сказал:

А ось культ Котляревського мені не зрозумілий.

Котляревського вже друкували, коли Пушкін ще не родився. А ті грамотєї свистять, шо нарєчіє придумали в 20 ст. у німецькому генштабі... То їх самих москворотих придумали у німецькому генштабі разом з їхнім вєлікім і могучім койне.

• Thanks 3
  • Haha 2
1 час назад, Avgust Vadim Poltava сказал:

То їх самих москворотих придумали у німецькому генштабі разом з їхнім вєлікім і могучім койне.

Та не... Там крепко поработал хан Батый;).

• Like 1
  • Haha 1
13 часов назад, шаруда сказал:

Та не... Там крепко поработал хан Батый;).

Батий - то тисячелітня історія. Гордость казахів, які знають свої родоводи од Чингісхана і раніше. У скрєпоносних нема права підмазуваться до Батия. На казаських сайтах їх так прямо і називають: "ванька-болванка" родства не помнящий.

Edited by Avgust Vadim Poltava
  • Like 3

Наша неперевершена Ксю

• Haha 2
  • Sad 1
6 годин тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Наша неперевершена Ксю

таку херню дивитесь. 

• Like 2
  • Haha 4

І де ви, Полтава, знаходите таких гидотних тваринок? Моя собака була розумніша і симпатичніша. 

До речі, вітаю з Власним Шляхом. Давно було пора забити на марні ілюзії. Наша мета - стати богами, а не прислугою у тваринок. :hi:   

10 хвилин тому, gardener сказав:

таку херню дивитесь. 

Так він зміцнює віру в себе і відразу до тілесних насолод

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3