Перейти к содержанию

Продам маток (УС) Української степової породи - лінія Штукарська.


Рекомендуемые сообщения

9 хвилин тому, davolodya сказав:

Справа не в матеріалі, а в відношенні до роботи... Минулого року теж надали хороший матеріал для батьківських сімей, а результат вийшов ніякий, якщо так само будуть підготовлені батьківські сім'ї, як минулого року - то не варто і бавитися... 

Можу лиш побажати успіхів, але для результату організовувати батьківські варто особисто...

Батьківська буде не одна, і все робиться по інструкції. Від льотка нуклеусів, аж до кількості трутнів у батьківських відводках. Такої роботи ще не було, тому я і їду на острів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці трішки вмішаюсь у Вашу розмову на рахунок Воронівки, дороги туди зараз які ? що з причалом ? цьому запитую, тому що мою думку оптимальний варіант це коли трутень почне лупитися на острові, а потім вже через визначений термін завозити туди нуки, бо погодні умови можуть вплинути на хлопців:IMHO:.

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Трішки інформації.

15 червня завезли батьківські  відводки та маток на острів Воронівка. Завіз 35 маток, що облетиться буду бачити. Хто замовляв острівних - пам'ятаю записано. 30 червня будемо забирати їх назад. Тому чекайте дзвінка.

По ІО думаю що до 30 червня всі замовлення будуть виконані. 

 По маткам вільного обльоту цього року повний провал. Тому прошу поставитись з розумінням і до мене і до примх погоди. Якщо сильно вже потрібні матки вільного обльоту, шукайте в інших матководів. Я думаю що вільний обліт також закрию 30 червня. Але це я думаю, а як буде погода покаже.

Багатенько покупців звертають увагу, що матки маленькі. Чому вони маленькі мені невідомо. Виховательки різні а від минулорічної ІО кожна партія дає малих маток. В себе я вже таких маленьких підсадив у відводки, ніяких відхилень у яйцекладці в них немає. Тому при обдзвоні, буду звертати увагу на такий факт і якщо такі матки не підходять то буду дзвонити до іншого. 

Поки що вся інформація. є матка ІО перевірена, але також мала. Кому треба дзвоніть. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6704fab92564d6000d4e6ecf41efd38a.jpg


cccb511a59bf75762ae3901fd532eeea.jpg

Ось такі маленькі матки від ІО№24.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mihail-ves сказал:

Трішки інформації.

15 червня завезли батьківські  відводки та маток на острів Воронівка. Завіз 35 маток, що облетиться буду бачити. Хто замовляв острівних - пам'ятаю записано. 30 червня будемо забирати їх назад. Тому чекайте дзвінка.

По ІО думаю що до 30 червня всі замовлення будуть виконані. 

 По маткам вільного обльоту цього року повний провал. Тому прошу поставитись з розумінням і до мене і до примх погоди. Якщо сильно вже потрібні матки вільного обльоту, шукайте в інших матководів. Я думаю що вільний обліт також закрию 30 червня. Але це я думаю, а як буде погода покаже.

Багатенько покупців звертають увагу, що матки маленькі. Чому вони маленькі мені невідомо. Виховательки різні а від минулорічної ІО кожна партія дає малих маток. В себе я вже таких маленьких підсадив у відводки, ніяких відхилень у яйцекладці в них немає. Тому при обдзвоні, буду звертати увагу на такий факт і якщо такі матки не підходять то буду дзвонити до іншого. 

Поки що вся інформація. є матка ІО перевірена, але також мала. Кому треба дзвоніть. 

 

Малі матки чомусь живуть довше , чи так замітив , чи так попадало :dntknw:

Калібруйте через генематочну решітку , головне щоб через закритий льоток закритий генематкою невискочила

і з кліточки непройшла через мале відділення , а все інше для ИО не так важно :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

01.06 отримав від Михайла Степановича три матки вільного парування. Сіють, якістю задоволений. 14.06 отримав матку ШО. Прийняли, сьогодні подивлюсь чи сіє. Михайлові Степановичу велика подяка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, serg2121 сказав:

01.06 отримав від Михайла Степановича три матки вільного парування. Сіють, якістю задоволений. 14.06 отримав матку ШО. Прийняли, сьогодні подивлюсь чи сіє. Михайлові Степановичу велика подяка.

Дякую і Вам за відгук. 

__________

В мене ІОшик засівали на 12-14 день, але то в ЕВК, там бджілок мало. Зараз пересадив вже дві ІОшки в сімї. Сьогодні перевіряв, сіють як з кулемета.

Зараз в "інкубаторі" десь більше 20 ІОшок, осіменяв 19-21 червня. Частину вже буду відправляти, згідно черги.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По ІОшкам всі замовлення закрив достроково. Залишилось два чоловіка, які не відповідають на дзвінок. 

Ще один з Березівки сьогодні приїде і сам забере. Тепер будуть ІОшки у вільному доступі. Буду інформувати тут в темі і групах УС у вайбері.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На сьогодні є вільні (покупець щось завис і не перетелефонував),  дві маточки острівних по 1200грн.

Маточки вчора приїхали з Воронівки, відібрані для відправки. Буду висилати сьогодні. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво, як треба мені поступити в цьому випадку?

Чоловік купив 5 маток по 250 грн.

Одна засіяла і 4 вбили. Чия вина?

Виходить що він оплатив 1250грн, і одна матка засіяла (це вже 1500грн). Тепер я ще поверну 1000 грн, не поганий виходить бізнес в людини. Буду радий почути Ваші коментарі. Я вперше в такій ситуації.

Запис розмови.

https://drive.google.com/file/d/1S1QYlnN7zhZaUD1bFg5ASSTpnan6Qnoq/view?usp=sharing

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

робіть так як роблять всі матководи.Одержав матки живі, а дальше відповідальність пасічника-нехай вчиться підсаджувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Mihail-ves сказал:

Цікаво, як треба мені поступити в цьому випадку?

Чоловік купив 5 маток по 250 грн.

Одна засіяла і 4 вбили. Чия вина?

Виходить що він оплатив 1250грн, і одна матка засіяла (це вже 1500грн). Тепер я ще поверну 1000 грн, не поганий виходить бізнес в людини. Буду радий почути Ваші коментарі. Я вперше в такій ситуації.

Запис розмови.

https://drive.google.com/file/d/1S1QYlnN7zhZaUD1bFg5ASSTpnan6Qnoq/view?usp=sharing

 

Если бы были обычные плодные матки ,то вопрос ясен 

Маток получил живых  . Досвидание 

ИО непроверенные в  таком количестве  куплены по дешевке для продажи весной :IMHO1:

Риск на покупателе 

Фото бы маток (якобы умерших) с  опалитками  надо требовать 

А потом уже решать вопрос о возврате денег :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матки мічені опалітками? Якщо вже й пообіцяли компенсувати то гривень 300 не більше :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В моей практике были два случая с  ИО 

От Вальчука не засеяла 21 день и была мною ухекана 

От Липатова прожила неделю и сама Богу душу отдала 

 В пером случае сообщил Юре о проблеме 

во втором не сообщал оператору ИО 

Претензий и компенсации не требовал 

Остальные все засеяли и одна до сих пор жива и работает 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене ШО не засіяла, зважаючи на ціну ні про яку компенсацію навіть не має мови. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Mihail-ves сказав:

Цікаво, як треба мені поступити в цьому випадку?

Чоловік купив 5 маток по 250 грн.

Одна засіяла і 4 вбили. Чия вина?

Виходить що він оплатив 1250грн, і одна матка засіяла (це вже 1500грн). Тепер я ще поверну 1000 грн, не поганий виходить бізнес в людини. Буду радий почути Ваші коментарі. Я вперше в такій ситуації.

Запис розмови.

https://drive.google.com/file/d/1S1QYlnN7zhZaUD1bFg5ASSTpnan6Qnoq/view?usp=sharing

 

Вважаю, що вини матковода тут нема. Якби не доїхали - можна про щось там говорити, або не засіяли (чи засіяли трутнем) - то інша справа, можна було б думати про заміну чи відшкодування :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Mihail-ves сказав:

Цікаво, як треба мені поступити в цьому випадку?

Чоловік купив 5 маток по 250 грн.

Одна засіяла і 4 вбили. Чия вина?

Виходить що він оплатив 1250грн, і одна матка засіяла (це вже 1500грн). Тепер я ще поверну 1000 грн, не поганий виходить бізнес в людини. Буду радий почути Ваші коментарі. Я вперше в такій ситуації.

Запис розмови.

https://drive.google.com/file/d/1S1QYlnN7zhZaUD1bFg5ASSTpnan6Qnoq/view?usp=sharing

 

Нічого із розмови не зрозуміло. Може він не поставив ізолятори на льоток і матки пішли на дообліт? Люди вміють хоч працювати із неперевіреними ШО матками? 

Матки з мітками? Скільки часу пройшло від подсадки? 

Підсадка через ізолятор неплідних маток (неперевірена ШО) - це ще та лоторея.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mihail-ves сказал:

Цікаво, як треба мені поступити в цьому випадку?

Чоловік купив 5 маток по 250 грн.

Одна засіяла і 4 вбили. Чия вина?

Виходить що він оплатив 1250грн, і одна матка засіяла (це вже 1500грн). Тепер я ще поверну 1000 грн, не поганий виходить бізнес в людини. Буду радий почути Ваші коментарі. Я вперше в такій ситуації.

Запис розмови.

https://drive.google.com/file/d/1S1QYlnN7zhZaUD1bFg5ASSTpnan6Qnoq/view?usp=sharing

 

Та правильно ви все зробили! Просто, думаю, подібні моменти треба обговорювати з клієнтом до того як. Щоб покупець усвідомлював ризики і розумів, чому 250, а не 1500.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилин тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Та правильно ви все зробили! Просто, думаю, подібні моменти треба обговорювати з клієнтом до того як. Щоб покупець усвідомлював ризики і розумів, чому 250, а не 1500.

Більше ніяких маток по 250грн не буде НІКОЛИ і Нікому. Урок засвоїв!  Єланець повністю стоїть на блокіровці. Тому, що звідти ще одна пані взяла 10 плідних вільного обльоту і як для жінки то я дав ще 2 неплідки в подарок. Пройшло більше місяця, чотири рази нагадував про оплату так нічого і не платить. Ось її координати для інших матководі та пакетчиків - Бугаєвська Ала Миколаївна, Єланець НП1 телефон 0967171858.

Треба також виставити аудио запис, але зараз підсаджую острівних і не до того.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Mihail-ves сказал:

Більше ніяких маток по 250грн не буде НІКОЛИ і Нікому. Урок засвоїв! 

Так. Тоже варіант.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Більше ніяких маток по 250грн не буде НІКОЛИ і Нікому.

Когда оператор набивает руку ,то ещё можно понять и простить такую цену 

А так  - это просто неуважение к самому себе 

Матки свободного спаривания 300 гривен .

 В крайнем случае давним знакомым , постоянным покупателям 280 

Не нравится ,пусть сами выводят  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Mihail-ves сказав:

Цікаво, як треба мені поступити в цьому випадку?

Чоловік купив 5 маток по 250 грн.

Одна засіяла і 4 вбили. Чия вина?

Виходить що він оплатив 1250грн, і одна матка засіяла (це вже 1500грн). Тепер я ще поверну 1000 грн, не поганий виходить бізнес в людини. Буду радий почути Ваші коментарі. Я вперше в такій ситуації.

Запис розмови.

https://drive.google.com/file/d/1S1QYlnN7zhZaUD1bFg5ASSTpnan6Qnoq/view?usp=sharing

 

п.Михайле, Ви можете дати гарантію, що Ваші неперевірені матки не отримали травм при інсемінації? Навіть в іменитих і з величезним стажем інсемінаторів буває певний процент браку... Продаж неперевірених - це лотерея і для покупця, і для продавця... Як знати, пропали матки через неправильну підсадку, чи через травми при інсемінації? Бо в першому випадку вина покупця, а в другому - інсемінатора, і тоді за брак покупець платити не мав би... Особисто я таких гарантій дати не можу, тому з неперевіреними намагаюся не працювати...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы погорячились с возвратом денег. Но чтобы подобные гаврики не надоедали с глупыми претензиями нужно перенимать опыт у других операторов ИО. В объявлении сразу указывать в каких случаях возможна компенсация. В остальных случаях отказ. Не помешает ещё при приеме заказа уточнять понимает ли покупатель риски покупки более дешёвого варианта. Рассчитывать на сознательных людей и людей с совестью сейчас не стоит. Их осталось меньшинство. В основном такие как этот покупатель. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кошти ще не повернув, не вистачає часу. Підсаджував острівних, а зараз йду осіменяти кордована полісянкою, та полісянку полісянкою. Я тільки пообіцяв повернути кошти, але ще у розумах як це все закінчити. 

 

Думаю питання вирішити таким чином - я відсилаю йому 1000, а він мені відсилає всі пять маток (одна маленька була в подарок так договорились коли він їх отримав, Він про це нагадав мені). Висилає навіть ту що почала сіяти. Тоді будуть всі задоволені, він отримає свої кошти, а я отримаю свої матки. навіть з наваром (перевірена на засів):ole_ole:.

Як Вам такий варіант?

 Цікаво, тепер треба і за неплідки повертати гроші коли їх вб'ють при підсадці, чи вона загубиться при обльоті? Вина матковода тут дуже видна:umora:, "неправильна матка".

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, serg2121 сказал:

У мене ШО не засіяла, зважаючи на ціну ні про яку компенсацію навіть не має мови. 

Вважаю що в вашому випадку повинна бути замiна матки. Але Ви в правi вiдмовитись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...