Jump to content
Mihail-ves

Продам маток (УС) Української степової породи - лінія Штукарська.

Recommended Posts

14 годин тому, Пахомич сказав:
  •  

Наступний етап - тип. Тому це і є моя рекламна тема, а в рекламі все повинно блистіти. 

І як в рекламі  розібратись де обхамон? 

для створення типу потрібно відбирати матеріал не від однієї матки родоначалиниці. :IMHO: Відповідно і схема розведення всі*всім має бути, тому для створення типу спочатку треба зібрати матеріал який максимально не має спільного походження. 

11.02.2021 в 11:47, Рус сказав:

Люди десятилетиями бьются , а тут раз и тип и линия и племенные селекционные матки. Я уже говорил когда- то карпатчикам за громкие названия, как оказалось был прав. Так они действительно работают десятилетиями, но им далеко в маркетинге до вас))))

да тут вже і сам заплутався, якось всі терміни в нас переміщалися :IMHO:

• Like 1
11.02.2021 в 11:47, Рус сказав:

Люди десятилетиями бьются , а тут раз и тип и линия и племенные селекционные матки. Я уже говорил когда- то карпатчикам за громкие названия, как оказалось был прав. Так они действительно работают десятилетиями, но им далеко в маркетинге до вас))))

Так вже десятиліттями і  "б"ються"! :) Селекціонують і поширюють - так десятиліттями. А от знаходять матеріал для селекції - як Бог дасть, а не маркетинг:). Напевне ж  знаєте історію виникнення відомих штаммів карніки, чи, в кінці кінців, славнозвісної 77 лінії.:)

А відносно реклами - куди ж без неї, інакше - топтання на місці.

Edited by amator
  • Like 1

Тут Наш Колега @Kumpel (Ігор Довгуник) підкинув проміри УС38, зроблені в Давіно. Навіть боюсь виставляти. А то знову скажуть, що я тільки хвалюсь. Я іноді ще і якусь роботу роблю.

Але його проміри вселили ще більше надії на нашу УС, справжню степову. Тому навіть зараз вона сидить на сильному вітрові при мінус 10-15 градусах морозу, на голій землі (без снігу), з дном із сітки. І каже тільки "ще трішки залишилось потерпіти, і через тиждень настане весна і ми знову полетимо розправляти крила". 

Edited by Mihail-ves
  • Like 4

А Ви п. Михайле - не бійтеся:). Цікаво ж побачити!

• Haha 1
7 хвилин тому, amator сказав:

А Ви п. Михайле - не бійтеся:). Цікаво ж побачити!

810edc23a409a89d87b973d44dd6a702.jpg

Відповідність македониці 0,978

6850ecb31f749c361be0408962556346.jpg

інший класифікатор - відповідність македониці 0,996 

Інші цифри не показую, щоб спати спокійно:umora:

• Like 6
  • Haha 1

Перший обліт в лютому 2021 року.

Edited by Mihail-ves
  • Like 1
  • Haha 2

:umora: Виправив рік, тепер :umora: