Перейти к содержанию

Продам маток (УС) Української степової породи - лінія Штукарська.


Рекомендуемые сообщения

14 годин тому, Пахомич сказав:
  •  

 

Наступний етап - тип. Тому це і є моя рекламна тема, а в рекламі все повинно блистіти. 

І як в рекламі  розібратись де обхамон? 

для створення типу потрібно відбирати матеріал не від однієї матки родоначалиниці. :IMHO: Відповідно і схема розведення всі*всім має бути, тому для створення типу спочатку треба зібрати матеріал який максимально не має спільного походження. 

11.02.2021 в 11:47, Рус сказав:

Люди десятилетиями бьются , а тут раз и тип и линия и племенные селекционные матки. Я уже говорил когда- то карпатчикам за громкие названия, как оказалось был прав. Так они действительно работают десятилетиями, но им далеко в маркетинге до вас))))

да тут вже і сам заплутався, якось всі терміни в нас переміщалися :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11.02.2021 в 11:47, Рус сказав:

Люди десятилетиями бьются , а тут раз и тип и линия и племенные селекционные матки. Я уже говорил когда- то карпатчикам за громкие названия, как оказалось был прав. Так они действительно работают десятилетиями, но им далеко в маркетинге до вас))))

Так вже десятиліттями і  "б"ються"! :) Селекціонують і поширюють - так десятиліттями. А от знаходять матеріал для селекції - як Бог дасть, а не маркетинг:). Напевне ж  знаєте історію виникнення відомих штаммів карніки, чи, в кінці кінців, славнозвісної 77 лінії.:)

А відносно реклами - куди ж без неї, інакше - топтання на місці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут Наш Колега @Kumpel (Ігор Довгуник) підкинув проміри УС38, зроблені в Давіно. Навіть боюсь виставляти. А то знову скажуть, що я тільки хвалюсь. Я іноді ще і якусь роботу роблю.

Але його проміри вселили ще більше надії на нашу УС, справжню степову. Тому навіть зараз вона сидить на сильному вітрові при мінус 10-15 градусах морозу, на голій землі (без снігу), з дном із сітки. І каже тільки "ще трішки залишилось потерпіти, і через тиждень настане весна і ми знову полетимо розправляти крила". 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А Ви п. Михайле - не бійтеся:). Цікаво ж побачити!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, amator сказав:

А Ви п. Михайле - не бійтеся:). Цікаво ж побачити!

810edc23a409a89d87b973d44dd6a702.jpg

Відповідність македониці 0,978


6850ecb31f749c361be0408962556346.jpg

інший класифікатор - відповідність македониці 0,996 

Інші цифри не показую, щоб спати спокійно:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Перший обліт в лютому 2021 року.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:umora: Виправив рік, тепер :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Ну молодец ! Будем учиться. учиться никогда не поздно. удпчи

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

До сезону та острівного облітника готовий. Скоро почну прививочні рамки протирати від пилюки. І в перед в роботу.

d608a70b6a386c5f3e1ebad8d809f144.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якби ще б і погода наладилась.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"В перед в роботу" відтягується ще десь на півтора два тижні. Сьогодні передивлявся сім'ї то в більшості тільки засів та личинка трутня. Матки цього року будуть "пізні". 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Mihail-ves сказав:

"В перед в роботу" відтягується ще десь на півтора два тижні. Сьогодні передивлявся сім'ї то в більшості тільки засів та личинка трутня. Матки цього року будуть "пізні". 

В цьому році все буде "пізнє".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, medhon сказал:

В цьому році все буде "пізнє".

:hmm:прошлый год подсолнух зацвёл на 2 недели позже сроков . думаю этот год зацветёт раньше. ну +- как обычно..  А весенний старт этот год как минимум -10 дней а то и 2 недели. только вчера пошла пыльца с клёна и только теперь пойдёт нормальное кормление личинок. до вчерашнего дня пыльци практически небыло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Mihail-ves сказал:

"В перед в роботу" відтягується ще десь на півтора два тижні. 

всё на карантин. и пчеловыды так же за свой счёт ещё немного отдохнут..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

всё на карантин. и пчеловыды так же за свой счёт ещё немного отдохнут..

На самоизоляции на галере 

Про отдохнуть пока не получается .

Расконсервация , весенняя приборочка , 

обрезка ненужных деревьев 

Мешала яблоня расти акации 

вопрос решен в пользу акации и павловнии 

20210419_063608 (640x480).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

всё на карантин. и пчеловыды так же за свой счёт ещё немного отдохнут..

В нас напевне пів району на карантині. Ближні три сила то точно. В нас вже є перша втрата 53річної продавщиці:ak:. Інша наче переболіла, але ще до роботи не готова. в мене брат також із сім'єю "чимось" заразились, але лікарня не понадобилась, молодість допомогла. Тому краще вже біля вуликів пересидіти цей карантин.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Mihail-ves сказал:

В нас напевне пів району на карантині. Ближні три сила то точно. В нас вже є перша втрата 53річної продавщиці:ak:. Інша наче переболіла, але ще до роботи не готова. в мене брат також із сім'єю "чимось" заразились, але лікарня не понадобилась, молодість допомогла. Тому краще вже біля вуликів пересидіти цей карантин.:IMHO:

Из за бугра приходят вести, что пчелиный яд является убийцей короны. Так что пользуйтесь бесплатным средством для прививок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Гурович сказав:

Из за бугра приходят вести, что пчелиный яд является убийцей короны. Так что пользуйтесь бесплатным средством для прививок.

Брата в суботу одна бджілка "привила":umora: прямо в чоло, я вчора цілий день до них дився то навіть намірів вжалити ні одна сімя не проявила. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Гурович сказал:

Из за бугра приходят вести, что пчелиный яд является убийцей короны. Так что пользуйтесь бесплатным средством для прививок.

Так стрес для організму , усилюєтся кровооборот 

От тільки думаю пасічникам потрібно , кілька десятків укусів . що вийти на рівень обичної людини 

Раніше коли були другі бджоли , 50 укусів за руки ( наголошую за руки, працював у маскі і одягу, укуси через одяг . зовсім нерахую ) за денний огляд це ніщо було , під ньоготь тільки дуже больно :umora:  через час і сліду небуло ,

Після сотні починали пухнуть , часа через три проходило , обично був один укус на 50 укусів який визивав опухоль , пальця наприклад , чи просто частини руки , де опухоль трималась довго 

Удосі неможу понять чому десятки укусів , видно ж типу дирочки , де даже кров закіпала і просто жала оламані тирчали , а опохулі нема , а в місці одного опухало сильно , чи яд у бджоли особливий , чи пролсто попала в потрібне місце :dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Брата в суботу одна бджілка "привила":umora: прямо в лоб, я вчора цілий день до них дився то навіть намірів вжалити ні одна сімя не проявила. 

У мене без маски достатьно 1хв біля вулика щоб укус за голову отримать :umora:

Незалежно від породи :dntknw:, колега приїжає на пасіку по маток до вуликів непідходить :umora:

У нього так каже ненападають з моїми матками:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, AVA сказав:

.........опухоль трималась довго ......

Удосі неможу понять чому ....... пролсто попала в потрібне місце :dntknw:

 ............з моїми матками......

А  це часом не реклама маток :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Николай S сказал:

А  це часом не реклама маток :umora:

Для охорони пасіки :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, AVA сказав:

Для охорони пасіки :umora:

А мО"  для привабливості перед жінками:umora:

9 годин тому, AVA сказав:

....стрес для організму ,

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Николай S сказал:

А мО"  для привабливості перед жінками:umora:

 

Так яж написав пухне один укус з 50 

 

9 часов назад, AVA сказал:

обично був один укус на 50 укусів який визивав опухоль , пальця наприклад , чи просто частини руки , де опухоль трималась довго 

Я хоч переносю біль без проблем , але тільки на руках 

 

9 часов назад, AVA сказал:

( наголошую за руки,

Я колись знімав роя який тиждень просидів , пасічник друг батька подарив 

Рій струсив у ящик на деривині , сам без маски у безрукавкі , вони як напали , то капець , лізу наниз , вони гризуть , думаю кину ящик буде ще хуже , так і зліз 

Ящик покинув сам у тік бджіл із себе змів , вернувся ящик покривалом накрив і додому , хвилин 5 їзди 

дома жінка нарахувала до 50 жал з мішочками , а скільки я їх зтер коли від ящика утік :dntknw:

Правда насос малиш в колодязі включив і голову підставив , а так більш нічого , пройшло 

Можливо після цього 50 укусів за руки за 5 годин праці це іграшка , руки починають пухнуть десь біля сотні укусів 

Правда уже років 8 такої практики . укусів заруки непроходив :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, AVA сказав:

Так яж написав пухне один........ уже років 8 такої практики . ....... непроходив :umora:

Так так:umora: кожен, що хоче те і читає між рядками:ah:

А взагалі що ми робим в цій темі:ah:, пора  тікати поки не прогнали......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...