Перейти к содержанию

Продам маток (УС) Української степової породи - лінія Штукарська.


Рекомендуемые сообщения

4 хвилини тому, rudakov сказав:

Дуже гарні результати дослідження зразків крил бджіл для УС, тільки мабуть є маленька помилка, вказано що ще матка вільного обліту на пасіці :vinny:

Так це матка вільного обльоту від цьогорічної моєї ІО. Звісно було б краще як би це була матка ІО, але маємо те що маємо. Скоро покажу її повні сестру, але обліталась з трутнем карпатки. Буде добре це видно. 

 

6 хвилин тому, rudakov сказав:

Крім того змінено початок класів КІ, 1.73 замість стандартну 1.86

Так, практика показує що це ще поле УС. А Вам рекомендую дивитись правильну форму "двіночок".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Mihail-ves сказал:

Так це матка вільного обльоту від цьогорічної моєї ІО. Звісно було б краще як би це була матка ІО, але маємо те що маємо. Скоро покажу її повні сестру, але обліталась з трутнем карпатки. Буде добре це видно. 

Ну це ще краще що вона природнього парування, майбутні покоління покажуть де все-таки істина.

 

2 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Так, практика показує що це ще поле УС

Дуже сумнівна практика, але як в межах народного типу то можливо. Хоча минулого року був "народний тип" тепер же "лінія народна", хоча як на мою думку правильніше буде "лінійна група" , тобто низка мікро-ліній зосереджених на одній пасіці які походять від однієї родоначалиниці:IMHO:

 

4 минуты назад, Mihail-ves сказал:

А Вам рекомендую дивитись правильну форму "двіночок".

Форма теоретично правильна коли вона повністю вписана в породні діапазони стандарту академічного рівня :IMHO:. Але це перший "дзвіночок" стипової який бачу, питань закладається ще більше і більше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, rudakov сказав:

питань закладається ще більше і більше.

Дивіться за карпаткою, а з УС я і сам розберусь.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Mihail-ves сказал:

Дивіться за карпаткою, а з УС я і сам розберусь.:umora:

Да в Карпатки он скільки свідків що я краще в стороні буду :al:, тут наоборот радість, що "дзвіночки" тепер не тільки а карниці і Карпатки!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, rudakov сказав:

Да в Карпатки он скільки свідків що я краще в стороні буду :al:, тут наоборот радість, що "дзвіночки" тепер не тільки а карниці і Карпатки!

Покажіть свої карпатські дзвіночки, а не штахетний забор;), Який навіть рівніший біля моєї хати:umora:

21 хвилину тому, Mihail-ves сказав:

Скоро покажу її повні сестру, але обліталась з трутнем карпатки. Буде добре це видно. 

А ось її сестра, але тут постарався трутень нерайонованої породи, думаю всі розуміють хто спортив гарну дівку.:umora:

b7d48c1f7ffb0860802e80d23d58f77b.jpg

Ось такі пане Рудаков матки вільного обльоту на моїй пасіці. І це Вам не острів чи ІО. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Mihail-ves сказал:

думаю всі розуміють хто спортив гарну дівку.:umora:

b7d48c1f7ffb0860802e80d23d58f77b.jpg

Знову сусіди :umora:

 

8 минут назад, Mihail-ves сказал:

Ось такі пане Рудаков матки вільного обльоту на моїй пасіці. І це Вам не острів чи ІО.

Головне не графіки на заборах а ГКО на рахунках:al:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, rudakov сказав:

Знову сусіди :umora:

 

Головне не графіки на заборах а ГКО на рахунках:al:

Краще ГКО в кишенях. Там їм затишніше, і ніхто не вихвате. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, rudakov сказав:

Знову сусіди 

Але погодьтесь, гарно видно їх вплив. Можна використовувати як приклад за який графік відповідає трутень.

 

Чітко матка  отих сусідів відсторонила ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні відсканував ще більше 100 НОВИХ крил вчорашньої сімейки. Постріляв і отримав відповідність породі УС 100%. @rudakov завжди стверджував?, що УС не може мати хоча б таких самих гарних графіків як карпатка. А виходить, що УС може показати карпатці як потрібно виглядати на графіках в дуже тісному місці, між іншими породами.  Ну що дивимось дальше. 

76b3d26f25cc472b18a47e1242807b7e.jpg


008fe03e7ea9635444bb86df7a0b5519.jpg


9f962619d6096cfe244443a8dd33662e.jpg


f09cf065f9c5c671298f58a94d88b2ca.jpg

Бачу що я тепер продешевив, поставивши малу ціну на ІО. Думаю що ті хто встиг замовити по такі малій ціні дуже щасливі пасічники.;)

Всі крила, а їх там більше 160 шт вже на гуглдиску, тому всі зможуть самі постріляти по них. Я дуже не прицілювався, тому що і так досить гарно виходить. Мені навіть більше чим треба. Правда в Рудакова знову будуть якісь не вирішені питання, я навіть дуже впевнений. :ae:

https://drive.google.com/file/d/1c-GxkOhqxbnPmwueMAVihh54PKAxZjxq/view?usp=sharing

 

@Брониславович боюсь запитати, чи можна її вважати чистопородною, ну хоча б згідно морфометрії?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mihail-ves сказал:

Правда в Рудакова знову будуть якісь не вирішені питання, я навіть дуже впевнений. :ae:

Питання тут відхід він академічних діапазонів порід :ae:

1 час назад, Mihail-ves сказал:

Постріляв і отримав відповідність породі УС 100%. @rudakov завжди стверджував?, що УС не може мати хоча б таких самих гарних графіків як карпатка. А виходить, що УС може показати карпатці як потрібно виглядати на графіках в дуже тісному місці, між іншими породами

Не погані графіки кавказянки з карпаткою , саме тієї карпаткою яка було раніше, низько-гірською :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, rudakov сказав:

 саме тієї карпаткою яка було раніше, низько-гірською :IMHO:

Щось не чув такого нового типу карпатки.  Щось новеньке наплодили? 

:IMHO:ніякої карпатки не існувало та не існує:IMHO:є карніка, і то я її скоро приведу до 

Цитата

академічних діапазонів

Ось тоді і гляну що там за царену чи цекропію продають під карніко-карпаткою. :umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Mihail-ves сказал:

Щось не чув такого нового типу карпатки.  Щось новеньке наплодили? 

:IMHO:ніякої карпатки не існувало та не існує:IMHO:є карніка, і то я її скоро приведу до 

Ось тоді і гляну що там за царену чи цекропію продають під карніко-карпаткою. :umora: 

Я би сам говорив що ніякої Карпатки як породи не існує , але сміється той хто сміється останній.

Але я із покоління яке вірить істеному справочнику , тобто википедіа говорить правду https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Карпатська_бджола а ось що на рахунок УС https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Українська_степова_бджола тоже все начебто добре але назва їй застаріла Херсонська :al:

9 минут назад, Mihail-ves сказал:

Ось тоді і гляну що там за царену чи цекропію продають під карніко-карпаткою. :umora: 

Значить її треба вписати в 5 класів по КІ, тобто дзвіночок вже не виходить :veselo::hi:.

 

 

 

IMG_20201213_212537.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, rudakov сказав:

на рахунок УС https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Українська_степова_бджола тоже все начебто добре але назва їй застаріла Херсонська :al:

23 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

Ось тоді і гляну що там за царену чи цекропію продають під карніко-карпаткою. :umora: 

Значить її треба вписати в 5 класів по КІ, тобто дзвіночок вже не виходить :veselo::hi:.

В мене ось такі границі УС, і я вважаю що вони вірні.;)

287046328_2020-12-13_21-42-27_199.thumb.jpg.69ae77a29ec8de583d1182a00c32ecd2.jpg

Перевірте інформацію з вікі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Mihail-ves сказал:

В мене ось такі границі УС, і я вважаю що вони вірні.;)

287046328_2020-12-13_21-42-27_199.thumb.jpg.69ae77a29ec8de583d1182a00c32ecd2.jpg

Перевірте інформацію з вікі.

 

IMG_20201213_214619.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, rudakov сказав:

 

IMG_20201213_214619.jpg

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Українська_степова_бджола

2105011396_2020-12-13_21-49-29_999.thumb.jpg.a23cbf8c1cbafd378f59ac6276d7f335.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Mihail-ves сказал:

мене ось такі границі УС, і я вважаю що вони вірні.;)

Тоді в Карпатки відповідно 1.40 до 10.50 :al::IMHO::ae:. , Народний стандарт "Хуторянки". 

 

Але досить вести дискусію у Вашій темі з продажу маток:ah:, а то безкоштовно гріти тему то добре звичайно :umora: але адміністрація це може рахувати як 'піар акцію по зговору'

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Напевне завтра надрукую в у Віпедію УС тип Штукарський.Ну це щоб поставити точки над "і".;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Mihail-ves сказал:

Напевне завтра надрукую в у Віпедію УС тип Штукарський.Ну це щоб поставити точки над "і".;)

Тільки відразу не забудьте додати склад ген.груп типу з лініями і програмою створення типу і наказом профільного міністерства :IMHO:, а то роздули з мікро-лінії то тип народний, то лінію народну, ніяк визначитися не можете :umora:, а взагалі селекційну роботу трете вести по ГКО.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

07.12.2020 в 18:24, chajka2005 сказав:

Зрозуміло. Чомусь у всіх, у кого не спитаю- подібні відповіді, або відповідають, що на мед не працюють, виводять маток, тому меду мало. Розумію. Але нам, пересічним пасічникам хотілося б більше знати про Ваших маток, і розуміти, що ми купуємо. Для мене особисто основне -медопродуктивність і миролюбивість. Можливо є відгуки колег, які брали у Вас маток в попередніх роках і вони були в кращих умовах?

Три сезона на матках п. Михайла. Медопродуктивнісь: коли є взяток - до сходу сонця на крилі:). Миролюбність - димар не використовую взагалі (навіть при відборі медових корпусів), щоб не давити бджіл при оглядах - "росинка" з водою. Задоволений, рекомендую. Замовте, на пробу, узнаєте більше і, думаю, не пожалкуєте.:)

А п. Михайлу - подяка, та побажання успіхів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, amator сказав:

А п. Михайлу - подяка, та побажання успіхів.

Дякую за побажання! А останнє слово дуже штормить моїх "конкурентів", але я радий як мале дитя, коли сідаю зимовими вечорами за проміри крил і отримую ті результати, на які сильно сподівався. Це всиляє сил на подальшу роботу. 

Окремо хочу зазначити що від тих маток ІО яких цього року отримали наші пасічники, можуть бути такі ДОЧКИ як на графіках вище. Звісно якщо "карта ляже".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я також минулого сезону вперше придбав у Михайла Степановича дві матки УСП вільного парування. Також шановний Михайло Степанович подарував мені матку ШО. Маток вільного парування прийняли добре, а от матку ШО начебто також прийняли, але потім вона десь зникла. Підсадку робив на відводки на 1 рамку з розплодом. По медопродуктивності сказати нічого не можу, бо відводки були маленькі, але в зиму наростили бджолу. По миролюбності можу скаати, що аргесії не помітив. Я поки що працюю з димарем, але все більше з росинкою. Деякі бакфаст буи агресивніші від УСП. Але це не та агресія, яка була раніше.

Замовив на наступний сезон 3 матки вільного парування та 1 матку ШО.

Дякую Миалові Степановичу та бажаю успіхів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, serg2121 сказав:

а от матку ШО начебто також прийняли, але потім вона десь зникла.

Шкода що її бджілки вбили. :ak:

Хочу заначити, що ту була перемірена матка навіть зимівлею, а особливо дочками. Зараз дочки від неї, не тільки вільного обльоту, але і в більші частині ШО були її дочками, мають пасічники. В мене зараз на промірах крила її дочок, також досить високі результати показують. 

Але думаю що наступні будуть ще кращими. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, serg2121 сказав:

... , а от матку ШО начебто також прийняли, але потім вона десь зникла. ....

В мене матка ШО  "зникала" двічі:) (крила підрізані - знаходив перед льотком з десятком бджілок). Мені набрид цей "блуд" і я посадив її під ізолятор з роздільної решітки. Засівала одну сторону рамки - переганяв на другу і знову накривав решіткою. Так "засіяв" дві рамки:) і проблема зникла . Розчервилась  :)

14 годин тому, Mihail-ves сказав:

... А останнє слово дуже штормить моїх "конкурентів"...

А Ви сподівались, що вони Вам дифирамби співати будуть?!!:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, amator сказав:

А Ви сподівались, що вони Вам дифирамби співати будуть?!

Ні не сподівався, але за 4 роки мого пасічництва я ні одної породи бджіл серйозно не зачіпав.

Всі бджоли гарні, але кожен підбирає своє.

Тому я захищав всіх - СГК, карніку (я перший  показав гарні графіки) тут на форумі, карпатку захищав від бакфастчиків, бакфастчиків захищав від карпатчиків, звісно тягнув за своєю УС. Але коли зразу у двох породних темах почали на мене наїжджати, то я вже вибухнув. І цей вибух буде продовжуватись. Нехай я тільки знайду вільний час. Поки що я сильно зайнятий промірами своїх сімей. 

А міряти цього року є що, і всіх в основному треба по 100крил стріляти і це тільки в одній програмі МорфоХЛ, а потім ще в Ідентифлу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...