Перейти к содержанию

Хмельницька сіра


Andri714

Рекомендуемые сообщения

В 11.11.2020 в 11:54, Uran сказал:

 І нехай цей Рудаков гордиться

Не рекомендую використовувати дане призвищя а вказувати через @ конкретно учасника форуму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, rudakov сказал:

черги на матки вже на 50 років уперед,

Какой нормальный человек будет ждать матку 50 лет? Вы хоть иногда думайте, что пишете.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Гурович сказал:

Какой нормальный человек будет ждать матку 50 лет? Вы хоть иногда думайте, что пишете.

Справжній козак:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, rudakov сказал:

До прикладу Дедерленд від Бойчука вже дуже відомий, черги на матки вже на 50 років уперед, а все починалося з одного роя :umora::ooops:

Головне тут проплату взяти авансом.

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11.11.2020 в 11:57, Wladimir_K сказав:

Всі кажуть українська порода бджіл, а я б хотів би хоч одним оком глянути поважне і сучасне закордоне видання, де про цю породу описано і визначено її генетичний набір (маркер)?

До чого рівняти будемо?

В мене в Фейсбук на сторінці фото різних років на станції випробувань в Баттон Руж, США. Роботу почали в 1996 році, а матеріал в 1994му. Результати: Найкраща зі всіх порід по чистоплотності і вичищенню комірок від паразитів , в тому числі від кліща вароа.  Помірно прополісують гнізда. В поєднанні з італійською показують дуже хороші результати по несприйнятності до трахейного кліща.(памятаєте роботи Брата Адама, що я стверджував що англійська темна, це ніяка не європейська темна лісова, і що вона є той же підвид що і українська степова,македоніка і приморська).Були проведені генетичні порівняння з маркерами. Всі без виключення матки мали приморське походження по генотипу і мали від 12 до 15 максимум процентів примісі інших порід(італійської, темної лісової, карніки). Досліди з італійською і іншими породами показали також примісі інших порід, найменше в італійської Австралії і деяких зразків з Гавайїв і США. Це послужило для заводчиків плем пасік стимулом для подальшої роботи в напрямку відбору племінних маток різних порід по яких вони працюють.

Маркером для української породи бджіл є приморська порода бджіл, яка пройшла випробування в США і матки якої були використані в Європі Паулем Юнгельсом,  Клаусом Ференбахом, Томасом Руппелем та іншими. І в Канаді для створення складного кросбридінгу італійки,карніки і приморської в створенні саскатраз бджіл ентузіастами на чолі з доктором Альтбертом Робертсоном.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

https://youtu.be/dYYAutmFIXY вот зимовка кавказянка и не ослаблена и чистая . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 15.11.2020 в 17:12, Andri714 сказал:

https://youtu.be/dYYAutmFIXY вот зимовка кавказянка и не ослаблена и чистая . 

Звідки взято що то кавказянка ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, rudakov сказал:

Звідки взято що то кавказянка ?

А Вы что, на слово не верите?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, Гурович сказал:

А Вы что, на слово не верите?

Джентельмены верят на слово ! )))

Вот тут Василий Иванович у меня карта и попёрла!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друзья , всегда будут скептики , конкуренты и завистники . Но главное будут порядочные и друзья .

image.thumb.png.70a11d9be809145dc235f7bed33e911a.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Andri714 сказав:

всегда будут скептики , конкуренты и завистники

Чому ж тут завидувати? Ви б вже визначилися, це у Вас "Хмельницька сіра" чи СГК, в паралельній темі ті ж самі графіки і позиціонуєте їх як кавказянку... А по факту - це гібрид кавказянки з іншими породами, де програма відводить для СГК аж цілих 37%;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кавказянка 68.6%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В графіку 40 крил а не процентів уважно подивіться .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

f7b7292d906c2a31b1455417b495a9b6.jpg

Як видно МорфоХЛ каже що тут все таки є СГК і досить не погана кількість. А саме 35 крил, або 68,6% у дослідженій пробі. Хоча прогноз для всієї колонії дуже 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Andri714 сказал:

Кавказянка 68.6%

И зимует ,причем хорошо .

Я же говорил ,что под Тюменью зимуют гибридные неплохо ,а в Украине и подавно .

Мой минус зимовки ,было все дно устланное пчелой иногда в 2_3 слоя .

Но сильно сыпала одна 2 е семьи на 15 .

И то выходили на 6 ти рамках ,а заходили сильными в зиму .

Я таких отбирал .

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, Andri714 сказав:

В графіку 40 крил а не процентів уважно подивіться .

68,6 % - це процентний вміст сгк  в даній пробі, а прогноз для всієї сім'ї -  лише 37%.  Це чітко прописує програма під таблицею - переважаюча порода - кавказька, відповідність породи - 37%

Так що  тут нема сильно чим тішитися, це гібрид, перш ніж з такої сім'ї виводити матки на продаж - варто добре подумати...  І якщо вже вирішили продавати - називайте речі своїми іменами, так і кажіть, що це не сгк, а помісь...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Рудаков Юрий сказал:

 

 

Есть конкретный пчеловод и ему эти пчёлы нравятся ....и это уже заслуживает внимания 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, davolodya сказал:

68,6 % - це процентний вміст сгк  в даній пробі, а прогноз для всієї сім'ї -  лише 37%.  Це чітко прописує програма під таблицею - переважаюча порода - кавказька, відповідність породи - 37%

Так що  тут нема сильно чим тішитися, це гібрид, перш ніж з такої сім'ї виводити матки на продаж - варто добре подумати... 

Да хоть 200% 

Должны быть признаки

мокрая печатка 

обилие прополиса 

лет при +3 на кормушки с сиропом ( открытые) 

 

частичный 

облет при +3+4 осенью в тихую солнечную погоду ( для наших условий характерно)

рамки с медом часто неровные ( гнездовые боковые волнистые),много вогнутостей .

хорошая работа на слабом разнотравье , товарный мед в сложные сезоны .

вот тогда да ...это гибридные сгк 

вот тогда можно и крылья посмотреть и подтвердить ,что это пчела с значительным  участием сгк. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Рудаков Юрий сказав:

Должны быть признаки

Признаки, так само як і морфометрія - меду не носять... Треба дивитися на бджолосім'ї  в цілому, а не на якийсь окремий признак... У мене місцева чудово носила мед, але дуже слабо передавали свої ГКО дочкам, а все по тій причині - що були сильно гібридизовані...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, davolodya сказал:

Признаки, так само як і морфометрія - меду не носять... Треба дивитися на бджолосім'ї  в цілому, а не на якийсь окремий признак... У мене місцева чудово носила мед, але дуже слабо передавали свої ГКО дочкам, а все по тій причині - що були сильно гібридизовані...

Почти соглашусь .

Тут вопрос в том ,что помесь застарелая со значительным влиянием сгк .

В итоге трутни тоже передают гены сгк.

А у сгк такая фишка : 50 % и выше уже передача признаков сгк хороша .

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вот когда помесь 

По 20 13 30 % разнобой 

Например 20 % ус 

20 % сгк 

20 % карники 

20 % итал

20%ср

 

Вот тут вообще аллесскапут .. ни передачи ничего мясной гибрид 

Для роев пакетов и нуков 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, davolodya сказал:

68,6 % - це процентний вміст сгк  в даній пробі

ви можете надати результати сгк з вищим відсотком?  будьласка! людина надала крила і результати оприлюднили. не люблю я тих грамотіїв які тільки і уміють що язикувати а більше нічого!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, arki сказав:

ви можете надати результати сгк з вищим відсотком?  будьласка! людина надала крила і результати оприлюднили. не люблю я тих грамотіїв які тільки і уміють що язикувати а більше нічого!

Я не займаюся СГК, відповідно і крил таких надати неможу. Але зате можу надати практично ідеальні графіки тієї породи, яку утримую. 

Тримати можна що завгодно, але коли по всіх ресурсах продавати СГК, а по факту - широкий гібрид - це неправильно і несправедливо до покупців:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, davolodya сказав:

а по факту - широкий гібрид

Я напевне розпочну вже матюкатись. Чому так всіх бісить якась кількість примісі в тій чи іншій породі. Пару років назад Василь Куліш давав полісянку, яка до речі давала прогноз по колонії більше 91%, почали зас...ти його. чоловік пішов з форуму. Мене постійно дістають з моєю Штукарською, Люди шукають СГК, та хочуть її відмити (виділити), знову почалось те саме - помісь, гібрид і так далі. Коли б.. продають карніку під видом УС, хвалять і медалі  роздають все нормально. 

Шановні критики, якщо є щось по ділу кажіть, якщо щось самі зробили покажіть. Але перестаньте пхати палки людям в колеса. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Чому так всіх бісить якась кількість примісі в тій чи іншій породі

Якраз примісь і не бісить. Примісь - це нормальне явище, і коли з тих помісей хочуть відмити породу - це дуже похвально.  Але значно гірше, коли ті помісі видають за чисту породу,  от це вже нікуди не годиться...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...