Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра, прогноз) 2.


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Плюс 8 * 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Len Don сказал:

А у нас, неподалік від річки Остер, +6*, дощ, мряка і вітер зі сходу. Зимуємо далі.:dntknw:

 У нас точно так же, але дощу пока немає.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, Николай S сказав:

весна починається по факту першого обльоту

По-перше - обліт у всіх по різному. В когось і в середені березні в когось в середині лютого, тому за звичай - тему "весна-літо" - починають коли настане календарна весна.... Ці терміни всіх влаштовують....:wave:

По-друге (це стосується пана Добровола) - тоді ви були за кордоном і відкрили тему не на пару днів а за два тижні до настання весни - коли тут в Україні снгі лежав а про обльоти  якщо мова і йшла, то десь в закарпатті і то, поодинокі випадки. Тому постали питання доречності такого поспіху:dntknw:...

Так що давайте не будемо поспішати - всьому свій термін....:IMHO:

P.S. Хмарно. Дощ...:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Бджолопотам сказав:

По-перше - обліт у всіх по різному..... - всьому свій термін....:IMHO:

P.S. Хмарно. Дощ...:(

Та я ж не проти:ah: писав же 

 

13 годин тому, Николай S сказав:

.....  зимуєм  далі:ay:

+7  тихо, як перед хурделицею, снігу майже нема, клуби вжаті, синички вже нишпорять по  точку  шукаючи поживу....але мовчки, весняних пісень не чути....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+11, піднявся вітер. До 12-тої години було тихо і виглядало сонце і частина сімей ішло на обліт. Після минулих морозів хочеться весни, хоча надалі прогноз цього не обіцяє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Seos сказал:

+11, піднявся вітер. До 12-тої години було тихо і виглядало сонце і частина сімей ішло на обліт. Після минулих морозів хочеться весни, хоча надалі прогноз цього не обіцяє.

У мене було +7 але сильний вітер був. В деяких сім’ях одиничні бджоли вилітали

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 В мене по різному, деякі не погано облитілись, деякі трішки, а як і зовсім носа не показували. Після 12-тої піднявся вітер і обліт припинився зовсім.

20210124_120916.jpg

20210124_121025.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Алексей Кременчуг сказав:

О чем вы спорите? Есть же четкое определение. Весна - время года, когда собачьи какашки на улице уже растаяли но еще не засохли.:umora:

  І навіть  комар носа не підточе !   :ay::rofl: :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, Seos сказав:

 В мене по різному, деякі не погано облетілись, деякі трішки, а як і зовсім носа не показували. Після 12-тої піднявся вітер і обліт припинився зовсім.

 

 

     А що там акація ваша, @Seos, показує цього року? Не буде черговий провал, як торік ?:ah:

     А у нас - моква, мжичка. Небо затягнуте повністю хмарною пеленою.

Іннет показує на +7С, а фактично на термометрі +10С.

Але без сонечка це ні нас , а ні бджілок не радує. Та ще й рано ж весну закликати.

А то , дивись, знову лелеки на свою біду почнуть у лютому повертатися з вирію... :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

    

     А у нас - моква, мжичка.

То може вже тему про осінь  відкриєте:umora:

+7 було, сонце з обіду, вітер

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

     А що там акація ваша, @Seos, показує цього року? Не буде черговий провал, як торік ?:ah:

Як що Ви зайдете в тему"Акація біла", то побачите фотки акації в середині серпня місяця - вся, що росте на сонячних схилах погоріла, тому думаю, як що й буде сприятлива погода, то квітнутиме не вся, так як і 2020-го року. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, gardener сказав:

То може вже тему про осінь  відкриєте:umora:

+7 було, сонце з обіду, вітер

Дякую, але я  весну люблю.:dntknw::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+7*

99%

похмуро цілий день, після обіду дощ пустився дрібний. Нарешті болото на точку з'явилося.

Із спостережень - пшениця в фермерів і холдингів якась сильно густа вийшла і вже пожовтіла. По людських полях - зелена і нічого їй немає. Синички купаються в калюжах

Набирав підмор на морфометрію - в середньому, на 50% більше ніж в минулому році

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас теж мокро, сирість довкола, зранку трохи туманило. +8С.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Таке враження що весна настала. Бджоли третій день підряд літають.  Мабуть піде розплід 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Серж 82 сказав:

Таке враження що весна настала. Бджоли третій день підряд літають.  Мабуть піде розплід 

Зразу був порадів за вас. Бо мої сидять пока безвилізно. та ваша згадка про розплід і мене розчулила...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Серж 82 сказал:

Таке враження що весна настала. Бджоли третій день підряд літають.  Мабуть піде розплід 

У нас 22 січня трохи літали,сьогодні заглянув сидять в клубах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, luka сказал:

Зразу був порадів за вас. Бо мої сидять пока безвилізно. та ваша згадка про розплід і мене розчулила...:dntknw:

Мабуть буду в кінці березня пакети відгружати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Утро выдалось пасмурным и по хмурым ещё и дождливым  , термометр показал +1 . Потом всё прояснилось правда солнца так и не было . температура поднялась до +4 . Снег таит на глазах  правда ещё есть где то половина  так что пока ещё мы в зиме . Вечер обещает не сильно морозную ночь , вечер уже не много подморозила .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так +7С цілий день і продержалося.

Навіть і нині термометр за балконом показує це.

 Прогнози наобіцяли зливи ... І ( о правда !) дощ за вікном дійсно періщить по літньому!:dntknw::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 годин тому, Мико сказав:

 24 січня відзначається день пам’яті преподобного Феодосія Великого. У народі цей день називався “Феодосієве тепло”. Зазвичай цього дня насправді була тепла погода, але люди побоювалися такого тепла і говорили: “Бійся весни у січні”, хоча тепла погода передвіщала ранню і теплу весну. Якщо на Феодосія була відлига, то готувались до затяжної весни.

Так воно, Романовичу, й буде, ось побачите. :ah: 

Довга та холодна осінь нам точно забезпечена цією теплою зимою.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, ДобровоЛ сказав:

Так воно, Романовичу, й буде, ось побачите. :ah: 

Довга та холодна осінь нам точно забезпечена цією теплою зимою.:dntknw:

А нам того не потрібно. Нашим комахам сонечко потрібно і тихі бевітряні й теплівесняні дні.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Так воно, Романовичу, й буде, ось побачите. :ah: 

Довга та холодна осінь нам точно забезпечена цією теплою зимою.:dntknw:

Помилився! Звичайно ж мова не про осінь! А про довгу й холодну ВЕСНУ ! Так її не хочеться, що вже й на підсвідомому рівні заперечую!.. :umora::dntknw:

А зараз у нас +5С, туман, мокро.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+1, хмарно, туман. На землі типу заморозок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...