Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра, прогноз) 2.


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

+10С, переважно сонячно.:dntknw:

  На четвер і п'ятницю нам  наобіцяли ще одне 'гендерне' коротесеньке літечко +18С +19С  і, очевидно, з масовим передзимовим обльотом.   :vinny::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

То мінус , видно, випадковий?...:ah:

за задумом тире. При мінус 19 бджоли 100% не літають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, Лавр сказав:

за задумом тире. При мінус 19 бджоли 100% не літають.

Ну, я так і подумав, бо тож не реально. Але  просто трохи злякався.:umora::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Screenshot_20211020-045651_Microsoft Launcher.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+5

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

- 4 сонячно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-3,сонце,штиль.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-2 солнечно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, gardener сказал:

такими темпами скоро не буде шо в Харків возити

На пасеке осталяю только ветки , поленья все домой 

с утра вся машина покрыта инеем 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене сьогодні вночі був найбільший мороз за цю осінь. Хто ще не приготував пасіку до зими варто поспішати, два дні буде теплих, і потім піде зниження температури. Ліпше зробити приготування в комфортних умовах, аніж потім робити те по холоді

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Укроп сказав:

У мене сьогодні вночі був найбільший мороз за цю осінь. Хто ще не приготував пасіку до зими варто поспішати, два дні буде теплих, і потім піде зниження температури. Ліпше зробити приготування в комфортних умовах, аніж потім робити те по холоді

Так , і нам дві доби - в четвер та п'ятницю -  до +18С наобіцяли. :ay::baby:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Укроп сказав:

 Хто ще не приготував пасіку до зими варто поспішати, два дні буде теплих, і потім піде зниження температури.

+17. мене в павільйоні сім сімей оказались не готові до обробітку проти кліща:hunter:, зараз піду витягну лишні касети, поки тепло.

3 години тому, Укроп сказав:

 Хто ще не приготував пасіку до зими варто поспішати, два дні буде теплих, і потім піде зниження температури.

+17. мене в павільйоні сім сімей оказались не готові до обробітку проти кліща:hunter:, зараз піду витягну лишні касети, поки тепло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Укроп сказав:

 Хто ще не приготував пасіку до зими варто поспішати, два дні буде теплих, і потім піде зниження температури.

+17. мене в павільйоні сім сімей оказались не готові до обробітку проти кліща:hunter:, зараз піду витягну лишні касети, поки тепло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Утро было холодным и ветреным градус показал всего +1 ветер дул с запада , но зато восход был солнечным . Ветер так и продолжал дуть с запада градус самое большое показал +7

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, gardener сказав:

+17. мене в павільйоні сім сімей оказались не готові до обробітку проти кліща:hunter:, зараз піду витягну лишні касети, поки тепло.

+17. мене в павільйоні сім сімей оказались не готові до обробітку проти кліща:hunter:, зараз піду витягну лишні касети, поки тепло.

 

5 годин тому, gardener сказав:

+17. мене в павільйоні сім сімей оказались не готові до обробітку проти кліща:hunter:, зараз піду витягну лишні касети, поки тепло.

Ну,що там?Навитягували?Розпереживалися... .

+9,вітряно.На завтра вітрюган з поривами та +17.А от у п'ятницю +17 і вітер помірний,мож,полетим... .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Роман Бережний сказав:

 

Ну,що там?Навитягували?Розпереживалися... .

+9,вітряно.На завтра вітрюган з поривами та +17.А от у п'ятницю +17 і вітер помірний,мож,полетим... .

Це якийсь капець. Якраз був тирнет пропав... я обновив сторінку, а воно накидало:umora:

Навитягував. Навіть сім'я лишня появилась. В мене там п'ятирамочні касети (типу нуклеусів). стоять одна над одною, з можливістю з'єднати. Матка не облетілася, то я й з'єднав (між ними поставив касету з рамками без бджіл)Вони так з липня літали, носили соняшник, я качав... А сьогодні дивлюся - там дві матки, внизу і вверху, а між ними касета з медом. Прийшлося ставити перегородку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, gardener сказав:

Це якийсь капець. Якраз був тирнет пропав... я обновив сторінку, а воно накидало:umora:

Навитягував. Навіть сім'я лишня появилась. В мене там п'ятирамочні касети (типу нуклеусів). стоять одна над одною, з можливістю з'єднати. Матка не облетілася, то я й з'єднав (між ними поставив касету з рамками без бджіл)Вони так з липня літали, носили соняшник, я качав... А сьогодні дивлюся - там дві матки, внизу і вверху, а між ними касета з медом. Прийшлося ставити перегородку.

+1 сімейка до купи,то:ay:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, gardener сказав:

 

+17. мене в павільйоні сім сімей оказались не готові до обробітку проти кліща:hunter:, зараз піду витягну лишні касети, поки тепло.

А як це - не готові ?.. Що з'явилися на призивну дільницю не стриженими ? :umora: :rofl:

А у нас потепліло навіть під вечір , вже +13С, змінна хмарність, вітру немає. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+9, хмарність з проясненнями

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

А як це - не готові ?.. Що з'явилися на призивну дільницю не стриженими ? :umora: :rofl:

 

Прийшлось сьогодні стригти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А нам вже з неділі три ночі підряд наобіцяли ночувати з мінусами. Тож пора вже й честь мати та змиватися потроху  з дачі на Троєщину. На 16 поверсі дров не застосуєш, тож й перевозити кілька разів, як он  Романовичу, мені не потрібно. А пока +13С так і лишається. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, ДобровоЛ сказав:

А нам вже з неділі три ночі підряд наобіцяли ночувати з мінусами. 

А там і дідове літо

740174907_.thumb.PNG.ff0e468a0bd4535f5c1f3dc6f810a9b9.PNG

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, gardener сказав:

А там і дідове літо

740174907_.thumb.PNG.ff0e468a0bd4535f5c1f3dc6f810a9b9.PNG

 

О! Таки - да! :baby::wave:  Якщо вірити вашому прогнозу, то все таки у мене ще зберігається 'легка рука'. Не дарма ж я ризикнув відкрити тему осені- зими. Спрацювало !:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...