Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра, прогноз) 2.


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

7 годин тому, Жезус сказав:

+11, хмарність

У нас теж хмарно і +11,0 С показало на 10.00. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гарний обльот зараз у мене. Ще й потроху обніжку несуть. А на термометрі вже +14С. :ay:

IMG_20210925_144744.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Гарний обльот зараз у мене. Ще й потроху обніжку несуть.

IMG_20210925_144744.jpg

Аналогично пчела летает душу радует..:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, gardener сказав:

а тоді вже піду.

Білочку зустрів по дорозі.

2 години тому, ДобровоЛ сказав:

Гарний обльот зараз у мене.

І в мене непогано літали

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас холодно и ветер,может с понедельника прояснит и успокоится.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+12, хмарно то таке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, gardener сказал:

Білочку зустрів по дорозі.

поздоровкалась? :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, ромео сказав:

поздоровкалась? :hmm:

Майже. Дорогу переді мною перебігала. Зупинилась посередині дороги, сіла і дивиться на мене. Мабуть думала як це я так далеко зайшов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+17* вдень

хмарно з проясненнями, вітряно. Їздили з дружиною і дитиною на прогулянку в ліс - в лісі тихо і чудово, але грибів немає. Лісники навіть старі повалені вітром дерева під час вибіркової вирубки позабирали. Там такі гарні гливи росли, можна було пару відер за один прісєст зібрати :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Олександр Коваль сказав:

+17* вдень

хмарно з проясненнями, вітряно. Їздили з дружиною і дитиною на прогулянку в ліс - в лісі тихо і чудово, але грибів немає. Лісники навіть старі повалені вітром дерева під час вибіркової вирубки позабирали. Там такі гарні гливи росли, можна було пару відер за один прісєст зібрати :(

Щось аж невіриться ... Я про дерева. У нас в лісі,що входить до зеленої зони Києва, під час останньої санітарної рубки повирубували гарну ділову деревину, а навіть явно сухі й хворі позалишали. :dntknw:

  За вікном +14С, кілька разів припускався дощ. :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+12 пасмурно,ветер С-З.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+ 10 сонячно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+16 о 8 ранку,хмарно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Утро выдалось дождливым и не уютным  градусник показал +10 . Пока немного перестал на крапать дождь бросил спиннинг пока без результат но , вчера хоть выход был помешал за цеп за траву промазала . а сегодня пока :dntknw:. Дождь пока продолжается .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+12 светит солнце все вокруг мокрющее от ночного дождя пчела летает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дожди порядком надоели Вывожу медок в Харьков .  2 км грунтовки непроездные Доставка мёда в объезд обходится а гривну кг Осталась одна ходочка Сейчас на рынок подгорок на шашлык и опять на галеру 

В Харькове +17 * 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Мико сказал:

  2 км грунтовки непроездные 

Ага ..  всё таки нужно джипа. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Олександр Коваль сказал:

+17* вдень

хмарно з проясненнями, вітряно. Їздили з дружиною і дитиною на прогулянку в ліс - в лісі тихо і чудово, але грибів немає. Лісники навіть старі повалені вітром дерева під час вибіркової вирубки позабирали. Там такі гарні гливи росли, можна було пару відер за один прісєст зібрати :(

Не знаю як у Вас, а в мене грибів в лісі повно. Білий, польський, масслюк, і вже опеньки пішли. Цей рік дуже грибний у нас. У нас це Черкаський район

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+14, хмарно, вітряно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Женя Циба сказал:

+17 хмарно. 

+15, сонячно, тепло.

Всі на пасіку!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Щось аж невіриться ... Я про дерева. У нас в лісі,що входить до зеленої зони Києва, під час останньої санітарної рубки повирубували гарну ділову деревину, а навіть явно сухі й хворі позалишали. :dntknw:

  За вікном +14С, кілька разів припускався дощ. :wave:

туди просто судді, прокурори та інші бандити на полювання приїздять і воно їм заважає :IMHO:

хмарно з проясненнями, вітряно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ромео сказав:

+15, сонячно, тепло.

Всі на пасіку!

Тепло,але вітер сильний з поривами.Прямо пасіці в "обличчя".Це,таке,подивитися на бджіл,як вилітають.А роботи не буде.А треба б... .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, ромео сказав:

 

Всі на пасіку!

+20. Я вже з пасіки. Ще раз впевнився шо не дурно бджоловидалячі робив. Треба  нижні корпуси забирати. То просто через бджоловидаляч поставив на верх і все. Завтра заберу рамки. Половину пройшов. Під обід шось я їм перестав подобатися, а ше якби почав трясти бджолу...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, gardener сказал:

+20. Я вже з пасіки. Ще раз впевнився шо не дурно бджоловидалячі робив. Треба  нижні корпуси забирати. То просто через бджоловидаляч поставив на верх і все. Завтра заберу рамки. Половину пройшов. Під обід шось я їм перестав подобатися, а ше якби почав трясти бджолу...

А ели бы ещё и шатался да стаместочку упустил , то рамочкой стукнул вообще  влюбились :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...