Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра, прогноз) 2.


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

29 минут назад, AVA сказал:

на 30 .04 темпер. +4 і дощ зі снігом 

Ви ше на 30.05 подивіться...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как это Вам, удалось аж на 30.04. посмотреть? Там же максимум, на месяц вперёд только можео глянуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора було комфортніше, а ніж сьогодні,  навіть  вилітали деякі бджоли.  Щоб стало тепліше :)(на душі)... історія -21 березня 2018 року

 Не все так погано, було і хуже;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Ворон сказав:

Дивно, що є проблеми з водою, беру воду з власної криниці, викопаної прадідом, вода. для всього, ів необхідній кількості. 

Проблем з водою поки що слава Богу немає, в мене теж є вода, 34 метри скважина в граніті, вода дуже добра і якісна, але Ви в Східниці були? Невже Ваша, чи моя вода може зрівнятися з водою яка тече з джерел у Східниці? (там до речі теж до  окремих джерел черги). От через те черга до окремо взятого джерела, що за результатами аналізів вода в ньому має певні властивості. Хоча по прогнозах науковців в Україні наближаються проблеми з питною водою і свідчення цьому є і тут, люди писали, що рівень в минулому році впав:ak:.

      Як не дивно а в мене показує +8,8 окремі вилітають.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, Шульц сказав:

Як не дивно а в мене показує 

 

+7, але вітер холоднючий. Літаючих не бачив

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, AVA сказав:

Опишітся чи дійсно у більшості росплоду нема , як у ютубі гомонять, це якась аномалія на надий час :IMHO:

Пятно то обино було 10 см :dntknw:

досить щільний засів на 1-2 рамках так як Ви описали, але не всі мають личинки і запечатаний. В тих, хто накритий і утеплений з усіх боків ще раніше, ситуація трохи краща - там є личинки. Меду ще є вагон і тєлєжка, пилку немає - ось в чому проблема. Треба терміново вивчати Таранова

+5*

після обіду вітер вщух, тепленько так на сонці зробилося, але бджоли не літали

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, AVA сказав:

Та бачив я, просто якось з прошлим роком голодною весною це вже рецесив якийсь для бджіл 

Ізвиняюсь якщо неправильно сформував  вислів , капець якийсь по простому 

Отпишітся чи дійсно у більшості росплоду нема , як у ютубі гомонять, це якась аномалія на надий час :IMHO:

Пятно то обино було 10 см :dntknw:

В гнізда не дивився, але судячи по теплих стелинах, розплід є в усіх лежаках, по кількості, не знаю. :hi:

 

58 хвилин тому, Шульц сказав:

Проблем з водою поки що слава Богу немає, в мене теж є вода, 34 метри скважина в граніті, вода дуже добра і якісна, але Ви в Східниці були? Невже Ваша, чи моя вода може зрівнятися з водою яка тече з джерел у Східниці? (там до речі теж до  окремих джерел черги). От через те черга до окремо взятого джерела, що за результатами аналізів вода в ньому має певні властивості. Хоча по прогнозах науковців в Україні наближаються проблеми з питною водою і свідчення цьому є і тут, люди писали, що рівень в минулому році впав:ak:.

      Як не дивно а в мене показує +8,8 окремі вилітають.

 

В східниці не був, але мінеральна вода, ів африці, мінеральна, в нас за 22 км теж тиче з землі така вода, я ніколи не їздив за нею, колись за совка навіть розливали в скло її, зараз просто тиче, бери, скільки хочеш. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, gardener сказав:

В мене ж не баки голланські. Моя бджола максимально адаптована до місцевих умов. Тим більше при похолоданні зразу ж лізе за комір та в рукави.  гріється

вже майже +3

В Голландії страшні вітри. Не даром же вітряк - то один з признаків Нідерландів. І  п'ять разів на день може різко мінятися як  температура , так і опади можуть розпочинати то зупинятися. Тобто умови там ще 'Ті.' :ah:  А для закалки бджіл якраз саме 'Те'.:ay:

У нас зараз +5С, є хмари, але сонечко світить все ж по-весняному!:wave::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, AVA сказал:

Отпишітся чи дійсно у більшості росплоду нема , як у ютубі гомонять, це якась аномалія на надий час :IMHO:

Взагалі, "без понятія"... В цьому році розбору ще не було...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, AVA сказав:

Та бачив я, просто якось з прошлим роком голодною весною це вже рецесив якийсь для бджіл 

Ізвиняюсь якщо неправильно сформував  вислів , капець якийсь по простому 

Отпишітся чи дійсно у більшості росплоду нема , як у ютубі гомонять, це якась аномалія на надий час :IMHO:

Пятно то обино було 10 см, одні яйця  :dntknw:

 

1 година тому, Олександр Коваль сказав:

досить щільний засів на 1-2 рамках так як Ви описали, але не всі мають личинки і запечатаний. В тих, хто накритий і утеплений з усіх боків ще раніше, ситуація трохи краща - там є личинки. Меду ще є вагон і тєлєжка, пилку немає - ось в чому проблема. Треба терміново вивчати Таранова

+5*

після обіду вітер вщух, тепленько так на сонці зробилося, але бджоли не літали

Все правильно! Буде тепло,буде гарна погода -  буде поступати  свіжий пилок, от тоді й  буде гарний розвиток. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Олександр Коваль сказал:

+0,1*

69%

хмарно з проясненнями.

Їздив зранку по воду, коли приїхав, то черга вже стояла немаленька така. Поки чекав черги і набирав, то болото вже розтануло і довелося з пригодами вибиратися

Сегодня также с утра хотел водички набрать , но :dntknw: хорошо что лопату взял и жену :umora: . вытолкала ,развороты полицейские что бы не стать выехал на более менее , но без воды , так и поехал :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, blek-269 сказав:

Сегодня также с утра хотел водички набрать , но :dntknw: хорошо что лопату взял и жену :umora: . вытолкала ,развороты полицейские что бы не стать выехал на более менее , но без воды , так и поехал :(

може й до кращого, що не доїхали. Бо я якби ще 15 хв. набирав, то залишив би там машину на добу. Два рази на поле з пшеницею викинуло і один раз забуксував крепко, дивно, що машину в канаву не скинуло і не застряг. Потім ще чистив її від болота. Зате кайфанув від адрєналінчєгу

колись мене жінка також виштовхувала в схожій ситуації :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С утра было -2 и снежок который начал уже с утра сразу таять начал . Потом солнце и ветер с запад 18 км/ч . Градус подымался до +5 . Днём было и солнце и крупа и снег всё облётывалось кроме пчёл . Ходил на речку что бы спиннинг побросать , одна щука погналась вяло уже перед тем как вытягивать приманку увидела меня развернулась и ушла во свояси . На речке утки начали пароваться , весна всё таки пришла .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Один градус тепла, ясно.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Len Don сказав:

Один градус тепла, ясно.:ay:

і вітер десь пропав:ay:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, ДобровоЛ сказав:

А що, ваші і при +4 літають? :ah:

А у нас сонце добре світить, але -1 так в залишається. З надією 25 число чекаю, коли +17С наобіцяли...:al:

Знову прогнозисти все поміняли. На наступні суботу й неділю наобіцяли по +12С. Накінець, погода і мені дозволить з'явитися на пасіці майже через місяць після останнього її відвідування.:ay::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Погрілися? 

Потепління пройшло...

 

Після недовгого потепління погода в Україні з понеділка погіршиться. Більшість областей буде засипати снігом, який місцями переходитиме в дощ.

Про це свідчать дані Українського гідрометцентру. Так, 22 березня сніг або мокрий сніг очікується в Сумській, Чернігівській, Київській, Черкаській, Кіровоградській, Житомирській, Вінницькій, Одеській, Хмельницькій, Чернівецькій, Івано-Франківській та Закарпатській областях. На решті території буде хмарно. В країні похолоднішає, вдень температура коливатиметься від +2 до +7 градусів, а вночі термометри покажуть від 0 до -7 градусів.

 23 березня без опадів буде лише в Рівненській, Волинській, Львівській, Закарпатській, Донецькій, Запорізькій і Херсонській областях, в інших регіонах продовжаться снігопади. Вдень температура повітря буде коливатися від +2 до +7 градусів, а вночі термометри покажуть від 0 до -5 градусів.

24-25 березня східні, південні і деякі центральні області накриють дощі з мокрим снігом, а на решті території буде хмарно з проясненнями. Вдень термометри покажуть від +3 до +9, а вночі температура по Україні буде коливатися від +1 до -5.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Знову прогнозисти все поміняли. На наступні суботу й неділю наобіцяли по +12С. Накінець, погода і мені дозволить з'явитися на пасіці майже через місяць після останнього її відвідування.:ay::wave:

З наступного Понеділка, мабуть, всі полетимо!..

 

Screenshot_2021-03-21-20-52-26~2.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, ромео сказал:

Погрілися? 

Потепління пройшло

А хіба було тепло :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-2 Помiрна хмарнiсть з Проясненням

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ромео сказал:

Взагалі, "без понятія"... В цьому році розбору ще не було...

Менял на выходных донья,кое где сокращал гнездо на рамку и вспоминал Метод Гопки.Посмотреть корма пчелы мои не позволяют,не то что трусить их.Погода ночью -3,+4днем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Avgust Vadim Poltava сказал:

З наступного Понеділка, мабуть, всі полетимо!..

Не може буть...:blink:

Якось так швидко...:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас - нуль і видно зорі...:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, ромео сказав:

Не може буть...:blink:

Якось так швидко...:(

не готові?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...