Перейти к содержанию

Людоньки, порадьте!


medhon

Рекомендуемые сообщения

12 минут назад, sitava сказал:

І мені порадьте.

Віддали на Різдво вулик з бджолами, "не пригодився". Сімейка не велика на 5 вуличок, канді їм поклав, але не обробляли їх ніколи від кліща і бачу що його зовсім багато на бджолі. Полоски то поклав, але думаю обробити ще, тільки чим?

Чи лікував хто бджолу від кліща зимою?

Так Я минулого року в кінці січня проливав біпіном,але я на півдні Одеської обл. і не було морозів,хоча й зараз нема.А Ви дивітся по погоді у себе,один у московській обл. в легкий морозець проливає біпіном і каже нічого страшного все буде добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

08.01.2021 в 22:48, Юрий Н. сказав:

Так Я минулого року в кінці січня проливав біпіном,але я на півдні Одеської обл. і не було морозів,хоча й зараз нема.А Ви дивітся по погоді у себе,один у московській обл. в легкий морозець проливає біпіном і каже нічого страшного все буде добре.

Мокрі бджоли на морозі можуть просто осипатися.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23.10.2020 в 18:02, medhon сказав:

Оце чудо сидить і не дуже жужить. Коли прилетіло, хз. Шо порадите з ним робити ? Хай "зимують", чи пожаліти і когось посилити, є сенс? Наче й шкода бродяг:hmm:відео не вставляється:(

Кароч, там жмень зоп'ять бджіл :) сидять в кущі, який збиралися на зиму зрізати.

IMG_20201023_175722_058.jpg

Цікаво яка подальша історія того "чуда". невже так і залишили на кущику на вірну загибель?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Там виявилося навіть не зо п'ять жмень, а зо дві) Та яка доля, пожалів. Убив їхню матку, якась вона геть була худа і квола, полив біпіном і сипнув через газету у конкретний слабачок на три вулички. Побачимо який він після зими вийде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Здравствуйте, нужно перевести пчел к себе домой от людей. им не ймется. думаю что єто нужно делать хотябі когда будет плюс 15 градусов, или можно чтобі температура біла ниже???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

3 години тому, BezGmo сказав:

Здравствуйте, нужно перевести пчел к себе домой от людей. им не ймется. думаю что єто нужно делать хотябі когда будет плюс 15 градусов, или можно чтобі температура біла ниже???

 

2 години тому, Sanich сказав:

Якщо бджоли облетілися, то можна везти за будь-якої температури. :IMHO:

Алеж не в морозяку:umora:, бажано +5 і вище:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не вийшов з'єднаний слабак з зими, дива не сталося. Тему можна закривати і в архів відправляти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...