Jump to content
Sanich

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

1 час назад, whale сказал:

в ПриватБанку є різні карти - "Універсальна" , "карта для виплат"  - ось в цій комісія тільки при поповненні 0.5%(оплачує той хто поповняє), при знятті комісія 0%, так було більше року тому, зараз може щось і змінилось.

Аналогічно фірма перераховувала на карту для виплат. При обналічці процент не знімається.  Мені було так зручно, ніж з купою грошей наніч, правда від того як загрузили мед на машину і до того як прийшли на карту пройшло дві години (машина стояла на місці і нікуди не їхала).

• Like 2

рЭбята, ви трохи мутите, перераховувати можна не більше 50-ти тис за раз і за день

• Like 3
3 минуты назад, larson сказал:

рЭбята, ви трохи мутите, перераховувати можна не більше 50-ти тис за раз і за день

Все переплутали! Це налом-50000 в день.

• Like 2
  • Thanks 1
3 минуты назад, Віктор просто сказал:

Все переплутали!

нічого я не напутав, сума тільки не точна, вобщем буде Асалтан або Гера, ті точно скажуть шо там за нюанси з перерахунком

або ж це може бути внутрішня особливість тієї фірми якій здавав

15 минут назад, larson сказал:

Зараз незнаю як. А у 2018 перераховували 100 з гаком без проблем.

• Like 1
17 хвилин тому, larson сказав:

А якщо карток кілька:hmm:

28 хвилин тому, larson сказав:

Не вводьте людей в оману  З 24.04.2020

"Зарахування на карткові рахунки клієнтів – тобто звичайні операції українців – не є об’єктом перевірок для фінансового моніторингу. Такі низькоризикові операції не цікавитимуть банки. Мета закону зовсім у іншому. Банки, відповідно до вимог нового закону, мають акцентувати увагу на найвищих зонах ризику – ризикованих та великомасштабних операціях понад 400 тисяч гривень."

Вище цієї суми платіж перевіряється банком при цьому перевіряється відправник, а не отримувач. (наприклад банк може перевірити чи добровільно здійснений платіж)

24 минуты назад, larson сказал:

нічого я не напутав, сума тільки не точна, вобщем буде Асалтан або Гера, ті точно скажуть шо там за нюанси з перерахунком

або ж це може бути внутрішня особливість тієї фірми якій здавав

До 150000 грн. на одну картку без проблем.

• Like 1
15 минут назад, Шульц сказал:

Не вводьте людей в оману  З 24.04.2020

"Зарахування на карткові рахунки клієнтів – тобто звичайні операції українців – не є об’єктом перевірок для фінансового моніторингу. Такі низькоризикові операції не цікавитимуть банки. Мета закону зовсім у іншому. Банки, відповідно до вимог нового закону, мають акцентувати увагу на найвищих зонах ризику – ризикованих та великомасштабних операціях понад 400 тисяч гривень."

Вище цієї суми платіж перевіряється банком при цьому перевіряється відправник, а не отримувач. (наприклад банк може перевірити чи добровільно здійснений платіж)

Ви впевнені. Навіть 30 тис. Вам заблокують, якщо Ви пенсіонер і чи ніде не працюєте.

Ще раз, для того, щоб вважати операцію не ризикованою потрібно надати відповідні документи, які пояснюють походження коштів.

• Like 1
31 минуту назад, Серж 82 сказал:

перераховували 100 з гаком без проблем.

три роки назад мені також майже таку сумму за раз перерахували, потім пішло, 49,9 тис в день і не більше

19 минут назад, Шульц сказал:

З 24.04.2020

ви просто прочитали а я користуюсь постійно

33 минуты назад, язичник сказал:

А якщо карток кілька

це з заготовачем будете домовлятись, тільки незнаю як від віреагує, фамилія то одна

• Like 1
13 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Ви впевнені. Навіть 30 тис. Вам заблокують, якщо Ви пенсіонер і чи ніде не працюєте.

Ще раз, для того, щоб вважати операцію не ризикованою потрібно надати відповідні документи, які пояснюють походження коштів.

Абсолютно впевнений. При перерахунку з картки на картку банк вже перевірив мене як платника і ніяких додаткових перевірок не передбачено. (лише один раз мені зателефонували з банку і запитали чи все в порядку, чи справді я бажаю перерахувати таку суму, а також додатково перевірили , чи справді відповідаю я, а не хтось за мене) І за мед розраховуються люди явно не з пенсійного рахунку:)

8 хвилин тому, larson сказав:

ви просто прочитали а я користуюсь постійно

Я також користуюся, як не дивно, а Вам привів цитату з відповідей НБУ. З рахунку на рахунок можна перевести практично будь-яку суму, якщо ця сума є на Вашому рахунку в банку, значить Ви вже пройшли перевірку.

Edited by Шульц
  • Like 1
6 хвилин тому, larson сказав:

це з заготовачем будете домовлятись, тільки незнаю як від віреагує, фамилія то одна

А яка різниця заготівельнику, на яку картку гроші перераховувати, якщо пасічник пропонує прийнятний варіант

• Like 2

Взагалі, начитаються тих форумів, а потім мед не здають. Треба позакривати всі форуми. :umora:

• Like 3
  • Thanks 4
  • Haha 1

Вообще мы все в разных условиях... К примеру я многодетный ФОП как только я перехожу определенную финансовую сумму которая проходит через мой счет меня урезают в льготах как многодетного.... А так вроде бы я как фоп магу до 1 500 000 в год крутить на 2 группе... А у местной власти свой взгляд на мои доходы...

• Like 2
  • Sad 1
36 хвилин тому, Sanich сказав:

Взагалі, начитаються тих форумів, а потім мед не здають. Треба позакривати всі форуми. :umora:

а що вже є "пропозиції"  ?

15 хвилин тому, whale сказав:

а що вже є "пропозиції"  ?

Ні. Але, думаю, що є такі бажання. 

• Like 1
23 часа назад, bondarev сказал:

так пишуть же " розрахунок по факту"!

Так в чем проблема? сдавайте им по 100!  или мало? :umora:

7 часов назад, Борис01 сказал:

Дзвонив одному заготовачу, він сказав:« Гроші на карту по факту». Чи може бути небезпечною така угода? 

Абсолютно ничем, просто не выпускайте со двора, пока леньги не капнут на карту!:)

• Thanks 1
2 часа назад, larson сказал:

три роки назад мені також майже таку сумму за раз перерахували, потім пішло, 49,9 тис в день і не більше

Пару раз были проблемы при проплате цельных сумм в 100-200тыс. - банк блокировал деньги, объясняя подозрением в терроризме, махинациях и пр. Пасечникам приходилось идти в банк с закупочным актом и доказывать, что они не игиловцы, а честные производители. После этого мы на карту перечисляем за день всю сумму, но частями до 50тыс. грн., поскольку банки такие суммы не мониторят. Обычно перед поездкой берем заранее реквизиты и сбрасывается на карту тысяча для проверки правильности, приехали, взвесили, сразу звонок бухгалтеру. На карту деньги приходят обычно в течении часа, если Приват, на другие дольше, при проплате в конце дня  могут прийти наутро. Поначалу машина стояла, пока деньги не придут, но после пары ночевок в гадюшных гостиницах из-за тормознутых банков, машина не ждет, едет дальше.

Цитата

Если оформляется закупочный акт, карта и документы должны быть на одного человека.

• Like 1
  • Thanks 3
2 години тому, Sanich сказав:

Панове експортери - це був сарказм. :) Ваші смайлики "дякую" під моїм дописом виглядають реально кумедно. :umora:

• Haha 10
3 минуты назад, Sanich сказал:

Панове експортери - це був сарказм. :) Ваші смайлики "дякую" під моїм дописом виглядають реально кумедно. :umora:

Если шо,  "дякую" от меня - это тоже был сарказм )

ЗЫ, На форуме маловато смайликов в ассортименте. Рукалицо и сарказм не помешали бы.

• Like 2
2 часа назад, Gring сказал:

Рукалицо и сарказм не помешали бы.

Они таки есть:rofl: и :umora:

12 годин тому, larson сказав:

так вроді 50 тис. це ліміт на готівковий розрахунок. А карточка це ж безготівка.

• Like 1
31 хвилину тому, MaXUA123 сказав:

так вроді 50 тис. це ліміт на готівковий розрахунок. А карточка це ж безготівка.

вчора захотів зняти гроші з банкомата (і не одного) - цілий день видавало помилку. Натомість комуналку пропустило без проблем

от і думай тепер, що задумали цього разу ті банкіри - чи це черговий маркетинговий хід від обрізаних гігантів мислі чи в просто тероризмі мене підозрюють :hmm:

20 годин тому, larson сказав:

точно скажуть шо там за нюанси з перерахунком

Готівкою можна до 50 000 грн/день. Якщо на картку, наприклад, ПБ "для виплат", то обмежень немає. В обох випадках експортер подає в податкову довідку 1ДФ про виплачені кошти, що вплине на субсидію.:hi:

Edited by asaltan
  • Like 3
  • Thanks 1