Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

9 часов назад, medhon сказал:

Акацію? У цьому році? Купить по сто, продати по 130? Даж не знаю як це прокоментувати...:rofl:

 

8 часов назад, Gring сказал:

Это в 200л. бочке.

Я только увидел что 20 литровые вёдра и что мёд 2018 года. наверное сайт пару лет не обновлялся .

Ну и самое главное телефонный номер на сайте начинается через ПОЛЬСКИЙ код..  так что это получается цена нашей акации в Польше в 20 литровых вёдрах в 2018 году.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, medhon сказал:

Цікаво, в чому тут підступ?:hmm:

Экспортёры готовятся подписывать контракты и готовят почву. . мол сами покупаем по 100 гр за 1 кг.  :ae:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Экспортёры готовятся подписывать контракты и готовят почву. . мол сами покупаем по 100 гр за 1 кг.  :ae:

Нус побачим на слідующий рік , чи була польза з неурожаю акації

Хотя після того як Ви здали умовну акації якій три роки , небагато пасічників кинутся сразу сдавать, експортери це розуміють 

Я сам жалію що сдав в 2019 акацію за два роки , за 2018 в 2019 стояла чиста як сльоза , закупщик незміг відлічить ,на вид 2018 від 2019 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Gring сказал:

В том, что это цена за акацию.

По якій ціні зараз Ви закуповуєте соняшник? Як здачі для цього періоду, активні чи ні? Серед Ваших клієнтів основна маса вже здалась чи тримають?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, В.Ю.А. сказал:

По якій ціні зараз Ви закуповуєте соняшник? Як здачі для цього періоду, активні чи ні? Серед Ваших клієнтів основна маса вже здалась чи тримають?

Спросили у больного про здоровье.  Какой ответ Вы хотите услышать от экспортёра ? скажет что горячка сдачи закончилась. сейчас как раз хорошо работают. берут анализы и в порядке очереди вывозят мёд.  ничего нового и сверх ожидаемого они не скажут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, medhon сказал:

Акацію? У цьому році?

Там ясно написано 2018 год 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, bondarev сказав:

йо-майо, хлопці , он мед вже по 100 грн закупляють!!!https://agro-ukraine.com/ru/trade/m-706234/kuplyu-med-optom/ , так що буду чекати , коли буде по 110!

так, сонях-42,  від 5тон самі забирають, гречка - 90, акація - 120

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

Спросили у больного про здоровье.  Какой ответ Вы хотите услышать от экспортёра ? скажет что горячка сдачи закончилась. сейчас как раз хорошо работают. берут анализы и в порядке очереди вывозят мёд.  ничего нового и сверх ожидаемого они не скажут.

Так пусть ответит, а мы послушаем. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, В.Ю.А. сказал:

Так пусть ответит, а мы послушаем. 

У них "традиция", они готовятся нас удивить:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дзвонив одному заготовачу, він сказав:« Гроші на карту по факту». Чи може бути небезпечною така угода? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Борис01 сказал:

Дзвонив одному заготовачу, він сказав:« Гроші на карту по факту». Чи може бути небезпечною така угода? 

Картковий рахунок в банку блокують, якщо сума значна. Для розблокування потрібне підтвердження походження коштів і потрібно сказати, що Ви комісії не оплачуєте при переведенні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, Wladimir_K сказал:

Картковий рахунок в банку блокують, якщо сума значна. Для розблокування потрібне підтвердження походження коштів і потрібно сказати, що Ви комісії не оплачуєте при переведенні.

При переведенні може процент не знімуть , але при обналічці процент заплатите! Працюйте  за чистий нал  по факту й на руки, навіщо Вам лишні хлопоти!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Борис01 сказал:

Дзвонив одному заготовачу, він сказав:« Гроші на карту по факту». Чи може бути небезпечною така угода?

Небезпеки немає, якщо все обговорили і погодили. Але ворота повинні бути зачинені до повного розрахунку. В прошлому році я так здавав. Мед зважили, завантажили, половину грошей перерахували, чекаємо другу половину... І тут починається: " ми перерахуємо, але пізніше", потім: "ми перерахували, але ви їх не бачите, а машину відпускайте", Далі: "Який ти "редиска", що нам не довіряєш", а час іде, вечоріє, тон спілкування підвищується, я неприступний, ворота зачинені і підперті моєю машиною. Через 2 години, пачки викуреної цигарок і 2л випитої кави (вантажниками)-"ну на, подавись", ворота відчинені, "Щасливої дороги!"

  • Подобається 14
  • Дякую 3
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, Віктор просто сказав:

ну на, подавись", ворота відчинені, "Щасливої дороги!"

То як заготівельники позначені в темі ,,Чорний список недобросовісних заготівельників''

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Wladimir_K сказал:

Це сімейне питання, але ціна ще підросте весною.

Вирішив продовжувати ... 

Заготівельник трохи був здивований і, думаю навіть трохи розсерджений, бо майже почав погрожувати... :umora:

Весь смисл спіча : ну і дарма, з понеділка  кінець світу, коронавірус бушує - ми всі помрем, контракти вже на прєдєлі, а тут таке хороше вікно, я ж за вас переживаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ромео сказал:

Весь смисл спіча : ну і дарма, з понеділка  кінець світу, коронавірус бушує - ми всі помрем, контракти вже на прєдєлі, а тут таке хороше вікно, я ж за вас переживаю.

Як Вам повезло із заготовачем, така турбота!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, ромео сказав:

Весь смисл спіча : ну і дарма, з понеділка  кінець світу, коронавірус бушує - ми всі помрем, контракти вже на прєдєлі, а тут таке хороше вікно, я ж за вас переживаю.

Ви йому нагадали, що і до цього він "переживав" і страхав падінням ціни? :) 

А я пропонував свій мед ще у вересні по 45 - то крутили носом. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, bondarev сказал:

навіщо Вам лишні хлопоти!

У нас коло заготівельника недалеко живе ще один, крутиться на зерні з налічкою, хлопоти в нього в цьому році, я Вам скажу, були конкретні, в лікарні, башку бідолагі проломили, ребра поламали, ще щось, там поліції мабуть пів області було, бачив на власні оч,і бо бочки під мед брав, і все це дійство спостерігав, ну і звісно заготівельник все розповів, Так що кожен хай сам вирішує що краще, чи втратити один процент на обналічкі в банкоматі, чи частину здоровья і може всі кошти, причому розбоїв в нашій окрузі було аж три, це те що я чув, один даже в нашому селі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ромео сказав:

Заготівельник трохи був здивований і, думаю навіть трохи розсерджений, бо майже почав погрожувати... :umora:

Це означає, що він був упевнений, що ви мед здасте йому тепер. Він, можливо, вже його "продав" або "пообіцяв". 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, larson сказав:

У нас коло заготівельника недалеко живе ще один, крутиться на зерні з налічкою, хлопоти в нього в цьому році, я Вам скажу, були конкретні, в лікарні, башку бідолагі проломили, ребра поламали, ще щось, там поліції мабуть пів області було, бачив на власні оч,і бо бочки під мед брав, і все це дійство спостерігав, ну і звісно заготівельник все розповів, Так що кожен хай сам вирішує що краще, чи втратити один процент на обналічкі в банкоматі, чи частину здоровья і може всі кошти, причому розбоїв в нашій окрузі було аж три, це те що я чув, один даже в нашому селі.

це вагомий аргумент - розрахунок на карту ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, whale сказал:

 розрахунок на карту ?

Та вже й не перший рік, заготівельник знає що я не пручаюсь від розрахунку на картку, просто приїхав, беру бочки, бачу кучу поліцейських машин, питаю " шо за ученія?" ну він і просвітив

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, larson сказав:

Та вже й не перший рік, заготівельник знає що я не пручаюсь від розрахунку на картку, просто приїхав, беру бочки, бачу кучу поліцейських машин, питаю " шо за ученія?" ну він і просвітив

в ПриватБанку є різні карти - "Універсальна" , "карта для виплат"  - ось в цій комісія тільки при поповненні 0.5%(оплачує той хто поповняє), при знятті комісія 0%, так було більше року тому, зараз може щось і змінилось.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, ромео сказал:

Вирішив продовжувати ... 

Заготівельник трохи був здивований і, думаю навіть трохи розсерджений, бо майже почав погрожувати... :umora:

Весь смисл спіча : ну і дарма, з понеділка  кінець світу, коронавірус бушує - ми всі помрем, контракти вже на прєдєлі, а тут таке хороше вікно, я ж за вас переживаю.

Ось так і зіпсували настрій людині.

На рахунок контрактів, то впевнений що окремі навіть не плюс працюють. Ось таке буває те ж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, whale сказал:

при знятті комісія

ну Ви ж не всі кошти обналічуєте, заправка, супермаркет, комунальні платежі, та ми даже квитки на концерт( коли корони небуло) купували, інвентар в інет магазинах, медогонку я по безналу замовляв, ножі в кооперативі Павік, син навчався, все це безготівкові розрахунки, даже в УООР умудрився взноси заплатить безготівково, бугалтер там фігєл від мене, казав " ти самий главний мозго,,б района":az::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, larson сказав:

ну Ви ж не всі кошти обналічуєте, заправка, супермаркет, комунальні платежі, та ми даже квитки на концерт( коли корони небуло) купували, інвентар в інет магазинах, медогонку я по безналу замовляв, ножі в кооперативі Павік, син навчався, все це безготівкові розрахунки, даже в УООР умудрився взноси заплатить безготівково, бугалтер там фігєл від мене, казав " ти самий главний мозго,,б района":az::umora:

безготівкою менша комісія за послуги і при замовленні товару через інтернет дешевша доставка в два рази, ті хто кочають десятками тон, цього не помічають, звичайно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...