Jump to content
Sanich

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

2 години тому, Мико сказав:

Власного досвiду не маю ,

бо без оплати мед з двору не виiздить 

Але якщо товар -  грощi ,то продав 

якщо товар а  грощi колись то вiддав 

............добровільно подарував:umora:

• Like 1
03.12.2021 в 18:43, Мико сказав:

Але якщо товар -  грощi ,то продав

А якщо товар - гроші все нормально, отримав зразу, але результат аналізу меду через дві неділі? Вчора знайомий так здав буквально через пару годин після того як подзвонив. З Кропивницького, по 60 грн. не залежно який об’єм. Щоб закрити гітроборт Спрінтера довелось потасувати битони. МАН, завантажений бочками, сказали пішов уже без зупинок.

Нормальные пацаны сдают мед на анализ при договоренности за цену . А при прохождение анализов здают мед .:hi:

• Like 7
В 03.12.2021 в 15:55, asaltan сказал:

Мико: "Не продав , а вiддав"

Це Ваш власний досвід? Опишіть, будь-ласка, більш докладно. А якщо це з чужих слів, то так і пишіть.:IMHO:

Я Вам заявляю ответственно.Пока не наехали.Петляли крысы. Потом обосрались забыли что бочки вернули по второму кругу привезли.. Жалею, что порядочно поступил с этим  козлом и не взял бочки .Вы не пишитесь за него или будут считать Вас таким же.Там пробы негде ставить и тел.   не отвечает и сучка на коммутаторе номер блокирует. Короче , кодло пидарасов в плохом смысле слова. Доходчиво?

• Like 9
  • Thanks 4
21 хвилину тому, дон57 сказав:

Там пробы негде ставить

Ось так і треба писати - на власних фактах і враженнях, а не відсторонено і сором'язливо.:hi:

В 03.12.2021 в 19:28, Артём Гончаренко сказал:

Не ведитесь на это!!! У меня был опыт с ними в 19году на 5 грн.дороже с отсрочкой денег.два месяца ждал , В конце концов спустя 3 месяца ВЫБИЛИ ДЕНЬГИ ЧЕРЕЗ прокуратуру.за  тару досихпор воюем.

Пытались местные менты вписаться"Миша( не помню точно)Хороший парень.".Кто прочитает.Советую забыть ,что есть такая контора "Мир меда".Останетесь и без мира(в душе)и без меда(в бочках).:ak:

• Like 6
  • Thanks 2
6 минут назад, asaltan сказал:

Ось так і треба писати - на власних фактах і враженнях, а не відсторонено і сором'язливо.:hi:

Всякое бывает.Почему бы не пойти на встречу порядочным людям,если есть возможность и это взаимовыгодно.Не одним днём живём.

Но это возможно только с теми ,в ком ты уверен. А сейчас быть уверены в ком- то - это глупость. Ну и значение конечно  имеет сумма с которой ты,в крайнем случае готов безболезненно расстаться.:hi:P.S. Желательно ненадолго:umora:

То есть.Уверенность,что если клиент будет жив, ты у него свои деньги из желудка достанешь:ah:

• Like 4
55 минут назад, дон57 сказал:

Пытались местные менты вписаться"Миша( не помню точно)Хороший парень.".Кто прочитает.Советую забыть ,что есть такая контора "Мир меда".Останетесь и без мира(в душе)и без меда(в бочках).:ak:

Подтверждаю, мир меда мутная контора, с ними дел больше иметь не будем!

• Like 2
  • Thanks 2
3 часа назад, pchel сказал:

А якщо товар - гроші все нормально, отримав зразу, але результат аналізу меду через дві неділі? Вчора знайомий так здав буквально через пару годин після того як подзвонив. З Кропивницького, по 60 грн. не залежно який об’єм. Щоб закрити гітроборт Спрінтера довелось потасувати битони. МАН, завантажений бочками, сказали пішов уже без зупинок.

С глаз долой - из сердца вон, выехало за ворота - это уже не Ваше и ответственности Вы уже никакой за качество не несёте. То, что они взяли товар без анализов - их личное дело, Вас оно не должно касаться и если начнут рассказывать сказки о плохом товаре - можете послать подальше, и ни в коем разе не  вздумайте возвращать деньги.

• Like 7
  • Thanks 3
23 хвилини тому, Гурович сказав:

Вы уже никакой за качество не несёте.

Якщо не було домовленості про це при видачі грошей.:IMHO:

5 хвилин тому, Гурович сказав:

С глаз долой - из сердца вон

Мені такий варіант теж не до душі тому й стараюсь завжди почути результати аналізів і отримати тару в замін. Але коли в людини об’єм невеликий, а ціна максимальна тоді починає "чесатися". Тим паче коли чуєш: Ми працюємо більше 10 років і т.д і т.п. 

23 хвилини тому, Гурович сказав:

Вы уже никакой за качество не несёте.

Але ще є тара, яку зазвичай не хотять повертати. Я вже їздив з другим товаришем збирати його 16 алюмінієвих битонів попід дорогою, які йому повернули після довгих розбірок. Але викинули і поїхали. Добре, що хоч подзвонили: поїдь забери.

5 хвилин тому, asaltan сказав:

Якщо не було домовленості про це при видачі грошей

При видачі грошей просто сказали дві неділі до грошей ні ні. :)

13 хвилин тому, pchel сказав:

При видачі грошей просто сказали дві неділі до грошей ні ні.

В цьому варіанті мінімальні логістичні витрати, проте працює тільки тоді, коли продавець і покупець довіряють один одному. Варіант, коли мед дійсно забруднений, зустрічається не часто і тому повертати мед і гроші (повна реституція) доводиться не часто. Це працює, коли покупець не купляє забруднений мед дешевше, інакше зникає довіра.:hi:

• Like 1
51 минуту назад, asaltan сказал:

Я уже писал сначала анализ и договор о цене а уж потом мед . :hi:

• Like 5
49 минут назад, pchel сказал:

Мені такий варіант теж не до душі тому й стараюсь завжди почути результати аналізів і отримати тару в замін. Але коли в людини об’єм невеликий, а ціна максимальна тоді починає "чесатися". Тим паче коли чуєш: Ми працюємо більше 10 років і т.д і т.п. 

Але ще є тара, яку зазвичай не хотять повертати. Я вже їздив з другим товаришем збирати його 16 алюмінієвих битонів попід дорогою, які йому повернули після довгих розбірок. Але викинули і поїхали. Добре, що хоч подзвонили: поїдь забери.

Все условия по таре и по анализам и по меду должны оговариваться за ранее но деньги за тару при заборе меда должны отдать за тару .А уж  после привоза тары в над лежащем состоянии вы должны вернуть деньги за тару .:hi:

• Like 2
59 минут назад, asaltan сказал:

О чем Вы говорите.Які домовленності? Это как допустим я продаю 100 т. Подсолнуха без анализа на сорность и влажность.Потом Вы говорите сорность 5 влажность 9 и сразу обули меня на 6 процентов,что в переводе на день ,допустим при нынешних ценах примерно 120 тыс.грн.(в безнале).Ну и кто я после этого?

Берете анализ,устроил.Заберате мед,Банка в подарок.

Не устроил:ole_ole::hi::IMHO:

Хорош уже дурить людей.

Уже представление о том ,что пасечник это безграмотный крестьянин в сломленной шляпе с молочными бидонами-оно ошибочно. Уже и пенсионеры безграмотные редко попадаются.Я думаю,что всё-таки Вам пока и удается бидонами подлататься.Но где бочки и объемы там уже не так просто пропетлять.

• Like 5
55 хвилин тому, tolik2362 сказав:

но деньги за тару при заборе меда должны отдать за тару

Должни, ось тільки не завжди так. А може це в мене так. Все на довірі і переживаннях. Гроші за тару це взагалі проблема. Але після того як люди з якими працював три роки не повернули мені біля 40 пластикових відер по 33 л, я просто перейшов на бочки і стараюсь отримати обмінну тару.

1 година тому, tolik2362 сказав:

Я уже писал сначала анализ и договор о цене а уж потом мед

Ось в тому випадку коли ми збирали тару знайомого по узбіччю, аналіз був зроблений, мед забраний і гроші отримані. Але через пару тижнів дзвінок, що десь там на заводі знову перевірили ваш мед і щось знайшли. Або мед забирайте, гроші віддавайте або ціна в рази менша або тару не повернем. Одним словом, що було далі не знаю. А закінчилось все битонами на узбіччі і підірваним здоров’ям.

• Sad 1
7 минут назад, pchel сказал:

Должни, ось тільки не завжди так. А може це в мене так. Все на довірі і переживаннях. Гроші за тару це взагалі проблема. Але після того як люди з якими працював три роки не повернули мені біля 40 пластикових відер по 33 л, я просто перейшов на бочки і стараюсь отримати обмінну тару.

Ось в тому випадку коли ми збирали тару знайомого по узбіччю, аналіз був зроблений, мед забраний і гроші отримані. Але через пару тижнів дзвінок, що десь там на заводі знову перевірили ваш мед і щось знайшли. Або мед забирайте, гроші віддавайте або ціна в рази менша або тару не повернем. Одним словом, що було далі не знаю. А закінчилось все битонами на узбіччі і підірваним здоров’ям.

Основному ці "казки" про антибіотик тоді коли ціну понизили, а заготовач купував дорого мед в надії заробити при рості.

Така "казка з антибіотиками" була активна в 2018 р. коли мед почав падати в ціні.

• Like 2
1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Основному ці "казки" про антибіотик тоді коли ціну понизили, а заготовач купував дорого мед в надії заробити при рості.

Можливо. Це було вже років 5-7 тому. Але з тих пір довіри уже ніякої. Хоча є й нормальні люди, з якими приємно працювати. 

22 минуты назад, pchel сказал:

Если бы это делал я то не повелся на ихнюю :ae:

2 години тому, дон57 сказав:

Берете анализ,устроил.Заберате мед,Банка в подарок.

Повністю згоден. Однак, якщо у Вас не 100 тон, а 100 кг, то я попрошу привезти мені на склад і, можливо оплачу після перевірки або оплачу відразу з зобов'язанням забрати мед і вернути гроші, якщо є суттєве перевищення по антибіотиках.:hi:

У випадку наявності антибіотиків мед повертаємо, а ціну не знижуємо. Тільки так.:hi:

1 годину тому, дон57 сказав:

Хорош уже дурить людей.

Поки що нікого не обдурив.:hi:

1 година тому, pchel сказав:

Але через пару тижнів дзвінок, що десь там на заводі знову перевірили ваш мед і щось знайшли.

Вони не праві, змінювати домовленості не можна.:IMHO:

• Like 3
  • Haha 1
40 минут назад, asaltan сказал:

У випадку наявності антибіотиків мед повертаємо, а ціну не знижуємо. Тільки так.

І багато було/є таких випадків?

Я так розумію, пасічники самі мусять приїхати, забрати проблемний мед і віддати гроші? 

• Like 1
43 хвилини тому, ромео сказав:

Я так розумію, пасічники самі мусять приїхати, забрати проблемний мед і віддати гроші?

Це аварійний випадок, буває не часто, тому кожен раз по-різному, як домовимось.:hi: