Jump to content
Sanich

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

33 хвилини тому, Иван Иваныч сказав:

Просто смотрю как пчеловоды по классике жанра скатились да написания несвязных фраз:umora:

Написала людина, яка цілі "простирадла" потоку свідомості взаємовиключних речей  ваяє. Аааа! :umora::umora::umora:

• Like 7
  • Haha 3
14 часов назад, Мико сказал:

А золотую серединку пропустили 

Десь посередині можу невтриматись і здатись. :) 

• Like 1

Доброго дня колеги.  Хто здавав мед в Мир Мёда  по договору по70-75гр кг В Луганскiй обл. Ским уже розрахувались.

Цитата
Цитата

Цитата

14 минут назад, Trut71 сказал:

Хто здавав мед в Мир Мёда  по договору по70-75гр кг В Луганскiй обл. Ским уже розрахувались.

Да они вроде годами рассчитываются. С ними многие уже обожглись. 

• Like 1
  • Haha 2
16 минут назад, Trut71 сказал:

Доброго дня колеги.  Хто здавав мед в Мир Мёда  по договору по70-75гр кг В Луганскiй обл. Ским уже розрахувались.

Мені цікаві були б обгунтування тих хто продав по такій ціні даній структурі.

• Like 4
1 час назад, Trut71 сказал:

Кидалово сто відсотків. Не заздрю тим хто на таке кидалово повівся. 

• Like 8
  • Thanks 1
3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Мені цікаві були б обгунтування тих хто продав по такій ціні даній структурі.

Не продав , а вiддав 

• Like 7
  • Haha 1

У кого есть знакомые кто медом Короновирус вылечил? 

2 години тому, Укроп сказав:

Кидалово сто відсотків.

Мико: "Не продав , а вiддав"

Це Ваш власний досвід? Опишіть, будь-ласка, більш докладно. А якщо це з чужих слів, то так і пишіть.:IMHO:

• Haha 1
25 минут назад, asaltan сказал:

Це Ваш власний досвід? Опишіть, будь-ласка, більш докладно. А якщо це з чужих слів, то так і пишіть.:IMHO:

У вас є подібна пропозиція як в "Мир Мёда"?

• Like 3
8 хвилин тому, Ю. Р. А. сказав:

Я не знайомий з їх пропозиціями.:dntknw:

4 минуты назад, asaltan сказал:

Я не знайомий з їх пропозиціями.:dntknw:

5 часов назад, Trut71 сказал:

3 часа назад, asaltan сказал:

. А якщо це з чужих слів, то так і пишіть.:IMHO:

Если это с чужих слов то как минимум такой смайлик как :IMHO:  не подходит ..    

• Like 5
23 хвилини тому, Ю. Р. А. сказав:

Наші пропозиції тут: https://tochok.info/topic/12354-тов-меганом-ап-купує-в-кривому-розі-оптом-мед/page/14/#comments:hi:

10 минут назад, asaltan сказал:

Цікаво чи хтось здає вам мед ? Ви ж як і ми шукаєте де подорожче здати його а не де подешевше.:dntknw:

• Like 2
13 минут назад, asaltan сказал:

Я Вам вдячний як ніколи...))

річ у тім шо продаю свій соняховий + різнотрав'я по 70 грн./кг. мілким оптом. виходить 2100 за 20 л. відро. Мене два знайомі пристидили що дешево віддаю, ціна на базарі пішла різко в гору. Я аж сам засмутився. може і дешево.. А після Вашої пропозиції... я знову в настрої. Еж такі люди що за 58гр. самі везуть.... .:blink:

• Like 6
  • Haha 8
33 минуты назад, asaltan сказал:

Я Вам від самого початку як тільки пасічники відкачали сонях і з`явилась ціна 45, пропонував не тягнути кота за хвіст, і брати мед по 60. Навіть пропонував гроші Вам позичить. Ви співали разом з усима, що економічно обґрунтована ціна 45,і так далі і далі. І що ми бачим зараз? Хто був правий? Як би Ви зразу почали приймати по 60,то були б зараз монополістом, весь мед був би у Ваших руках.  Я розумію що коли в кишені вітер гуляє то важко щось планувати. Уявіть собі інший варіант, Ви оголошуєте ціну зразу по 60 і берете в борг мед. Вам би тоді б і в борг дали б багато меду.  І Ви б змогли і собі заробить, і пасічникам дати нормальну ціну відразу. Так Ви і зараз наскільки скупі і недалекоглядні,що і зараз по 60 не даєте. 

• Like 13
  • Thanks 2
  • Haha 1
6 часов назад, Wladimir_K сказал:

Мені цікаві

А мені цікаво як курс впливає на ціну меду в деталях? Наприклад € 31 купують мед по 60 далі € 30.50 купують мед по 58. Далі купили, перемішали гомомішалкою запакували, відправили поки перетнув мед кордон курс € в нас знову повертається на 31 - Питання і шо його ото мутить?

• Like 2
3 часа назад, Укроп сказал:

. Вам би тоді б і в борг дали б багато меду.  І 

1 я ..  Проблема в том что ему много не надо.  А вторая это вера в то что рано или поздно но пчеловоды всё же понесут мёд по 1 баксу ...  

• Like 7
  • Haha 6
12 минут назад, Ю. Р. А. сказал:

Питання і шо його ото мутить?

Какой курс не будет цена пока решена сговором 60 остановить, деньги есть и готовы брать за 65 но пока решили и за 60 грн сдадут . А то Вам дай 65 захотите 70 и т.д. Все басни про контракты , квоты, плохой мед , Аргентина, тазики и т.д. придуманы для лапши . Как только нести по 60 грн пчеловоды не станут то начнут добавлять. В августе если б по 45 грн понесли то 60 грн не кто не давал бы. 

• Like 13

Позвонил почем...? Ответ 60, когда позвонить когда 55 будет? Говорю как 45 будет звони?

• Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 4
40 минут назад, Ю. Р. А. сказал:

А мені цікаво як курс впливає на ціну меду в деталях? Наприклад € 31 купують мед по 60 далі € 30.50 купують мед по 58. Далі купили, перемішали гомомішалкою запакували, відправили поки перетнув мед кордон курс € в нас знову повертається на 31 - Питання і шо його ото мутить?

50 коп. це не настільки суттєво. Можна у когось купити по 62 чи по 58, а середнє всерівно буде 59 чи 60. До кінця року навряд чи щось зміниться суттєво.

Тут більш цікаво, як торік. Стартанули з 28+ весною  2020 р., а в січні 2021 р. доходили до 34.9 на міжбанку, потім з 34.9 спустилися до 31 на осінь.

Прогноз по курсу євро не є сприятливий для ціни меду в грн. цієї зими. Прогноз по дол. більш сприятливий, але експорт меду в США в порівняні з ЄС відносно малий.

А от самі думки з бажанням продати за різними договорами з відстрочкою пасічником  було б цікаві. Мені саме обгрунтування цікаві.

32 минуты назад, mixaskm сказал:

Какой курс не будет цена пока решена сговором 60 остановить, деньги есть и готовы брать за 65 но пока решили и за 60 грн сдадут . А то Вам дай 65 захотите 70 и т.д. Все басни про контракты , квоты, плохой мед , Аргентина, тазики и т.д. придуманы для лапши . Как только нести по 60 грн пчеловоды не станут то начнут добавлять. В августе если б по 45 грн понесли то 60 грн не кто не давал бы. 

Якщо продають, то навіщо платити зайві кошти. Чи хтось має іншу думку. Але якщо не продають, то платять максимум з можливостей. Деколи навіть собі у збиток купують, аби хоч щось закрити з раніше підписаних. І це не тільки наших експортерів, а і імпортерів стосується.

• Haha 1
2 часа назад, asaltan сказал:

Власного досвiду не маю ,

бо без оплати мед з двору не виiздить 

Але якщо товар -  грощi ,то продав 

якщо товар а  грощi колись то вiддав 

• Like 6
  • Thanks 3
8 часов назад, Trut71 сказал:

Не ведитесь на это!!! У меня был опыт с ними в 19году на 5 грн.дороже с отсрочкой денег.два месяца ждал , В конце концов спустя 3 месяца ВЫБИЛИ ДЕНЬГИ ЧЕРЕЗ прокуратуру.за  тару досихпор воюем.

• Like 3
  • Thanks 4
  • Sad 2