Jump to content
Sanich

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

3 години тому, Олександр Коваль сказав:

Вам в лотерею погратися захотілося? Вони одноднєвки, себе в будь-який момент можуть оголосити себе банкротом, заснувати другу хвірму на родича і з них шо з гуся вода. Воно Вам треба нерви псувати, якщо щось піде не так?

Так никто не кого за ухи не тянет. Есть проверенные экспортеры. Из них (проверенных) никто не проявляет таковой инициативы, значит им этого не надо. 

1 годину тому, asaltan сказав:

Мені потрібен не штраф, а мед по графіку.:hi:

Мед по графіку - легко. Я за роки роботи знаю свій середньорічний результат. І мін результат теж знаю. В рамках цієї інформації укладається договір, якщо він (договір) влаштовує сторони. 

2 часа назад, Ю. Р. А. сказал:

:wave: Привет! Как обещал вернуться в тему в декабре, я здесь:)

За последние 10 лет цена менялась таким образом с 12>20 с 20>35 с 35>50 с 60>? 

Так что на сегодня мы дошли к переломному моменту скачка цены, только нам внушают что это потолок. Причем внушают что это: "вiра" , "налоги прячем" и т.д.    

Имея здравомыслие и "жировую прослойку" проедет и по нашей улице мерс с гидробортом ну а лучше конечно фура с грузчиками.

Зробіть в доларах і з поправкою на інфляцію....

• Like 1
1 час назад, mascot сказал:

Зробіть в доларах і з поправкою на інфляцію....

І в дол. ціна виросла.

1 час назад, Wladimir_K сказал:

І в дол. ціна виросла.

Это без учета как нас из года в год 1:0 пытались сделать.:IMHO1:

6 часов назад, Ворон сказал:

Саме перше, що потрібно кожному, це здоров'я, все інше, буде. :hi:

це  ви ворне  дуже правильно  сказали  а зараз нам потрибно запастися бочками на 2 роки вперед  и тоди лежати на дивани и чмакати про цину на мед  бо ми дебили аграрии вже де с чим зи штовхнулися  але  це як кажуть  в личку бо зараз мене закидають черевиками

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

І в дол. ціна виросла.

в порівняні з 2009-2010роками?

16 хвилин тому, Батя з Долінки сказав:

це  ви ворне  дуже правильно  сказали  а зараз нам потрибно запастися бочками на 2 роки вперед  и тоди лежати на дивани и чмакати про цину на мед  бо ми дебили аграрии вже де с чим зи штовхнулися  але  це як кажуть  в личку бо зараз мене закидають черевиками

Та не бійтесь Ви тапок, пишіть тут, то чому нам потрібно більше бочок, шо може нас чекає повний обвал ціни?:hmm:

• Like 1
13 хвилин тому, Батя з Долінки сказав:

Мені нічим не потрібно запасатись, я оптом меду ніколи нездавав, кожної неділі, віддаю 20-30 літрів меду на продаж, мій мед коштує по 150 грв/літр, на мому порозі, до нового року мед продам весь. :hi:

• Like 12
  • Haha 2
32 минуты назад, mascot сказал:

в порівняні з 2009-2010роками?

Тоді багато чого цікавого було. 

1 час назад, Николай S сказал:

Та не бійтесь Ви тапок, пишіть тут, то чому нам потрібно більше бочок, шо може нас чекає повний обвал ціни?:hmm:

та я тих тапок не боюсь про таке не потрибно  тут писати якщо вам цикаво завтра можу зателефонувати  про свое бачення ситуации

• Like 1
1 час назад, Ворон сказал:

Мені нічим не потрібно запасатись, я оптом меду ніколи нездавав, кожної неділі, віддаю 20-30 літрів меду на продаж, мій мед коштує по 150 грв/літр, на мому порозі, до нового року мед продам весь. :hi:

це добре пане вороне що у вас так а в десятках тисяч пасичникив такои змоги не мае и що нам зних смиятись чи що

• Like 3
1 час назад, Ворон сказал:

Якщо потрібно, то допоможемо.

Після Нового року.

• Like 1
5 хвилин тому, Батя з Долінки сказав:

це добре пане вороне що у вас так а в десятках тисяч пасичникив такои змоги не мае и що нам зних смиятись чи що

Я нізкогу не сміюсь, просто людина я весела, правда начальство мені відключило і сміх, так і плач, проживем і так, маєте професора гуглу И. И., смійтесь тепер самі. :hi:

• Haha 2
12 минут назад, Ворон сказал:

Я нізкогу не сміюсь, просто людина я весела, правда начальство мені відключило і сміх, так і плач, проживем і так, маєте професора гуглу И. И., смійтесь тепер самі. :hi:

я також людина весела  а в профффесора свое життя  а нам нияке началство не зможе видключить мозги

• Like 2
В 24.11.2021 в 22:19, Николай S сказал:

Ставки зроблені, через тиждень будем підводити проміжні підсумки

За неделю Евро выросло и даже больше чем бакс , теория сработала . Уходим в биток :umora:

7 минут назад, Сан Саныч сказал:

Поступило предложение по 63! Медленно но уверенно движемся вперёд!

Кто-то из экспортеров переметнулся в "секту"?:)

3 минуты назад, Ю. Р. А. сказал:

Кто-то из экспортеров переметнулся в "секту"?:)

Может быть но очень просил не говорить, но и мёд как я понял по зарез ему нужен!

• Like 1
  • Haha 1
38 минут назад, Сан Саныч сказал:

Может быть но очень просил не говорить, но и мёд как я понял по зарез ему нужен!

Смотрите что бы по весам не на...... в первую волну ваших там трохи прокинули сдавали по 60 по факту 57-58

• Like 3
7 минут назад, Михаил46 сказал:

Смотрите что бы по весам не на...... в первую волну ваших там трохи прокинули сдавали по 60 по факту 57-58

Спасибо за совет

Здравствуйте, скажите пожалуйста какая сейчас цена в Николаевской -Кировоградской области ?

У нас 58 полтава

По ситуації, на попередньому тижні відносно ціна піднялася на 1 грн  десь і головне гроші були на закупівлю.

На вівторок цього тижня по факту ні ціни, ні головне грошей в наявності. Тому 63 це була ціна заготовачу на минулому тижні у мені відомо 3  експортерів на складі.

На сьогодні мінус навіть 1 грн  в окремих і відсутність коштів.

7 минут назад, Wladimir_K сказал:

По ситуації, на попередньому тижні відносно ціна піднялася на 1 грн  десь і головне гроші були на закупівлю.

На вівторок цього тижня по факту ні ціни, ні головне грошей в наявності. Тому 63 це була ціна заготовачу на минулому тижні у мені відомо 3  експортерів на складі.

Для меня это максимум этого года если в гривнах!