Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

1 годину тому, asaltan сказав:

Мені потрібен не штраф, а мед по графіку.:hi:

Мед по графіку - легко. Я за роки роботи знаю свій середньорічний результат. І мін результат теж знаю. В рамках цієї інформації укладається договір, якщо він (договір) влаштовує сторони. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ю. Р. А. сказал:

:wave: Привет! Как обещал вернуться в тему в декабре, я здесь:)

За последние 10 лет цена менялась таким образом с 12>20 с 20>35 с 35>50 с 60>? 

Так что на сегодня мы дошли к переломному моменту скачка цены, только нам внушают что это потолок. Причем внушают что это: "вiра" , "налоги прячем" и т.д.    

Имея здравомыслие и "жировую прослойку" проедет и по нашей улице мерс с гидробортом ну а лучше конечно фура с грузчиками.

Зробіть в доларах і з поправкою на інфляцію....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mascot сказал:

Зробіть в доларах і з поправкою на інфляцію....

І в дол. ціна виросла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

І в дол. ціна виросла.

Это без учета как нас из года в год 1:0 пытались сделать.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Ворон сказал:

Саме перше, що потрібно кожному, це здоров'я, все інше, буде. :hi:

це  ви ворне  дуже правильно  сказали  а зараз нам потрибно запастися бочками на 2 роки вперед  и тоди лежати на дивани и чмакати про цину на мед  бо ми дебили аграрии вже де с чим зи штовхнулися  але  це як кажуть  в личку бо зараз мене закидають черевиками

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

І в дол. ціна виросла.

в порівняні з 2009-2010роками?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Батя з Долінки сказав:

це  ви ворне  дуже правильно  сказали  а зараз нам потрибно запастися бочками на 2 роки вперед  и тоди лежати на дивани и чмакати про цину на мед  бо ми дебили аграрии вже де с чим зи штовхнулися  але  це як кажуть  в личку бо зараз мене закидають черевиками

Та не бійтесь Ви тапок, пишіть тут, то чому нам потрібно більше бочок, шо може нас чекає повний обвал ціни?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, Батя з Долінки сказав:

це  ви ворне  дуже правильно  сказали  а зараз нам потрибно запастися бочками на 2 роки вперед  и тоди лежати на дивани и чмакати про цину на мед  бо ми дебили аграрии вже де с чим зи штовхнулися  але  це як кажуть  в личку бо зараз мене закидають черевиками

Мені нічим не потрібно запасатись, я оптом меду ніколи нездавав, кожної неділі, віддаю 20-30 літрів меду на продаж, мій мед коштує по 150 грв/літр, на мому порозі, до нового року мед продам весь. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, mascot сказал:

в порівняні з 2009-2010роками?

Тоді багато чого цікавого було. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Николай S сказал:

Та не бійтесь Ви тапок, пишіть тут, то чому нам потрібно більше бочок, шо може нас чекає повний обвал ціни?:hmm:

та я тих тапок не боюсь про таке не потрибно  тут писати якщо вам цикаво завтра можу зателефонувати  про свое бачення ситуации

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ворон сказал:

Мені нічим не потрібно запасатись, я оптом меду ніколи нездавав, кожної неділі, віддаю 20-30 літрів меду на продаж, мій мед коштує по 150 грв/літр, на мому порозі, до нового року мед продам весь. :hi:

це добре пане вороне що у вас так а в десятках тисяч пасичникив такои змоги не мае и що нам зних смиятись чи що

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ворон сказал:

Мені нічим не потрібно запасатись, я оптом меду ніколи нездавав, кожної неділі, віддаю 20-30 літрів меду на продаж, мій мед коштує по 150 грв/літр, на мому порозі, до нового року мед продам весь. :hi:

Якщо потрібно, то допоможемо.

Після Нового року.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Батя з Долінки сказав:

це добре пане вороне що у вас так а в десятках тисяч пасичникив такои змоги не мае и що нам зних смиятись чи що

Я нізкогу не сміюсь, просто людина я весела, правда начальство мені відключило і сміх, так і плач, проживем і так, маєте професора гуглу И. И., смійтесь тепер самі. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Ворон сказал:

Я нізкогу не сміюсь, просто людина я весела, правда начальство мені відключило і сміх, так і плач, проживем і так, маєте професора гуглу И. И., смійтесь тепер самі. :hi:

я також людина весела  а в профффесора свое життя  а нам нияке началство не зможе видключить мозги

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.11.2021 в 22:19, Николай S сказал:

 

 

Ставки зроблені, через тиждень будем підводити проміжні підсумки

За неделю Евро выросло и даже больше чем бакс , теория сработала . Уходим в биток :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поступило предложение по 63! Медленно но уверенно движемся вперёд!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Сан Саныч сказал:

Поступило предложение по 63! Медленно но уверенно движемся вперёд!

Кто-то из экспортеров переметнулся в "секту"?:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Ю. Р. А. сказал:

Кто-то из экспортеров переметнулся в "секту"?:)

Может быть но очень просил не говорить, но и мёд как я понял по зарез ему нужен!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Сан Саныч сказал:

Может быть но очень просил не говорить, но и мёд как я понял по зарез ему нужен!

Смотрите что бы по весам не на...... в первую волну ваших там трохи прокинули сдавали по 60 по факту 57-58

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Михаил46 сказал:

Смотрите что бы по весам не на...... в первую волну ваших там трохи прокинули сдавали по 60 по факту 57-58

Спасибо за совет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Здравствуйте, скажите пожалуйста какая сейчас цена в Николаевской -Кировоградской области ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас 58 полтава

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По ситуації, на попередньому тижні відносно ціна піднялася на 1 грн  десь і головне гроші були на закупівлю.

На вівторок цього тижня по факту ні ціни, ні головне грошей в наявності. Тому 63 це була ціна заготовачу на минулому тижні у мені відомо 3  експортерів на складі.

На сьогодні мінус навіть 1 грн  в окремих і відсутність коштів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Wladimir_K сказал:

По ситуації, на попередньому тижні відносно ціна піднялася на 1 грн  десь і головне гроші були на закупівлю.

На вівторок цього тижня по факту ні ціни, ні головне грошей в наявності. Тому 63 це була ціна заготовачу на минулому тижні у мені відомо 3  експортерів на складі.

Для меня это максимум этого года если в гривнах!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Сан Саныч сказал:

Для меня это максимум этого года если в гривнах!

Питання хто пропонує таку ціну, якщо заготовач то однозначно хочуть "взути", якщо експортер малий то можливо. Правда гроші при заборі меду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...