Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

1 час назад, mascot сказал:

Як там поживає компанія  Джесса?

Хтось в курсі?

 

 

FB_IMG_1637685233385.jpg

Джеса не експортує мед в Турцію. Купуєть по тій же ціні на сьогодні, що і"Мед Поділля".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, mixaskm сказал:

Сначало поставьте цену и тогда поймёте , а так кто Вам признается , хотя меда с каждым днём всё меньше и меньше 

Я типа лох, что признался в сдачи по 59? А в прошлом году по 43 и тоже здесь об этом написал. Выходит лох? Только зачем тогда эта тема нужна, чтобы люди которые еще с под медогонки сдали по 44-47 здесь умничали о цене в 70?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, liberal2005 сказал:

Я типа лох, что признался в сдачи по 59? А в прошлом году по 43 и тоже здесь об этом написал. Выходит лох? Только зачем тогда эта тема нужна, чтобы люди которые еще с под медогонки сдали по 44-47 здесь умничали о цене в 70?

Та нормально продали, якщо кошти не лежали під подушкою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Та нормально продали, якщо кошти не лежали під подушкою.

Кошти в бакси ввідразу! Але ж то тимчасове явище, бо треба вулики робити, рамки купувати і тд. )))) Та я знаю що норма. Я ж не в акваріумі. Коли всюди в області ціна на опті 58, а за об'єм могли підняти до 58.5 то 59 це взагалі було добре. По 60 бувально не встиг на 1 день. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, mascot сказал:

Як там поживає компанія  Джесса?

Хтось в курсі?

 

 

FB_IMG_1637685233385.jpg

Працює Джеса і по стану на 15 листопада її заготівельники в Одеській області давали 60 грн за 1 кг. В той час як всі інші: Березівка 58, 56, Покровка-59, Мед-Ок - 58. Але я би не радив здавати заготівельникам від Джеси, бо знайомий типу їм здав по 60, але із "чесних" вагів вийшло 57.5-58.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, liberal2005 сказал:

Кошти в бакси ввідразу!

Не допомагають зараз ті бакси. Вага зеленого теж зменшується.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, liberal2005 сказал:

Кошти в бакси ввідразу! Але ж то тимчасове явище, бо треба вулики робити, рамки купувати і тд. )))) Та я знаю що норма. Я ж не в акваріумі. Коли всюди в області ціна на опті 58, а за об'єм могли підняти до 58.5 то 59 це взагалі було добре. По 60 бувально не встиг на 1 день. 

Курс росте і по курсу вже в плюс. А так є правило "гроші повинні робити гроші".

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, mascot сказал:

Як там поживає компанія  Джесса?

Хтось в курсі?

 

 

FB_IMG_1637685233385.jpg

Слыхал что им пошлину в США влупили более 30%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, САНЯ88 сказал:

Слыхал что им пошлину в США влупили более 30%

Ніхто ще нічого не прийняв. Остаточно буде рішення під наступний сезон. 

Джеса зараз мед продає на ЄС.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, САНЯ88 сказал:

Слыхал что им пошлину в США влупили более 30%

И деньги на закупку вроде бы закончились

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Ніхто ще нічого не прийняв. Остаточно буде рішення під наступний сезон. 

 

Ну задуматися е над чим

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, САНЯ88 сказал:

И деньги на закупку вроде бы закончились

Ну задуматися е над чим

Гроші швидко закінчуються, бо мед коштує на сьогодні в закупці 60 і експортери оперують по факту лише власними коштами в більшості. Польські імпортери не надають свої кошти для закупівлі меду, як було торік.

Та й об'єми експорту мізерні відносно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Ысч сказал:

Не допомагають зараз ті бакси. Вага зеленого теж зменшується.

Ну то звісно зменшується. Але я приблизно кожного року від 30% до 50% бджолоприбудку вкладаю в розвиток. Минулого року сарай-сотосховище для рамок корпусів збудував. Цього року на наступний сезон вулики нові робитиму, рамки і тд. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Польські імпортери не надають свої кошти для закупівлі меду, як було торік.

В чому причина ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, САНЯ88 сказал:

В чому причина ?

Причина стандартна ціна не приносить доходу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Wladimir_K сказал:

Причина стандартна ціна не приносить доходу.

Ціну єкспорту на митниці я бачу, точно так же бачу ціну оптову наприклад в Латвії на рапс чи різнотрав'я ( місцеві пасічники скидали свої сайти об'яв по закупці. Рапсіна в вересні була там 2-2.2 евро в залежності від об'єму) а от як побачити ціну оптову на сонях в Німечинні, чи скажімо в Польщі. Ну щоб хочаби розуміти в середньому по якій ціні вони його возять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, liberal2005 сказал:

Ціну єкспорту на митниці я бачу, точно так же бачу ціну оптову наприклад в Латвії на рапс чи різнотрав'я ( місцеві пасічники скидали свої сайти об'яв по закупці. Рапсіна в вересні була там 2-2.2 евро в залежності від об'єму) а от як побачити ціну оптову на сонях в Німечинні, чи скажімо в Польщі. Ну щоб хочаби розуміти в середньому по якій ціні вони його возять.

Тут великих секретів немає те ж. Як Рамадін в одній з Вайбер груп писав все йде біля цифри 2.5 євро dap 

І вона рахується під ціну закупівлі в курс євро.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Wladimir_K сказал:

Тут великих секретів немає те ж. Як Рамадін в одній з Вайбер груп писав все йде біля цифри 2.5 євро dap 

І вона рахується під ціну закупівлі в курс євро.

Значить мій висновок був вірний, що експортна цвна на митниці трохи занижена. Але не так щоб і сильно. Середнє там виходило 2.69 у.о. Проте якщо в Латвії цвна на рапс 2.2 евро, то мякго кажкчи отримати у нас ціну на опті на сонях в 2.5-3 у.е на грані фантастики. Ну і особливо при роздрібній ціні на базарі в 70-71 грн за 1 кг чекати такої ж оптової ціни, мягко кажучи треба бути фантазером.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, САНЯ88 сказав:

Слыхал что им пошлину в США влупили более 30%

взагалі, туркам зараз весело

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, liberal2005 сказал:

Значить мій висновок був вірний, що експортна цвна на митниці трохи занижена. Але не так щоб і сильно. Середнє там виходило 2.69 у.о. Проте якщо в Латвії цвна на рапс 2.2 евро, то мякго кажкчи отримати у нас ціну на опті на сонях в 2.5-3 у.е на грані фантастики. Ну і особливо при роздрібній ціні на базарі в 70-71 грн за 1 кг чекати такої ж оптової ціни, мягко кажучи треба бути фантазером.

У нас віруючих в такі речі більш ніж достатньо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, liberal2005 сказал:

Значить мій висновок був вірний, що експортна цвна на митниці трохи занижена. Але не так щоб і сильно. Середнє там виходило 2.69 у.о. Проте якщо в Латвії цвна на рапс 2.2 евро, то мякго кажкчи отримати у нас ціну на опті на сонях в 2.5-3 у.е на грані фантастики. Ну і особливо при роздрібній ціні на базарі в 70-71 грн за 1 кг чекати такої ж оптової ціни, мягко кажучи треба бути фантазером.

Это как так? Вот ИИ утверждает что если завалить внутренний рынок медом по 30грн, то опт пойдет под 90:rofl:

Я смотрю вы вообще не в теме..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Иван Иваныч сказал:

Ну вот Агрентина своим медом и увеличит пропозыцию,а следовательно спрос упадет на украинский мед до осени.

Всі знають ціну вашим "прогнозам"... Так що не стирайте букви на клавіатурі...:umora:

Вам відшукати ваше серпневе "пророцтво"? ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, vekvektor сказал:

Это как так? Вот ИИ утверждает что если завалить внутренний рынок медом по 30грн, то опт пойдет под 90:rofl:

Я смотрю вы вообще не в теме..

Та я настолько не в теме, что в этом году из-за таких И.И. которые в Одессе розницу продают 1л подсолнуха по цене 100-120 грн, продал только 3л по цене 450 грн. Повторюся наверное при цене в 120 грн за 1л, у меня можно смело минусувать 20 грн - тара, наклейка, доставка и это я не считаю потраченого времени, а так как у меня в ведерках 1л меда 1.1-1.2л что равно весу в среднем 1.6 кг то выходит цена в 62 грн за 1 кг. Так вот вопрос накой мне заморачиваться продажей в розницу ради 2-3 грн на 1 кг, когда я оптом могу сдать по 59-60 и потратить на это два часа своего воемени. Кроме того при этом у меня есть высокорентабельный продукт разнотравье с акацией которое я продаю по 250 грн за 1л или чистыми по 230 грн за 1л что равно при минимум 143 грн за 1 кг?

Ну и третье я хочу посмотреть на того супермена который сможет за осень в этом году продать в розницу хотя бы 1т подсолнуха

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, liberal2005 сказал:

Та я настолько не в теме, что в этом году из-за таких И.И. которые в Одессе розницу продают 1л подсолнуха по цене 100-120 грн, продал только 3л по цене 450 грн. Повторюся наверное при цене в 120 грн за 1л, у меня можно смело минусувать 20 грн - тара, наклейка, доставка и это я не считаю потраченого времени, а так как у меня в ведерках 1л меда 1.1-1.2л что равно весу в среднем 1.6 кг то выходит цена в 62 грн за 1 кг. Так вот вопрос накой мне заморачиваться продажей в розницу ради 2-3 грн на 1 кг, когда я оптом могу сдать по 59-60 и потратить на это два часа своего воемени. Кроме того при этом у меня есть высокорентабельный продукт разнотравье с акацией которое я продаю по 250 грн за 1л или чистыми по 230 грн за 1л что равно при минимум 143 грн за 1 кг?

Ну и третье я хочу посмотреть на того супермена который сможет за осень в этом году продать в розницу хотя бы 1т подсолнуха

Я знаю такого супермена реально продает... Но лично я так как он не смогу... Надо опыта еще лет десять минимум...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Александр К. сказал:

Я знаю такого супермена реально продает... Но лично я так как он не смогу... Надо опыта еще лет десять минимум...

Максимум що я зміг це 500 кг може трохи бвльше і то сонях був з травою. В тому соняху певно було більше гірчиці с фацелією, а ніж соняха, бо навіть в мороз не дубів. Та і було то минулого року, коли у нас на півдні можна сказати меду не було зовсім і звісно попит був більший. А до того ну 300 кг потолок. А от різнотрав'я, акація славно продається, хоча типу і ціна висока! Однак я не стою на базарі і власне не збираюся там стояти. Є клієнти, відкачав, нафасував, прзвонив, в меседжері роскидав і повіз розвозити замовлення. Власне 90% трави я ще в серпні-вересні продав. Ще трохи і все продам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, liberal2005 сказал:

Я типа лох, что признался в сдачи по 59? А в прошлом году по 43 и тоже здесь об этом написал. Выходит лох? Только зачем тогда эта тема нужна, чтобы люди которые еще с под медогонки сдали по 44-47 здесь умничали о цене в 70?

Є багато людей, які вважають що найбільша цінність - це здати мед по найвищій ціні. Хоча це не завжди так

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...