Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Просто частина не купує.

Та навряд чи. Долар росте, а ціна меду на місці при ціні 27+, більша частина почне очікувати і взагалі мед не продасть.

У наших експортерів та їх перекупів завжди є відмазка - ціна впала чи не росте бо доллар падає. Долар росте відмазка міняється - ціна впала бо євро упав. Так привязка в них до доллара чи євро?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, liberal2005 сказал:

У наших експортерів та їх перекупів завжди є відмазка - ціна впала чи не росте бо доллар падає. Долар росте відмазка міняється - ціна впала бо євро упав. Так привязка в них до доллара чи євро?

 

у них ціна вже більше року, як падає .... як почала з 30 грн валитися , так зараз на 60 може й не остановитися....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, mascot сказал:

у них ціна вже більше року, як падає .... як почала з 30 грн валитися , так зараз на 60 може й не остановитися....

Я тільки буду радий якщо місцеві аборигени виявляться супер аналітиками і таки не просто дочекаються ціни в 65-70 грн, а ще й встигнуть за таку ціну здати. Але прям нутром чую, що більшість з активних дописувачів цієї теми або здали вже давно і ще по гривень 47-50, або у них і здавати нема що.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, liberal2005 сказал:

місцеві аборигени 

Аборигени - це і є місцеві жителі (корінне населення). 

Абориге́ни (лат. aborigines; від ab origine — «від початку») — автохтони — корінні мешканці певної місцевості або країни

 

23 минуты назад, liberal2005 сказал:

Але прям нутром чую

23 минуты назад, liberal2005 сказал:

буду радий якщо місцеві аборигени виявляться супер аналітиками

:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цена пойдёт вниз. Чёрная пятница. Заготовители ждут от пчеловодов хорошой скидки.:ae:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, liberal2005 сказал:

Я тільки буду радий якщо місцеві аборигени виявляться супер аналітиками і таки не просто дочекаються ціни в 65-70 грн, а ще й встигнуть за таку ціну здати. Але прям нутром чую, що більшість з активних дописувачів цієї теми або здали вже давно і ще по гривень 47-50, або у них і здавати нема що.

На форумі можна спостерігати, хто коли продає по дописам з попередніх років. Це психологія і вона не змінюється.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Слобожанин 70 сказал:

Цена пойдёт вниз. Чёрная пятница. Заготовители ждут от пчеловодов хорошой скидки.:ae:

При таких розкладах ціна вниз йде завжди в цей період, навіть в 2020 р. спроба була, тому тут нічого надзвичайного. Хоча переконаний, що сильно хоч якось понизити до старту сезону неможливо. Далі ріст відбувався часто, коли євро гарно росло. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Крош сказал:

Какой будет курс долл/евро в первом квартале 2022

Хотів Вас це запитати?

Поки рівень 1.12 не пройшли, сьогодні відскочили до 1.126

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що мені звонили , ціна 60грн уже днів десять стабільно

пока повишать не думають , так на прикритих , думають до канікул дотянуть , на фоні ціни 58грн у деяких заготовачів

Кому надо той купляє . кому ненадо начинають байки придумувать , як прошлий рік у грудні 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Wladimir_K сказал:

Хотів Вас це запитати?

Поки рівень 1.12 не пройшли, сьогодні відскочили до 1.126

Перефразирую . Почему падает курс евро 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Konstantin_b сказал:

будуть більше споживати корисного для здоров'я продукту.

А в чем польза меда для здоровья,если пчеловоды и их семьи  по статистике заболеваний  не отличаются от всех остальных Семьи пчеловодов ,что ограничены в свободном доступе к меду ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Иван Иваныч сказав:

,если пчеловоды и их семьи  по статистике заболеваний  не отличаются от всех остальных 

маєте таку статистику?

  • Подобається 4
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.11.2021 в 21:40, liberal2005 сказал:

Просто залишу це для вас про курс грн до eur і usd. Просто такого курсу як ви писали не існує.

Screenshot_20211115-213637_Chrome.jpg

Screenshot_20211115-213657_Chrome.jpg

Ви ж самі бачите 26.25 курс на чорному а кажете не існує

 

 

Я завжди на чорному ринку купляю,який смисл його ждать в банках по неадекватним курсам

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Митяй сказал:

Ви ж самі бачите 26.25 курс на чорному а кажете не існує

 

 

Я завжди на чорному ринку купляю,який смисл його ждать в банках по неадекватним курсам

фуфло скинули. Данные ваши 15 ноября. Сейчас до 27 доходит

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відслідковуйте дати публікації

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, gardener сказал:

маєте таку статистику?

Ну так нет статистики ,что семьи пчеловодов как-то выделяются на общем фоне.Значит все что говорят пчеловоды о какой то пользе не более чем их вымысел

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Иван Иваныч сказав:

А в чем польза меда для здоровья,если пчеловоды и их семьи  по статистике заболеваний  не отличаются от всех остальных Семьи пчеловодов ,что ограничены в свободном доступе к меду ?

Ой,не махайте чєпухой... .Статист ви наш.Про користь меду гугєл вам в допомогу.Мед не панацея,але профілактика.У вас валянка,"є пасіка" і ви не вкурсі,що корисного від медів???А-а-а,це провал:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Роман Бережний сказал:

Мед не панацея,але профілактика.

Профилактика чего?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Митяй сказал:

Ви ж самі бачите 26.25 курс на чорному а кажете не існує

 

 

Я завжди на чорному ринку купляю,який смисл його ждать в банках по неадекватним курсам

Не розумію вашого здивування ,да 10коп різниці з чорним ринком,але піди закажи валюту простой в очереді з бабуськами ,а потом у них обед і ТД. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Иван Иваныч сказав:

Профилактика чего?

 

1 година тому, Роман Бережний сказав:

гугєл вам в допомогу

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Роман Бережний сказал:

.У вас валянка,"є пасіка" і ви не вкурсі,що корисного від медів???

Понятия не имею чем мед отличается таким сверх оздоровительным на фоне тех же ягод и фруктов.

1 минуту назад, Роман Бережний сказал:

 

 

В гугле я могу и о вреде накопать,что тоже не соответствует действительности

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Иван Иваныч сказав:

Понятия не имею чем мед отличается таким сверх оздоровительным на фоне тех же ягод и фруктов.

Взимку,ви дуже накупитесь свіжих фруктів,ягід?Не морожених,не тепличних,а саме свіжих.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Крош сказал:

Перефразирую . Почему падает курс евро 

Байден Пауела об'явив сьогодні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Роман Бережний сказал:

Взимку,ви дуже накупитесь свіжих фруктів,ягід?Не морожених,не тепличних,а саме свіжих.

Химический состав и анализ пищевой ценности https://health-diet.ru/base_of_food/sostav/206.php

Ну вот и скажите чем таким особым может обеспечить мед организм человека,если мед в количестве 100грм не может восполнить и малую долю организма в витаминах и минералах

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...