Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

25 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

От він обіцяв супутник запустити, щоб всі вулики порахувати. А вже через 3 роки лише більшу частину порахував, навіть координати у відкритий доступ виставили.

Тому хто а хто, а Стретович своїх обіцянок дотримується.

вулики порахували точно чи ні, це не так важливо, важливо - початок процесу проладено, а супутник так і не запустили. Тільки перший камінь в майбутній космодром будуть закладати через місяць. Так що поки - гуляй рваніна! :veselo:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, vekvektor сказал:

Ванную цену под 90, но если экспортеру птичка "ляпнет" на левое плечо то может и до 1 доллара упасть.

Прогноз бомба, всем брать на заметку!

Без смс и регистрации?)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Slava1 сказал:

Без смс и регистрации?)

ну я думаю если будет видос этого события то там можно будет и бесплатную рассылку сделать:evrika: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, vekvektor сказал:

Ванную цену под 90, но если экспортеру птичка "ляпнет" на левое плечо то может и до 1 доллара упасть.

Прогноз бомба, всем брать на заметку!

З таким діапазоном прогноз справді бомба.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Wladimir_K сказал:

От він обіцяв супутник запустити, щоб всі вулики порахувати.

Не получится. Пасеки попрячут в тени миллиарда деревьев:IMHO:

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 6
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Gring сказал:

Не получится. Пасеки попрячут в тени миллиарда деревьев:IMHO:

Моя пасека в 2016 году 80 семей , где их прятать ?

IMG_20211023_174543.thumb.jpg.6d8540ba0555de26d65d0babf8b6f497.jpg

За каждым деревом? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Wladimir_K сказав:

Доречі, зазвичай пасічник активно продає мед, коли тара закінчується

Не згоден з цим твердженням. Оповім як з посудом вирішував особисто і коло знайомих пасічників. На мій погляд раціонально. Перше відкинувши ємоції -шкода грошей на придбання пристойної тари. Обчислюемо вартість посуду для заливання в нього меду -діжа першого обороту в пристойному стані(щоправда соевий лецитін таке марудно відмивати, треба знати чим і витратити не менш 1,5-2години копіткої праці) вартуе 650гр при заповненні 300- ми кг. меду по 60гр\кг=18т.гр приблизно вартість діжки 3% вартості меду в ній. Це мізерна ціна. А можна придбати гіршу(меншу, слабшу  без гумового ущільнення) за 450гр. Варіант другий- телефонуеш заготовачеві він привозить діжки і ти вже йому винен : гроші за тару,продати йому мед, повернути такі самі діжки. Третій варіант -який я вдруге використав з колегою, щоб не купувати ще одну діжку яку ,ймовірно, не заповниш хлопець вилив свій мед в мою діжку яка теж залишилась неповна, взаеморозрахунок по отриманню грошей. Як вже писав, цьогоріч, двічі був на складі єкспортера трохи був вражений кількістью дрібної тари ,її незвичністью. Наприклад пивною кеглею з вирізаним отвором який прикривавсь лужоною мискою, Ал. бідоном післявоенної форми(така струнка видовжена шия). Черговий раз подумав, що наші люди нераціонально скупі, консервативні, в більшості жадібні до витрат на виробництво. Ще один варіант куди залити мед-минулого року давав товаришу діжки, були лишні, цього року добрий врожай і збільшення сім. то він прикупив необхідну кількість.

В нашій місцині проблеми куди залить відкачаний мед-неіснуе ,не пам'ятаю щоб і існувала. Мед продають коли гроші потрібні. Ніхто з знайомих не продав по макс. ціні,може цього року?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Винодел сказал:

Не згоден з цим твердженням. Оповім як з посудом вирішував особисто і коло знайомих пасічників. На мій погляд раціонально. Перше відкинувши ємоції -шкода грошей на придбання пристойної тари. Обчислюемо вартість посуду для заливання в нього меду -діжа першого обороту в пристойному стані(щоправда соевий лецитін таке марудно відмивати, треба знати чим і витратити не менш 1,5-2години копіткої праці) вартуе 650гр при заповненні 300- ми кг. меду по 60гр\кг=18т.гр приблизно вартість діжки 3% вартості меду в ній. Це мізерна ціна. А можна придбати гіршу(меншу, слабшу  без гумового ущільнення) за 450гр. Варіант другий- телефонуеш заготовачеві він привозить діжки і ти вже йому винен : гроші за тару,продати йому мед, повернути такі самі діжки. Третій варіант -який я вдруге використав з колегою, щоб не купувати ще одну діжку яку ,ймовірно, не заповниш хлопець вилив свій мед в мою діжку яка теж залишилась неповна, взаеморозрахунок по отриманню грошей. Як вже писав, цьогоріч, двічі був на складі єкспортера трохи був вражений кількістью дрібної тари ,її незвичністью. Наприклад пивною кеглею з вирізаним отвором який прикривавсь лужоною мискою, Ал. бідоном післявоенної форми(така струнка видовжена шия). Черговий раз подумав, що наші люди нераціонально скупі, консервативні, в більшості жадібні до витрат на виробництво. Ще один варіант куди залити мед-минулого року давав товаришу діжки, були лишні, цього року добрий врожай і збільшення сім. то він прикупив необхідну кількість.

В нашій місцині проблеми куди залить відкачаний мед-неіснуе ,не пам'ятаю щоб і існувала. Мед продають коли гроші потрібні. Ніхто з знайомих не продав по макс. ціні,може цього року?

 

Впринципі згідний, коли гроші закінчуються і ще сильно чимось налякані, тоді взагалі не існує межі і поняття ціни. Тому яка б цього сезону не була ціна однозначно мед весь не продадуть. Продали перші меди, плюс дотація і в більшості гроші є.

А на рахунок тари, то чого варті ящик з під бананів, мішки. Розповідали, що у ваннах навіть. У фейсбуці бачив фото тари, яку викладав такий заготовач, як Рой.

Хоча коли і тара закінчується то і місця в приміщенні під мед немає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Винодел сказал:

В нашій місцині проблеми куди залить відкачаний мед-неіснуе ,не пам'ятаю щоб і існувала. Мед продають коли гроші потрібні.

prodam-bananovyi-yashchik-iz-pyatisloinogo-gofra-kartona-photo-3819.thumb.jpg.78bb3f4cf487e335c858209637ef2562.jpg

:af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ю. Р. А. сказал:

Моя пасека в 2016 году 80 семей , где их прятать ?

 

За каждым деревом? 

Спутник Стретовича будет снимать с верху.. по этому  нужно прятать не ЗА а ПОД каждое  дерево..

2 часа назад, Gring сказал:

 Пасеки попрячут в тени миллиарда деревьев:IMHO:

И останется только деревья пересчитать..  :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ю. Р. А. сказал:

prodam-bananovyi-yashchik-iz-pyatisloinogo-gofra-kartona-photo-3819.thumb.jpg.78bb3f4cf487e335c858209637ef2562.jpg

:af:

Ну ще політелен у середину? І повертати не потрібно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Ну ще політелен у середину? І повертати не потрібно?

А 15 грн за тару?

3 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Спутник Стретовича будет снимать с верху.. по этому  нужно прятать не ЗА а ПОД каждое  дерево..

Так они под определенным углом пролетать будут:umora:, поэтому за или под это вопрос спорный.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Спутник Стретовича будет снимать с верху.. по этому  нужно прятать не ЗА а ПОД каждое  дерево..

И останется только деревья пересчитать..  :umora:

Навіщо знімати. Все вже пораховано.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1X6NbhOXPBEneSjfzDic19koq-RbKPtEGMbedZGoqBb0

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ю. Р. А. сказал:

prodam-bananovyi-yashchik-iz-pyatisloinogo-gofra-kartona-photo-3819.thumb.jpg.78bb3f4cf487e335c858209637ef2562.jpg

:af:

один из худших вариантов..  это называется наи--ть самого себя...   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Сергей Тюркин сказал:

один из худших вариантов..  это называется наи--ть самого себя...   

Не ті себе. Уявляю ще тих, хто мед з такої тари дістає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Уявляю ще тих, хто мед з такої тари дістає.

В мпс (мінно-підривній справі) є такий жарт "подарунок сапера" а це подарунок пасічника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

один из худших вариантов.

Ящик касался комента о том что у нас пчеловодов проблем с тарой не существует. И это "пожарный вариант":)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Навіщо знімати. Все вже пораховано.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1X6NbhOXPBEneSjfzDic19koq-RbKPtEGMbedZGoqBb0

многие так и не оформили пасеки..   

У меня есть знакомый  так у него количество семей далеко за 500 семей..  пчёлы нигде не зарегистрированны.. мёд сдаёт через перекупов теряя -1. -2 гр  но сдаёт без документов..  На вопрос сколько у него семей только улыбается..  Так как я знаю его более 15 лет  то  по немногу узнал где находятся большинство его точков.. но все наверное и до сих пор я не знаю..

Второй так же хороший знакомый. имеет пасеку около сотни..  вечно жалуется что нету денег. лето на пасеке сидит зимой на шиномонтаже работает.. спрашиваю на дотацию пдал ? говорит нет.. спрашиваю почему не подал пожимает плечами..  и таких предостаточно..  а про мелкие пасеки так вообще молчу..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Не ті себе. Уявляю ще тих, хто мед з такої тари дістає.

Зимой по морозу нормально..  а  по другому  то ну его ...

Ну и на счёт себя..  ящик денег стоит+полиэтиленовый кулёк.. и на целофан скидку делают как минимум -1 кг  в лучшем случаее..  и это затраты на тару на каких то  30 или чуть более кг..  и одноразово...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

многие так и не оформили пасеки..   

У меня есть знакомый  так у него количество семей далеко за 500 семей..  пчёлы нигде не зарегистрированны.. мёд сдаёт через перекупов теряя -1. -2 гр  но сдаёт без документов..  На вопрос сколько у него семей только улыбается..  Так как я знаю его более 15 лет  то  по немногу узнал где находятся большинство его точков.. но все наверное и до сих пор я не знаю..

Второй так же хороший знакомый. имеет пасеку около сотни..  вечно жалуется что нету денег. лето на пасеке сидит зимой на шиномонтаже работает.. спрашиваю на дотацию пдал ? говорит нет.. спрашиваю почему не подал пожимает плечами..  и таких предостаточно..  а про мелкие пасеки так вообще молчу..

Є і такі які зареєстрували у два рази більше ніж є насправді.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:umora::umora::umora::umora::umora::umora::umora::umora::umora::umora::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Терміново треба випускати бо то вже остання стадія. Змилуйтесь, не беріть гріха на душу

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, Серж 82 сказав:

:umora::umora::umora::umora::umora::umora::umora::umora::umora::umora::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Терміново треба випускати бо то вже остання стадія. Змилуйтесь, не беріть гріха на душу

Да і форум затих наче перед бідою,.... згоден краще випустити, ........на  тиждень, а там як карта ляже....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Николай S сказал:

Да і форум затих наче перед бідою,.... згоден краще випустити, ........на  тиждень, а там як карта ляже....

Що тут писать. Мед хто хотів той продав, всі інші чекають або вже січня або взагалі весни.

  • Подобається 4
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

, всі інші чекають або вже січня або взагалі весни.

ну если так то зачем сегодня обещать по 58  и выкупать заранее зарезирвированный по 60-63..   

Сейчас выкупят зарезирвированный.. подгребут мёд у поддавшихся на панику.. и начнём с чистого листа по новой спирали..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Що тут писать. Мед хто хотів той продав, всі інші чекають або вже січня або взагалі весни.

Да я не лише про поточну ціну, завмерло професійне спілкування, пишем лише про погоду........... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...