Jump to content
Sanich

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

7 годин тому, Wladimir_K сказав:

Чесно мені не цікаво, хочеться  чогось нового і осмисленого.

можу вкинуть, все одно до Водохреща нам, і експортерам, нічого не світить:

мед перестали в ситій Європі споживати в колишніх об'ємах, бо завдяки фрау Рібентроп газ дорогий і треба за нього заплатити

"як тобі така теорія, Ілон Маск?"

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 6
9 годин тому, asaltan сказав:

А скажіть мені шановний, за якою ціною українські пасічники продають соняшниковий мед на базарах? Сором'язливо називають його різнотрав'я, луговий, степовий - у кого яка фантазія. Щоб соняшник так і назвали - це виняток. У знайомої торговки (і пасічниці) на ринку Соцгорода (Кривий Ріг) питаю: а де соняшниковий мед, вона відповідає, що взагалі його не беруть, тому вони соняшниковий мед зі своєї пасіки здали оптом.:umora:

Мені здається, що співідношення цін в Україні на соняшниковий мед і, наприклад, липовий таке ж, як і в Європі.:hi:

Не відаю що у вас в Соцгороді а південіше так і є, чистого соняху вже більше трьох років як немає.А хто і як придумає то залежить від рівня фантазії. Для моно меду потрібні добрі дені приноси, а від 2 до 3 то і буде степовий чи луговий. А 3 кГ за день - вже майже рекорд і було це цього ГВ аж два дня. 

• Like 4
11 годин тому, asaltan сказав:

А скажіть мені шановний, за якою ціною українські пасічники продають соняшниковий мед на базарах? Сором'язливо називають його різнотрав'я, луговий, степовий - у кого яка фантазія. Щоб соняшник так і назвали - це виняток. У знайомої торговки (і пасічниці) на ринку Соцгорода (Кривий Ріг) питаю: а де соняшниковий мед, вона відповідає, що взагалі його не беруть, тому вони соняшниковий мед зі своєї пасіки здали оптом.:umora:

Мені здається, що співідношення цін в Україні на соняшниковий мед і, наприклад, липовий таке ж, як і в Європі.:hi:

Зато ваш брат Не сором'язливо акацію називає різнотрав'ям,в темних медах знаходите метрадіназол,а соняшниковий це взагалі технічний:hi:

• Like 7
  • Thanks 1
5 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

зависит от пчеловодов..

якшо б здавався тіки точок то хрєна б заготовітєлі мед побачили дешевше ніж по три євро, ну а по селам люди дуже дрємучі єсть..

• Like 5
  • Haha 1

Як уже задрали ці дівані аналітики, менше різної херні писали, може і ціна була. Потрібно всіх баню за І.І.

• Thanks 1
  • Haha 5
  • Confused 1
22 хвилини тому, artemishe сказав:

якшо б здавався тіки точок то хрєна б заготовітєлі мед побачили дешевше ніж по три євро, ну а по селам люди дуже дрємучі єсть..

Вже такого майже немає.В дрємучих селах вже людей нет,а так люд дуже освідченим став.Сам інколи дивуюсь.

• Like 3
  • Haha 1
24 минуты назад, paseznik2013 сказал:

Як уже задрали ці дівані аналітики, менше різної херні писали, може і ціна була. Потрібно всіх баню за І.І.

Человек делится своими мыслями, никто не заставляет все перечитывать а тем более поддерживать(своё иметь нужно). Тут больше вопросов к этим ...

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2
23 минуты назад, Ёрик сказал:

Вже такого майже немає.В дрємучих селах вже людей нет,а так люд дуже освідченим став.Сам інколи дивуюсь.

ви ж не вважаєте сидіння в фейсбуці освітою, де одні нєокрєпші уми розігрівають уяву інших...

• Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1
10 минут назад, artemishe сказал:

ви ж не вважаєте сидіння в фейсбуці освітою, де одні нєокрєпші уми розігрівають уяву інших...

:)   :umora:  :rofl:  :ay:

6 минут назад, artemishe сказал:

Я думаю речь все таки идёт не об образовании, а об осведомлённости! Да и вообще образование это отдельная тема, 90% дипломов можно установить в рамочку и приколотить на дверь WC из нутри. 

• Like 7
  • Thanks 1
  • Haha 1
2 минуты назад, vekvektor сказал:

Я думаю речь все таки идёт не об образовании, а об осведомлённости! Да и вообще образование это отдельная тема, 90% дипломов можно установить в рамочку и приколотить на дверь WC из нутри. 

Наявність українського диплома не є тотожним рівню культури і освіти і вмінь в сучасному світі.

• Like 1
  • Thanks 1
21 минуту назад, vekvektor сказал:

Я скоріше це і мав на увазі. Ті хто хочуть бути в курсі ті в курсі. А є такі шо ціною цікавляться раз на місяць…

• Haha 1
2 часа назад, paseznik2013 сказал:

Як уже задрали ці дівані аналітики, менше різної херні писали, може і ціна була.

Передбачити будь-який дурень може. І тільки справжній експерт може пояснити, що завадило прогнозам збутися.;)

• Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 13
6 часов назад, шаруда сказал:

Передбачити будь-який дурень може. І тільки справжній експерт може пояснити, що завадило прогнозам збутися.;)

То може експерти не тим займаються?

2 години тому, paseznik2013 сказав:

То може експерти не тим займаються?

експерти ставлять цілі, які означила партія. Партія сказала - треба відправить до кінця року 100 000 тон, значить треба відправить. Для цього слід застосовувати всі можливі хитрощі, від відстрочки та маніпуляцій з цінами і аж до прямої експропріації, якщо не будуть здавать

не дарма Стретовищ добивається обязаловки, щоб к-сть викачаного декларували, не дарма :IMHO:

• Like 3
59 минут назад, Олександр Коваль сказал:

експерти ставлять цілі, які означила партія. Партія сказала - треба відправить до кінця року 100 000 тон, значить треба відправить. Для цього слід застосовувати всі можливі хитрощі, від відстрочки та маніпуляцій з цінами і аж до прямої експропріації, якщо не будуть здавать

не дарма Стретовищ добивається обязаловки, щоб к-сть викачаного декларували, не дарма :IMHO:

Та які там 100 тис. т. буде лиш в районі 50 тис.

Іще уважно слідкуйте чи сильно активно будуть купувати мед в місяці до кінця року.

• Like 2
  • Haha 1
1 час назад, Олександр Коваль сказал:

І як він собі це уявляє. До хрена Ви чи ми на декларували? Не так країна для декларації.

• Like 3

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Іще уважно слідкуйте чи сильно активно будуть купувати мед в місяці до кінця року.

Закінчу логіку цієї фрази: "Мед треба здавати зараз." :rolleyes:

• Thanks 1
  • Haha 9
13 хвилин тому, Konstantin_b сказав:

Закінчу логіку цієї фрази: "Мед треба здавати зараз." :rolleyes:

ну чому ж відразу зараз, мед треба буде здати, коли закінчиться місце під тару або сама тара. Наприклад, перед перспективним ріпаком. От Володя прихильник теорії, що Україна сумано вкачала більше ніж торік, а от деякі пасічники, в тому числі і я, з цим не погоджуються. І тут є один неврахований маркер - в цьому році не було дефіциту тари :ooops:

пам'ятаєте, минулого року була така проблема і всі шукали можливості залити в що завгодно, включаючи поліетиленові мішки, конусні бочки і прісноупомянуті тазіки. В цьому році взагалі проблеми з тарою не було. Сумніваюсь я, що торгаші тарой упустили можливість на теоретичному дефіциті наваритись :IMHO:

• Like 7
  • Thanks 1
56 хвилин тому, paseznik2013 сказав:

І як він собі це уявляє. До хрена Ви чи ми на декларували? Не так країна для декларації.

в рамках феодалізації населення під прикриттям так званої "діджиталізації" і не таке можуть придумати

18 минут назад, Олександр Коваль сказал:

ну чому ж відразу зараз, мед треба буде здати, коли закінчиться місце під тару або сама тара. Наприклад, перед перспективним ріпаком. От Володя прихильник теорії, що Україна сумано вкачала більше ніж торік, а от деякі пасічники, в тому числі і я, з цим не погоджуються. І тут є один неврахований маркер - в цьому році не було дефіциту тари :ooops:

пам'ятаєте, минулого року була така проблема і всі шукали можливості залити в що завгодно, включаючи поліетиленові мішки, конусні бочки і прісноупомянуті тазіки. В цьому році взагалі проблеми з тарою не було. Сумніваюсь я, що торгаші тарой упустили можливість на теоретичному дефіциті наваритись :IMHO:

Доречі, зазвичай пасічник активно продає мед, коли тара закінчується. Тому  я ж не писав, що всі мед в цьому сезоні продадуть. Це складний процес, в першу чергу після якого народжується власна ціна.

• Like 1
  • Haha 1
15 минут назад, Wladimir_K сказал:

Доречі, зазвичай пасічник активно продає мед, коли тара закінчується. Тому  я ж не писав, що всі мед в цьому сезоні продадуть. Це складний процес, в першу чергу після якого народжується власна ціна.

А Іван Івановичу ще й всі смайлики заблокували крім одного? :hmm:

• Haha 10
2 минуты назад, Ю. Р. А. сказал:

А Іван Івановичу ще й всі смайлики заблокували крім одного? :hmm:

Ні, то у нього віра інші не дозволяє ставити 

• Like 4
  • Haha 4
13 часов назад, шаруда сказал:

Ванную цену под 90, но если экспортеру птичка "ляпнет" на левое плечо то может и до 1 доллара упасть.

Прогноз бомба, всем брать на заметку!

• Thanks 1
  • Haha 1
1 час назад, Олександр Коваль сказал:

в рамках феодалізації населення під прикриттям так званої "діджиталізації" і не таке можуть придумати

От він обіцяв супутник запустити, щоб всі вулики порахувати. А вже через 3 роки лише більшу частину порахував, навіть координати у відкритий доступ виставили.

Тому хто а хто, а Стретович своїх обіцянок дотримується.

• Like 2
  • Haha 1