Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

3 минуты назад, Ю. Р. А. сказал:

Сезон почався з вересня?

Чому з вересня. Я рахував з червня, але не весь, лише частину. Липень 700 т. Серпень 2.3 і вересень 5.7.  Давайте ще заберемо більше з червня і то максимум 9.5 тис т. вийде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, AVA сказал:

Виходячи з више перечисленого . більше вирисовуєтся анологія осінь -зима 2017 -2018 років .

Там було до 50грн . потім упала , і після нового року , знову до 52-53 грн 

Головне зараз невестися на сдачу при понижинні ціни 

 

А тут відкрию секрет цього підняття курс  євро з жовтня 2017 р. тоді був рівня 31+,  по кінець січня 2018 р., був рівня 35+,  виріс більш ніж на 4 грн. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Wladimir_K сказал:

Чому з вересня. Я рахував з червня, але не весь, лише частину. Липень 700 т. Серпень 2.3 і вересень 5.7.  Давайте ще заберемо більше з червня і то максимум 9.5 тис т. вийде.

:dntknw:

В 18.10.2021 в 09:08, Wladimir_K сказал:

Зараз маємо близько 32 тис. т. Перетнути 50 буде важко, але теоретично можливо.

:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Wladimir_K сказал:

Ну чому? Зерно закінчилося, зима виявиться холодною і потрібно буде купувати газу багато і при цьому курс євро зросте до не таких страшних навіть рівнів всього до 35 грн. за євро. І тут в ціна 70 вже можлива не кажучи про 65. 65 взагалі менше ніж зараз буде.

Досить реальний сценарій, температурний режим 2021/ 2022 р. зими на невідомий.

Другими словами ми фактично вийшли на 2 євро ( з хвостиком даже ) і хто неповидется на короткочасні пониження їх отримає 

39 минут назад, Wladimir_K сказал:

Досить легко порахувати. Заготовач возив не так давно по 63 на склад експортеру

Пора бросать рахувати продажі в доларах , переходим на 2 євро і неменше ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, AVA сказал:

Пора бросать рахувати продажі в доларах , переходим на 2 євро і неменше ;)

Ми чекаємо по 2 фунти стерлінгів. - курс 36 з хвостиком.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Ну чому? Зерно закінчилося, зима виявиться холодною і потрібно буде купувати газу

зерно ще толком не почали вивозити, був на двох базах - там зерна повні ангари, якого хош. Аграрії від дрібного до середнього теж чекають ціни. Крім того, один із найбільших складових експорту - кукурудзу тільки почали збирати

газу в сховищах на 12 млрд. кубів, якщо зима буде звичайною - то додатково закупляти не доведеться, якщо холодною, то закупки почнуться не раніще січня-лютого напряму у агресора, бо Європа газу не віддасть (у наших владців все прийнято робити в останній момент по найбільшій ціні)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Wladimir_K сказал:

А тут відкрию секрет цього підняття курс  євро з жовтня 2017 р. тоді був рівня 31+,  по кінець січня 2018 р., був рівня 35+,  виріс більш ніж на 4 грн. 

Ну фактично ціна тоді трималась декілька місяців 1.5 євро , якщо нерахуватись з іграми із пониженням цін

От і зараз я думаю ціна буде триматися 2 євро і хто неповидется на ігри з цінами , їх отримає .

а під весну можливо і більше , все таки тоді в ЄС небуло такого неврожаю як уже 2 роки підряд

і запаси меду рано чи пізно закінчутся ,

та у них самих Рудь у відео говорив що старт пішов з 6 євро. на відміну попередніх років 4.2 євро , напевно від великої кількості меду 

Хто тримає городи знає це до нового року всі типу вумні , усе є ніби своє , а після нового року потроху починають все більше і більше дивитись де б чого прикупить ,  мед нічим невідрізняєтся 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шо Иван Иваныч, новое интеллектуальное развлечение себе нашёл - смайлики ставить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Николай S сказав:

Сьогодні в пасічників є всі шанси  переломити ситуацію......і  відучити демпінгівати, чи то пак влаштовувати качелі.

А скажіть мені шановний, за якою ціною українські пасічники продають соняшниковий мед на базарах? Сором'язливо називають його різнотрав'я, луговий, степовий - у кого яка фантазія. Щоб соняшник так і назвали - це виняток. У знайомої торговки (і пасічниці) на ринку Соцгорода (Кривий Ріг) питаю: а де соняшниковий мед, вона відповідає, що взагалі його не беруть, тому вони соняшниковий мед зі своєї пасіки здали оптом.:umora:

Мені здається, що співідношення цін в Україні на соняшниковий мед і, наприклад, липовий таке ж, як і в Європі.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, AVA сказав:

Другими словами ми фактично вийшли на 2 євро ( з хвостиком даже ) і хто неповидется на короткочасні пониження їх отримає 

Пора бросать рахувати продажі в доларах , переходим на 2 євро і неменше ;)

з доларом там взагалі дуже печально, варто зайти на фінансовий сайт і подивитися динаміку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, AVA сказал:

Другими словами ми фактично вийшли на 2 євро ( з хвостиком даже ) і хто неповидется на короткочасні пониження їх отримає 

Пора бросать рахувати продажі в доларах , переходим на 2 євро і неменше ;)

А що не так давно не було 2 євро?

27 минут назад, Ю. Р. А. сказал:

:dntknw:

:dntknw:

Це ви порівняли річні і сезоні. Це 2 різні речі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Ю. Р. А. сказал:

Шо Иван Иваныч, новое интеллектуальное развлечение себе нашёл - смайлики ставить?

Він надовго паритись пішов. Сильно йому подобається парілка. Але смайлики можливість ставить має. Ось вийде з парної, пронесеться по Форуму як землетрус, і знов Головний паритись відправе. Не вміє він себе чемно вести, от і париться постійно:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, asaltan сказал:

А скажіть мені шановний, за якою ціною українські пасічники продають соняшниковий мед на базарах? Сором'язливо називають його різнотрав'я, луговий, степовий - у кого яка фантазія. Щоб соняшник так і назвали - це виняток. У знайомої торговки (і пасічниці) на ринку Соцгорода (Кривий Ріг) питаю: а де соняшниковий мед, вона відповідає, що взагалі його не беруть, тому вони соняшниковий мед зі своєї пасіки здали оптом.:umora:

Мені здається, що співідношення цін в Україні на соняшниковий мед і, наприклад, липовий таке ж, як і в Європі.:hi:

А  наші продавці на ринку невідстають від ЄС :umora:

вивезино 80 тис тон меду , майже весь сонях ,

а на прилавках що у нас  "Сором'язливо називають його різнотрав'я, луговий, степовий - у кого яка фантазія." 

 а там відкрито пишуть на баночках з нашим медом 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Wladimir_K сказал:

А що не так давно не було 2 євро?

Було та мало хто грош на руки давав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Wladimir_K сказал:

А що не так давно не було 2 євро?

Було є і буде  більше, якщо пасічники неповидутся на ігри з пониженням ціни 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, AVA сказал:

Було є і буде  більше, якщо пасічники неповидутся на ігри з пониженням ціни 

 

Та то їхня технологія обману. Зовсім малий проміжок часу брати по максимальній ціні, і потім різко ціну зменшувати. Потім починають кричати що ціна падатиме і ще,давайте везіть здавайте. Це не важко прослідкувати, таке повторюється із року в рік. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

подивився графіки світових валют провідних та сусідніх валют - майже всі крепко просіли відносно гривні, окрім білоруського фубля і біткоєна. Навіть нема в що вкластися в випадку чого. Так, що якщо немає поточних витрат - нехай лежить, нема чого гнать лошадєй

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Укроп сказал:

Та то їхня технологія обману. Зовсім малий проміжок часу брати по максимальній ціні, і потім різко ціну зменшувати. Потім починають кричати що ціна падатиме і ще,давайте везіть здавайте. Це не важко прослідкувати, таке повторюється із року в рік. 

Не зовсім так. Падіння ціни не розраховано на те, щоб пасічник зараз активно подавав мед. Сезон активної купівлі меду закінчився до кінця року, так само і продажу пасічником.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щось давно я не чув про наших головних конкурентів? Індію, В'єтнам , Занзибар і Гандурас. Аргентина ще, правда, проскакує. Де вони тепер - здулись? В минулі(17,18,19) роки вони гарно збивали нам ціну. Чи може час важкої артилерії ще не прийшов? Мабуть пора вже починати якось їх підключать, бо, якщо чесно то, пісня про мито мені вже надоїла. Якась вона застаріла, хочеться чогось новенького, якогось драйву, креативу. Може цього року Конго - як вам такий варіант?

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 5
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Укроп сказал:

Та то їхня технологія обману. Зовсім малий проміжок часу брати по максимальній ціні, і потім різко ціну зменшувати. Потім починають кричати що ціна падатиме і ще,давайте везіть здавайте. Це не важко прослідкувати, таке повторюється із року в рік. 

Жалко що у більшості пасічників нема Вашої традиції дарить подарки , на кошти зароблені від пасіка,  на різдво 

І не потрібно тоді бігти сдавать спідмедогонки , до різдва багато часу що виждать і обдумати хорошу ціну на мед  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, asaltan сказал:

А скажіть мені шановний, за якою ціною українські пасічники продають соняшниковий мед на базарах? Сором'язливо називають його різнотрав'я, луговий, степовий - у кого яка фантазія. Щоб соняшник так і назвали - це виняток. У знайомої торговки (і пасічниці) на ринку Соцгорода (Кривий Ріг) питаю: а де соняшниковий мед, вона відповідає, що взагалі його не беруть, тому вони соняшниковий мед зі своєї пасіки здали оптом.:umora:

Мені здається, що співідношення цін в Україні на соняшниковий мед і, наприклад, липовий таке ж, як і в Європі.:hi:

Не знаю как у вас а у нас полно именно подсолнечного меда на базарах... Цена на него 120-150 грн./литр.... Так что Кривой Рог это еще не вся Украина...:hi:Кстати разнотравья у нас мало перепахано все.... смысла нет говорить половина клиентов знает что разнотравье дефицит....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Руслан К. сказав:

В'єтнам , Занзибар і Гандурас.... Чи може час важкої артилерії ще не прийшов? Мабуть пора вже починати якось їх підключать

найбільший калібр :hunter:зараз в бані париться, почекайте ще 2 тижні, тоді начнеться празнік жизні :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Олександр Коваль сказал:

найбільший калібр :hunter:зараз в бані париться, почекайте ще 2 тижні, тоді начнеться празнік жизні :ay:

А шо осталось всего 2 недели?? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Александр К. сказав:

А шо осталось всего 2 недели?? 

як швидко час летить... :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Олександр Коваль сказал:

як швидко час летить... :dntknw:

Да пора запускать на форуме опрос .... кто за продолжение бана....:umora:

  • Подобається 2
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...