Jump to content
Sanich

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

5 хвилин тому, artemishe сказав:

То дорогі гроші

Я так на цукор хотів взяти 30тис в вересні, зайшов до банку питаю яка РЕАЛЬНА відсоткова ставка? Кажуть 30 відсотків. Ну добре давайте кредит. Ну а там підписувати нічого не треба, хоп тобі бумажка і гроші на рахунок. Дивлюсь - реальні відсоткова ставка - 75%. А 30% то сума переплати за рік. Отакот маніпулюють цифрами. Питаю відмовитись можна? Вже ні. Узяв гроші, прийшов додому. Посидів півгодини, подзвонив відвіз дві бочки по 51 ще здається а наступного дня віддав ті гроші, бо вони мені аж пекли, добре що нарахування відсотків щодня 

тож краще віддати трошки меду, коли потім мед росте, то навіть не згадуєш шо якусь частину віддав дешевше

Економіст ви ще той:umora:

Ще і поради корисні:umora:

• Thanks 1
  • Haha 3
18 минут назад, Wladimir_K сказал:

Не зовсім, якщо кошти не знімати і проплату по безналу робити в межах місяці за певних умов 2 можна фактично безвідсотково користуватися коштами.

Якщо голова на плечах є то все як вище описано.

• Like 1
6 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Не зовсім, якщо кошти не знімати і проплату по безналу роботи в межах місяці за певних умов 2 можна фактично безвідсотково користуватися коштами.

А як це не знімати і користуватися коштами?:umora::umora::umora:.Дивитись на баланс?

• Haha 1
58 минут назад, Александр К. сказал:

Это где можно взять в Харькове по такой цене? Буряковый этого года?

https://agro-ukraine.com/ru/trade/m-869226/sakhar-pesok-sveklovichnyj/

Там, где я брал, сейчас нет. Но, можно еще поискать, Харьков большой)

Продают от фуры (22 т), но 1-2 можно...

• Like 2
1 час назад, artemishe сказал:

питаю яка РЕАЛЬНА відсоткова ставка?

Я говорив про кредитну картку по якій береться до 55 днів без процентів. Потім береться ще одна на 55 днів і так до 36 шт:umora:

3 минуты назад, Ю. Р. А. сказал:

Я говорив про кредитну картку по якій береться до 55 днів без процентів.

досить часто користуюсь оплатою частями -менi подобаеться ! беру тiльки офiцiйний товар !вiн як правило на 15-20% дорожче ,чим можна знайти 

• Like 1
В 07.10.2021 в 19:15, asaltan сказал:

Проте, існує дві великі таємниці: звідки береться пилюка і куди діваються гроші.:IMHO:

Є третя таємниця яка ж ціна меду сьогодні?:dntknw:  

• Like 1
  • Haha 7
28 минут назад, Ю. Р. А. сказал:

Я говорив про кредитну картку по якій береться до 55 днів без процентів. Потім береться ще одна на 55 днів і так до 36 шт:umora:

А тут є одне але. Кредитні кошти Ви закрити повинні налом. В іншому разі буде комісія.

• Like 1
2 часа назад, Ю. Р. А. сказал:

:al: ...   63 гр.

• Like 10
  • Thanks 2
  • Haha 1
  • Confused 2
1 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

А как с продажей ,а то надоело стоять на низком старте 

Прибыл на зимние квартиры 

20211018_151445.jpg

• Like 11
  • Haha 1
6 минут назад, Мико сказал:

А как с продажей ,а то надоело стоять на низком старте 

Прибыл на зимние квартиры 

20211018_151445.jpg

Пожалейте печень:ak:

• Haha 6
25 минут назад, Ю. Р. А. сказал:

Дзвонив знайомий, каже що заготовач приймав по 62 а сьогодні взагалі мед не бере, каже що ціна впала, рішають "на скільки впала".

1 минуту назад, sid сказал:

Дзвонив знайомий, каже що заготовач на минулому тижні приймав по 62 а сьогодні взагалі мед не бере, каже що ціна впала, рішають "на скільки впала".

Зручно на когось звертати, боїться сказати що : "я ціну знижую" , а каже: "ціна упала".

• Like 1
30 минут назад, Wladimir_K сказал:

А тут є одне але. Кредитні кошти Ви закрити повинні налом. В іншому разі буде комісія.

Це в якому банку ?

45 минут назад, Ю. Р. А. сказал:

Зручно на когось звертати, боїться сказати що : "я ціну знижую" , а каже: "ціна упала".

Чому впала ціна? Тому ,що кілька великих експортерів затарились медом по 60грн ,гроші закінчились і  вони оголосили ,що знижують ціну,а знижують не для того  щоб купити дешевий мед ,а для того щоб зупинити закупівлю і щоб нші експортери не  відкусили медового пирога якого на всіх не вистачить.  Решта експортерів  не розуміючи  причин зниження ціни і самі перестали купляти мед. Довго так тривати не може .Через 2 тижні ціна буде 60+

• Like 5
  • Thanks 9
  • Haha 2
2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Не зовсім, якщо кошти не знімати і проплату по безналу робити в межах місяці за певних умов 2 можна фактично безвідсотково користуватися коштами.

Ну це зрозуміло я цим користуюсь в першу чергу але приблизно 30-40% поточних витрат це все ж таки налічка

2 часа назад, Ёрик сказал:

Економіст ви ще той:umora:

Ще і поради корисні:umora:

Згадаєте мої поради коли доведеться і відсотки сплачувати і мед дешевше ніж зараз віддавати 

58 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

47 минут назад, sid сказал:

Дзвонив знайомий, каже що заготовач приймав по 62 а сьогодні взагалі мед не бере, каже що ціна впала, рішають "на скільки впала".

Скажу так, номер з понижение не пройдет это факт - не будут сдавать как в прошлые годы было, но другой момент, с одной стороны попытки на словах понизить и говорить 57-58 а с другой втихаря брать по чуть-чуть на сколько налички хватает по  61 :dntknw:

Правду дід Микола сказав:

3 часа назад, gardener сказал:

- Де ти береш гроші?

-В тумбочці

-А в тумбочку хто ставить?

-Жінка

- А жінка де бере?

-Я їй даю

-А ти де береш?

-В тумбочці

7 минут назад, artemishe сказал:

Ну це зрозуміло я цим користуюсь в першу чергу але приблизно 30-40% поточних витрат це все ж таки налічка

Згадаєте мої поради коли доведеться і відсотки сплачувати і мед дешевше ніж зараз віддавати 

Screenshot_2021-10-18-17-36-58-432_com.google.android.apps.messaging.jpg

2 часа назад, Ёрик сказал:

А як це не знімати і користуватися коштами?:umora::umora::umora:.Дивитись на баланс?

Малось на увазі не обналічувати

А-банк до двох місяців 

І так як ви кажете не вийде, система продумана 

Це вигадка.

Беручи кредитні кошти на так звані "55 днів безппоцентно", Ви оплачуєте їх (відсотки) наперед при знятті коштів.

• Like 3
1 година тому, artemishe сказав:

Якщо ,я буду користуватись вашими порадами я без штанів ходити буду.

• Haha 2
7 минут назад, ромео сказал:

Це вигадка.

Беручи кредитні кошти на так звані "55 днів безппоцентно", Ви оплачуєте їх (відсотки) наперед при знятті коштів.

Не зовсім так

якшо не обналічувати кошти (заправка/продуктовий магазин/супермаркет де стоїть термінал), то дійсно 55 днів чи до двох місяців можна користуватись коштами безвідсотково

якшо обналічувати то 4% одразу

і одними кредитними коштами погасити інший кредит теж комісія 4%

• Like 3
  • Thanks 1
10 хвилин тому, ромео сказав:

Це вигадка.

З язика зняли:umora: саме так, перша проплата при знятті тому далі  можна трохи попустить.:umora:

2 минуты назад, Ёрик сказал:

Якщо ,я буду користуватись вашими порадами я без штанів ходити буду.

Вибір у вас як то кажуть «незавидный» бо або мої поради або дочекатись мед по 90 ( чи скіки ви там чекаєте) то це в будь якому разі «без штанів», бо спадуть