Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

26 минут назад, Valik740 сказал:

Серед членів "" рада форуму" є кілька неадекватів , і один балабол з запашком . Я  взагалі дивуюсь як їм дали статус 'рада форуму'. 

 

Ну да,ще скажіть,що рада форуму впливає на ціну меду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

 Ще досі не розумію, Біпін Агробіопрому возять, цистернами,

Здался вам этот бипин , главное что "работает " и это факт .

 

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

 а мед ще не додумалися.

Типун вам на язык :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мабуть тут скоро усіх забанять:(.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Ю. Р. А. сказал:

Мабуть тут скоро усіх забанять:(.

Тоді форум помре.  Головними на форумі є форумчани  а не 'рада форуму'.  Коли зникнуть всі форумчани і залишиться одна ' рада форуму' тоді буде кінець.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Ёрик сказал:

А сторінок мабуть 100 назад,ви розповідали для тих,хто не в темі,що партію чистого меда в Росії зібрати не можливо 

 Ну тут  как посмотреть.... С теми темпами как там взялись за пчеловодство... У нас может появится конкурент с дешовым медом...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Valik740 сказал:

Коли зникнуть всі форумчани і залишиться одна ' рада форуму' тоді буде кінець.

Если даже они забанят всех,  то выпустят из клетки ИИ,  с ним форум ещё долго будет жить)) :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Анатолий Сергеевич сказал:

Если даже они забанят всех,  то выпустят из клетки ИИ,  с ним форум ещё долго будет жить)) :az:

Ага:umora: ИИ и рада форума :umora:, и больше никого ,  поочереди будут его банить и  выпускать ,  так сказать выпускать на погулять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Анатолий Сергеевич сказал:

Если даже они забанят всех,  то выпустят из клетки ИИ,  с ним форум ещё долго будет жить)) :az:

 

1461936376134041876.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Valik740 сказав:

Серед членів "" рада форуму" є кілька неадекватів , і один балабол з запашком . Я  взагалі дивуюсь як їм дали статус 'рада форуму'. 

Бал попередження і тільки читання на кілька днів за рахунок попередньо набраних балів. 

Нагадаю, що Рада Форуму вибирається форумчанами кожного року під Новий Рік. 

1 година тому, Ю. Р. А. сказав:

Мабуть тут скоро усіх забанять:(.

Ще нікого не забанили "не по ділу" :IMHO:.  В основному - за хамство по відношенню до інших форумчан. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Valik740 сказал:

Ага:umora: ИИ и рада форума :umora:, и больше никого ,  поочереди будут его банить и  выпускать ,  так сказать выпускать на погулять.

Может Ван Ваныча в раду форума:hmm:. Будет порядок:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Valik740 сказал:

Серед членів "" рада форуму" є кілька неадекватів , і один балабол з запашком . Я  взагалі дивуюсь як їм дали статус 'рада форуму'. 

Звідки в нього мед?  З тих трьох гнилих лежачків ? 

Ну ти і розсмішив мене. Я тільки дивуюсь як можна бути таким неадекватом як ти.?Ти помилився, в мене лежаків ще менше, лише один, якого зберігаю як сімейну реліквію, мій татусь ще в ньому починав бджіл тримати. І зберігся до цих пір, і хочу тебе розчарувати, ще не погнив, дерево живе. Я б тобі міг відповісти в своєму стилі, так як я це добре вмію робити. Але не хочу піти слідом за таким неадекватом як ти. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, SAN63 сказал:

Василь, якщо така істина, завтра грузи свій мед і по сусідству одвези на Біхайв вони тобі відвдячать

Саня я вже недавно здав, як тільки ціна стала 60 гривень то відразу здав. Мене така ціна влаштовує, когось ні. Кожному своє. Звичайно ми постійно хочем більшої ціни, і то є правильно. Але на привеликий жаль, в нас праця пасічника має постійно занижену оцінку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, mixaskm сказал:

По близости не кого нету с такими объемами

Ну так объемы и Украина в этом году не выдаёт.. это не 19-20 год когда вывезли рекордный объём. И по какой цене вывезли…явно не по 2,2 пчеловоду 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Олександр Коваль сказал:

ханейманей хайпує

FB4l2X2XMAYlLlu?format=jpg&name=small

Правильнее было бы назвать опрос «какую цену мёда вы хотели бы видеть к концу года»

6 часов назад, Руслан К. сказал:

Повторюся ще раз. Я не пам'ятаю щоб були прогнози - Не здавайте мед - завтра( умовно) буде дорожче. 

Було різне. Принаймні інформації для висновків було достатньо. В купі з тим шо говорять / пишуть інші знайомі пасічники заготовачі експортери то плюс мінус картина була повна

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, artemishe сказал:

Було різне. Принаймні інформації для висновків було достатньо. В купі з тим шо говорять / пишуть інші знайомі пасічники заготовачі експортери то плюс мінус картина була повна

Так тож треба голову включати і думати нею, а не їсти; і читати не буковки, а між рядками. Аналізувати. А всі чекають, що прийде мессія і скаже: "Здавайте". 

Таким пряма дорога на канал Баскевича. В нього завжди 100%-ва інсайдерська інфа. 

  • Подобається 3
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Konstantin_b сказав:

 

рано вітає із закінченням сезону. Сезон закінчується,  як заготовач з бочками за воротв виїде :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну чому відразу їсти, я, наприклад, ще шапку на ній ношу. І ніколи не соромлюся послухати що кажуть ті хто вміє думати. Думаю, тут усім буде цікаво почути від Вас більш-менш конкретну інформацію,на основі ваших спостережень, на тему цінової виделки в цьому сезоні. Дуже будемо Вам вдячні. Правда товариство?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 хвилин тому, Shurik сказав:

Таким пряма дорога на канал Баскевича. В нього завжди 100%-ва інсайдерська інфа. 

:umora: 100%. Скільки за ним по 35 здали минулого року? І скільки йому зробили пред"яву після такого проколу, що він працює на експортерів? ;)  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, Sanich сказал:

:umora: 100%. Скільки за ним по 35 здали минулого року? І скільки йому зробили пред"яву після такого проколу, що він працює на експортерів? ;)  

Для цих речей є на плачах один важливий орган, а не віра в різних "пророків і месій".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Ёрик сказал:

 

Схема однакова,просто в США не закрили глаза на це,а Европу поки що ця корупційна состава не турбує,або лоббірується імпортерами.

Тоді простіше пасічникам об'єднатися і самим подавати напряму і показати істинну ціну меду. Попереду зима роботи на пасіках менше, ось і шанс продати дорого і з усіма поділитися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Ёрик сказал:

Контейнерні перевезення здорожчали,агропродукція на тлі засух і повені дорожчає кожного дня.Енергонасії теж бьють рекорди.В багатьох країнах відчувається нестача харчів.В Китаї  скоріш всього лопне мильний пузирь на ринку нерухомості,який торкнеться всіх.Гроші будуть знецінюватись.І ті у кого вони є будуть вкладати їх у щось придметне з гарною перспективою.І я вважаю що це будуть продукти харчування довгого терміну придатності.

Як вам такий аналіз?

 

 

Ви самі пишете, що контейнерні перевезення здорожчали. А у нас значна частина ринку в США і зараз возити в дану країні мед вийде дуже дорого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А так щоб хто не писав, на сьогодні в Україні неможливе значне падіння ціни в найближчі місяці, попит нікуди не дівся, але і ціна найвища за останні роки. А от зростання думаю чітко буде пов'язане до кількості здач  і до курсу євро. Зростання євро на 1 грн. це по факту 2+ грн. до ціни мед, а на сьогодні євро впало відносно грн. на мінімум цього року.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Руслан К. сказал:

Ну чому відразу їсти, я, наприклад, ще шапку на ній ношу. І ніколи не соромлюся послухати що кажуть ті хто вміє думати. Думаю, тут усім буде цікаво почути від Вас більш-менш конкретну інформацію,на основі ваших спостережень, на тему цінової виделки в цьому сезоні. Дуже будемо Вам вдячні. Правда товариство?

Моя думка залишиться при мені в цілях моєї моральної безпеки;) Скажу так - вона ввійде до складу не популярних (виходячи із останніх двох сторінок). Я завжди намагаюся логічно обдумувати всі дописи, незалежно від того, хто їх пише. (Ну, за виключенням И. И.). Істина посередині (с). 

53 минуты назад, Sanich сказал:

 І скільки йому зробили пред"яву після такого проколу, що він працює на експортерів? ;)  

І я про те ж. В нас лиш-що - відразу" засланий козачок". 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Wladimir_K сказал:

Та яка там маржа. Ви про мито 17.3% забули. Його  відняли і вже 2.87 потім мед послугами заготовача на сьогодні 2.38 десь  і різниця на все про все 0,5 у.е. і як на мене вона напевне ледь у витратну частину входить. Тому німцям потрібно розкошелюватися на рівень десь 3.8, а щоб і з бажаннями пасічників і на всі 4.

А простіше їм по таким цінам купити десь поблизу.

Близько 1 долара у пасічників заберає мито і заготовлювач. І тоді ціна в 3 долара реальна?! В мене думка - заготовачів не поплюще від заробітку в 0.49 бакса?! І якщо я привезу експортеру на склад - то здам по 2.5 бакса?!

я сдал по 60 если что...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, СерЖ2 сказав:

Близько 1 долара у пасічників заберає мито і заготовлювач. І тоді ціна в 3 долара реальна?! В мене думка - заготовачів не поплюще від заробітку в 0.49 бакса?! І якщо я привезу експортеру на склад - то здам по 2.5 бакса?!

я сдал по 60 если что...

Та тут я бачу половина форуму вже здалася

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...