Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

А от німець уже не погоджується десь 3,4 + у.е. з доставкою за наш мед на сьогодні при теперішній ціні закупки.

Ну нехай в Аргентині купе,там же з доставкою ОLX безкоштовно до 31 грудня:wave::wave::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Wladimir_K сказал:

всього навсього на не більше ніж 2 неділі, але

Якби ж то дві неділі,а так практично на початок того тижня ціни 60 ще не було, вона з’явилась ближче до кінця тижня, а вже на початку цього почали давати 59, і не всі давали 60, а деякі заготовачі почали скаржитись шо скінчились гроші, і від декількох чув на кшалт «є гроші або гарантії на 2-3-4 машини а далі хз шо буде»… тож багато я думаю людей які в принципі готові були здати мед в це віконце не влізли, бо практично було 3-4 дні для прийняття рішення..

тож як підсумок то ще те гівно наші експортери, бо по чесному якшо нема грошей то нема а виходить по 60 нема а по 55 є і гроші і місце на складах. В общем попили трохи пчоловоди крові з експортерів та зараз ініціативу втратили..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ёрик сказал:

Ну нехай в Аргентині купе,там же з доставкою ОLX безкоштовно до 31 грудня:wave::wave::wave:

А він не купує під ці потреби, що наш сонях аргентинський мед. Німець доплатить румуну чи болгарину адже мита не потрібно платити і вони в одному союзі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, artemishe сказал:

Якби ж то дві неділі,а так практично на початок того тижня ціни 60 ще не було, вона з’явилась ближче до кінця тижня, а вже на початку цього почали давати 59, і не всі давали 60, а деякі заготовачі почали скаржитись шо скінчились гроші, і від декількох чув на кшалт «є гроші або гарантії на 2-3-4 машини а далі хз шо буде»… тож багато я думаю людей які в принципі готові були здати мед в це віконце не влізли, бо практично було 3-4 дні для прийняття рішення..

тож як підсумок то ще те гівно наші експортери, бо по чесному якшо нема грошей то нема а виходить по 60 нема а по 55 є і гроші і місце на складах. В общем попили трохи пчоловоди крові з експортерів та зараз ініціативу втратили..

Я рахував від моменту появи і до теоретичної можливості продати.

Багато хто не здав, бо думав, що буде 65. Дуже багато хто не встиг, але домовився  чи продав без грошей і все це на наступному тижні випливе. Емоції будуть зашкалювали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Інше зовсім там 3 у.е і не за мед з  соняшника. А от німець уже не погоджується десь 3,4 + у.е. з доставкою за наш мед на сьогодні при теперішній ціні закупки.

А чому "уже не погоджується" можливо правильно писати "поки ще не погоджується" або пропонує нашому експортеру зменшити власні апетити, вони всього цього ще не пережували а ми вже в паніці, :umora: з якого це дива, ще лише +- вчора прийшла Покрова, а чудеса зазвичай бувають пізніше:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Николай S сказал:

А чому "уже не погоджується" можливо правильно писати "поки ще не погоджується" або пропонує нашому експортеру зменшити власні апетити, вони всього цього ще не пережували а ми вже в паніці, :umora: з якого це дива, ще лише +- вчора прийшла Покрова, а чудеса зазвичай бувають пізніше:IMHO:

Ну це тоді буде нагадувати "круглі столи" в 2018 р. Багато часу з тих часів вже сплило.

Вже простіше, щоб євро виросло і тоді у грн простір для маневру до цифр, які мало хто уявляє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, АТВ сказал:

Вот только вопрос-чё реально кто-то думает что мед начнут продавать даже по 58?

Звісно шо будуть. Не весь і не всі але будуть, бо час іде і гроші треба

і по 55 будуть хто бочку хто тону дві будуть цідить в сподіваннях під весну  здати дорожче

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, artemishe сказав:

............... ще те гівно наші експортери,.................. виходить по 60 нема а по 55 є і гроші і місце на складах. В общем попили трохи пчоловоди крові з експортерів та зараз ініціативу втратили..

я б так не сказав, ініциатива в наших руках чи то мізках....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, artemishe сказал:

Звісно шо будуть. Не весь і не всі але будуть, бо час іде і гроші треба

По тих емоціях, що відчув, особисто не очікував, скільки є бажаючих на цей час і по скромніших цінах ніж 60+.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

А він не купує під ці потреби, що наш сонях аргентинський мед. Німець доплатить румуну чи болгарину адже мита не потрібно платити і вони в одному союзі.

Я не експерт,але скільки там меду?,і якщо не помиляюсь завдяки Чаушеску це акація.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Ёрик сказал:

Я не експерт,але скільки там меду?,і якщо не помиляюсь завдяки Чаушеску це акація.

Я те ж сильно не цікавлюсь, але мита у молдаван немає і ціна у них донедавна була рівна нашій. У болгар і румун і сонях є і сербів те ж.

Але ключові об'єми дешево соняшнику в Україні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

 

Але ключові об'єми дешево соняшнику в Україні.

Фух....

Тоді все в наших руках.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Написав просто про реальний стан справ, без прикрас і віри. А тут упс ... і купа емоцій. 

Точок прорвало. Нарешті, ато геть кисло було, а тут такі емоції))

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

1 час назад, artemishe сказал:

 

тож як підсумок то ще те гівно наші експортери, бо по чесному якшо нема грошей то нема а виходить по 60 нема а по 55 є і гроші і місце на складах. В общем попили трохи пчоловоди крові з експортерів та зараз ініціативу втратили..

Нічого не втратили, втратять ті що здадуть по 56-58

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Багато хто не здав, бо думав, що буде 65. Дуже багато хто не встиг, але домовився  чи продав без грошей і все це на наступному тижні випливе. Емоції будуть зашкалювали.

Побачимо через місяць хто що думав, хто встиг хто не встиг і по скільки буде останній мед що залишиться на руках.:af:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Ю. Р. А. сказал:

Нічого не втратили, втратять ті що здадуть по 56-58

Це непросте рішення, але однозначно не найгірше 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Wladimir_K сказав:

Інше зовсім там 3 у.е і не за мед з  соняшника. А от німець уже не погоджується десь 3,4 + у.е. з доставкою за наш мед на сьогодні при теперішній ціні закупки.

Шановні колеги читайте уважніше і вдумайтесь в те шо нам пишуть, експортер знахабнів з своєю маржою тому імпортер з ним торгується, тягне час, саме розумне набратись терпіння і не здавати нижче чим ви самі для себе оцінили свою продукцію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Николай S сказал:

Шановні колеги читайте уважніше і вдумайтесь в те шо нам пишуть, експортер знахабнів з своєю маржою тому імпортер з ним торгується, тягне час, саме розумне набратись терпіння і не здавати нижче чим ви самі для себе оцінили свою продукцію.

Та яка там маржа. Ви про мито 17.3% забули. Його  відняли і вже 2.87 потім мед послугами заготовача на сьогодні 2.38 десь  і різниця на все про все 0,5 у.е. і як на мене вона напевне ледь у витратну частину входить. Тому німцям потрібно розкошелюватися на рівень десь 3.8, а щоб і з бажаннями пасічників і на всі 4.

А простіше їм по таким цінам купити десь поблизу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 годин тому, АТВ сказав:

Опа.опять ждем понедельника. Что за страна такая? От понедельника до понедельника

та шось вроді вівторок теж проскакував

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Та яка там маржа. Ви про мито 17.3% забули. Його  відняли і вже 2.87 потім мед послугами заготовача на сьогодні 2.38 десь  і різниця на все про все 0,5 у.е. і як на мене вона напевне ледь у витратну частину входить. Тому німцям потрібно розкошелюватися на рівень десь 3.8, а щоб і з бажаннями пасічників і на всі 4.

Всі ці цифри ні до чого.І ви це розумієте і вводити в оману всіх.Фіктивна ціна,якою прикриваються від нас,і сплачують заниженне мито до казни вже викликало питання в антидемпінгових агентст США,і я впевнений що  про всі ці махінації нам весною стане достовірно відомо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Ёрик сказал:

Всі ці цифри ні до чого.І ви це розумієте і вводити в оману всіх.Фіктивна ціна,якою прикриваються від нас,і сплачують заниженне мито до казни вже викликало питання в антидемпінгових агентст США,і я впевнений що  про всі ці махінації нам весною стане достовірно відомо.

А до чого тут США. США само собою мито введуть тільки буде відомо десь 17 листопада. Ми рахували до Німеччини. Ще раз наголошую мене більше реальність цікава, а не мої бажання.

А в країни ЄС мито 17.3% і квота на 2022 рік на скільки знаю відсутня.

І ця витратна частина 17.3%, лежить на покупцю продукції.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

33 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

А до чого тут США

Схема однакова,просто в США не закрили глаза на це,а Европу поки що ця корупційна состава не турбує,або лоббірується імпортерами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

 

А простіше їм по таким цінам купити десь поблизу.

В Аргентине.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

простіше їм по таким цінам купити десь поблизу

По близости не кого нету с такими объемами + где эти мазахисты которые по 3.85 будут отдавать свой мед.? Молдавия и Румыния , ага сейчас они меньше 4.5 в этом году не чего не продадут , как не крути пусть платят не хотят платить пусть у России кредит возьмут как янык , а там через годок другой ГДР будет все к тому идёт )))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, mixaskm сказал:

По близости не кого нету с такими объемами + где эти мазахисты которые по 3.85 будут отдавать свой мед.? Молдавия и Румыния , ага сейчас они меньше 4.5 в этом году не чего не продадут , как не крути пусть платят не хотят платить пусть у России кредит возьмут как янык , а там через годок другой ГДР будет все к тому идёт )))))

А Ви спочатку поцікавтесь по чому мед з соняху в цих країнах продають?  Разом і в сусідній країні те ж. Ще досі не розумію, Біпін Агробіопрому возять, цистернами, а мед ще не додумалися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, АТВ сказал:

Опа.опять ждем понедельника. Что за страна такая? От понедельника до понедельника

Вроде не бездельники, и могли бы жить. Нам бы понедельники взять и отменить...Ну и далее по тексту:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...