Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

Написав просто про реальний стан справ, без прикрас і віри. А тут упс ... і купа емоцій. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для того, щоб розуміти по скільки продає аргентинський пасічник є цікавий сайт, де публікується їх статистика по ціні меду.

https://inta.gob.ar/documentos/miel-precios-al-productor-–-agosto-de-2021

Ціна за серпень поточного року.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не :) врахували душевний стан українських пасічників:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Жезус сказав:

Не :) врахували душевний стан українських пасічників:hi:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Нє, народ у нас специфічний.

Облили по повній і звинуватили в усьому. 

От Ви @АТВ, взагалі хоч читали мій пост? 

Так?

То, може, ще раз спробуєте? 

А то виглядає, що ваше повідомлення, яке я процитував, виглядає більш "прогресивно" і навіть якось повчально, ніж моє....

Давайте разом прочитаємо.

От Ви пишете, як і дехто про 1$. Скажіть, ДЕ в моєму пості є сказано про це? Кого я до цього закликав?:dntknw:

Ви так безапеляційно стверджуєте, що МІНІМУМ має бути 1,8$. 

А що в моєму повідомленні? Ану, погляньте...  Я ж чітко ніби написав число. 

Можу для Вас (і інших) повторити.

У відповідь на повідомлення @Сан Саныч, в якому він писав, що "рано почали здавати", я написав, що 2,2$ - ціна при якій МОЖНА починати здавати..., ловити момент, бо він може швидко закінчитись. 

А Ви кажете 1,8 - це краще...:dntknw:

Ромэо выдыхайте. Нивчем я вас не обвинял и не следует написанное мной буквально воспринимать на свой счет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так я ціна на мед? А то з ранку такий кіпеш в темі що незрозуміло вже бігти мед здавати чи ще почекати поки ціна впаде?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Николай77 сказал:

Так я ціна на мед? А то з ранку такий кіпеш в темі що незрозуміло вже бігти мед здавати чи ще почекати поки ціна впаде?:umora:

По факту в більшості заготовачів немає грошей на купівлю. Прийде понеділок і все стане зрозуміло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Николай77 сказал:

Так я ціна на мед? А то з ранку такий кіпеш в темі що незрозуміло вже бігти мед здавати чи ще почекати поки ціна впаде?:umora:

Нужно ждать. Экспортерам нужны переход:ae::(ные остатки 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Wladimir_K сказал:

Написав просто про реальний стан справ, без прикрас і віри. А тут упс ... і купа емоцій. 

Нікому не потрібно реальний стан. Хочуть щоб ти писав що буде по 90. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

По факту в більшості заготовачів немає грошей на купівлю. Прийде понеділок і все стане зрозуміло.

Опа.опять ждем понедельника. Что за страна такая? От понедельника до понедельника

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, В.Ю.А. сказал:

Нікому не потрібно реальний стан. Хочуть щоб ти писав що буде по 90. 

Ну з такими лозунгами у нас зазвичай на вибори ідуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

По факту в більшості заготовачів немає грошей на купівлю. Прийде понеділок і все стане зрозуміло.

Як намене по факту заготовачі сидять можливо без грошей але на бочках з медом які скупили по 50-55 грн. І поки неспішать протирати з них пилюку:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, В.Ю.А. сказал:

Нікому не потрібно реальний стан. Хочуть щоб ти писав що буде по 90. 

Нельзя. Экспортеры анафему наложат и на выставку не возьмут

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Николай77 сказал:

Як намене по факту заготовачі сидять можливо без грошей але на бочках з медом які скупили по 50-55 грн. І поки неспішать протирати з них пидюку:IMHO:

Значить у них нерви міцні, а такий об'єм одночасно здати неможливо, якщо б і хотіли.

На пам'яті 2018 р., як один заготовач обзвонював пасічників і просив забрати мед назад, бо не пройшов аналізи чи повернути трохи коштів, щоб продати дешевше.

3 минуты назад, АТВ сказал:

Нельзя. Экспортеры анафему наложат и на выставку не возьмут

Кажуть на виставці і пасічники були 100 т. меду подавали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не ладно -давайте лозунг 55грн и не гривні в больше как вариант,а лучше меньше:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Жезус сказал:

Не ладно -давайте лозунг 55грн и не гривні в больше как вариант,а лучше меньше:ah:

Видно зразу хто здав мед.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Весною доздавав по 56- 3 річний,частину продав по 60грн за кг -мелким оптом-частину розкидав по клієнтам 80грн -кг. Зараз подаю мелким оптом по 70/75кг. Частину по клієнтам 80-90 ось й все.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Написав просто про реальний стан справ, без прикрас і віри. А тут упс ... і купа емоцій. 

Просто реальний стан не співпадає з мріями.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Женя Циба сказав:

Просто реальний стан не співпадає з мріями.

Просто про Цей реальний стан вам розповіли єкспортери за чашкою кофе,а перед цим імпортери з Німеччини розповіли нашим єкспортерам,що треба їм розповідати нам,щоб ми багато не мріяли:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Ёрик сказал:

Просто про Цей реальний стан вам розповіли єкспортери за чашкою кофе,а перед цим імпортери з Німеччини розповіли нашим єкспортерам,що треба їм розповідати нам,щоб ми багато не мріяли:hi:

У кожної людини є певний орган на плечах, який повинен щось аналізувати і думати. Глобально всі відповіді знайти не так складно. 

Пасічник у нас з того, що бачив оперує цифрами, які не може до кінця грунтовно пояснити. Це і стосується експортерів.

Будь що в цьому світі має своє логічне пояснення, яке базується на багатьох факторах і не завжди економічних.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 хвилин тому, Жезус сказав:

Не :) врахували душевний стан українських пасічників:hi:

Видать всі розмріялись як та дівка на виданні, що аж забули прописну істинну, ціна так швидко рости не може, потрібен час щоб Фріц проголодався і усвідомив дешевого вже нема, хочеш ласувати то плати,...............

колеги хочете ціни то майте терпіння і не шукайте винних, причина нашої ситуації в   нас самих, перше хочемо все і відразу, друге надіємось на  те що для бажаного  достатньо чийогось царского слова і стане чудо, так не буває, доки у Ганса ще є запас більше він не дасть і ви так само робили б  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, В.Ю.А. сказал:

А если взяли по 150 кг с семьи, то можно по 0,2$ продавать?. Привязка какая-то неправильная:IMHO1:

Затраты нужно ещё считать на переезды,охрану,погрузку!А когда приехал две недели отстоял а на весах +7 кг как то не вижу смысла продать мёд по 45-60 грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Для того, щоб розуміти по скільки продає аргентинський пасічник є цікавий сайт, де публікується їх статистика по ціні меду.

https://inta.gob.ar/documentos/miel-precios-al-productor-–-agosto-de-2021

Ціна за серпень поточного року.

Дуже не придивлявся,но зрозумів що ціна десь 3у.е.Потім взяв лінійку і поміряв від Аргентини до Німеччини і від Німеччини до України і вирішив що на 3у.е я згоден.:umora::umora::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Wladimir_K сказал:

.

Кажуть на виставці і пасічники були 100 т. меду подавали.

Интересно почем продали? Хотя я в это не верю. Может Г.Легкий со своей АППУ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Ёрик сказал:

Дуже не придивлявся,но зрозумів що ціна десь 3у.е.Потім взяв лінійку і поміряв від Аргентини до Німеччини і від Німеччини до України і вирішив що на 3у.е я згоден.:umora::umora::umora:

Інше зовсім там 3 у.е і не за мед з  соняшника. А от німець уже не погоджується десь 3,4 + у.е. з доставкою за наш мед на сьогодні при теперішній ціні закупки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...