Jump to content
Sanich

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

12 минут назад, Ёрик сказал:

Тобто ви вже не з нами? Вірити не будете???

А в цілому в вашому аналізі,є присмак пихатості,зарозумілості - "тримайте глупі бджоляри ,я за вас вже пережував ,можете з'їсти."

А пережували хтозна що.

А тут не має чого дивуватись, відколи я в цій темі,  Wladimir_K ніколи не був на стороні бджолярів.

• Like 4
  • Thanks 3
1 минуту назад, Юрий В сказал:

А тут не має чого дивуватись, відколи я в цій темі,  Wladimir_K ніколи не був на стороні бджолярів.

А що від нього ціна залежить ?

• Like 3
  • Confused 1
2 минуты назад, Юрий В сказал:

Та да. Пчеловоды на выставку на которой заключаются контракты по меду не ездят

• Like 3
1 минуту назад, Женя Циба сказал:

В якійсь мірі залежить, як на мою думку після його посту, якась кількість бджолярів запанікує і почне здавати мед, а такий пост не один, якщо подивитись хронологію.

• Like 4
  • Thanks 1
1 хвилину тому, Юрий В сказав:

Не можу погодитись,але дуже часто він намагається зробити вигляд,що щось знає наперед.... і все відбувається за одним із його сценарієм.

• Like 1
  • Thanks 1

Рано начали сдавать получается!Как я вижу ситуацию на склады зашёл мёд!Пока склады не разгрузят цену не подымут!Нужно держатся рано начали сдавать

• Like 8
8 хвилин тому, Юрий В сказав:

Як на мене то  Wladimir_K лише намагається поділитись власною оцінкою ситуації,  і саме вона, ситуація,  далеко не завжди на користь пасічника, єдине , що на даний час мене радує це те, що пасічники хоч потроху почали рахувати власні затрати та поважати власну працю, хоча ще не так масово як має бути. Моя точка зору- ціна в "60" це минулорічна "40",  не бачу нічого страшного якщо ринок замре на певний час, що б Фріц розкошелився йому потрібно трішки побути голодним.

• Like 21
  • Thanks 6
  • Haha 2
10 хвилин тому, Женя Циба сказав:

Цей пост підірви у багатьох віру. Експортери використали важку артилерію.

• Thanks 2
9 хвилин тому, Ёрик сказав:

..............дуже часто він намагається зробити вигляд,що щось знає наперед...

звісно хто цікавиться то  знає трохи більше, наприклад знав, що 

2 години тому, Wladimir_K сказав:

...є така велика виставка Ануга, яка відбувалася з 9 жовтня по 13 жовтня в Німеччині, на ній визначають основні тренди і контракти..........

то і розумів , що пісьля неї ситуація проясниться, колеги тримаємося....

• Like 5

Мёда в этом году не много так что давайте не будем раньше времени паниковать а просто подождём ещё только 16 октября!Думаю в декабре 70 должны дать!

• Like 8
9 хвилин тому, Ёрик сказав:

Та яка різниця, що там за артилерія якщо набої холості:dntknw::umora:

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 2
7 минут назад, Сан Саныч сказал:

Рано начали сдавать получается!Как я вижу ситуацию на склады зашёл мёд!Пока склады не разгрузят цену не подымут!Нужно держатся рано начали сдавать

Блін, ну народ.

"Предєлом мечтаний" остінніми роками (!!!) була цифра 2$.

Спали і бачили увісні. Я, наприклад, ніколи не здавав по такій. 

А тут дали 2,2$. Здавалося б, тішся народ. Пользуйся моментом.

А-н-ні. Мало. 

Чомусь в багатьох думка, що там, "по ту сторону барикад" сидять люди - втілення жадібності, пихатості і лицемірства. Мусимо визнати, що вони такі ж як і ми. А ми такі, як вони. 

Чомусь виникла думка, що вони можуть просто так викидати гроші, та ще й в прогресії. 

Та в усього є межі і границі. Марно надіятись, що "те, що нам подобається" триватиме довго. Це наївність.

• Like 16
  • Thanks 1
  • Sad 1
3 минуты назад, ромео сказал:

Блін, ну народ.

А-н-ні. Мало. 

Чомусь в багатьох думка, що там, "по ту сторону барикад" сидять люди - втілення жадібності, пихатості і лицемірства. Мусимо визнати, що вони такі ж як і ми. А ми такі, як вони. 

Чомусь виникла думка, що вони можуть просто так викидати гроші, та ще й в прогресії. 

Та в усього є межі і границі. Марно надіятись, що "те, що нам подобається" триватиме довго. Це наївність.

Перша жертва

• Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 2
14 хвилин тому, ромео сказав:

Блін, ну народ.

А-н-ні. Мало. 

Півтора роки тому,мене майже теж переконали,що 1₴ це "предел мечтаний" і треба працювати за троїх.

• Like 3
  • Thanks 2
26 минут назад, Ёрик сказал:

У кожного віра своя,я наприклад в 70-80-100 не вірю.

• Like 2
25 хвилин тому, ромео сказав:

Блін, ну народ.

А-н-ні. Мало.

говорили-балакали

на скільки зросли в ціні ціноутворюючі товари

бензин/дизель/автогаз

газ/дрова/електроенергія/вода

цукор

дошка/метал/ппс

скільки чого можна було купити тоді і сьогодні? чи ми в м...ть їх трижди тропіках живемо і бочки та вулики ведосипедами перевозимо? далеко не всі дарами природи та своєю природньою хитрозадєланністю користуються - матеріали з посадок тирять і вулики з соломи плетуть

враховуйте ці всі фактори, дуже прошу, нам ще майбутею сувору зиму зимувати, якось

• Like 8
  • Thanks 7
2 минуты назад, Женя Циба сказал:

У кожного віра своя,я наприклад в 70-80-100 не вірю.

А я наприклад, ще взимку, ніколи б не повірив, що рапс буде 65 грн

• Like 2

Жень мелкий опт. и щас уходит по 70 и що космического в цене 70/100? Смысл пчеловодам играть на понижение?Типа себя обману,назло кондуктору пойду пешком...Плевал я на их цену в 55 по такой никогда сдавать не собираюсь!:hi:

• Like 8
  • Thanks 2

Було б цікаво,якщо б у профілі була б така   обов'язкова графа типу коли і за скільки сдав мед.... Сидіти і проводити паралелі,що цей пасічник пише до того,як сдав мед і після;або той хто пише думав би що писати,щоб його не закидали помідорами,:umora::umora::umora:

• Like 3
  • Haha 1
1 час назад, Жезус сказал:

Плевал я на их цену в 55 по такой никогда сдавать не собираюсь!:hi:

Так і я за 55 не собираюсь.

діапазон 60-65. 

• Like 7

дуже на форумі не вистачає Штучного Інтелекту, дуже. Була така мотивація мед тримати, а зараз розслабилися всі, піддалися солодким словам заготовачів та ютуб-пропогандистів:dntknw:

казав же - не дарма сюди був закинутий ролік з Очколазом :hmm:

• Like 3
  • Haha 2
Только что, Женя Циба сказал:

Так і я за 55 не собираюсь.

Мій діапазон 60-65. 

Так в нас зараз і так 60 грн

2 минуты назад, Ёрик сказал:

Було б цікаво,якщо б у профілі була б така   обов'язкова графа типу коли і за скільки сдав мед.... Сидіти і проводити паралелі,що цей пасічник пише до того,як сдав мед і після;або той хто пише думав би що писати,щоб його не закидали помідорами,:umora::umora::umora:

Ви яку ціну чекаєте ?

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

А мені якось......

І так хто не в темі, або давно дзвонив заготовачу (деякі ще досі не в курсі) ціна у нас почала падати ще в цей вівторок. Ціна, яка так розігріла уяву пасічників була непідйомна більшості експортерів при курсі євро що є на сьогодні і якісь надії покладалися на виставку в окремих ще. З понеділка лише стоїть питання на скільки впаде чи на 2-3 грн. чи взагалі до 5.

Хто не в курсі, є така велика виставка Ануга, яка відбувалася з 9 жовтня по 13 жовтня в Німеччині, на ній визначають основні тренди і контракти. Кожен раз коли відбувається виставка дана наші експортер з неї повертаються розчарованими, так є і цього разу. (можна запитати у тих хто на ній був).

В цьому році свій хід, як в 2018 р. зробив один експортер піднявши миттєво на +7 за кг. це і привело до швидкого зростання цифр в СМС, але всього навсього на не більше ніж 2 неділі, але як швидко підняв так і швидко зупинив. Ціна 60 пасічнику по факту трималася на 2-3 експортерах, які купували мед напевне, якомусь великому замовнику по вже заключних контрактах і тут варіантів великих не було, потрібно виконувати.

На додачу, весь експорт цей рік український працює лише на власних коштах в більшості, а цих грошей набагато не вистачає, тому попереду до кінця року нічого такого цікаво вже не буде. Лише стоїть питання на стільки ... 

Для віруючих в 70 і більше потрібно дивитися в сторону євро, як тільки євро додасть +3, а краще + 5 грн. то однозначно віра в космічні цифри вернеться і може стане навіть реальність, а чи легше від цього стане хто зна.

Ціна на український мед на цей час в євро одна з найвищих за останні напевне 10 років.

До чого тут виставка , приблизно це місяць назад мені розповідав один  " раб" експортера, напевно все йде за сценарієм.

• Like 5
Только что, Юрий В сказал:

Так в нас зараз і так 60 грн

60 мало 65 недають :)

• Like 2
  • Haha 1