Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

5 хвилин тому, asaltan сказав:

38-41 грн/кг поки що. Зрозумів, що за інформацію Ви платити не хочете. А кожен із експортерів платив!:hi:

Ви вважаєте, що створюючи пасіку з нуля і зараз качаючи 25-27 тон за сезон працюючи з одним помічником мені не прийшлося і не приходиться платити? :dntknw:

До того ж якби Ви розказали як побудована схема експорту то у пасічників менше б було приводів думати, що експортери заробляють 300 відсотків маржі!  І до того ж я не думаю, що ви мало чого могли б мені розповісти того за що я б захотів заплатити, клієнтом же не поділитеся, щоб я свій мед сам експортував:al:. А що стосується питань нашої митниці то тут і без Вас я знаю майже всі ''тонкощі''. Та і контрактні ціни по яким мед їде до імпортерів не є проблемою для перегляду при бажанні і бажанні витратити 50 у є.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хоча чесною поведінку експортерів назвати тяжко, постійно розповідають, що працюють за 2-3 гривні маржі, і те що експортні ціни в євро не змінилися, а ціна за період вересень-листопад змінилася на 15 грн., Тобто виходить, що працюють зі збитком мінімум гривень 5-6 з урахуванням здорожчання валюти...краще кажіть або все або взагалі нічого, а то виходить, що ні довіри ні поваги у нас між пасічниками і експортерами  ніколи не буде, а хотілось би працювати по схемі виграв-виграв, а не по схемі сам дурак:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, asaltan сказал:

38-41 грн/кг поки що. Зрозумів, що за інформацію Ви платити не хочете. А кожен із експортерів платив!:hi:

Пане Анатолій і як Ви хочете, щоб хтось Вам привіз мед, якщо у сусіда найбільшого 45 на складі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А так ми підійшли до фіналу цього року. Зазвичай у фіналі повинна бути і відповідна розв'язка, як в 2017 р., коли десь в цей час нажали на "стоп-кран" в принципі лишилося дочекатися 2-3 тижнів.

Якось все це передбачувано ... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

коли десь в цей час нажали на "стоп-кран" в принципі лишилося дочекатися 2-3 тижнів.

"Стоп-кран" бджілки нажали ще 25 липня.  Тому і мінус по меду. А щоб вийти в нуль треба гарний плюс в ціні.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, kuchmii сказав:

Ви б, Анатоліє, нам і розповіли увесь процес, дуже цікаво! І менше було б розмов!

Свою калькуляцію я викладаю регулярно, кожні 2-3 місяці, але пасічники або не вірять або забувають. Тому і рекомендую пасічникам пройти шлях експорту самостійно.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Mihail-ves сказал:

"Стоп-кран" бджілки нажали ще 25 липня.  Тому і мінус по меду. А щоб вийти в нуль треба гарний плюс в ціні.:IMHO:

Це може бути бути в недалекому відносно майбутньому, а в 2020 це фінал.

А 25 липня лише дали надію.

На рахунок в мінусів в плюсів це може визначити лише час і баланс попиту і пропозиції.

Поки у всіх все є.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Це може бути бути в недалекому відносно майбутньому

Ждемо весни? :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, ромео сказав:

Ждемо весни? :hmm:

Коли мене про це запитали експортери "якщо не буде Вашої ціни цього року, що Ви будете робити" Я відповів - почекаю весни. Грошей мені зараз не треба, а чи залишиться ще мед для опту - це питання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ромео сказал:

Ждемо весни? :hmm:

Чому я тут пишу деколи і зайве тому що за свідомий вибір. І в будь-якому виборі є свої плюси в мінуси і свої ризики, а це головне що рішення свідоме.

Особисто я не планував здавати мед цього року, хоча досить точно передбачив розклад. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Mihail-ves сказал:

Грошей мені зараз не треба

:blink:як то?

А мені не завадили б...:ah: і зараз, і весною

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, ромео сказал:

:blink:як то?

А мені не завадили б...:ah: і зараз, і весною

Значит надо сдать два раза половину сейчас а половину потом и в любом случае будет давить жаба потому что один раз промахнетесь... Но это наш национальный рецепт... :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ромео сказал:

з якою метою телефонуєте? :hmm:

З метою здачі меду!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ЕГОР ВИННИЦА сказал:

З метою здачі меду!

І як успіхи?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, ЕГОР ВИННИЦА сказал:

З метою здачі меду!

А почему не сдаете ??? Цена же вроде бы вас устраивала??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Gring сказал:

Забыли ещё кое-что по мелочи - прикупить офис, склады, оборудование, гомогенизатор, набрать персонал, авто и пр.;)

во как перекупы активизировались

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mihail-ves сказал:

"Стоп-кран" бджілки нажали ще 25 липня.  Тому і мінус по меду. А щоб вийти в нуль треба гарний плюс в ціні.:IMHO:

Если вы продавая свой мёд по 45 грн ,а это без малого 1,60$, и вы выходите в ноль, то из вас плохой и пасечник и бизнесмен!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Wladimir_K сказал:

І як успіхи?

Так я же выше написал, какие успехи прозвонов экспортеров!

8 минут назад, Александр К. сказал:

А почему не сдаете ??? Цена же вроде бы вас устраивала??

Меня устраивала цена 45, это я тоже писал недели 2 назад, но пока увы такой нет! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, kuchmii сказал:

Так я хочу продати по 1.67 у.е. Якщо купите по такій ціні то я і питань задавати не буду:ay:

ага смотрите они удавитси

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Wladimir_K сказав:

А так ми підійшли до фіналу цього року. Зазвичай у фіналі повинна бути і відповідна розв'язка, як в 2017 р., коли десь в цей час нажали на "стоп-кран" в принципі лишилося дочекатися 2-3 тижнів.

Якось все це передбачувано ... 

 в 2017 році були тіж самі зовнішні  фактори які формували попит на зовнішньому ринку ?  відповідь -ні, чому тоді тепер має бути той же сценарій ?...

ну а якщо у когось(експортер) завалялась лишня копійка, чому зараз не спрацювати на випередження і не купити зараз(на склад), так як весною буде дороще,  а от чи всім вистачить то невідомо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, ЕГОР ВИННИЦА сказал:

Так я же выше написал, какие успехи прозвонов экспортеров!

Меня устраивала цена 45, это я тоже писал недели 2 назад, но пока увы такой нет! 

Что-то мне показалось что вас устраивало и 40 или я ошибся... А может по 43 сдать и не рисковать как вы думаете??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

03.11.2020 в 08:35, Мико сказав:

Никто ,за очень малым исключением ,не думает об этом 

Все тупо увеличивают количество семей ,приближая всем известные ГГГ

Причому готуються  заздалегідь, в   режимі повної секретності, так щоб навіть кум не знав бо він теж пасічник а значить конкурент

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, Александр К. сказав:

Что-то мне показалось что вас устраивало и 40 или я ошибся... А может по 43 сдать и не рисковать как вы думаете??

не одному Вам казалось,   интересно че  будет далее....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, whale сказав:

ну а якщо у когось(експортер) завалялась лишня копійка, чому зараз не спрацювати на випередження і не купити зараз(на склад), так як весною буде дороще,  а от чи всім вистачить то невідомо

1. Нема впевненості, що на зовнішньому ринку вдасться продати дорожче.:hmm:

2. Сорок літ мак не родив і голоду не було! Персонал відправимо у карантинну відпустку на 2 місяці, а там видно буде!:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, asaltan сказав:

1. Нема впевненості, .ю...........Персонал відправимо у карантинну відпустку на 2 місяці, а там видно буде!:hi:

Чому на 2,      до серпня можна сміло гуляти....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...