Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

тепер найбільший польський і бельгійський по факту не купують мед український.

А купують польський ? Який по факту український?

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

А вони щось купують? Про які контракти мова? Експорт 2.4 т. серпень, 700 т. липень.

А де 30 тис тон вивезених про які Ви вище писали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Які гроші? Гроші дають в більшості, коли мед завезуть на склад імпортеру. Поляки ціну "бажання" пасічників на сьогодні не можуть задовольнити. Їм же те ж потрібно заробити.

Цену аргентинцев на самых низах в 3 доллара смогли удовлетворить? Почему не могут удовлетворить цену даже меньше 3 долларов для украинских пчеловодов? Фактически могут, но нет в этом необходимости. И дело не в поляках или немцах, а в экспортерах. Поляки уже сегодня могут дать цену которая позволит экспортерам платить пчеловодам 3 доллара и иметь свой хороший навар. Но зачем же экспортерам отдавать раньше времени пчеловодам то что можно оставить у себя в кармане? Они и не будут отдавать пока есть предложение от пчеловодов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Valik740 сказал:

 

А де 30 тис тон вивезених про які Ви вище писали?

То перше півріччя 2021 року

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, seim сказал:

Цену аргентинцев на самых низах в 3 доллара смогли удовлетворить? Почему не могут удовлетворить цену даже меньше 3 долларов для украинских пчеловодов? Фактически могут, но нет в этом необходимости. И дело не в поляках или немцах, а в экспортерах. Поляки уже сегодня могут дать цену которая позволит экспортерам платить пчеловодам 3 доллара и иметь свой хороший навар. Но зачем же экспортерам отдавать раньше времени пчеловодам то что можно оставить у себя в кармане? Они и не будут отдавать пока есть предложение от пчеловодов.

 Скільки років вже тут писалося і не раз. Аргентинський мед це не український соняшниковий. Призначення соняшникового меду не зовсім ідентичне аргентинському у ЄС. Думаю аргентинський мед в основній масі це наша акація з різнотрав'ям, або різнотрав'я з невеликою часткою соняха, яке ЄС  не купує у Аргентині.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

 Скільки років вже тут писалося і не раз. Аргентинський мед це не український соняшниковий. Призначення соняшникового меду не зовсім ідентичне аргентинському. Думаю аргентинський мед в основній масі це наша акація з різнотрав'ям, або різнотрав'я з невеликою часткою соняха, яке ЄС  не купує у Аргентині.

В Аргентине тоже есть подсолнух. Но даже не в этом дело. Цена на аргентинский мед на мировом рынке почти такая же как на украинский мед из подсолнуха. Подсолнух на границей ценится высоко. Это в Украине его и свиньи отказываются есть. А иностранцы за обе щеки уплетают. Поэтому привязка к аргентинской цене вполне обоснована 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, seim сказал:

 Поляки уже сегодня могут дать цену которая позволит экспортерам платить пчеловодам 3 доллара и иметь свой хороший навар.

Це Ваше припущення чи бажання?  Я думаю що у них також є контракти з тими ж торгівельними мережами (супермаркетами). І ціна там не скаче як у нас в два рази. Там навіть вибити 10 евроцентів важко:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, В.Ю.А. сказал:

Це Ваше припущення чи бажання?  Я думаю що у них також є контракти з тими ж торгівельними мережами (супермаркетами). І ціна там не скаче як у нас в два рази. Там навіть вибити 10 евроцентів важко:IMHO:

Поляки перепродують зазвичай український мед і "навару" там немає при теперішній ціні. Тому і не купують масово, купують подяки тільки під фасовку зараз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, В.Ю.А. сказал:

Це Ваше припущення чи бажання?  Я думаю що у них також є контракти з тими ж торгівельними мережами (супермаркетами). І ціна там не скаче як у нас в два рази. Там навіть вибити 10 евроцентів важко:IMHO:

Почитайте то что я уже написал. Там есть ответ предположение у меня или желание. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, seim сказал:

В Аргентине тоже есть подсолнух. Но даже не в этом дело. Цена на аргентинский мед на мировом рынке почти такая же как на украинский мед из подсолнуха. Подсолнух на границей ценится высоко. Это в Украине его и свиньи отказываются есть. А иностранцы за обе щеки уплетают. Поэтому привязка к аргентинской цене вполне обоснована 

 

Я Вам написав те що знаю напевне. В Аргентині сонях мало виділяє нектар і мед з пилком соняху фактично не продають у ЄС, а везуть у США і він у них не сильно дорожче коштує нашого різнотрав'я.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, В.Ю.А. сказал:

Це Ваше припущення чи бажання?  Я думаю що у них також є контракти з тими ж торгівельними мережами (супермаркетами). І ціна там не скаче як у нас в два рази. Там навіть вибити 10 евроцентів важко:IMHO:

У супермаркетів вибору небагато зараз. Потрібно піднімати ціну, при цьому впадуть продажі, або шукати дешевші меди в купажі або різати "маржу" всіх учасників, але цього не вистачить.

Раніше так було, що у нас ціна мінялася, а ціна меду в супермаркетах буда стала.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, seim сказал:

Почитайте то что я уже написал. Там есть ответ предположение у меня или желание. 

Читав. У Вас там твердження, факт що можуть дати 3$, але не хочуть. 

 

От я дуже сумніваюсь про те що можуть (дуже велика різниця між реальною закупкою в 2$ і Вашим твердженням про 3$)

Мабуть це все-таки "хотелкы" :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

У супермаркетів вибору небагато зараз. Потрібно піднімати ціну, при цьому впадуть продажі, або шукати дешевші меди в купажі або різати "маржу" всіх учасників, але цього не вистачить.

Раніше так було, що у нас ціна мінялася, а ціна меду в супермаркетах буда стала.

Ну а може український пасічник змилостивиться над бідолашними європейцями які обніщали через пандемію і здасть мед по 2$
 

спойлер. Сподіваюсь ні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, Wladimir_K сказал:

У супермаркетів вибору небагато зараз. Потрібно піднімати ціну, при цьому впадуть продажі, або шукати дешевші меди в купажі або різати "маржу" всіх учасників, але цього не вистачить.

Раніше так було, що у нас ціна мінялася, а ціна меду в супермаркетах буда стала.

Значить так на прикритих . по 2-5 тис тон , до нового року і до чапаєм з ціною плюс 1 грн періодично

супермаркет ціну непідніме поки полки неачнуть пустіть . відповідно і вся цепочка в запас меду небратиме .

бо відносно дешевого як прошлий рік був по 35грн . ціни в магазинах думаю особливо невиросли

Так що все інтересне з ціною . буде тільки після нового року . а зараз усі знають що мед є .і 100% до нового року вистачить.

просто він пока у пасічників . на відміну від прошлого року був у поляків 

Кинули пасічники поляків :umora:. ті так хорошо начали прошлий рік , даже німців обігнали по імпорту 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, artemishe сказал:

Ну а може український пасічник змилостивиться над бідолашними європейцями які обніщали через пандемію і здасть мед по 2$
 

спойлер. Сподіваюсь ні

Думаю ні. Просто частину пасічник меду лишить на наступний сезон. І це стандартна характеристика української ментальності. І це зрозуміло було ще зимою навіть. І тут чистий капіталізм те ж і схожа ситуація позиційно була в 2018. Це для тих хто забув.

9 минут назад, AVA сказал:

Значить так на прикритих . по 2-5 тис тон , до нового року і до чапаєм з ціною плюс 1 грн періодично

супермаркет ціну непідніме поки полки неачнуть пустіть . відповідно і вся цепочка в запас меду небратиме .

бо відносно дешевого як прошлий рік був по 35грн . ціни в магазинах думаю особливо невиросли

Так що все інтересне з ціною . буде тільки після нового року . а зараз усі знають що мед є .і 100% до нового року вистачить.

просто він пока у пасічників . на відміну від прошлого року був у поляків 

Кинули пасічники поляків :umora:. ті так хорошо начали прошлий рік , даже німців обігнали по імпорту 

Та не зовсім, там чистий капіталізм. Вони просто знімають продукцію з полки або шукають, як зробити дешевше. Взагалі наш експорт роблять поляки в більшості і за свої гроші.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, В.Ю.А. сказал:

Читав. У Вас там твердження, факт що можуть дати 3$, але не хочуть. 

 

От я дуже сумніваюсь про те що можуть (дуже велика різниця між реальною закупкою в 2$ і Вашим твердженням про 3$)

Мабуть це все-таки "хотелкы" :IMHO:

Если для вас хотелки то что реально давали аргентинским пасечникам то пусть будет хотелки. Для меня хотелки это то чего никому ещё не давали. Люди хотят 100 грн (4 доллара). Это не было пока нигде в странах экспортерах. Это для меня как раз необоснованные хотелки. Я тоже хочу по 4 доллара продать. Но прекрасно понимаю что это просто несбыточные мечты. А моя хотелка на фоне мировой довольно скромная. 2,4 доллара или 65 грн на сегодняшний день. У кого хотелка другая либо уже продает либо не продаст тогда когда я начну продавать. У каждого свои хотелки. Заниженные или завышенные.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Wladimir_K сказал:

Та не зовсім, там чистий капіталізм. Вони просто знімають продукцію з полки або шукають, як зробити дешевше. Взагалі наш експорт роблять поляки в більшості.

Робили до цього року . тепер мед жде свого свого місця, на полках магазину, на складах пасічників 

Думаю нам потрібно привикать до зберігання меду у себе . протягом пів року мінімум.

якщо хочем високу ціну , або сдавать сразу і дешево і тоді поляки будуть хранить у себе і по мірі надобності поставлять у магазини 

Ну непройде номер продать у весь сразу і по максимальній ціні :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Wladimir_K сказал:

як зробити дешевше.

Я думаю зробити дешевше, не втративши натуральність, неможливо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, artemishe сказал:

Ну а може український пасічник змилостивиться над бідолашними європейцями які обніщали через пандемію і здасть мед по 2$
 

спойлер. Сподіваюсь ні

Милостиня буде через місяць . макимум півтора :umora:

У нас пасічники хоть і переросли сдачу з спід медогонки , ну ждать до кінця зими ще не всі согласні ,

говорили не один , будуть продавать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотелки....... Они то хотелки, но пасечник пытается их хоть как-то аргументировать. Вон ИИ нужно отбить деньги за бочковозы и штрафы по контрактам, он опустил цену до 25 и пасечники ему все оплатили. Стали операторами рынка.... кто-то заключает договора с вами? - нет. Это ж будет не выгодно, как потом рапс по 60 покупать, а подсолнух 42? :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, AVA сказав:

Думаю нам потрібно привикать до зберігання меду у себе

золоті слова, достойної ціни може 2 і 3, і більше років не бути. Зараз аграрії набудували собі токів і КЗС, а раніше відразу на елеватор возили. Елеватор в держави віджали ефективні господарники з нині окупованих територій і мали непогану маржу. Зараз той елеватор стоїть пусткою, як деякі склади наших експортерів

пасічники просто повторять шлях аграріїв, такий природній процес

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Олександр Коваль сказал:

золоті слова, достойної ціни може 2 і 3, і більше років не бути. Зараз аграрії набудували собі токів і КЗС, а раніше відразу на елеватор возили. Елеватор в держави віджали ефективні господарники з нині окупованих територій і мали непогану маржу. Зараз той елеватор стоїть пусткою, як деякі склади наших експортерів

пасічники просто повторять шлях аграріїв, такий природній процес

По меду запросто также можна зробити і ціну 2.5 мати легко при одному але. Для цього частина колег повинна піти з галузі і по об'ємах спуститися на рівень мінус  20-30 тис. т. в рік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

Для цього частина колег повинна піти з галузі і по об'ємах спуститися на рівень мінус  20-30 тис. т. в рік.

Или найти рынки сбыта которые поглотят остальной обьем. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, mixaskm сказал:

Или найти рынки сбыта которые поглотят остальной обьем. 

Можна і так, але ми збільшуємо об'єми швидше ніж ціни ринки знаходимо 

Є ще один варіант повторення погоди 2020 р. протягом 2 років.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Є ще один варіант повторення погоди 2020 р. протягом 2 років.

Через недельку все начнет прояснятся , побачим ....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, mixaskm сказал:

Через недельку все начнет прояснятся , побачим ....

Доя мене вже скажімо з весни було зрозуміло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...