Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

13 хвилин тому, seim сказав:

За бугром ждут и требуют мед и готовы платить за него дорого, а в Украине владельцы меда не спешат с ним расставаться. Платить дорого тем кого все годы ставили раком и давали копейки жаба давит. Поэтому начали звонками убеждать что пора мед отдавать. 

а за газ платити втридорого жаба не давить, не сходиться. Чомусь в прокладок прийнято вважати, що затягувати паски має обов'язково пасічник, а в них по плану як завжди - нагребсти і покласти на рахунок в банку. По факту маємо кожен рік споглядати одну й ту ж картину - стара бляха-вантажівка і обшарпаний цех/склад/база, до якого ще й їхати по болоті ґрунтовкою і який, ще й в оренді, бо економлять на всьому, а ви - вкладуйте в платформи, в цеха по відкачки і т.д.  :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, AVA сказал:

Чомусь цей рік перед виходними +1

Знають що заплановано по всій Україні з понеділка +1 , а деякі на ничку питаются вихватить :hmm:

На ничку вже +2-3 пропонують.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 годин тому, Макарыч57 сказав:

 молока набрал и ложками мед на хлеб намазываю.

та товсто не кладіть, говорять що для печінки шкідливо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что позвонили из фирмы с которой я ещё не работал..  предложили 54 из дому..  растём.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Балакав з скупщиком ,з розмови про об'єми й ціни випливала 60 грн. -кг. можлива ціна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Triton сказал:

Кропивницький 53 грн. 

Три дні назад було 51, ростем

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут знаючі на форумі обіцяли 60, тому ще трохи потрібно почекати. А тоді може і 60 буде мало.

Сьогодні лише 17 вересня

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

Только что позвонили из фирмы с которой я ещё не работал..  предложили 54 из дому

Невиданая наглость!:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

Только что позвонили из фирмы с которой я ещё не работал..  предложили 54 из дому..  растём.

Все зависит от объема.. За тонной по 54 гривны не поедут... У вас наверное в складе 10+ лежит , вот они и хотят хапнуть их по быстрому )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Віктор просто сказал:
1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

Только что позвонили из фирмы с которой я ещё не работал..  предложили 54 из дому

Невиданая наглость!:umora:

І це пісдя проданих три місяці назад по 62 і нестидно їм таке предлагать 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Віктор просто сказал:

Невиданая наглость!:umora:

Не хочу ні на кого набалакувати але є фірми у яких "незданий" бідон із медом заважував на 90 кг. Тобто перші брали ну нехай 1400 кг а другі, на 2 гривні дорожче, той самий мед без одного бідона який я залишив собі уже 1310 кг , якось так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Олександр Коваль сказав:

а за газ платити втридорого жаба не давить, не сходиться. Чомусь в прокладок прийнято вважати, що затягувати паски має обов'язково пасічник, а в них по плану як завжди - нагребсти і покласти на рахунок в банку. По факту маємо кожен рік споглядати одну й ту ж картину - стара бляха-вантажівка і обшарпаний цех/склад/база, до якого ще й їхати по болоті ґрунтовкою і який, ще й в оренді, бо економлять на всьому, а ви - вкладуйте в платформи, в цеха по відкачки і т.д.  :hmm:

Цехи по відкачці то вже давно має бути, сьогодні в тренді мобільний  кормоцех для загодівлі  цукром чи ГФС  на зиму:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Николай S сказал:

Цехи по відкачці то вже давно має бути, сьогодні в тренді мобільний  кормоцех для загодівлі  цукром чи ГФС  на зиму:IMHO:

На стаціонарі можна капельний полив примінить 

Весь сезон можна капать :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И мёд можно экспортировать без налогов! Вывозим мёд к границе, а пасечники с той стороны вывозят ульи. У пчелы документы спрашивать не будут (наверное):umora:

 

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 3
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Triton сказал:

У вас наверное в складе 10+ лежит , вот они и хотят хапнуть их по быстрому )

Обижаете :umora:

20 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Мико сказал:

Обижаете :umora:

20 

+

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Николай S сказав:

Цехи по відкачці то вже давно має бути, сьогодні в тренді мобільний  кормоцех для загодівлі  цукром чи ГФС  на зиму:IMHO:

кожен поважаючий себе промисловик вже замовив в олини еду, напевно :baby:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Олександр Коваль сказав:

кожен поважаючий себе промисловик вже замовив в олини еду, напевно :baby:

Що воно таке є  "олини еду"  я можу лише догадуватись:umora:, але ж  ту" еду" чи пак їжу пчолі ще треба якось роздавати, не весь вік же бігати з пакетами в мисці:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що там з наступного тижня на 60....

  • Подобається 6
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 4
  • Здивований 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Що там з наступного тижня на 60....

до 60 мабуть треба ще пару тижнів, бо так швидко експортери не дозріють:IMHO:. будем  чекать:veselo:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Николай S сказал:

до 60 мабуть треба ще пару тижнів, бо так швидко експортери не дозріють:IMHO:. будем  чекать:veselo:

В кінці жовтня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Що там з наступного тижня на 60....

60 будет в декабре, раньше не... Поставят 54-56 и повезут все.. и я в том числе ) Бо стройка не ждёт..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Triton сказал:

60 будет в декабре, раньше не... Поставят 54-56 и повезут все.. и я в том числе ) Бо стройка не ждёт..

Грудні зазвичай ні, а от в січні реально завжди так було в 2018 р. і в 2021 р.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Triton сказал:

60 будет в декабре, раньше не... Поставят 54-56 и повезут все.. и я в том числе ) Бо стройка не ждёт..

При 56 я напевне теж повезу , гроші потрібно віддати , та й в червоному морі поплавати непротів би.

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 4
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...