Jump to content

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

18 минут назад, asaltan сказал:

із чорних гніздових рамок...

На опт він не годиться

:rofl:

• Like 7
  • Thanks 2
  • Haha 4

19 минут назад, asaltan сказал:

Мед темний, каламутний, отже відкачаний, мабуть із чорних гніздових рамок, де найбільш можливі залишки лікувальних препаратів і т.п. На опт він не годиться. Найкраще застосування - роздрібна торгівля.:IMHO:

Ви з околиць купуєте ідеальний мед. Цього року мій ріпак мав діастазу 28, а скільки в соняшнику поблизу?

Там ціна за 0.5 л. і це звична ціна для тих країв.

28 минут назад, asaltan сказал:

Мед темний, каламутний, отже відкачаний, мабуть із чорних гніздових рамок, де найбільш можливі залишки лікувальних препаратів і т.п. На опт він не годиться. Найкраще застосування - роздрібна торгівля.:IMHO:

Ваши лаборатории не отличат где мед из гнездовых рамок, а где из магазинных. Так как мед ничем не отличается. На опт годится даже мед с амитразом. Вопрос только насколько совесть у пчеловодов позволит такой мед продать. А то что мед после обработки бипином проходил анализы я знаю. Так же знаю как чистый мед не проходил по анализам у экспортеров, но проходил в государственных лабораториях. И кому нужны такие анализы? Вопрос риторический.

• Like 12

19 годин тому, uam_63 сказав:

Не думаю , це не кавун що перезріє.

тут причин багато, сорта підібрані на вивіз і вал, переборщили з хімією і в реалізацію здавали перекупам. Ті накрутили на рані кавуни захмарні ціни при низькій якості тому що було багато вологи.  Зараз по 2-3 грв, та з 5 куплених в різні дні кавунів  лише пробували - все інше в курник. ПС дійсно смак перезрівшого, а чи сорт чи хімія?

• Like 1

43 минуты назад, asaltan сказал:

Мед темний, каламутний, отже відкачаний, мабуть із чорних гніздових рамок, де найбільш можливі залишки лікувальних препаратів і т.п. На опт він не годиться. Найкраще застосування - роздрібна торгівля.

ИИ в бвне, но, видимо, свято место пусто не бывает.... насмешили. просто Шерлок Холмс..))

• Like 8
  • Thanks 1

26 минут назад, Wladimir_K сказал:

Там ціна за 0.5 л. і це звична ціна для тих країв.

Там ціна за 1 літр.

3 минуты назад, Cfif сказал:

Там ціна за 1 літр.

Де там пише за л. Там просто 1 л. банка і ціна. Покупець дивиться на цю ціну і каже хочу купити, а у відповідь це за 0.5 л.

В сільських магазинах це звичне явище.

• Like 4
  • Haha 3
  • Confused 1
  • Sad 2

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Де там пише за л. Там просто 1 л. банка і ціна. Покупець дивиться на цю ціну і каже хочу купити, а у відповідь це за 0.5 л.

В сільських магазинах це звичне явище.

Я там був, я там знімав, я розмовляв із продавцем.. Вам цього мало?

• Like 8
  • Thanks 2

1 час назад, asaltan сказал:

Мед темний, каламутний, отже відкачаний, мабуть

Ключевое слово МАБУТЬ обычно к весне антибиотик волшебным образом из меда испаряется и это происходит из года  в год

• Like 4

14 минут назад, Cfif сказал:

Я там був, я там знімав, я розмовляв із продавцем.. Вам цього мало?

Ну тоді або пасічник "олень" або мед проблемний по антибіотику.

• Like 2

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Покупець дивиться на цю ціну і каже хочу купити, а у відповідь це за 0.5 л.

Значит нужно дописывать ..  а то по закону теперь продавец не имеет право не продать товар..   то есть если даже случайно продавци написали не правильную цену и вы взяли этот товар а на кассе вам выбивают другую сумму то вы имеете право настоять на том что бы товар вам продали за указанную сумму на прилавке ..

15 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Значит нужно дописывать ..  а то по закону теперь продавец не имеет право не продать товар..   то есть если даже случайно продавци написали не правильную цену и вы взяли этот товар а на кассе вам выбивают другую сумму то вы имеете право настоять на том что бы товар вам продали за указанную сумму на прилавке ..

Ну і звідки Ви це взяли?

2 часа назад, Alazon сказал:

Ну і звідки Ви це взяли?

Просто знаю.  вот и написал. Я ведь не обязан в подтверждение своих слов прикреплять ещё и сылки на законы..  а Вам если интересно можете поштудировать законодательство что бы опровергнуть или подтвердить мною написаное..  думаю нужно искать в правах потребителя..  да и логически это так -- что бы не травмировать психику покупателя . мало ли что с человеком может произойти .

1 час назад, Лавр сказал:

Зараз по 2-3 грв, та з 5 куплених в різні дні кавунів  лише пробували - все інше в курник. 

Курям кавуни не можна давати ,бо  буде як кавуну

16 часов назад, Cfif сказал:

Полюбуйтесь, господа..)) существуют, всё таки, последователи ИИ..)) картина сегодняшняя...

А чому нема версії ціна за 1 кг :hmm:

Можливо оптовик сдав на реалізацію і сказав відповідно ціну за 1кг -75 грн на автоматі ,

а в людей ще асоціація ціна меду за літр , хто ціну писав :umora:

Я наприклад уже відвик від ціни за літр , я сразу кажу ціну  за кг , а потім переводю у ціну за літр 

Так як розниці на мед із соняху у нас просто немає 

36 минут назад, Сергей Тюркин сказал:
50 минут назад, Alazon сказал:

Ну і звідки Ви це взяли?

Просто знаю.  вот и написал. Я ведь не обязан в подтверждение своих слов прикреплять ещё и сылки на законы..  а Вам если интересно можете поштудировать законодательство что бы опровергнуть или подтвердить мною написаное..  думаю нужно искать в правах потребителя..  да и логически это так -- что бы не травмировать психику покупателя . мало ли что с человеком может произойти .

Бували в мене випадки, коли на ціннику написана одна ціна, а на касі вибивали другу. Тоді я звертав на це увагу і просив перерахувати. Підіймались розборки і як правило знаходили "цапа-відбувайла" - працівника той, хто не встиг замінити цінника. Ото йому/їй і казали доплатити різницю. Тоді я просто відмовлявся від покупки.

І справа не в різниці - діло принципа...

• Like 5

Такі ситуеції трапляються, мені саме цікаво якими законами, положеннями чи яким документом це оговорено. Бо вимагати щось без посилання на документ може виявитись просто тратою часу, нервів

1 година тому, ромео сказав:

І справа не в різниці - діло принципа...

А іноді і різниця істотна

2 часа назад, Alazon сказал:

мені саме цікаво якими законами, положеннями чи яким документом це оговорено. 

Самое первое что выдал Гугл по этому запросу ..  я был прав и  как я и предположил сразу это регулируется законами о правах потребителя..  https://hi.dn.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=85957:2018-07-20-16-47-22&catid=55:kramatorsk&Itemid=147

• Like 3
  • Thanks 1

4 години тому, asaltan сказав:

Кючове це "мабуть"  бо, що темний  то так,  а от мутний чи ні судити складно,  хоча саме такий, з гнізда має свій, окремий  запах і смак  і більшість сільских полюбляють саме такий. :IMHO:

• Like 3

42 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

Самое первое что выдал Гугл по этому запросу ..  я был прав и  как я и предположил сразу это регулируется законами о правах потребителя..  https://hi.dn.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=85957:2018-07-20-16-47-22&catid=55:kramatorsk&Itemid=147

Давно всім радив перечитати той закон. В ньому багато цікавого - і почуваєш себе більш впевнено при спілкуванні із продавцями. Я одного разу змусив продавця повернути мені завдаток і оплатити пересилку телевізора туди й назад, посилаючись на норми цього закону, лише тому що пакування було занадто пошкоджене. Правда, продавець довго пручався, але все таки вирішив повернути кошти. 

36 хвилин тому, Николай S сказав:

Кючове це "мабуть"  бо, що темний  то так,  а от мутний чи ні судити складно,  хоча саме такий, з гнізда має свій, окремий  запах і смак  і більшість сільских полюбляють саме такий. :IMHO:

В гнізді найкращий мед, так як там, зазвичай, збірна меду за весь сезон, починаючи з весни. 

• Like 9
  • Thanks 1

Ще червні  в Лумелі -  Вінниця говорили ,що соняшниковий мед беде 2$  і це мінімальна ціна  коридору який визначили литовці.Думаю що максимальною є2,5$

• Like 3

Мэд по 75, чек, касса - то все фигня. Помните, обсуждали сколько меда в 3х литровой банке? Так то тоже фигня. А вот если 3х литровую полную до крайов банку разлить в 6 политровых, то последняя банка будет неполной. Оцэ вжэ не фигня!

• Like 1
  • Haha 7

2 часа назад, Sanich сказал:

В гнізді найкращий мед, так як там, зазвичай, збірна меду за весь сезон, починаючи з весни

Перевірено роками: качаю 1 раз, починаючи з других корпусів, де був відводок з другою(молодою) маткою з початку травня. Так от там є все. Аж жаба давить здавать, як сонях. На сьогодні 2 бочки такого меду не закристалізувались, тоді, як решта ще 2 тижні назад. І на смак і аромат другий, хоч знаю, що там не менше 60% соняха.

• Like 6

5 годин тому, Макарыч57 сказав:

А вот если 3х литровую полную до крайов банку разлить в 6 политровых, то последняя банка будет неполной.

Якщо мед нормальної вологості, то Вам не вдасться вилити весь мед, частина залишиться на стінках.:IMHO:

• Like 2

Тому не менше 70 грн. і це ринкова ціна. 

Ще з місяць потрібно нездавати мед.

• Like 19