Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

34 хвилини тому, Ворон сказав:

В нас немає розового кольору, але є рожевий. :hi:

Дійсно, і у нас на сайті  названо її правильно -  червоно-рожевою. 

З ким поведешся - того й наберешся.:frusty:

Все, їду на перекочовку.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, bvvvvd сказал:

Мне по барабану Ваше нетерпение. Пишите про погоду и дальше. У Вас это получается лучше всего:umora:

Кому ненравится наш суржик , нехай на західну їдуть , там є регіони що розмовляють так,  що хрен поймеш що :umora:

Колись приїхали до сосіда декілька чоловік , сосід мене погукав бо електрика пропала ,

то я реально ніфіга  непоняв , поки їх старший неприйшов , той хоч на їхньому суржику мені  обьяснив що пускатель накрився на електродвижкові 380 В

Все жалію що незапитав як вони Шевченка в школі читали :umora:

Тільки запитав чи вони реально з України , сказали так

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Академик сказав:

Ну так більше їжте,  і буде вам щастя та здоров'я, пане ДобровоЛ.

Дякую чемно , але вже досить  доброго 'трудового мозоля' наїв... :umora::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановне панство, ви вже тему забалакали (останні сторінки) так, що ИИ не має куди вставити "свої 5 копійок" про ціну меду. Дайте людині шанс щось написати. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Стахановский сказав:

По существу объясните,почему упала цена за два месяца?

Місяці 3-4 тому іноземцям терміново потрібно було закрити несподівані недопоставки, тому готові були купляти дорожче, проте об'єми були мізерні. Потім купці-європейці пішли у відпустку і ціни не було ніякої, як і меду. Зараз потроху почнуть просинатись, але сподіваються, що в сезон відкачки буде низька ціна. Реально у експортерів немає серйозних контрактів, а пропозиція від пасічників - є. Тому доводиться купувати на свій страх і ризик, адже ціна може як піднятись, так і впасти. :IMHO:

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, seim сказав:

Скiльки Ви вiднiмаете ваги на 10 л i 20 л вiдра? 

Ми віднімаємо не розрахункову вагу, а реальну вагу відер, які повертаємо. Проте перевірив: відер 10 і 20л у нас немає, відра 11,2 л і 18 л (VitalPlast) важать, відповідно 430 і 730 грамів.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Север сказал:

То всьо упереджене ставлення. От до прикладу даєш клієнту мед з гарною домішкою паді, а він питає: Чого він такий темний?. А я йому у відповідь: А хрєн його знає, з якихось травок- муравок наносили. Бере пробує і приходить знову, бо подобається. А пояснив би я йому, що таке падь, то й не спробував би дуже корисний продукт. Щодо смаку, то тут все індивідуально. Я особисто не сприймаю акацію, вона для мене, як ГФС: ні смаку, ні запаху, ні кольору. А з клієнтами проведіть експеримент. Візьміть свіжий сонях і посадіть його рапсом, а клієнти хай вгадають що за мед.

Якщо весною немає багато ріпаку і не дуже важкий для погрузки,то  весняний  забираю разом з соняшниковим. Проблема не в меді , проблема в тому , що пасічник на ринку немає де продавати . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Konstantin_b сказал:

Шановне панство, ви вже тему забалакали (останні сторінки) так, що ИИ не має куди вставити "свої 5 копійок" про ціну меду. Дайте людині шанс щось написати. :umora:

Нудно без ИИ?:umora: А то кричали(деякі): в бан його, в бан! Сажу треба трусити регулярно, щоб "тяга" була в рубриці "Ціна меду"..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Север сказав:

Візьміть свіжий сонях і посадіть його рапсом, а клієнти хай вгадають що за мед.

Ми робимо крем-мед із соняшника з добавкою ріпака. Одержуємо мед з ніжним смаком (треба пробувати).:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Пахомич сказал:

Досить на базарі на соняшниковий назвати , шо це калина, малина , обліпиха і піде на ура. Це продавці меду покупців вводять в оману і  соняшниковий рекламують ,як різнотравя. Соняшниковий мед без запаху , а смердить старий заброджений. 

Без запаху то коли ніс заклало,або алергія. Хоч у мене і аллергія на мед з соняху,але який аромат коли кришку з відра знімаєш;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Север сказал:

То всьо упереджене ставлення. От до прикладу даєш клієнту мед з гарною домішкою паді, а він питає: Чого він такий темний?. А я йому у відповідь: А хрєн його знає, з якихось травок- муравок наносили. Бере пробує і приходить знову, бо подобається. А пояснив би я йому, що таке падь, то й не спробував би дуже корисний продукт. Щодо смаку, то тут все індивідуально. Я особисто не сприймаю акацію, вона для мене, як ГФС: ні смаку, ні запаху, ні кольору. А з клієнтами проведіть експеримент. Візьміть свіжий сонях і посадіть його рапсом, а клієнти хай вгадають що за мед.

А как это посадить рапсом? Добивть рапса? В каких пропорциях?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фролов (honey-bonney,Cемегреєнко)-45-46

Екомед-45-46

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, asaltan сказал:

Місяці 3-4 тому іноземцям терміново потрібно було закрити несподівані недопоставки, тому готові були купляти дорожче, проте об'єми були мізерні. Потім купці-європейці пішли у відпустку і ціни не було ніякої, як і меду. Зараз потроху почнуть просинатись, але сподіваються, що в сезон відкачки буде низька ціна. Реально у експортерів немає серйозних контрактів, а пропозиція від пасічників - є. Тому доводиться купувати на свій страх і ризик, адже ціна може як піднятись, так і впасти. :IMHO:

Ну хоч це можливо пасічники поймуть 

А то імпортери зараз на морях відпочивають і про ніякі закупки недумають , баночками розфасованими на супермаркети вони склади на перед забили і в отпуска на пляж , це ж не молоко яке кожні сутки в переробці 

А у нас пасічники толком невідкачавшись уже почали задр.... ь експортерів , вибачаюсь замій суржик :umora:

Купи та купи :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Стахановский сказав:

Было бы неплохо скачать ещё в десять раз больше подсолнуха.

А ещё лучше продать по 60+:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, AVA сказал:

у нас пасічники толком невідкачавшись уже почали задр.... ь експортерів , вибачаюсь за мій суржик :umora:

Купи та купи :umora:

Не встигли викачати, як уже намагаються його продати. Навіть не продати, не здати, а - позбутися пошвидше.

Таке враження, що завтра-післязавтра він скисне, забродить чи випарується. Тому здаємо сьогодні. Бо, може, завтра перестануть його купляти, а "я шо з ним робити буду".

Телефонує сьогодні знайомий. "Мед викачав?" - питає. Кажу, що "в процесі". Не питає про ціну жодного слова. Далі приблизно такий діалог.

- А шо там, до тебе заготовач не дзвонив, хочу здати мед...

- Ні, кажу, не дзвонив.

- То як викачаєш, будеш здавати?

- Нє, кажу, я не поспішаю. А чого ж ти так спішиш?

- А шо? Минулого року він взяв у мене засахарілий, то потім привіз не мої бідони. То поки він рідкий, хай забирає.

Занавєс...

Аплодисменти...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, bvvvvd сказав:

Мне по барабану Ваше нетерпение. Пишите про погоду и дальше. У Вас это получается лучше всего:umora:

Дякую чемно ! Але я й  сам маю право вибору і без вашого втручання.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Не встигли викачати, як уже намагаються його продати. Навіть не продати, не здати, а - позбутися пошвидше.

Таке враження, що завтра-післязавтра він скисне, забродить чи випарується. Тому здаємо сьогодні. Бо, може, завтра перестануть його купляти, а "я шо з ним робити буду".

Телефонує сьогодні знайомий. "Мед викачав?" - питає. Кажу, що "в процесі". Не питає про ціну жодного слова. Далі приблизно такий діалог.

- А шо там, до тебе заготовач не дзвонив, хочу здати мед...

- Ні, кажу, не дзвонив.

- То як викачаєш, будеш здавати?

- Нє, кажу, я не поспішаю. А чого ж ти так спішиш?

- А шо? Минулого року він взяв у мене засахарілий, то потім привіз не мої бідони. То поки він рідкий, хай забирає.

Занавєс...

Аплодисменти...

 

Як мені це знайомо , свого часу збирав партії по селі на сдачу під один заїзд на село , то тепер по привичкі хоч пасіки виросли і ми фактично розбіглись , в деяких діалог один в один , даже про бідони було :umora:

Я обично довго качаю все,  рапс качаю тоді як усі сдають , я тупо фізично його неможу сам викачать  ,  відбираю на склад загружаю пусті рамки на акації , потім качаю  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

- А шо там, до тебе заготовач не дзвонив, хочу здати мед...

- Ні, кажу, не дзвонив.

Всповнив прошлий сезон , як позвоне напишіть , значить старт росту ціни :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Роман Кременчук сказал:

Фролов (honey-bonney,Cемегреєнко)-45-46

Местные по секрету - 47...:al:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Andrey82 сказав:

Местные по секрету - 47...:al:

:al:,а хто це місцеві?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, AVA сказал:

Всповнив прошлий сезон , як позвоне напишіть , значить старт росту ціни :umora:

До мене дзвоне трохи "опосля". 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, ромео сказал:

До мене дзвоне трохи "опосля". 

ну так я правильно написав , коли йому звонить із-за де...

Ціна небуде рости поки йому скучно нестане , бо перестаноть йому звонить . от і він позвонить Вам :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, asaltan сказал:

Місяці 3-4 тому іноземцям терміново потрібно було закрити несподівані недопоставки, тому готові були купляти дорожче, проте об'єми були мізерні. Потім купці-європейці пішли у відпустку і ціни не було ніякої, як і меду. Зараз потроху почнуть просинатись, але сподіваються, що в сезон відкачки буде низька ціна. Реально у експортерів немає серйозних контрактів, а пропозиція від пасічників - є. Тому доводиться купувати на свій страх і ризик, адже ціна може як піднятись, так і впасти. :IMHO:

Неубедительно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Стахановский сказал:

Неубедительно.

Убєдітєльно , я сам цей рік столкнуся , людина задовбала заготовача і мені звонила жалілась що він сказав пока ціни нема з понеділка буде 

Ви непрадставляєте як пасічник хочуть сдать мед :frusty:

І поки такі дебіли несдадуть ціни небуде , прошлий  рік повезло у них неурожай

У Вас напевно нема на кожного мешканця села по вулику , бо робота близько 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У кого вообще по чем розница подсолнух за литр?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...