Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

6 минут назад, seim сказал:

Соняшникового меду в 10 разiв бiльше нiж вcix iнших видiв меду. Це автоматично зменшуе його вартicть. Фiзичнi i смаковi властивостi теж iншi i вiдрiзняються не в кращу сторону. Тому вiн найдешевший з усiх украi'нських медiв. В Сумськiй областi роздрiбнi покупцi взагалi вiдвертаються вiд нього як вiд тухлятини. Вони його не сприймають як мед. 

Досить на базарі на соняшниковий назвати , шо це калина, малина , обліпиха і піде на ура. Це продавці меду покупців вводять в оману і  соняшниковий рекламують ,як різнотравя. Соняшниковий мед без запаху , а смердить старий заброджений. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Тут мова про мову, її чистоту, яку вам, І.І., так  ніколи й не дано зрозуміти 

Як що Ви читали таких письменників та поетів  як Шевченко, Сковорода, Глібов, Мирний, Вовчок, Українка і так далі, то ніколи і ні хто не писав "я маю" щось сказати, чи зробити і так далі.  Ви ж вставляєте "маю" коли Вам хочеться та де Вам хочеться.  Чому Ви псуєте нашу українську мову?

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, ромео сказав:

Або довго мед визрівав, або акація довго цвіла... :dntknw:

Точно, бо помилився. :umora: Мова йшла ж про сонях.

Хоча червоно-рожева акація у нас вдруге ще ц досі  цвіте. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Академик сказав:

Вибачте, але Ви так нічого й не зрозуміли! Мені всерівно, в якому він "просторі". Ви висловили зневагу до всіх, хто розмовляє суржиком, і хочете чимось виправдати свої слова:frusty:. Так, про акацію: по 200 грн/л закінчилася три тижні тому без зважування - і для тих, хто сало їсть, і хто їсть мацу: здоров'я всім.

Щодо суржика - лишаюся нетерпеливим і войовничим, бо це принижує. Суржик - то теж не рос. мова, проти нього й свідомі росіяни теж воюють. А для поліпшення здоров'я то  точно регулярно  потрібно мед  споживати. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 хвилин тому, bvvvvd сказав:

Чому Ви псуєте нашу українську мову?

Кожен носій української мови - українець має право на мовотворення, тобто на використання регіональних відхилень від стандарту, словотворення, введення в обіг іноземних слів...:IMHO:

Так само росіянин має право на використання регіональних говірок російської мови...:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, seim сказал:

Соняшникового меду в 10 разiв бiльше нiж вcix iнших видiв меду. Це автоматично зменшуе його вартicть. Фiзичнi i смаковi властивостi теж iншi i вiдрiзняються не в кращу сторону. Тому вiн найдешевший з усiх украi'нських медiв. В Сумськiй областi роздрiбнi покупцi взагалi вiдвертаються вiд нього як вiд тухлятини. Вони його не сприймають як мед. 

Было бы неплохо скачать ещё в десять раз больше подсолнуха.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, Пахомич сказал:

Досить на базарі на соняшниковий назвати , шо це калина, малина , обліпиха і піде на ура. Це продавці меду покупців вводять в оману і  соняшниковий рекламують ,як різнотравя. Соняшниковий мед без запаху , а смердить старий заброджений. 

Вони його не нюхають. Просто цей мед вони не сприймають взагалi. При чому поголовно всi. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, bvvvvd сказав:

Як що Ви читали таких письменників та поетів  як Шевченко, Сковорода, Глібов, Мирний, Вовчок, Українка і так далі, то ніколи і ні хто не писав "я маю" щось сказати, чи зробити і так далі.  Ви ж вставляєте "маю" коли Вам хочеться та де Вам хочеться.  Чому Ви псуєте нашу українську мову?

Мова жива і постійно змінюється разом з нами. Із сонму названих нас з вами зараз ніхто так би й нічого не зрозумів, скільки нових слів у нас з'явилося останнім часом. І ваше право так, як і моє, обирати те чи інше улюблене слово чи фразу. І знамените юридичне : ''Я МАЮ право ! '' для мене не просто фраза, а стиль життя. У названих вами авторів сотні подібних фраз.

Тож я маю право продавати мед за своїми цінами. :veselo:

Шановний, я добре знаю українську класику . Ось вам і Леся Українка (по пам'яті ): ''Ні, я жива, я буду вічно жити, я в серці маю те, що не вмирає...''  От звідси у мене й потяг до цієї фрази. Міг би усіх згаданих авторів процитувати з подібними словами та тема ж у нас інша МАЄ бути - ціна на мед. :dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, asaltan сказал:

Кожен носій української мови - українець має право на мовотворення, тобто на використання регіональних відхилень від стандарту, словотворення, введення в обіг іноземних слів...:IMHO:

Так само росіянин має право на використання регіональних говірок російської мови...:hi:

В общем,как и везде,отвлекают от проблем низкой цены на мед языковом вопросом.По существу объясните,почему упала цена за два месяца?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, asaltan сказав:

Кожен носій української мови - українець має право на мовотворення, тобто на використання регіональних відхилень від стандарту, словотворення, введення в обіг іноземних слів...:IMHO:

Так само росіянин має право на використання регіональних говірок російської мови...:hi:

Доповню - згоден, але мова про побут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Стахановский сказал:

В общем,как и везде,отвлекают от проблем низкой цены на мед языковом вопросом.По существу объясните,почему упала цена за два месяца?

Потому что предложений меда стало больше. Это же элементарные вещи которые обсуждались на последних страницах. Только наивный человек мог думать что при пополнении запасов свежим медом у всех пчеловодов останется та же цена как при весененнем дефиците. Я предполагал что опустят до 35 грн. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Стахановский сказал:

По существу объясните,почему упала цена за два месяца?

15 часов назад, Иван Иваныч сказал:

А ведь в этом нет ничего особенного,просто внимательность и умение воспользоваться ситуацией.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Asaltan, у мене дiлове питання. Скiльки Ви вiднiмаете ваги на 10 л i 20 л вiдра? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Я повністю з вами згоден

От можете ж, а то "всеціло"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну так більше їжте,  і буде вам щастя та здоров'я, пане ДобровоЛ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Стахановский сказал:

По существу объясните,почему упала цена за два месяца?

12 часов назад, Иван Иваныч сказал:

Тот кто за повышение тот против и пчеловодов и против экспортеров

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Академик сказав:

Ну так більше їжте,  і буде вам щастя та здоров'я.

Все має бути в нормі. А особливо їжа.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, seim сказал:

Вони його не нюхають. Просто цей мед вони не сприймають взагалi. При чому поголовно всi. 

Не нюхають , не коштують , а як визначають шо це соняшник. 80% покупців в медах не розбираються , а купляють вухами. Звичайно всі хочуть липи , гречки особливо перекупи підсовують темнющий як (нігрол) старий гречаний мед. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Пахомич сказал:

Не нюхають , не коштують , а як визначають шо це соняшник. 80% покупців в медах не розбираються , а купляють вухами. Звичайно всі хочуть липи , гречки особливо перекупи підсовують темнющий як (нігрол) старий гречаний мед. 

По слову соняшник яке чують вухами. Але е i дегустатори якi в липi вiдчувають присмак соняшникового нектару коли пасiчник не встиг вчасно вiдкачати липу. Кажуть соняшника наперли. Це я не про cвiй мед а про чужий. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Щодо суржика - лишаюся нетерпеливим і войовничим, бо це принижує. Суржик - то теж не рос. мова, проти нього й свідомі росіяни теж воюють. А для поліпшення здоров'я то  точно регулярно  потрібно мед  споживати. :IMHO:

Мне по барабану Ваше нетерпение. Пишите про погоду и дальше. У Вас это получается лучше всего:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, seim сказал:

По слову соняшник яке чують вухами. Але е i дегустатори якi в липi вiдчувають присмак соняшникового нектару коли пасiчник не встиг вчасно вiдкачати липу. Кажуть соняшника наперли. Це я не про cвiй мед а про чужий. 

На базарі я вже купу років і дуже добре знайомий з тою кухнею. Навіть на підброджений мед скажи розторопша і все. Перекуп покупцеві дивиться в очі , посміхається і бреше . Так брехлива реклама портить репутацію соняшникового.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, seim сказал:

Соняшникового меду в 10 разiв бiльше нiж вcix iнших видiв меду. Це автоматично зменшуе його вартicть. Фiзичнi i смаковi властивостi теж iншi i вiдрiзняються не в кращу сторону. Тому вiн найдешевший з усiх украi'нських медiв. В Сумськiй областi роздрiбнi покупцi взагалi вiдвертаються вiд нього як вiд тухлятини. Вони його не сприймають як мед. 

То всьо упереджене ставлення. От до прикладу даєш клієнту мед з гарною домішкою паді, а він питає: Чого він такий темний?. А я йому у відповідь: А хрєн його знає, з якихось травок- муравок наносили. Бере пробує і приходить знову, бо подобається. А пояснив би я йому, що таке падь, то й не спробував би дуже корисний продукт. Щодо смаку, то тут все індивідуально. Я особисто не сприймаю акацію, вона для мене, як ГФС: ні смаку, ні запаху, ні кольору. А з клієнтами проведіть експеримент. Візьміть свіжий сонях і посадіть його рапсом, а клієнти хай вгадають що за мед.

  • Подобається 4
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

Точно, бо помилився. :umora: Мова йшла ж про сонях.

Хоча розова акація у нас вдруге ще цвіте. :dntknw:

В нас немає розового кольору, але є рожевий. :hi:

  • Подобається 1
  • Дякую 4
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Север сказал:

То всьо упереджене ставлення. От до прикладу даєш клієнту мед з гарною домішкою паді, а він питає: Чого він такий темний?. А я йому у відповідь: А хрєн його знає, з якихось травок- муравок наносили. Бере пробує і приходить знову, бо подобається. А пояснив би я йому, що таке падь, то й не спробував би дуже корисний продукт. Щодо смаку, то тут все індивідуально. Я особисто не сприймаю акацію, вона для мене, як ГФС: ні смаку, ні запаху, ні кольору. А з клієнтами проведіть експеримент. Візьміть свіжий сонях і посадіть його рапсом, а клієнти хай вгадають що за мед.

Це зрозумiло що упереджене ставлення. Але маемо те що маемо. В роздрiб в Сумськiй областi сонях майже не продаеться. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, seim сказал:

Це зрозумiло що упереджене ставлення. Але маемо те що маемо. В роздрiб в Сумськiй областi сонях майже не продаеться. 

скоріш за все у  вас немає чистого соняху ,бо трави різної багато , чистий попадаєтся без кристалів і мякий як масло і як писав Пхомич без запаху 

а сонях з примісью якоїсь трави , має уже кристали , і вкус відповідно вкус цих примісей , мені також не нравится із-за кристалів 

Ріпак чистий , також смалець смальцем , жодного кристалу , от і сонях такий є жодного кристалу аж світется І колір білуватий , чи світло жовтий , цей рік по ходу такого небуде, у медогонкі темнуватий 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...