Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, Сергій-апі сказал:

Залежить від регіону, ціни в роздріб від 150 до 230 грн/літр.

У мене 180.

Это майский?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Александр К. сказав:

Это майский?

Так. Але в моєму регіоні чомусь так заведено, що ціна на всі види медів одинакова.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Seos сказал:

Знаєте, на один точок такий об'єм навіть на акацію занадто. Бувало нараховував в радіусі кілометра від себе тисячу з хвостиком і то медозбори суттєво падали в порівнянні з тими закутками куди не наїзджали кочовики, а тут 4000, про який взяток тут говорить. Це хтось вклав гроші щоб відмить скоріш за все. Всі вулики новенькі з ППУ. 20 найнятих працівників які доглядають це господарство.

Це думка з Вашого розкладу 

зараз іде період масового роїння і тут перебирать 4000 сімей , або проскакать місяць від взятка до взятка до соняху 

Уривки акації . далі липи , разнотравья , бджола постійно переключаєтся із взятка на взяток 

Думаю це збиває ройой настрій бджіл

і так не так і медку хватонуть типу разнотравья і силу сімей збережуть ,

непотрібні протироєві відводки і цукор щоб дотянуть до соняху :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, AVA сказав:

непотрібні протироєві відводки і цукор щоб дотянуть до соняху :IMHO:

У нас дощі кожного дня! Акація активно сиплеться, за своїх думаю щоб в ройовий стан не звалились. А які площі соняха мають буть під таку "машину" 4000 сімей!?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, AVA сказал:

Це думка з Вашого розкладу 

зараз іде період масового роїння і тут перебирать 4000 сімей , або проскакать місяць від взятка до взятка до соняху 

Уривки акації . далі липи , разнотравья , бджола постійно переключаєтся із взятка на взяток 

Думаю це збиває ройой настрій бджіл

і так не так і медку хватонуть типу разнотравья і силу сімей збережуть ,

непотрібні протироєві відводки і цукор щоб дотянуть до соняху :IMHO:

Все що ви описали класно але працює напевно в теорії тільки , на практиці не все так просто.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Seos сказал:

Я приблизно вже спрогнозував об'єми з акації і розумію що продать їх в роздріб буде не проблема, а може я ще й поспішив, до нас заїзджає  пасіка об'ємом 4000 вуликів, вже третю добу їдуть такі фури, сьогодні бачив 4, тому може меду буде ще менше ніж прогозую. 

 

Не мудрено 

  • Пасека в:Черкаська обл. Канів
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, uam_63 сказал:

Все що ви описали класно але працює напевно в теорії тільки , на практиці не все так просто.:IMHO:

На практиці незнаю :dntknw:

просто сопоставив кочовку Америки і Канади , невже вони також перебирають тисячі сімей в пошуках маточників:hmm:

Чи дійсно постійна кочовка збиває у бджіл ройовий настрій , це типу як у нас заложили маточники , точніше у мисочки яйця пішов взяток ,бросили маточники 

От тільки у нас взяток постійно потрібно ждать , а так постійними переїздами збивають ройовий настрій 

Да тисяці сімей на точок , але ж все таки є взяток і до основного краще пятьраз переїхать чим цукор давать 

Зараз переїзд дешевше чим цукор , фуру дешевше перегнать , чим бджолам цукор на фурі дать :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, Seos сказал:

У нас дощі кожного дня! Акація активно сиплеться, за своїх думаю щоб в ройовий стан не звалились. А які площі соняха мають буть під таку "машину" 4000 сімей!?

Вони три дні постоють і до Ромео поїдуть , там акація тільки зацвітає 

А Вам маточники шукать :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перший мед 2021 року, мало, але він є, тип "травневий". :hi:

IMG_20210608_125432.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Ворон сказав:

Перший мед 2021 року, мало, але він є, тип "травневий". 

Скільки в середньому з сім'ї?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, AVA сказав:

Чи дійсно постійна кочовка збиває у бджіл ройовий настрій , це типу як у нас заложили маточники , точніше у мисочки яйця пішов взяток ,бросили маточники 

На рахунок кочовки не знаю, а в більшої частини сімей ройовий настрій збивається, якщо поставити перед вуликом вперши до льотка лист фанери, витрусити на неї  всіх бджіл і видалити маточники з мисочками, всі рамки назад у вулик. Метод діє на 80 відсотків решту 20 відсотків потрібно по класиці забирати рамки і матку в кліточку на кілька днів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Сергій-апі сказав:

Скільки в середньому з сім'ї?

Я цим не цікавився, качав тільки надставки, були такі сім' ї де надставки сухі, були напівповні, качав тільки повномедні рамки, були такі, які мали меду під завязку, качав всю надстаку, платформу не качав. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Сергій-апі сказал:

На рахунок кочовки не знаю, а в більшої частини сімей ройовий настрій збивається, якщо поставити перед вуликом вперши до льотка лист фанери, витрусити на неї  всіх бджіл і видалити маточники з мисочками, всі рамки назад у вулик. Метод діє на 80 відсотків решту 20 відсотків потрібно по класиці забирати рамки і матку в кліточку на кілька днів.

До льотка непотрібно прислонять фанеру , роблю зазор між вуликом і фанерою до 5см ,

вони мостик із бджіл потім построють самі 

Якщо впритик дуже бистро забігають , а так висять до трьох годин 

Помагає якщо хоть щось трохи хоть по пару годин в день виділяє , чи через день 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Александр К. сказав:

Это майский?

У моєї сестри сусід-пасічник щойно вкачав по 10 літрів з сім'ї  такого меду, нікуди не кочувавши і ріпака не бачивши. 

Питання : вгадайте з трьох разів, що то за 'майський' ? 

З таким же успіхом і ' женьшенєвий ' у Росії продають... :ooops::rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ....... сказал:

Это какие , к примеру?

 

Листы ЮСБ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Ворон сказал:

Я цим не цікавився, качав тільки надставки, були такі сім' ї де надставки сухі, були напівповні, качав тільки повномедні рамки, були такі, які мали меду під завязку, качав всю надстаку, платформу не качав. :hi:

Як можно цим не цікавиться???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, AVA сказал:

Вони три дні постоють і до Ромео поїдуть , там акація тільки зацвітає 

Нє,нє, нікого мені не треба. 

В мене теріторія зайнята... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, bvvvvd сказав:

Як можно цим не цікавиться???

Просто, маєм, те що маєм, іншого не дано. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, AVA сказал:

невже вони також перебирають тисячі сімей в пошуках маточників

Дивлячись одне з відео Степлера запам'яталися його слова про те, що переглядаючи сім'ї на точках він завжди уважно оглядає дерева біля точка. Вгадайте чому?:umora: Бо рояться "промислові бджоли" - відповідь проста. А щоб не перебирати тисячі сімей, робить Ян відводки аби до рапсу дотягнути. Всьо просто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Север сказав:

Дивлячись одне з відео Степлера запам'яталися його слова про те, що переглядаючи сім'ї на точках він завжди уважно оглядає дерева біля точка. Вгадайте чому?:umora: Бо рояться "промислові бджоли" - відповідь проста. А щоб не перебирати тисячі сімей, робить Ян відводки аби до рапсу дотягнути. Всьо просто.

Навіщо дивитьсь всяку лобуду, краще "Ну постриваай", там хоч весело. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Ворон сказал:

краще "Ну постриваай", там хоч весело. :hi:

Ну можна й так, но я ж любознатєльний цікаво як там на американщині бджіл водять.:rolleyes:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

07.06.2021 в 22:12, SAN63 сказав:

300 грн. 1 литр. Чистой без примесей

 

07.06.2021 в 22:12, SAN63 сказав:

300 грн. 1 литр. Чистой без примесей

А как это без примесей? Без примесей смолы? Или гфса? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прислали СМС про купівлю ріпакового по 58-63. Сам мрію продавати "майський" і Акаціевий цьогорічний по 150гр\0,5л, Поки що жодної баночки не продалось. Населення Дніпра активно купуе плоди суніць(неправильна назва-"Клубника"), по 50гр\кг, дружина швидко продала надлишки нашої. За відсутності тепла і сонця плоди не найкращого смаку, купують очима, як молоді хлопці дівчат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Винодел сказав:

плоди суніць(неправильна назва-"Клубника")

Дійсно, неправильна. Насправді:

Суниця - рос. Земляника;

Полуниця - рос. Клубника.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...