Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

53 хвилини тому, Олександр Коваль сказав:

в нас ріпак не посіяв ні один фермер в радіусі 25 км точно

в сусідніх областях, окрім Київської, картина схожа - вінниччани і кірооградчани можуть підтвердити

так що ви там з ріпаком (якщо дасть Бог вкачаєте) на наступний рік не сильно спішіть заявлять, що "о у нас вже всі здалися/здають"! - на свої ж граблі наступите :IMHO:

В своєму районі я знайомий практично з усіма хто має 100+ сімей, більшість або вже здались або  ж це справа кількох днів, психологічна межа виявиласть на рівні 40грн кг, це для тих хто мав як мінімум 5 бочок,  меншим йде обробка на 39грн. Тим одинакам що хочуть більше вихід один самому формувати більш солідну партію або знову самому везти що маєш.

Стосовно всі здалися я такого не казав, партій до 1 тони з двору ще досить чимало, просто не встигли вивезти...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Николай S сказал:

В своєму районі я знайомий практично з усіма хто має 100+ сімей, більшість або вже здались або  ж це справа кількох днів, психологічна межа виявиласть на рівні 40грн кг, це для тих хто мав як мінімум 5 бочок,  меншим йде обробка на 39грн. Тим одинакам що хочуть більше вихід один самому формувати більш солідну партію або знову самому везти що маєш.

Стосовно всі здалися я такого не казав, партій до 1 тони з двору ще досить чимало, просто не встигли вивезти...

Бочечніки - слабаки! Ми з дідом тазіками з усіх сил вам заганяєм ціну до нормальних мірових уровнєй а ви...

 Ціна росте. І це не прєдєл. 

;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Бочечніки - слабаки! Ми з дідом тазіками з усіх сил вам заганяєм ціну до нормальних мірових уровнєй а ви...

 Ціна росте. І це не прєдєл. 

;)

я розумію, що інфа яку я викладав останнім часом мало приємна пасічнику але це реалії  сьогодення:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Николай S сказав:

я розумію, що інфа яку я викладав останнім часом мало приємна пасічнику але це реалії  сьогодення:dntknw:

Приємного з Ваших слів мало, звичайно

От тільки не дають мені спокою сумніви, що за благородні такі ідеї штовхають Вас на оголошення даної інфи - це вже стало прям доброю традицією :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, Олександр Коваль сказав:

Приємного з Ваших слів мало, звичайно

От тільки не дають мені спокою сумніви, що за благородні такі ідеї штовхають Вас на оголошення даної інфи - це вже стало прям доброю традицією :ay:

Як хочте так і розумійте,кожен приймає своє  рішення виходячи з власних реалій, розглянем різні варіанти, пасічник має тону соняха  і він один в селі за 40 км від більш менш пристойної дороги, чи є в нього шанси здати мед по достойній ціні?  звичайно в мене шансів більше, так як живу в райцентрі на центральній вулиці.....але кооперуватись мені вже нізким, фуру сам не осилю тому бачу інший вихід, поставлю пневморесори на свою ГАЗельку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Николай S сказав:

Як хочте так і розумійте,кожен приймає своє  рішення виходячи з власних реалій, розглянем різні варіанти, пасічник має тону соняха  і він один в селі за 40 км від більш менш пристойної дороги, чи є в нього шанси здати мед по достойній ціні?  звичайно в мене шансів більше, так як живу в райцентрі на центральній вулиці.....але кооперуватись мені вже нізким, фуру сам не осилю тому бачу інший вихід, поставлю пневморесори на свою ГАЗельку

Ну тоді залишається Вам побажати тільки успіхів в новій сфері діяльності

ні гвоздя, як говориться, - ні жезла. Ну і з клієнтами бути відвертим :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Олександр Коваль сказав:

Ну тоді залишається Вам побажати тільки успіхів в новій сфері діяльності

ні гвоздя, як говориться, - ні жезла. Ну і з клієнтами бути відвертим :hi:

ні то не моє:umora:, лише для здачі власного з своєю доставкою, або спецтаксі для добрих знайомих коллег

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Николай S сказав:

ні то не моє:umora:, лише для здачі власного з власною доставкою

по дорозі можна і тазіків добрати, щоб витрати на паливо компенсувати :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Олександр Коваль сказав:

по дорозі можна і тазіків добрати :ah:

 

3 хвилини тому, Николай S сказав:

.. спецтаксі для добрих знайомих коллег

:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Олександр Коваль сказав:

по дорозі можна і тазіків добрати, щоб витрати на паливо компенсувати

Ось так люди і змінюють класову орієнтацію!:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, asaltan сказал:

Ось так люди і змінюють класову орієнтацію!:hi:

Ну то ще не страшно, аби не сексуальну...

:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, asaltan сказал:

Ось так люди і змінюють класову орієнтацію!:hi:

НЕ волнуйтесь. от Николая До Кривого Рога в газельке места для всех тазиков не хватит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Олександр Коваль сказал:

Приємного з Ваших слів мало, звичайно

От тільки не дають мені спокою сумніви, що за благородні такі ідеї штовхають Вас на оголошення даної інфи - це вже стало прям доброю традицією :ay:

Да всё нормально.  только октябрь месяц. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

Да всё нормально.  только октябрь месяц. 

з сьогоднішнього дня вже ноябрь :hi:

чекаємо статистики по експорту

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Олександр Коваль сказал:

з сьогоднішнього дня вже ноябрь :hi:

чекаємо статистики по експорту

события описанные Николаем происходили в октябре. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, ved сказав:

Да пасечники зарабатывают копейки:IMHO1:

А вот на пасечниках  зарабатывает нормально "цепочка"  ведущая к конечному потребителю за бугром.

С нынешними ценами на жизнь 40 грн  за кг  это очень мало.

Только уменьшение количества пчеловодов в Украине может поднять оптовую цену

Ковід 19 допоможе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Сергей Тюркин сказав:

события описанные Николаем происходили в октябре. :hi:

Таки да, это пройденый этап, рост цены будет, но не стоит надеяться, что добрый дядя приедет именно к кому то из нас в этот пик  и легко выложит денюжку, надо быть  готовым давать обьявление;" мед подсолнуха вся партия одной откачки с  моей пасеки, доставлю в любую точку Украины в удобное для Вас время, звоните будем договариваться о цене"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Wladimir_K сказал:

А до цієї пори вивезли вже до 60 тис. т. і потім заглянемо не таке далеке майбутнє так березень 2021 р. "Заводи стоять і бігають за пасічниками з протягнутою рукою".

І що, Ви думаєте що навіть за таких обставин вони у серпні дадуть більше ніж 1.2 долара? - Без лоха і жизнь плоха, і вони цим скористаються поки буде можливість.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, ved сказал:

Да пасечники зарабатывают копейки:IMHO1:

А вот на пасечниках  зарабатывает нормально "цепочка"  ведущая к конечному потребителю за бугром.

С нынешними ценами на жизнь 40 грн  за кг  это очень мало.

Только уменьшение количества пчеловодов в Украине может поднять оптовую цену

Зачекайте хай дотацію виплатять  і пообіцяють ще, то буде Вам і скорочення і оптова підніметься.:ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Ысч сказал:

Ни разу внятного обоснования байки про точок поставленный на перелете не слышал. Бред чистой воды.

Наверное никто под нос не ставил пчел со стороны медоноса. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Серж 82 сказал:

І що, Ви думаєте що навіть за таких обставин вони у серпні дадуть більше ніж 1.2 долара? - Без лоха і жизнь плоха, і вони цим скористаються поки буде можливість.

Та навпаки, в серпні буде тренд "не менш 2 дол. чи 50 грн." Це вже проходили в 2018 р. Тому особисто не вірю, що буде низька ціна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, asaltan сказав:

Ось так люди і змінюють класову орієнтацію!:hi:

Ви,  шановний пане Анатолію, як завжди путаєте віртуальне з реальним, :umora:   класова орієнтація саме з віртуального світогляду чи наших хотелок в реальному житті є лише класова приналежність, особисто я козацького  роду, можу під сезон стати чумаком і відвезти комусь що потрібно, але купця чи  перекупа з мене не буде:dntknw::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Серж 82 сказав:

Зачекайте хай дотацію виплатять  і пообіцяють ще, то буде Вам і скорочення і оптова підніметься.:ak:

Щось не бачу я і не чую теж, щоб столярі, що заточені під пасічників були в роботі, тієї дотації якщо навіть і виплатять то навіть на фарбу не вистачить:ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Сергей Тюркин сказав:

НЕ волнуйтесь. от Николая До Кривого Рога в газельке места для всех тазиков не хватит.

У меня в самого перегруз будет, и вообще Киев или область значительно ближе:hmm: а там посмотрим кто больше даст:af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...