Jump to content
Sanich

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

3 минуты назад, mascot сказал:

А де є дефіцит на липу чи гречку? Кому підсобити?

Думаю він є в багатьох , де ідуть продажі меду , у мене і сонях нема кому продавать , кругом одні пасічники :umora:

от тільки хтож візьме собі липу і гречку у Вас на перепродажу , а сонях тоді свій куди дівать 

Людям тільки покажи липу і гречку , сонях більше небратимуть :IMHO:

Ну це моя думка з регіону де меде ні липи,  ні гречки нема зовсім ,

хотя гречку сіють періодично ,пару років нема 

от тільки вона цвіте разом із соняхом і весь час у жару .

90% жодної бджоли на гречкі нема

В кращому разі запах гречки трохи відчуваєтся 

• Like 2
Опубликовано 01 апреля 2021 г.

Мед из одуванчика

50 грн.

• Частное лицо

Описание

Очень вкусный и ароматный мед из одуванчика,не горчит,с добавлением лимона,при простуде в начальных проявлениях очень помогает,повышает иммунитет, цена за 250 гр баночку,одуванчики собирались в селе на своем участке, не над дорогой
Просмотров: 285
  • Thanks 1
  • Haha 7
Только что, цыганок сказал:

Мед из одуванчика

50 грн.

• Частное лицо

Описание

Очень вкусный и ароматный мед из одуванчика,не горчит,с добавлением лимона,при простуде в начальных проявлениях очень помогает,повышает иммунитет, цена за 250 гр баночку,одуванчики собирались в селе на своем участке, не над дорогой

Какую то хрень продают по 50 гр. за 250 грамм , а мы натуральный продукт -100 гр. за литр .

• Sad 1
8 часов назад, цыганок сказал:

Какую то хрень продают по 50 гр. за 250 грамм , а мы натуральный продукт -100 гр. за литр .

То не хрень. то одуванчик.. еслм бы написать на баночке Хрень-Хреновая то стоило бы дороже..

• Like 1
  • Haha 4
14 часов назад, цыганок сказал:

Мед из одуванчика

50 грн.

• Частное лицо

Описание

А шо в этом объявление не так?

значит все кругом колотят а у М...Я самый    самый . Це на базаре помню все на ухо шептали, :hmm:

• Thanks 1
  • Haha 1

Цікава інформація. 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1381732728874229&id=100011125454780

Це може бути як добре для нас, так і не дуже. Китай може скинути свій мед на Європу по якійсь сміхотворній ціні. А європейці - ще ті повії. За рубля в церкві п...ть. Але явно що на ринку США наш мед отримає додатковий попит.

• Like 3
27.04.2021 в 23:47, цыганок сказав:

Очень вкусный и ароматный мед из одуванчика

Звідки Вам відомо, що мед із кульбаби (рос.одуванчик)?:hmm:

8 часов назад, Sanich сказал:

Цікава інформація. 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1381732728874229&id=100011125454780

Це може бути як добре для нас, так і не дуже. Китай може скинути свій мед на Європу по якійсь сміхотворній ціні. А європейці - ще ті повії. За рубля в церкві п...ть. Але явно що на ринку США наш мед отримає додатковий попит.

У ЄС уже давно все це застосовується, як мінімум з 2019 і норми в рази вищі ніж у США.

А причина поставок меду  з Китаю основна на сьогодні це Ковід 19.

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

А причина поставок межу  з Китаю основна на сьогодні це Ковід 19.

Не можу зрозуміти як ковід унеможливлює поставки меду при цьому весь решту шерпотреб без проблем їде з Китаю аж кораблі застрягають в Суецькому каналі.:hmm:

Думаю що причина тут завсім в іншому для чого купляти ,,г,, з Китаю по долару якщо під боком є якісний продукт за тіж самі гроші . Елементарна економіка в дії .:IMHO:

10 часов назад, Sanich сказал:

Цікава інформація. 

Це може бути як добре для нас, так і не дуже

Если из Американского рынка из за подмешивания  к своему мёду китайского мёда (или сиропов.) или вообще подмене происхождения мёда отпадёт хоть 1-2 страны то с учётом того что Украина в денежном эквиваленте экспорта в Америку отстаёт от этих стран в 3-5 раз. то может появится хороший шанс для существенного увеличения обьёмов нашего мёда..   так что надеюсь что нам это не вылезит боком а получим огромный + к рынку для нашего мёда .

• Like 2
20 минут назад, uam_63 сказал:

Не можу зрозуміти як ковід унеможливлює поставки меду при цьому весь решту шерпотреб без проблем їде з Китаю аж кораблі застрягають в Суецькому каналі.:hmm:

Думаю що причина тут завсім в іншому для чого купляти ,,г,, з Китаю по долару якщо під боком є якісний продукт за тіж самі гроші . Елементарна економіка в дії .:IMHO:

Причина саме в економії і тут лише логіка. Раз багато подають під Ковід, то і доставка в ціні "космічна" відповідно і на виході мед по ціні ....

2 часа назад, uam_63 сказал:

Всё элементарно.. пока у других стран из за ковида ВВП шло в низ то только Китай в сравнении с другими шёл в верх..  в итоге из китая шло много товара а в Китай мало (примерно так.) и в Китае получился дефицит контейнеров.. естественно цена на контейнер в Европу выросла в 3 раза. что то из 2 тыс евро до 7-9 тыс.. что привело к удорожанию их мёда только на транпортировке до +10 гр на 1 кг.. (сейчас не хочу точно считать. раньше считал то примерно как то так..)

12 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Всё элементарно.. пока у других стран из за ковида ВВП шло в низ то только Китай в сравнении с другими шёл в верх..  в итоге из китая шло много товара а в Китай мало (примерно так.) и в Китае получился дефицит контейнеров.. естественно цена на контейнер в Европу выросла в 3 раза. что то из 2 тыс евро до 7-9 тыс.. что привело к удорожанию их мёда только на транпортировке до +10 гр на 1 кг.. (сейчас не хочу точно считать. раньше считал то примерно как то так..)

Дефіцит не тільки в Китаї а і всьому світі, десь трохи більше десь трохи менше відповідно всі товари подорожали.

11 часов назад, asaltan сказал:

Звідки Вам відомо, що мед із кульбаби (рос.одуванчик)?:hmm:

Написано в обявлении что мед з одуванчика . Но меда там, я думаю , нету вообще .

• Like 1
1 година тому, цыганок сказав:

Написано в обявлении что мед з одуванчика . 

Він не зібраний, він зроблений з квіток кульбаби.

• Like 2
  • Haha 2
27 минут назад, gardener сказал:

Він не зібраний, він зроблений з квіток кульбаби.

Та як же не зібраний , почитайте уважніше 

В 28.04.2021 в 14:47, ....... сказал:

одуванчики собирались в селе на своем участке, не над дорогой

Сам собирав ( збирав ) :umora:

• Haha 2
5 хвилин тому, AVA сказав:

Сам собирав ( збирав ) :umora:

і сам мед робив:umora:

• Haha 2
3 хвилини тому, gardener сказав:

Цитата

Інгредієнти:
300 шт. квіток кульбаб
1 кг цукру
400 мл води
пів лимона.

Приготування:
Закип'ятіть воду, засипте туди цукор і варіть сироп, доки він повністю не розчиниться. Суцвіття кульбаб вимийте і засипте в сироп, суміш варіть 20 хв. Наприкінці додайте до сиропу сік лимона і проваріть ще 3 хв. Зніміть сироп з вогню і залиште на добу, аби настоявся. Після цього процідіть і відіжміть через марлю. Отриманий сироп проваріть ще 20 хв. і насолоджуйтеся приємним смаком та ароматом меду. Для тривалого зберігання мед з кульбаб можете закрутити в баночки.

• Like 2
  • Thanks 1
2 минуты назад, gardener сказал:

Китаєць напевно , перейшов з опиленя дерев на збір меду 

подеревах важко лазить . краще по землі кульбабу собирать :umora:

• Haha 3

Поки всі вже в підготовці до відкачки "свіжого меду", інформація для статистики експорт за квітень склав близько 4 тис. т .

В Україні, на мій погляд ще є потенціал експорту в районі 3 тис. т. меду попередніх років. І як кажуть на цьому "Всьо".

• Like 1

Поки що рано думати про відкачку,погода не сильно сприяє.

• Like 2
  • Thanks 1
1 час назад, uam_63 сказал:

Поки що рано думати про відкачку,погода не сильно сприяє.

Цікаво з якої ціни на ріпак стартуватимуть заготконтори.Їхав позавчора з Рівного і не бачив щоб зацвів ріпак ,а погода  і температура  у нас вже від завтра  буде ріпаковою

Сьогодні вперше в житті отримав СМС про закупівлю продуктів бджільництва. Хоча ніколи ніяких оголошень про продаж чогось в мережі ніколи не давав. 

• Like 1
4 часа назад, Wladimir_K сказал:
2 часа назад, Stol сказал:

Цікаво з якої ціни на ріпак стартуватимуть 

По чём пчеловоды отдатут по том и заберут..  потребуют 2.5 бакса уйдёт по 2.5 бакса . попросят 60 гр. значит по 55-57  заберут..

• Like 2
  • Thanks 1
2 часа назад, ромео сказал:

Сьогодні вперше в житті отримав СМС про закупівлю продуктів бджільництва. Хоча ніколи ніяких оголошень про продаж чогось в мережі ніколи не давав. 

єдиний реєстр в дії .  :IMHO:

• Like 1