Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Відмовилися це не означає, що купили б по такій цін

Я всё . доказывать точно ничего не буду ..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А якщо хочу щось довести то лише собі сам. Та й то останнім часом став перебірливим і відносно лінивим, ну і практичним.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Wladimir_K сказав:

А якщо хочу щось довести то лише собі сам. Та й то останнім часом став перебірливим і відносно лінивим, ну і практичним.

Для цього треба самому собі продати мед за бажаною ціною і внести  цей факт у статистику.:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, asaltan сказал:

Для цього треба самому собі продати мед за бажаною ціною і внести  цей факт у статистику.:ole_ole:

Я реально оцінюю свої можливості. І продаю по тій ціні, яка для мене є цікавою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Я реально оцінюю свої можливості.

Колись про Тичину говорили: "А тепер він пише вірші, та все гірші, та все гірші!"

Не картайте себе, все буде добре!:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, asaltan сказал:

Колись про Тичину говорили: "А тепер він пише вірші, та все гірші, та все гірші!"

Не картайте себе, все буде добре!:IMHO:

Я реально оцінюю і на цьому отримую реальний дохід та й модель того як це функціонує формую. Впринципі у мене непогано виходить, в порівняні з тим що було 2 роки назад.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, asaltan сказав:

 

Не картайте себе, все буде добре!:IMHO:

  • №Місце розташування:Кривий Ріг, вул.Окружна,12, НП-склад1, 0675683379"

Колись про Тичину говорили: "А тепер він пише вірші, та все гірші, та все гірші!":umora:

 :rofl::wave::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Len Don сказал:
  • №Місце розташування:Кривий Ріг, вул.Окружна,12, НП-склад1, 0675683379"

Колись про Тичину говорили: "А тепер він пише вірші, та все гірші, та все гірші!":umora:

 :rofl::wave::ay:

На "окружній" без варіантів. Там дійсно як у Тичини.

Хоча колись років 13 назад все ще було "непогано".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Хоча колись років 13 назад все ще було "непогано".

Хорошо так тема развивается. С цены меда перешли на Окружную. И шо там нынче с ценами? Демпинга нету?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Макарыч57 сказал:

 И шо там нынче с ценами? Демпинга нету?

Нет мёда на продажу 

нет и демпинга 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Мико сказав:

Нет мёда на продажу 

нет и демпинга 

Та й цього року вряд чи його буде багато з таким розвитком... :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.04.2021 в 12:38, Len Don сказал:

Та й цього року вряд чи його буде багато з таким розвитком... :IMHO:

Це гарна передумова. Краще тону накачати по 50 грн нiж 2 тони по 25 грн. По грошах одне й те саме а на спину легше. I бджоли цiлiшi будуть на осiнь. Дуже гарний медозбiр по всiй Украiнi це прокляття для пасiчникiв.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, seim сказал:

Це гарна передумова. Краще тону накачати по 50 грн нiж 2 тони по 25 грн. По грошах одне й те саме а на спину легше. I бджоли цiлiшi будуть на осiнь. Дуже гарний медозбiр по всiй Украiнi це прокляття для пасiчникiв.

Дана погода на сьогодні сприяти буде медозбору в південній частині Україні. Головне в цей період волога.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Дана погода на сьогодні сприяти буде медозбору в південній частині Україні. Головне в цей період волога.

Так, якраз наш південь гарно напоєний ще із зими.   :ay: :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, seim сказал:

Не факт. Для всходу соняха це допоможе а якщо в червнi i липнi дощiв не буде то i нектара будуть каплi. А сила сiмей з такою погодою як зараз буде однозначно меншою нiж у минулi роки. Я противник моря меду в Украiнi. Бо тодi пасiчники перетворюються в бурлакiв на Волзi. Тягають тони за копiйки. Хоча в цьому виннi тi хто за копiйки вiддае. З ними боротися неможливо, тiльки слабкий урожай у таких людей врятуе всiх iнших. Як в цьому роцi.

В 2020 р. не був відносно слабкий врожай в Україні. Причина зростання це поєднання декількох факторів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.04.2021 в 13:26, Wladimir_K сказал:

В 2020 р. не був відносно слабкий врожай в Україні. Причина зростання це поєднання декількох факторів.

Вiдсоткiв на 30 менший. На пiвднi були поля де соняшник грубо кажучи по колiно вирic.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, seim сказал:

Вiдсоткiв на 30 менший. На пiвднi були поля де соняшник грубо кажучи по колiно вирic.

Ну і що з того. За то в частині Східних областей був кращий врожай.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.04.2021 в 13:36, Wladimir_K сказал:

Ну і що з того. За то в частині Східних областей був кращий врожай.

Кращого точно не було, а загальний по Украiнi був суттево гiрший. Це ж не таемниця.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є багато факторів які впливають на ціноутворення і на моє переконання піку ми ще не дійшли у контрактах експортерів.

17 минут назад, seim сказал:

Кращого точно не було, а загальний по Украiнi був суттево гiрший. Це ж не таемниця.

Суттєво це є цифра в МТ чи тис. т.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Дана погода на сьогодні сприяти буде медозбору в південній частині Україні. Головне в цей період волога.

Без пчёл в улье никакая влага не поможет 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

В 2020 р. не був відносно слабкий врожай в Україні. Причина зростання це поєднання декількох факторів.

Так в ЄС сказали недобір був 40% у них думаю з підрахунком проблем нема 

240 тис тон із них 40% , це точно недобір 80 тис тон , його потрібно було чимсь закрить 

Медозбір у мене був в два рази менший за прошлий рік , я здавав за два роки , то кількість бочок міг сопоставить і це хорошо що перестав розмножать , у деяких колег і тільки половина мого , зато відводків куча була на осінь  :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якісь повідомлення пішли не по темі. Є ж гілка "весна-літо", до чого обговорювати питання вологи, урожаю, сили сімей і тд в ціні на мед? Я розумію що це все пов'язано, але ж тема вузька - обговорення ЦІНИ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, medhon сказал:

Якісь повідомлення пішли не по темі. Є ж гілка "весна-літо", до чого обговорювати питання вологи, урожаю, сили сімей і тд в ціні на мед? Я розумію що це все пов'язано, але ж тема вузька - обговорення ЦІНИ.

Так можно просто позвонить заготовителю и узнать цену даже не заходя на форум..   А здесь как раз дискуссия о будущей цене. а факторов влияющих на неё всё таки многовато. вот и обсуждается как это всё скажется на цене в будущем..  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Так можно просто позвонить заготовителю и узнать цену даже не заходя на форум..   А здесь как раз дискуссия о будущей цене. а факторов влияющих на неё всё таки многовато. вот и обсуждается как это всё скажется на цене в будущем..  

Ок, а шо ж тоді обговорюється в темі "весна-літо"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, medhon сказал:

Ок, а шо ж тоді обговорюється в темі "весна-літо"?

ну. вот к примеру видео для темы Весна-лето.  но и к посту Владимира о будущем медосборе на юге так же подходит.  А будущий медосбор влияет на цену..  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...