Jump to content
Sanich

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

19 минут назад, AVA сказал:

Ну судя по тому що пишуть із західной у них медозбір іде у травні також , деякі нехочуть продавать дешево пакети .

бо альтернатива медозбір у травні 

На цьому травневомі меду ще по інерції бджоли дотянуть до соняху на півдні в кінці червня 

Це як у нас бджоли вискакували на меду акації до прошлого року . його можливо у багатьох і товарного нема , але розвиток на головний медозбір всеж акація давала , липи і разнотравья пів України нема особливо південь і схід 

Цей пока бачу що пилку з першого квітня масово небуде , деревам потрібно хоч 10 днів тепла перед пилком 

Кормить чи некормить акація покаже ,  особливо у кого рапсу нема , у нас наприклад інших медозборів з перенасищенням зовсім нема до соняху 

В травні в нас є медозбір якщо є ріпак все інше це бла бла пасічників в яких 30 сімей і кругом ліс і поля які ще агрохолденги не розоорали.

• Like 6
14 минут назад, uam_63 сказал:

В травні в нас є медозбір якщо є ріпак все інше це бла бла пасічників в яких 30 сімей і кругом ліс і поля які ще агрохолденги не розоорали.

Так що неприїжать на зимовку на західну :umora:

У Вас є те що у нас з кожним роком все менше і менше це пилок 

У нас після соняху люба стимулююча підкормка уже давно до лампочки , нема пилку 

Весною бджола пилок несе до вулика менше часу , все жодної бджоли з пилком 

Я от рамки розвертав на 180* глянув пять сімей , залишки печаті і яйця і думаю розплоду до середини квітня точно небуде . хіба пятнишко на ладожку максимум 

Я знаю перги у вуликах ноль . її ще у августі виїли із рамок під ноль 

Можливо тому і бджоли хорошо зимують , тому що перги у вулику нема 

Edited by AVA
8 минут назад, AVA сказал:

Ласкаво просимо.

• Thanks 1
  • Haha 1
25 хвилин тому, uam_63 сказав:

і поля які ще агрохолденги не розоорали.

а шо ше такі є?

22 минуты назад, AVA сказал:

У нас після соняху люба стимулююча підкормка уже давно до лампочки , нема пилку 

Весною бджола пилок несе до вулика менше часу , все жодної бджоли з пилком 

Я от рамки розвертав на 180* глянув пять сімей , залишки печаті і яйця і думаю розплоду до середини квітня точно небуде . хіба пятнишко на ладожку максимум 

Я знаю перги у вуликах ноль . її ще у августі виїли із рамок під ноль 

Можливо тому і бджоли хорошо зимують , тому що перги у вулику нема 

На рахунок пилку це зовсім сумно .

Ми з колєгою трохи стараємся .

Та і так в нас з пилком ще гріх жалуватися .

IMG-b4199ea4045649e28e9d741fceaf941a-V.jpg

• Like 4
2 минуты назад, gardener сказал:

а шо ше такі є?

В моїй місцевості вже немає  чорнозем 50см. Але ще є області на західній з такими варіантами.

• Like 1
51 хвилину тому, AVA сказав:

Ну судя по тому що пишуть........................

Кормить чи некормить акація покаже ,  особливо у кого рапсу нема , .....

Так отожжжжжж, як розділить рапс і акацію:dntknw:, кожен день потрібно  проревізувати, відібрати 20 сімей для кочівлі,  конфіксувати в них рапс вночі перевезти і так знову....старт не раніш як за три дні до початку взятку, бо інакше знайдуть знову рапс за 10-12 км 

• Like 1
55 хвилин тому, AVA сказав:

Ну судя по тому що пишуть із західной у них медозбір іде у травні також , деякі нехочуть продавать дешево пакети .

бо альтернатива медозбір у травні 

Західна велика, і з медозборами у всіх по-різному... У мене крім ріпаку ще й ліс під боком, в якому постійно щось цвіте, і багато неугідь, які ніхто не розорює - то ж взятків вистачає. А за 15-20 км пасічники жаліються на погані медозбори, так що не все так просто

• Like 6
2 хвилини тому, Николай S сказав:

Так отожжжжжж, як розділить рапс і акацію:dntknw:, кожен день потрібно  проревізувати, відібрати 20 сімей для кочівлі,  конфіксувати в них рапс вночі перевезти і так знову....старт не раніш як за три дні до початку взятку, бо інакше знайдуть знову рапс за 10-12 км 

Акації як такої немає, а поодинокі дерева погоди не зроблять, +в нас ця пані дуже вередлива, може меду зовсім не дати, я ще чистої акації, з своєї пасіки не куштував, що збирусь їхати, дзвонять знайомі бджолярі і кажуть що марна справа їхати, +я для себе їхати сенсу не побачив, хоча запрошення завжди є, сам не вживаю, але медівку роблю знавану в крузі друзів. :hi:

• Like 4
1 хвилину тому, Ворон сказав:

Акації як такої немає, а поодинокі дерева погоди не зроблять, +в нас ця пані дуже вередлива, може меду зовсім не дати, я ще чистої акації, з своєї пасіки не куштував, що збирусь їхати, дзвонять знайомі бджолярі і кажуть що марна справа їхати, +я для себе їхати сенсу не побачив, хоча запрошення завжди є, сам не вживаю, але медівку роблю знавану в крузі друзів. :hi:

Минулого сезону, насилу нашкріб тону, це саме мале, що було за останні роки, якби не вона то були б зуби на полиці:dntknw:і жував би капусту з грибами...

• Like 1

Те ж саме і у мене з акацією - великих масивів нема, а кілька десятків дерев погоди не роблять - якщо з акації щось і принесуть - те щось разом з різнотрав'ям  "покращить" ріпачок

• Like 2

колеги, назву теми бачили?

Edited by whale
  • Like 1
  • Thanks 1
Тільки що, whale сказав:

колеги, назву теми бачили...

Так ціна меду з медозбором взаємозвязані, хіба не так?

• Haha 1
48 минут назад, AVA сказал:

У нас після соняху люба стимулююча підкормка уже давно до лампочки , нема 

А что у вас лебеда с амброзией не цветут плюс сироп даже очень ничего получается.

• Like 1
15 минут назад, виталий херсон сказал:

А что у вас лебеда с амброзией не цветут плюс сироп даже очень ничего получается.

Одна лобода і амброзія тільки і цвітуть , аж шевелется лобода від бджоли , стать неможливо як дощ піде 

Ну після соняху матки максимум днів десять сіють , поки пергу невиїдять з літа запаси , 

я у кульках пробував давать ,два роки тому .  можливо мало ,так чисто для стимуляції ,  меду завжди і так з перебором залишаю 

ну другі пасічники також казали , що несіють , точніше сіють ну дуже мало ,

у нас сотні сімей на село,є  у степу розвиток кращий.  хто зарані невертає із кочовки 

Зараз уже  два роки під гніздо опускаю магазин соняху  заносять у гніздо 

Edited by AVA
  • Like 1
1 минуту назад, AVA сказал:

Одна лобода і амброзія тільки і цвітуть , аж шевелется лобода від бджоли , стать неможливо як дощ піде 

Ну після соняху матки максимум днів десять сіють , поки пергу невиїдять з літа запаси , 

я у кульках пробував давать ,два роки тому .  можливо мало ,так чисто для стимуляції ,  меду завжди і так з перебором залишаю 

ну другі пасічники також казали , що несіють , точніше сіють ну дуже мало ,

у нас сотні сімей на село,є  у степу розвиток хороший.  хто зарані невертає із кочовки 

Зараз уже  два роки під гніздо опускаю магазин соняху  заносять у гніздо 

Я мед тоже оставляю, но стимулирую сиром, помогает, а то после подсолнуха каждый бы год за пакетами ездил.

• Like 2
23 минуты назад, whale сказал:

колеги, назву теми бачили?

Мед в основном здали , тепер потрібно задуматся . чи потрібно весною рапс бігом качать і сдавать по чом дадуть 

І скільки ми того соняху накачаєм коли акації знову небуде, рапс сдамо.  а цукор буде 1200грн мішок 

і чи знову стоїть його бігти сдавать з під медогонки 

Іде психологічна підготовка до оптимальної ціни меду 2 долара 

• Like 3
  • Haha 1
8 минут назад, AVA сказал:

Мед в основном здали , тепер потрібно задуматся . чи потрібно весною рапс бігом качать і сдавать по чом дадуть 

І скільки ми того соняху накачаєм коли акації знову небуде, рапс сдамо.  а цукор буде 1200грн мішок 

і чи знову стоїть його бігти сдавать з під медогонки 

Іде психологічна підготовка до оптимальної ціни меду 2 долара 

Шось Ви далеко забігаєте,спочатку потрібно меду дочикатися,не факт що він буде,а там вже про ціну мріяти.

28 минут назад, Женя Циба сказал:

Шось Ви далеко забігаєте,спочатку потрібно меду дочикатися,не факт що він буде,а там вже про ціну мріяти.

Так в том то і діло коли він буде читать і думать не буди коли 

У когось він все рівно буде . от вони і побіжать сдавать по чом дадуть не задумуючись що він тільки у них , а у 80% України нема і опять зібють ціну ,

я маю на увазі мед із рапсу , якого в багатьох регінах нема зовсім цей рік , а там по цепочкі ціна і до соняху дійде 

Прошлий рік уже на початку липня було мені ясно що у нас недобор меду буде , бо сонях на югах зацвів на 2 неділі пізніше і ця волна пізнього соняху іде до нас , а потєрі у медозборі у перші десять днів липня це мінімум 30% . бо кінцевий медозбір це 5 серпня , а там хоч сонях до морозів буде цвісти 

У нас 80% села сдало по 33грн , тому що неповірили що меду нема в Україні , точніше сдавали і особливо не вникали 

В сезону специфіку прошлорічного медосбору , що ще до пізнього зацвітання по всій Україні весь травень і червень сімьї і особливо пакети  голодали це ще мінус % ненедобору соняха  

і прикол в том що коли яце все розповів людині яка сдала мед по 33 грн вона согласилась що я прав . 

от тільки вже було пізно . заготовач був убідітельнишим 

Edited by AVA
  • Like 4
23 хвилини тому, Женя Циба сказав:

Соняшник хоч якийсь, але, по любому, за рахунок різнотрав'я у липні трохи наростяться і піднесуть. Ну ще може цукор трохи помічним стати. Все інше - лотерея. Якщо раніше думав, що лотерея тільки липа, то минулий рік показав що лотереєю може бути і садок, і акація. А від останніх залежить чи буде все інше. Даби не офтоп, по темі - дають 54, можуть зі скрипом 55, якщо недалеко їхати. І начебто хтось по такій ціні здає. Особисто я поки чекаю мінімум свої 2 бакси, а краще 60 грн, люблю, знаєте, круглі  ціни, але тільки ті, що після 2 баксів;)

• Like 8
  • Haha 2
1 хвилину тому, medhon сказав:

Даби не офтоп, по темі - дають 54, можуть зі скрипом 55, якщо недалеко їхати. І начебто хтось по такій ціні здає. Особисто я поки чекаю мінімум свої 2 бакси, а краще 60 грн, люблю, знаєте, круглі  ціни, але тільки ті, що після 2 баксів;)

мабуть якась "інсайдерська" інформація спонукає Вас до таких думок-очікувань ? 

22 минуты назад, medhon сказал:

Соняшник хоч якийсь, але, по любому, за рахунок різнотрав'я у липні трохи наростяться і піднесуть. Ну ще може цукор трохи помічним стати. Все інше - лотерея. Якщо раніше думав, що лотерея тільки липа, то минулий рік показав що лотереєю може бути і садок, і акація. А від останніх залежить чи буде все інше. Даби не офтоп, по темі - дають 54, можуть зі скрипом 55, якщо недалеко їхати. І начебто хтось по такій ціні здає. Особисто я поки чекаю мінімум свої 2 бакси, а краще 60 грн, люблю, знаєте, круглі  ціни, але тільки ті, що після 2 баксів;)

При курсі 27.5 2 дол. це всього 55?

І при тому, що кожен місяць на Ваш мед додається ще 1 грн. на кг., 60 він повинен коштувати вже серпні.

При теперішній тенденції.

5 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

При курсі 27.5 2 дол. це всього 55?

І при тому, що кожен місяць на Ваш мед додається ще 1 грн. на кг., 60 він повинен коштувати вже серпні.

При теперішній тенденції.

Де ви берете такі курси!? Забийте в гуглю запит "середня ціна долара" і вийде 27.76. Банки купують по 27.60, а у вас продаж 27.50. Да, різниця не суттєва, да, мені принципово - вже сказав, що люблю круглі цифри від 2 баксів ;). І да, тенденція може різко поперти вгору, як звісно і вниз. Хоча перший варіант при нинішніх розкладах відсутності меду малоймовірний. Чекав мій мед цього часу, почекає і далі. Подобається мені амплуа "супер-почекуна";)

• Like 1
Только что, medhon сказал:

Де ви берете такі курси!? Забийте в гуглю запит "середня ціна долара" і вийде 27.76. Банки купують по 27.60, а у вас продаж 27.50. Да, різниця не суттєва, да, мені принципово - вже сказав, що люблю круглі цифри від 2 баксів ;). І да, тенденція може різко поперти вгору, як звісно і вниз. Хоча перший варіант при нинішніх розкладах відсутності меду малоймовірний. Чекав мій мед цього часу, почекає і далі. Подобається мені амплуа "супер-почекуна";)

Просто тенденція курса йде на укріплення. Тому 2 дол. це не є серйозно.

• Like 1
36 хвилин тому, whale сказав:

мабуть якась "інсайдерська" інформація спонукає Вас до таких думок-очікувань ? 

Ні, просто люблю круглі цифри;)