Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

31 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

кормить придётся полных 2 месяца ( май.июнь.) 

Зона устойчиво- убыточного пчеловодства 

Я когда впервые прочёл ,несколько лет назад ,

был в шоке ,так как никогда весной не кормил пчёл 

Прошлая весна исключение ,даже купил банки по 250 грамм 720313257_.thumb.JPG.8101ff89e4d3d2dc902febc4e8476879.JPG

31 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

а это уже не 10 кг. сахара

От шока не отойду долго 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Мико сказал:

Зона устойчиво- убыточного пчеловодства 

Я когда впервые прочёл ,несколько лет назад ,

был в шоке ,так как никогда весной не кормил пчёл 

Прошлая весна исключение ,даже купил банки по 250 грамм 720313257_.thumb.JPG.8101ff89e4d3d2dc902febc4e8476879.JPG

От шока не отойду долго 

Як що залишки акації цей рік знову незацвітуть у травні , ця зона накриє пів України ,

у нас акація цвіла прошлий рік ціле літо , деякі дерева стояли білі що весною , от тільки при +30*С уже нектар невиділяла 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, AVA сказал:

Як що залишки акації цей рік знову незацвітуть у травні , ця зона накриє пів України ,

у нас акація цвіла прошлий рік ціле літо , деякі дерева стояли білі що весною , от тільки при +30*С уже нектар невиділяла 

У меня так же цвела акация летом ,но мне повезло зацвела и гречка 

но не повезло с погодой ,

началась засуха ,

но гречки удалось таки немного качнуть 

гречка  (4).JPG

Акация на 1-6-20 20  (2).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сильно Квiтла Липа але видiляла так собi

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Жезус сказав:

сильно Квiтла Липа але видiляла так собi

В нас теж так було, цвіла і пахла але меду давала мінімум, що прмносили, те з,'їдали. :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Ворон сказал:

В нас теж так було, цвіла і пахла але меду давала мінімум, що прмносили, те з,'їдали. :hmm:

Тут нема нічого дивного . якщо цвіла вчасно . просто погода неспособствувала 

а от акація :hmm:,  . чому час цвітіння розтянула , якби вона померзла , то думаю уже б невикинула цвіт ,

Значить чомусь зародки цвітка чомусь розкидало в часі . ну це моя думка, можливо неправ 

І якщо така тенденція сохранится . то думаю соняха багато неотримаєм , без цукрувого сіропу  на май -червень 

Щоб хорошо собирать сонях . матка повинна вийти на пік яйцекладки на початок червня 

Уже думаю по нектаровиділенню акації і ціні цукру можна буде прогнозірувать медозбір соняху у медових регіонах більшості України 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

квiтла сильно дуже не памятаю Такого Цвiту Але сухим нектару було обмаль

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Wladimir_K сказал:

 

Єдине не можу зрозуміти, чого пакети відносно дешеві.

Можливо через те що їх більше ніж покупців.

Вангую що на наступний рік вони будуть ще дешевші.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Експортери вже калькулятор включили. Скоро знову буде бум на промислові пасіки.

Промислові пасіки в Україні ніколи не будуть працювати .

Є декілька причин.

1 .Знайти хорошого,,  менеджера ,, головного пасічника технолога.

2. Пасічники які мають виконувати основну фізичну роботу з тим теж проблема .

3. Коливання ціни між врожаями і неврожаями.

:IMHO:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Будут з Часом,Але не Все зразу .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, uam_63 сказал:

Промислові пасіки в Україні ніколи не будуть працювати .

Є декілька причин.

1 .Знайти хорошого,,  менеджера ,, головного пасічника технолога.

2. Пасічники які мають виконувати основну фізичну роботу з тим теж проблема .

3. Коливання ціни між врожаями і неврожаями.

:IMHO:

 

 

Промислова пасіка в Україні запрацює тільки коли вона в річному циклі  відвяжется від регіону , ніяки підсіви фацелії іт.д 

незможуть обіспечить підтримуючий взяток , все влаги нема

Промислова пасіка після соняху сразу перевозится на західну на розвиток у зиму на повноціному пилку 

весною опять розвиток на західній . медозбір весною також на західній з поступовою кочовкою (через акацію і липу і разнотравья , тут під питанням)  на сонях і знову на захід 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

А у нас и разнотравья с липой тем более нету .. так что если рапса и акации для развития не будет то кормить придётся полных 2 месяца ( май.июнь.) а это уже не 10 кг. сахара..

Мы в прошлом году до 12 июня кормили. Выели все. Акация и малина ушли на развитие.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, AVA сказал:

Промислова пасіка в Україні запрацює тільки коли вона в річному циклі  відвяжется від регіону , ніяки підсіви фацелії іт.д 

незможуть обіспечить підтримуючий взяток , все влаги нема

Промислова пасіка після соняху сразу перевозится на західну на розвиток у зиму на повноціному пилку 

весною опять розвиток на західній . медозбір весною також на західній з поступовою кочовкою (через акацію і липу і разнотравья , тут під питанням)  на сонях і знову на захід 

Все класно , тільки логістика не під нашу країну описана ,ви ж незабувайте наша країна не США називається.

А ну і три вище описані мною проблеми теж не вирішені.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, uam_63 сказал:

Все класно , тільки логістика не під нашу країну описана ,ви ж незабувайте наша країна не США називається.

А ну і три вище описані мною проблеми теж не вирішені.

Ну тоді це ще непромислова пасіка 

менеджер це і є хазяїн пасіки . не по віхидних. а постійно на пасікі , знайти потрібно більш менш толкових працівників і розписать і контролювать роботу постійно,  а не самому її лізти виконувать ,

на сосідньому форумі є приклад Канади , там хазяїн і є основним менеджером по планіровкі і контролю робіт , та і у нас на ютубі уже є успішні великі пасіки де сам хазяїн менеджер . а не нанімає ніби толкового менеджера 

З  породною бджолаю уже можна визначить хід робіт в проміжок часу . а ще сама кочовка по медозборах допоможе 

На рахунок робочої сили . що це за прамислова пасіка без техніки :dntknw: 

а ціни з медом також думаю особливих змін небуде . тому що це уже самостійний експорт . зараз малих експортерів дуже багато 

Тут головне на думку прийшло . хай карпатчики ждуть італійку на зимовку :umora: . як одну із основних на сонях , весь смисл західної , це сила у зиму і розгін весною на сонях 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, AVA сказал:

Ну тоді це ще непромислова пасіка 

менеджер це і є хазяїн пасіки . не по віхидних. а постійно на пасікі , знайти потрібно більш менш толкових працівників і розписать і контролювать роботу постійно,  а не самому її лізти виконувать ,

на сосідньому форумі є приклад Канади , там хазяїн і є основним менеджером по планіровкі і контролю робіт , та і у нас на ютубі уже є успішні великі пасіки де сам хазяїн менеджер . а не нанімає ніби толкового менеджера 

З  породною бджолаю уже можна визначить хід робіт в проміжок часу . а ще сама кочовка по медозборах допоможе 

На рахунок робочої сили . що це за прамислова пасіка без техніки :dntknw: 

а ціни з медом також думаю особливих змін небуде . тому що це уже самостійний експорт . зараз малих експортерів дуже багато 

Тут головне на думку прийшло . хай карпатчики ждуть італійку на зимовку :umora: . як одну із основних на сонях , весь смисл західної , це сила у зиму і розгін весною на сонях 

 

 

У нас пока одна проблема у настоящих пасічників пока нема коштів на самостійну

дійсно кочуву промислову пасіку по великому маршруту захід - південь - схід - захід 

А у тих у кого є кошти ума нема до уходу за бджолами  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, AVA сказав:

......

Тут головне на думку прийшло . хай карпатчики ждуть італійку на зимовку :umora: . як одну із основних на сонях , весь смисл західної , це сила у зиму і розгін весною на сонях 

 

 

Розійгнати рано дійсно можна, що на західній, що на півдні, але це все до  травня, а далі? кормим до соняха? на всю цю технологію кочівлі з посівами медоносів по шляху від раннього старту до взятку соняху піде не один десяток років.... 

Ни нишній рік буде дуже цікавим, схоже кормить будем не менш чим минулого року....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Николай S сказав:

Розійгнати рано дійсно можна, що на західній, що на півдні, але це все до  травня, а далі? кормим до соняха? на всю цю технологію кочівлі з посівами медоносів по шляху від раннього старту до взятку соняху піде не один десяток років.... 

Ни нишній рік буде дуже цікавим, схоже кормить будем не менш чим минулого року....

Я ще некормив бджіл ніколи, але і мої бджоли ще не пробували соняха, хоча довкола територія звужується. :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 хвилини тому, uam_63 сказав:

Все класно , тільки логістика не під нашу країну описана ,ви ж незабувайте наша країна не США називається.

 

У нас тут на форумі є людина яка декілька років назад планувала сезонну кочівлю по маршруту Одесса ---Київ, навіть лінію по відкачки мобільну замовляла, та от останнім часом свіжої інфи не бачу........

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Ворон сказав:

Я ще некормив бджіл ніколи, але і мої бджоли ще не пробували соняха, хоча довкола територія звужується. :hmm:

Я радий за Вас , зате нам була можливість взнати добове споживання корму при умові відсутності природного взятку, для піку розвитку це не менше 800грам на добу.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Николай S сказал:

Розійгнати рано дійсно можна, що на західній, що на півдні, але це все до  травня, а далі? кормим до соняха? на всю цю технологію кочівлі з посівами медоносів по шляху від раннього старту до взятку соняху піде не один десяток років.... 

Ни нишній рік буде дуже цікавим, схоже кормить будем не менш чим минулого року....

Ну судя по тому що пишуть із західной у них медозбір іде у травні також , деякі нехочуть продавать дешево пакети .

бо альтернатива медозбір у травні 

На цьому травневомі меду ще по інерції бджоли дотянуть до соняху на півдні в кінці червня 

Це як у нас бджоли вискакували на меду акації до прошлого року . його можливо у багатьох і товарного нема , але розвиток на головний медозбір всеж акація давала , липи і разнотравья пів України нема особливо південь і схід 

Цей пока бачу що пилку з першого квітня масово небуде , деревам потрібно хоч 10 днів тепла перед пилком 

Кормить чи некормить акація покаже ,  особливо у кого рапсу нема , у нас наприклад інших медозборів з перенасищенням зовсім нема до соняху 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, AVA сказав:

Ну судя по тому що пишуть із західной у них медозбір іде у травні також , деякі нехочуть продавать дешево пакети .

бо альтернатива медозбір у травні 

На цьому травневомі меду ще по інерції бджоли дотянуть до соняху на півдні в кінці червня 

Це як у нас бджоли вискакували на меду акації до прошлого року . його можливо у багатьох і товарного нема , але розвиток на головний медозбір всеж акація давала , липи і разнотравья пів України нема особливо південь і схід 

Цей пока бачу що пилку з першого квітня масово небуде , деревам потрібно хоч 10 днів тепла перед пилком 

Кормить чи некормить акація покаже ,  особливо у кого рапсу нема , у нас наприклад інших медозборів з перенасищенням зовсім нема до соняху 

 

Та я відразу писав до кінця травня потім виправив, навіть червневе  вікно  в один місяць баки можуть витерпіти а італійка розлетиться, доки не буде відшліфовано конвеєр без "вікон"  доти результату не варто чекати. Списати чужу технологію значно простіше чим її застосувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Николай S сказав:

Я радий за Вас , зате нам була можливість взнати добове споживання корму при умові відсутності природного взятку, для піку розвитку це не менше 800грам на добу.:dntknw:

Зате в нас ріпаку небуває раз в 10-15 років, якщо немає озимого сорту посіяного, сіють ярий, але він цвіте пізніше. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Николай S сказал:

Та я відразу писав до кінця травня потім виправив, навіть червневе  вікно  в один місяць баки можуть витерпіти а італійка розлетиться, доки не буде відшліфовано конвеєр без "вікон"  доти результату не варто чекати. Списати чужу технологію значно простіше чим її застосувати.

Та я так написав про італійку , я просто мав на увазі другі породи які працюють хорошо на соняху , приїдуть на зимовку на західну :umora:

а бо все бакфаст , та бакфаст нетакий 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Ворон сказав:

Зате в нас ріпаку небуває раз в 10-15 років, якщо немає озимого сорту посіяного, сіють ярий, але він цвіте пізніше. 

Щойно зійде сніг з поля, проїду гляну, за 2 км від дому починаються тисячі Га 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Николай S сказав:

Щойно зійде сніг з поля, проїду гляну, за 2 км від дому починаються тисячі Га 

В нас снігу було достатньо не повинен вимерзти, рослини також хорошої маси, бо посіяні в потрібний час, +хороші дощі тракож добре вплинули на розвиток, осталось надіятись на хорошу погоду, на час його цвітіння. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...