Jump to content
Sanich

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Не дали, але подивился чи хтось інший подивиться.

Ось ще трохи і Денису копійка свіжа піде.

Даже поспорили за 50000 просмотров 

Что бы наконец то капнула копеечка 

5 годин тому, Мико сказав:

Не хочется витрачати час, якшо дивились, можете коротенько озвучить про шо там? Чи ніпрощо  як останнім часом

8 часов назад, medhon сказал:

Не хочется витрачати час, якшо дивились, можете коротенько озвучить про шо там? Чи ніпрощо  як останнім часом

Жалко потраченного времени 

Да ещё и прочёл все комментарии 

• Like 1
  • Haha 1

я так понимаю канал маней ханей на ютубе организован экспортерами с единой целью- донести до бедного населения как охеренно заниматься пчелами-вкладываешь рубь выхлоп 20. Конечная цель-переизбыток валового меда и следовательно копеечная закупочная цена на мед. Жаль что фабро и фадеев исполняют роль подсадных уток (крякухи).

• Like 12
  • Thanks 2
  • Haha 2
  • Sad 1
11 минут назад, АТВ сказал:

я так понимаю канал маней ханей на ютубе организован экспортерами с единой целью- донести до бедного населения как охеренно заниматься пчелами-вкладываешь рубь выхлоп 20. Конечная цель-переизбыток валового меда и следовательно копеечная закупочная цена на мед. Жаль что фабро и фадеев исполняют роль подсадных уток (крякухи).

Якось так,плюс розширятися до тисячі бжолосімей мінімум,і спати по чотири години в сутки .

• Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 1
6 минут назад, Женя Циба сказал:

Якось так,плюс розширятися до тисячі бжолосімей мінімум,і спати по чотири години в сутки .

Все вірно , мене вже новачки задовбали питаючи б.у. вулики. Раніше експортерам було простіше- взяв китайського суррогата + трохи підмішав взятого за безцінь українського меду , розлив по тарі і експортуй. Не зря ж потужність заводів по гомогенізації в два раза більше , ніж ми виробляємо меду. Зараз стало важче, розроблені нові тест -системи не дозволяють так безбожно експортерам бадяжити мед, тому , щоб не втратити прибуток, потрібно наростити виробництво в середині країни. Але вони не враховують кормову базу, щоб дожити до соняха бджолам потрібен хоча б підтримуючий взяток, але все розорано, тому не вдасться стрімко наростити виробництво меду, що призведе до його дифіциту й до підвищення середньозакупівельних цін в середині країни.

• Like 8

При Розширенн! потр!БН! Гарнн! Роб!тники,Зарплата- контроль,а в нас полюбляють Дешево й Сердито

• Thanks 1
15 часов назад, Wladimir_K сказал:

Рік і сезон буде цікавим. 

А какой из прошедших был не интересный ? 

Цена закупки почти никого не интересует 

Продали видно всё под чистую 

• Like 2
3 години тому, Мико сказав:

Жалко потраченного времени 

Да ещё и прочёл все комментарии 

А я пересмотрел и не жалею, польза в том, что реально видиш пчеловодческий мир в котором живёш и работаеш, даже посмотрел ролик о днище о крышах, там красноречиво видно "вершину "которую  он  постиг как  пчеловод, ...... 

Edited by Николай S
  • Like 2
  • Thanks 1
1 година тому, Николай S сказав:

А я пересмотрел и не жалею, польза в том, что реально видиш пчеловодческий мир в котором живёш и работаеш, даже посмотрел ролик о днище о крышах, там красноречиво видно "вершину "которую  он  постиг как  пчеловод, ...... 

Так а шо не так з днищами і дахами?

• Like 1
2 часа назад, АТВ сказал:

Всьо по плану ідем , наші конкуренти в цьому році будуть від холодного поту у вісні  здригатись,  від валу меду по долару з нашої країни. Заживем :Jumpy::az::veselo:

• Like 2
17 минут назад, uam_63 сказал:

Всьо по плану ідем , наші конкуренти в цьому році будуть від холодного поту у вісні  здригатись,  від валу меду по долару з нашої країни. Заживем :Jumpy::az::veselo:

Хтозна, як воно буде. В Світі йдуть трансконтинентальні, покищо економічні, війни. Може плануються санкції на якогось глобального продавця меду - а нашим медом перекрить нехватку... Нам зі свого рівня довотиться тільки гадать. Але не все там так прогнозовано і передбачувано.

27 минут назад, uam_63 сказал:

А як же без цього.

3 часа назад, uam_63 сказал:

Сначала этот мёд нужно получить. а потом думать что по чём продавать.. я сомневаюсь что будут весомые причины для просадки цены. но и при том я не против того что бы большая часть пчеловодов рассталась со своим мёдом по 1 баксу..

• Like 4

На кого як, а на мене п. Воронін мае вплив. Проглянув відео і не тільки перечитав коменти а й своїх дописав. Користь від цього така:розважився, трохи напружив мізки(думаючи над писаниною), потренувавсь в печатанні. В головному згоден з Сашком П. -треба жити цікаво, пробувати нові сфери діяльності, намагатись робити справу за яку взявсь максимально добре. В деяких справах як крашанка по одвірках розбийсь, розтечись але зроби максимально добре як можеш.

Якось в сучасному жіночому романі (да, колеги і такі слухаю, для загального розвитку, нових думок, відчуття сучасного українського тренду) української письменниці(може це була Галина Вдовиченко) почув-"кохаються як вміють, а вміють неграбно". Про кохання не мав можливості спостерігати а от про багато інших справ то таке справді зроблено аби-як.

• Like 2
51 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

но и при том я не против того что бы большая часть пчеловодов рассталась со своим мёдом по 1 баксу..

А я і не проти,щоб пасічників(скороспелок) поменьшало. 

• Like 2
4 години тому, АТВ сказав:

там ціла індустрія на цю справу працює. І це тільки вершина айсберга, а ще цілий ряд "стахановців" по форумах і фейсбуках спілкування в лютий треш перетворили

EwCSejIXEAIBw9R?format=png&name=small

EwCTYVoXcAAmTCL?format=png&name=small

Edited by Олександр Коваль
  • Like 2
24 минуты назад, Олександр Коваль сказал:

там ціла індустрія на цю справу працює. І це тільки вершина айсберга, а ще цілий ряд "стахановців" по форумах і фейсбуках 

EwCTYVoXcAAmTCL?format=png&name=small

Я так розумію наступне інтерв'ю з Баскевичем?

Чи не дотягує?:hmm:

• Like 1
  • Haha 1

Не Вс!,шо пришли в Галузь за останн! Роки закинули Бджiльництво 20-35 вiдсоткiв ще працюють,Але уже Бачать шо перший мiльйон ще не Скоро!:wave:

12 хвилин тому, ромео сказав:

кажуть чи наклепи зводять, вже білет СППУ видали. Формально, останню перешкоду усунуто

4 хвилини тому, Жезус сказав:

Не Вс!,шо пришли в Галузь за останн! Роки закинули Бджiльництво 20-35 вiдсоткiв ще працюють,Але уже Бачать шо перший мiльйон ще не Скоро!:wave:

саме через це і визвана активність "стахановців" - багато бджіл пропало, серед пасічників присутнє розчарування, а пацани вже вклалися в мощностя. Треба приток нової крови. Сьогодні один дядько телефонував на рахунок пакетів, каже, більше пасіки пропало. Оф. причина - якість кормів

Edited by Олександр Коваль
  • Like 3
1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

но и при том я не против того что бы большая часть пчеловодов рассталась со своим мёдом по 1 баксу..

Экспортёры должны неплохо заработать сначала ,скупая по 1 $ 

иначе где они возьмут ещё 1 $ ,чтобы потом заплатить 2$ ждунам 

• Like 3

То що розширення відміняється? Ніхто багатим не хоче бути?

• Haha 2
  • Sad 1
47 минут назад, Женя Циба сказал:

А я і не проти,щоб пасічників(скороспелок) поменьшало. 

Польша для этого делает всё возможное 

Скоро рабочую визу будут давать без срока действия 

и проживание за счёт работодателя 

• Like 1
  • Thanks 1
25 минут назад, ромео сказал:

Самый раз ! 156716503_1591867174535131_5629207341913583028_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=2rYsfb86lNcAX_aGpsM&_nc_ht=scontent.fhrk2-1.fna&oh=c2aa5161d7d5ba0cc86dca2047f975fb&oe=606B841F

Edited by Мико
  • Thanks 1
16 минут назад, Олександр Коваль сказал:

причина - якість кормів

Не якiсть  , а вiдсутнiсть кормiв 

• Like 1
  • Thanks 1