Jump to content
Sanich

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

1 час назад, <Юра> сказал:

Нема СМС.:hmm:

Значить погано просили попередній раз.

22.10.2020 в 19:22, ЕГОР ВИННИЦА сказав:

Неужели хоть кто то поддержит, а то целый день мне ерунду выписывают! Я не знаю как и кто, но Винницкая, Хмельницкая, Житомирская области взяли мёда по обьемам также, кто больше даже! Это те регионы с которыми мы граничим, с Полтавы брат тоже говоил, что год не плохой, как все жалуются, да Херсон , Николаев, Запорожье, Днепр остались без акации и весенних медов!

Брехня.Я живу біля м.Хмельницький.В нас в цьому сезоні взяток в кращому випадку 30-40 відсотків минулорічного.

2 часа назад, Віктор60 сказал:

Брехня.Я живу біля м.Хмельницький.В нас в цьому сезоні взяток в кращому випадку 30-40 відсотків минулорічного.

Проезжал Хмельницк когда там заканчивал цвести подсолнух. с виду он был идеальный. думаю должен был хорошо выделять. до  Первомайска состояние было на троечку ну а далее на юга жалко на него было смотреть.

2 години тому, Сергей Тюркин сказав:

Проезжал Хмельницк когда там заканчивал цвести подсолнух. с виду он был идеальный. думаю должен был хорошо выделять. до  Первомайска состояние было на троечку ну а далее на юга жалко на него было смотреть.

На початку серпня у нас, по дорозі на пасіку, цвіло поле соняшнику на вигляд "ідеальний". Але привісів більше ніж пів кіла у мене не було. 

• Like 5
6 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Гібриди не дають доброго взятку.

28 минут назад, Віктор60 сказал:

Гібриди не дають доброго взятку.

В Україні більшість посівів соняху це гібриди. На рахунок нектровиділення, то по гібридах є різниця.

• Like 5

когда то попадалась информация что с повышением % масленичности  повышается и нектарность подсолнуха.  так что селекционеры подсолнуха работают в нужном нам направлении.

• Like 1

Судя по доллару и повышению минималки на30% с ценой 40 - нас кинут и кинут прилично как в прошлом году по 25 так в этом по 40.

Edited by <Юра>
  • Like 7
4 години тому, Сергей Тюркин сказав:

когда то попадалась информация что с повышением % масленичности  повышается и нектарность подсолнуха.  так что селекционеры подсолнуха работают в нужном нам направлении.

Когда-то здесь обсуждали, что наоборот!

14 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

спросите у арендаторов урожаиность подсолнуха и поимете что по меду сопостовимость приблизительно таже тоесть его мало и с такими урожаими его вообще на следующии год садить мало кто будет

12 часов назад, <Юра> сказал:

Судя по доллару и повышению минималки на30% с ценой 40 - нас кинут и кинут прилично как в прошлом году по 25 так в этом по 40.

смешно вы рассказываете. кидать то уже не кого тех кого могли уже сдались по 32

• Like 1

https://www.seeds.org.ua/manevri-balansu-v-ukraїni-nemaye-deficitu-medu/

Новини від наших експортерів.

• Like 3
  • Haha 1
2 часа назад, Wladimir_K сказал:

нормальное явление  для тех кому и на далее хочется за копейки вывозить из Украины продукцию.  видно что прижимает и уже  даже не мечтают вывозить весной по дешёвке а мысли хоть сейчас ещё немного урвать по 1.5 бакса.  так что ждём новых вбросов от наших экспортёров.

• Like 5
  • Thanks 2
16 минут назад, Wladimir_K сказал:

Хай тішать себе надіями!!! Товарищ три дні назад продав 7 ,5 т меду соняха по 43 грн , два тижні його уламували віддати дешевше, а це дійшли згоди , так що кому потрібен буде мед будуть платити гроші.

• Like 11
7 минут назад, bondarev сказал:

Хай тішать себе надіями!!! Товарищ три дні назад продав 7 ,5 т меду соняха по 43 грн , два тижні його уламували віддати дешевше, а це дійшли згоди , так що кому потрібен буде мед будуть платити гроші.

Переходим на нормальные рыночные отношения - мёд не сдаём, а продаём. Пора выходить на биржу и устраивать торги - кто больше заплатил, тот и купил.

• Like 11
  • Thanks 2
2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Цей товаріщ ще весною вєщав якусь малоприємну інформацію 

http://agro-yug.com.ua/archives/36132

Спрогнозував падіння попиту,  та не спрогнозував повну відсутність травневого меду,  в результаті ті крихти що були відривали з руками і ногами 

• Like 5
22 минуты назад, artemishe сказал:

Цей товаріщ ще весною вєщав якусь малоприємну інформацію 

http://agro-yug.com.ua/archives/36132

Спрогнозував падіння попиту,  та не спрогнозував повну відсутність травневого меду,  в результаті ті крихти що були відривали з руками і ногами 

Особисто я люблю, такі публікації,бо вони показують настрій в колі експортерів. Зазвичай їх розрахунки відірвані від життя в багатьох, бо немає головного "повного незалежного розуміння ситуації", тому і виходить однобоко.

• Like 7
51 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Особисто я люблю, такі публікації,бо вони показують...

за що насправді платять зарплату так званим "експертам" та "членам правління" :hmm:

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Особисто я люблю, такі публікації,бо вони показують настрій в колі експортерів. 

:ay: .. в самую точку.

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Зазвичай їх розрахунки відірвані від життя в багатьох, бо немає головного "повного незалежного розуміння ситуації", тому і виходить однобоко.

да понимают они ситуацию.  и под ситуацию как раз и сделан вброс.    

• Like 4
1 годину тому, Wladimir_K сказав:

Особисто я люблю, такі публікації,бо вони показують настрій в колі експортерів. Зазвичай їх розрахунки відірвані від життя в багатьох, бо немає головного "повного незалежного розуміння ситуації", тому і виходить однобоко.

у Вас є якась інформація по динаміці споживання меду по роках в світі ( хоча б останні 5 років) ?

колеги, в кого є яка інформація - якої якості   ідуть в зиму сім'ї  по різних регіонах України ?  це також впливає на ціну меду  2020р, частково і 2021р.

1 година тому, Wladimir_K сказав:

Якщо людина "в процесі", то вона має свою точку зору і вона не може бути незалежною. Незалежну точку зору може мати тільки святий дух (Wladimir_K).

Є "ждуни", які впевнені в обов'язковому росту ціни.

Є Крічфалушій, який вважає, що попит буде тільки падати.

Є експортери і заготовачі, які зараз закупають мед по 43 грн/кг (зі слів 

bondarev), у них інша думка. 

Я вважаю, до середини грудня ситуація буде без змін, потім затишшя на 2 місяці, а потім - точка біфуркації, тобто або ненадовго шалений попит з високими цінами, або ніякого попиту.:IMHO:

• Like 4
  • Thanks 2
4 минуты назад, asaltan сказал:

Я вважаю, до середини грудня ситуація буде без змін, потім затишшя на 2 місяці, а потім - точка біфуркації, тобто або ненадовго шалений попит з високими цінами, або ніякого попиту.

Ви мед на склад" тримати будете, чи відразу по закупці єкспортуєте? 

• Like 2