Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

Только что, whale сказал:

 рішенням проблем які висвітлює дана тема є формування "колективного розуму"(можете назвати це якось по іншому), а так всі рішення приймають індивідуально - умовні рефлекси...

Був колективний розум до 1990 р. ще досі багато хто по команді ходить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Sanich сказал:

Звичайно. :) І я в тому числі. Якщо йде активна здача по 55, то можна спробувати опустити до 50. 

Якби логічно. Тут уже на поверхні конфлікт інтересів пасічників - тих хто готовий був здати по 2 долара і тих, хто очікує росту ціни. Другі тепер не дуже задоволені першими, так як активні здачі призупинили подальший ріст цін. 

Навіщо купувати по 55, якщо і по цій ціні неможливо зібрати достатній  об'єм? Для великих експортерів достатній об'єм це цифра близько до тис. т. в місяць.

1 минуту назад, whale сказал:

не маніпулюй,

не було...

Що не було? До на паради, мітинги не було, лікувалися водою оздоровлено по телевізору.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Wladimir_K сказав:

Навіщо купувати по 55, якщо і по цій ціні неможливо зібрати достатній  об'єм? Для великих експортерів достатній об'єм це цифра близько до тис. т. в місяць.

По 55 - черга на здачу. Про який "недостатній об"єм" ти пишеш? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Sanich сказал:

По 55 - черга на здачу. Про який "недостатній об"єм" ти пишеш? 

По 55 навіть черги не було, бо буде 60 чи 3 дол. у більшості. Лишилися ті, коли 55 явно не влаштовувала в більшості, або час ще не прийшов, чи до березня чи до травня було 2 місяці.

Пояснення ціна виросте, бо "меду ж немає".

На сьогодні неможливо зібрати в місяць навіть 1 тис. т. навіть по 3 дол.

Логіка в цих цінових гонках?

Велике підприємство просто понижує ціну, а по факту зупиняє роботу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І ще багатьом рекомендую поставити себе на місце власника великого експортера і порахувати свої дії, коли він бачить, що мед везуть мізер в порівнянні з тим, що було ще 2-3 місяці назад. 

Це проста економіка, правда не планова, в якій багато хто живе. 

Так само і на місце імпортера в ЕС, коли він бачить, що об'ємів достатніх немає і ціна хочуть за 2 євро.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

По 55 навіть черги не було, бо буде 60 чи 3 дол. у більшості.

По 55 мед лився рікою. У заготівельників не було проблеми кожного дня загрузити авто. Те, що якийсь експортер не зміг зібрати мед, означає, що хтось давав більше і мед поїхав до нього.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я ещё осенью писал что  цена этот год будет зависеть от пчеловода.. на какую цену согласится основная масса пчеловодов по такой мёд и вывезут.  сказали бы твёрдо 2 бакса и  так бы основная масса и сдалась бы..   Уверен что Аргентина посмотрев на нас сделает вывод и на старте сразу установит приличную для себя цену и их сказочками что через 3-4 месяца Украина Европу зальёт мёдом по 1 баксу не запугаешь.. они цену установят и они её получат.. а мы и дальше будем думать что с нашим мёдом не так...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sanich сказал:

По 55 мед лився рікою. У заготівельників не було проблеми кожного дня загрузити авто. Те, що якийсь експортер не зміг зібрати мед, означає, що хтось давав більше і мед поїхав до нього.

У нас є об'єми експорту за січень. Якихось 5.5 тис. т. і який експорт у листопаді і грудні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

По 55 навіть черги не було, бо буде 60.

в пасічника (окремо взятого) - вже виробився рефлекс (експортерами - дякуючи деяким психологам), тільки почули намір про пониження і більшість кинулась здавати "штовханина ліктями", паніка  і т.д.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

У нас є об'єми експорту за січень. Якихось 5.5 тис. т. і який експорт у листопаді і грудні?

5,5 тис - це не ситуація "меду немає".  Крім того в січні експортували мед, який закупляли ще до нового року по ціні нижче 50.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Здачі падають вже від грудня. І по факту на руках лишилося десь 4-7 тис. для експорту, не більше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Wladimir_K сказал:

По 55 навіть черги не було, бо буде 60 чи 3 дол. у більшості.

Пояснення "меду ж немає".

На сьогодні неможливо зібрати в місяць навіть 1 тис. т. навіть по 3 дол.

Логіка в цих цінових гонках?

Велике підприємство просто понижує ціну, а по факту зупиняє роботу.

если я правильно понял ход ваших мыслей, То когда цена на подсолнух(семечку) взлетела до 21к грн,и сейчас семечки мало и ее не сдают то должны были снизить опять до 7,5грнт как было до? но почему то цена все равно 21к грн. наверное дело в чем то другом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

У нас є об'єми експорту за січень. Якихось 5.5 тис. т. і який експорт у листопаді і грудні?

так до 10-15 числа европа похмелялась, а что, привезти мед 3го января и ждать под забором для разгрузки до 10го?))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Slava1 сказал:

если я правильно понял ход ваших мыслей, То когда цена на подсолнух(семечку) взлетела до 21к грн,и сейчас семечки мало и ее не сдают то должны были снизить опять до 7,5грнт как было до? но почему то цена все равно 21к грн. наверное дело в чем то другом

Хто виробляє сонях? Великі корпорації і сонях торгується на біржі. Сидять правильно навчені люди і продають це зерно, а у нас мед продають пасічники, які ніяк не можуть визначити ціну, одним і 40 добре чи 35 іншим 70 буде мало. На скільки знаю там ціна, як і росте, так само і падає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Sanich сказал:

5,5 тис - це не ситуація "меду немає". 

по сравнению с 2020 выходит что да

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Slava1 сказал:

так до 10-15 числа европа похмелялась, а что, привезти мед 3го января и ждать под забором для разгрузки до 10го?))

У нас експорт не тільки ЄС, ще у лютому буде 6-7 тис. і далі все... спустимось 3-4.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

Хто виробляє сонях? Великі корпорації і сонях торгується на біржі. Сидять правильно навчені люди і продають це зерно, а у нас мед продають пасічники, які ніяк не можуть визначити ціну, одним і 40 добре чи 35 іншим 70 буде мало. На скільки знаю там ціна, як і росте, так само і падає.

я не говорю про торги,я говорю про семочку, и ее наличие

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

У нас є об'єми експорту за січень. Якихось 5.5 тис. т. і який експорт у листопаді і грудні?

Володя. ну почему ты пишишь ЯКИХОСЬ 5.5 ??    если это не каких то 5.5  а АЖ 5.5  в сравнении с этим же месяцем прошлого года  то почти в 2 раза больше...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

Я ещё осенью писал что  цена этот год будет зависеть от пчеловода.. на какую цену согласится основная масса пчеловодов по такой мёд и вывезут.  сказали бы твёрдо 2 бакса и  так бы основная масса и сдалась бы..   Уверен что Аргентина посмотрев на нас сделает вывод и на старте сразу установит приличную для себя цену и их сказочками что через 3-4 месяца Украина Европу зальёт мёдом по 1 баксу не запугаешь.. они цену установят и они её получат.. а мы и дальше будем думать что с нашим мёдом не так...

непогано б було розібратися, як так Аргентина може, а Україна ні...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Sanich сказал:

5,5 тис - це не ситуація "меду немає". 

Попит так швидко не падає, а таке падіння це падіння запасів на складах.

1 минуту назад, Slava1 сказал:

я не говорю про торги,я говорю про семочку, и ее наличие

У великих корпорацій повно грошей і складів і там сидять люди, які активно моніторять ринок. От у них прогноз є коли найвища ціна, тоді вони і подають і я б не порівнював би, це з пасічниками.

 

І медом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

У нас експорт не тільки ЄС, ще у лютому буде 6-7 тис. і далі все... спустимось 3-4.

я смогу согласится,только после того когда будет цена 2.5$ сдадутся тяжеловесы, или не сдадутся потому что меда нет и тогда посмотрим сколько и где меда осталось

что людям мешает сдать резервы меда которые оставили для сезона 21го и купить на эти деньги сахар для подкормки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Володя. ну почему ты пишишь ЯКИХОСЬ 5.5 ??    если это не каких то 5.5  а АЖ 5.5  в сравнении с этим же месяцем прошлого года  то почти в 2 раза больше...

Тоді був зовсім інший розклад і попит був інший. На складах висіло 40-50 тис. т. перехідних і експортер і пасічник шукав кому їх продати.

Только что, Slava1 сказал:

я смогу согласится,только после того когда будет цена 2.5$ сдадутся тяжеловесы, или не сдадутся потому что меда нет и тогда посмотрим сколько и где меда осталось

что людям мешает сдать резервы меда которые оставили для сезона 21го и купить на эти деньги сахар для подкормки?

А чому 2.5, а не 3?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Попит так швидко не падає, а таке падіння це падіння запасів на складах.

Я й не писав, що попит впав. Є просто різниця між "меду нема" і "меду достатньо". 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені 3 скажімо краще?

1 минуту назад, Sanich сказал:

Я й не писав, що попит впав. Є просто різниця між "меду нема" і "меду достатньо". 

Дійдемо до кінця березня і все побачимо. Меду, що є в Україні на сьогодні навіть не достатньо для одного великого експортера, для повноцінної його роботи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...