Jump to content
Sanich

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

20 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

вчора ввечері прийшла інформація що є вже ціна 58 грн/кг.;) При такій ціні можна пробувати витирати пилюку на бочках. :IMHO:

957821176_2021-2-3_7-25-19_435.jpg.1e523048db357a90eb91dc8a13a792b9.jpg

Так, мать', за об'єм тонн з 20. А де такі наразі дуже залишилися?:dntknw:

Edited by medhon

"наближені" це продавці які більше двох-трьох років співпрацюють з цим експортером.

Звісно що і тонаж також враховується. Але зараз і три чи пять тонн - то вже дуже великі об'єми. Така стала реальність.

Експортери самі відрізали гуртову здачу ще в 19 році, "тому маємо те що маємо" (с).

• Like 7
7 часов назад, seim сказал:

Між іншим обдзвонив декілька заготовачів і ні один не хоче приїжджати брати мед на аналіз. Хочуть забрати мед без попереднього аналізу, зробити розрахунок (хто 100% а хто 70%), виставити умову щоб гроші не використовув до результатів аналізу. Якісь хитродупі. Якщо хочуть зекономити на транспортних витратах щоб не приїжджати за аналізом, то тоді потрібно брати на себе ризики по якості товару. Коли мед завантажиться без результатів аналізу і поїде я за нього нести відповідальність уже не можу. Я не знаю що вони там можуть з ним зробити. Поки прощупував почву без бажання здавати. Але якщо мед залишить моє приміщення - той мед вже не мій і претензій по ньому ніяких я не прийматиму. Але ж тара моя у них залишиться в "заложниках". Значить без аналізу віддавати не можна. 

Была у меня такая ситуация ...в начале хотели что бы часть денег отдал ,потом когда я объяснил всё это вот так же как и Вы начали тянут с возвратом моей тары ,пришлось ехать забирать.

• Like 3
9 часов назад, seim сказал:

То есть Вы советуете сразу быть готовым отказаться от сделки если цена поднимется на 1 грн или кто-то даст на 1 грн больше ? Так как Вы подтверждаете что меня гарантированно кинут если цена опустится на 1 грн.

Я ничего Вам не гарантировал но рано или поздно это всё равно случится..  Словесные договорённости выполняются до поры до времени. А потом найдётся или кто то очень хитро-умный или так сложатся обстоятельства что человек слова попадёт на деньги  а этот хитроумный ещё и окажется прав..

• Like 7
1 час назад, Mihail-ves сказал:

вчора ввечері прийшла інформація що є вже ціна 58 грн/кг.;) При такій ціні можна пробувати витирати пилюку на бочках. :IMHO:

957821176_2021-2-3_7-25-19_435.jpg.1e523048db357a90eb91dc8a13a792b9.jpg

Чомуж тоді у нас 51-52 а була 54

1 хвилину тому, kysopatriu сказав:

Чомуж тоді у нас 51-52 а була 54

Здавайте по 51, а то через тиждень буде інша ціна. Яка нарешті мене влаштує.

• Like 2
6 минут назад, Mihail-ves сказал:

Здавайте по 51, а то через тиждень буде інша ціна. Яка нарешті мене влаштує.

Може намікнете хто дає Вашу ціну.:please:

6 хвилин тому, kysopatriu сказав:

Може намікнете хто дає Вашу ціну.:please:

Ще ніхто не купляє по моїй ціні, тому що 58 це 2.07 долара. А моя ціна продажу 2.2-2.5 долара. Тому і прошу всіх швидше здати по 51 грн, тоді і мені швидше прийде моя ціна. 

• Like 7
  • Thanks 1
  • Haha 1
30.01.2021 в 19:17, Wladimir_K сказав:

вірю. Шалена чи Апіс трейд.

Не перше і не друге.  Апіс трейд контактів немаю. По можливості скиньте в приват. 

Ренома Львівська область телефони виключенні. Напевно гроші закінчилися.

Шалена бджілка Львівська область сьогодні 51 грн. Питаю а де 55 кажуть вже немає. 

1 минуту назад, mary@sko сказал:

Не перше і не друге.  Апіс трейд контактів немаю. По можливості скиньте в приват. 

Ренома Львівська область телефони виключенні. Напевно гроші закінчилися.

Шалена бджілка Львівська область сьогодні 51 грн. Питаю а де 55 кажуть вже немає. 

Бітрейд Вест?

Реноме юридично немає, зараз це Апіс Трейд,  Шалена і Махно Груп це одне і те ж.

А на рахунок здачі, то все потрібно вчасно робити.

• Thanks 1
3 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Я в суботу здався)

13 часов назад, seim сказал:

Какие документы требуются от продавца меда и возможна ли продажа меда без каких-либо документов?

Копии паспорта, кода и ветпаспорта. Последний можно заменить справкой о наличии пасеки из сель/пос/совета. Без документов тоже сдача возможна, если делается через прокладку(ФОП)

• Like 2
46 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Бітрейд Вест?

Реноме юридично немає, зараз це Апіс Трейд,  Шалена і Махно Груп це одне і те ж.

Апіс Трейд (ренома)  Львівська область

49 грн.  соняшник, ріпак, різнотрав'я.

• Haha 1
9 хвилин тому, mary@sko сказав:

Апіс Трейд (ренома)  Львівська область

49 грн.  соняшник, ріпак, різнотрав'я.

така ціна  у них була рівно тиждень тому (коли у всіх була 53, 54 і більше)

Edited by whale
58 минут назад, mary@sko сказал:

Я в суботу здався)

Здався в суботу і мовчить як партізан)))

1 час назад, mary@sko сказал:

Я в суботу здався)

В курсі. Тему ж читаю.

3 часа назад, medhon сказал:

Ок. А якшо поки "робитимуться аналізи", ціна виросте не на 1-2 гривні, а, приміром, на 10? А ти чекаєш, бо ти "не повія"! Так ким тоді ти будеш - лошарою, долбо..ом? 

Неважливо на скільки зміниться ціна і в яку сторону. Якщо Ви допускаєте що можете вважати себе лошарою або дол..бом то не запрошуйте заготовачів для взяття меду на аналіз. А чекайте ту ціну при якій ви не будете лошарою. А якщо поки робитимуть аналіз і ціна впаде на 10 грн, то заготовач теж щоб не бути лошарою повинен відмовитись від попередньої ціни? Тоді який зміст питати у заготівельніків про діючу ціну якщо ця ціна буде переглянута як пасічником так і заготівельником у разі зміни ціни в ту чи іншу сторону. І цими примітивними діями пасічник розв'язує руки заготівельникам. Бо при ймовірності зниження ціни заготівельники будуть тягнути гуму і не забирати мед щоб ця ціна впала і запропонувати пасічнику вже меншу ціну. Бо вони володіють інформацією по зміні ціни набагато точніше і набагато раніше ніж про це взнає пасічник.

Edited by seim
  • Like 1
48 минут назад, Gring сказал:

Копии паспорта, кода и ветпаспорта. Последний можно заменить справкой о наличии пасеки из сель/пос/совета. Без документов тоже сдача возможна, если делается через прокладку(ФОП)

Для каких целей берутся данные паспорта гражданина и налогового кода, если нет документов о наличии у человека пасеки? Переданные данные в налоговую и сумма дохода в таком случае должна облагаться налогом. Так как не облагается налогом только производитель меда, а не продавец меда. А без паспорта пасеки Вы будете подавать остальные данные как на продавца меда. С какой целью Вы подставляете под налогообложение людей у которых пасека не зарегистрирована?

5 минут назад, seim сказал:

Для каких целей берутся данные паспорта гражданина и налогового кода, если нет документов о наличии у человека пасеки? Переданные данные в налоговую и сумма дохода в таком случае должна облагаться налогом. Так как не облагается налогом только производитель меда, а не продавец меда. А без паспорта пасеки Вы будете подавать остальные данные как на продавца меда. С какой целью Вы подставляете под налогообложение людей у которых пасека не зарегистрирована?

Если нет доков на пасеку, остальные брать нет смысла. 

До 50-ти минималок налог не взимается.

• Like 1
3 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Я ничего Вам не гарантировал но рано или поздно это всё равно случится..  Словесные договорённости выполняются до поры до времени. А потом найдётся или кто то очень хитро-умный или так сложатся обстоятельства что человек слова попадёт на деньги  а этот хитроумный ещё и окажется прав..

Если такие словесные договоренности выполняются в 90% случаев то меня это устроит. А если такие договоренности выполняются в 1% случаев как меня здесь заверили то такой расклад меня не устраивает. Так как у меня до вчерашнего дня была уверенность что договоренная цена не меняется и я бы эти условия соблюдал бы. А в это время заготовитель был бы готов меня прокинуть в свою пользу. 

7 минут назад, Gring сказал:

Если нет доков на пасеку, остальные брать нет смысла. 

До 50-ти минималок налог не взимается.

До 50 минималок налог не взимается с производителя меда (пасечника). После 50 минималок налог взимается и с пасечнка. Если нет паспорта на пасеку то как подтверждается что сдавший мед человек является производителем меда а не продавцом чужого меда? Никак, поэтому на этот показанный в налоговой доход должен взиматься налог. Поэтому если нет паспорта на пасеку нет смысла давать остальные документы. Или весь пакет документов или ничего. 

Edited by seim

49-51 Ново-Мед смс только что. :ooops:

1 година тому, Gring сказав:

Без документов тоже сдача возможна, если делается через прокладку(ФОП)

Добавте, що в цьому випадку пасічник не має ніяких юридичних прав.:IMHO:

Только что, asaltan сказал:

Не має, але і проведення через податкову відсутнє те ж.

4 минуты назад, asaltan сказал:

В Украине у большинства граждан могут быть только птичьи права. Хоть с документами хоть без.

• Like 2