Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

Только что, seim сказал:

Как раз обязывает. И продавца и покупателя. Есть понятие в законодательстве как устный договор, который тоже нужно выполнять обоюдно. Если есть предварительная договоренность о фиксации цены на определенную дату или определенный момент, то это нужно соблюдать. Кто не соблюдает то известно какую он получает репутацию и дальнейшее к себе отношение. 

Ничего личного,рыночные отношения,кто больше платит тот и получает

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Рапс на цену подсолнуха практически не влияет. а до мёда с подсолнуха ещё более 5 месяцев..

Если по их подсчетам и предположениям меда останется мизер цена высокой не будет. Она обвалится до стартовой предсезонной. Я считаю что сейчас качнули цену в обратную сторону с целью понять сколько меда еще на руках у пчеловодов. Так как сдачи меда во время повышения цены замедлились. Если медок пойдет на сдачу - значит он действительно был на руках и его просто не сдавали а не потому что сдавать нечего. Экспортеры прощупывают сейчас почву на предмет наличия меда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, seim сказал:

Как раз обязывает. И продавца и покупателя. Есть понятие в законодательстве как устный договор, который тоже нужно выполнять обоюдно. Если есть предварительная договоренность о фиксации цены на определенную дату или определенный момент, то это нужно соблюдать. Кто не соблюдает то известно какую он получает репутацию и дальнейшее к себе отношение. 

а якщо буде падати то відняти від обумовленої ціни?

Коли ціна росте то є можливість здати іншому, це якщо тягнуть по часу (тобто аналіз готовий а за медом не спішать їхати а ціна росте). Якщо ціна падає і вам кажуть що вже не дадуть те за що домовлялись то я б не здавав таким.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це все дуже добре))), але... Причина, по якій ціна пішла в до низу? Якщо Аргентина, то по якій ціні там здають? невже по 1.5$ ? і всі спідмедогонщики? невірю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, seim сказал:

Если по их подсчетам и предположениям меда останется мизер цена высокой не будет. Она обвалится до стартовой предсезонной. Я считаю что сейчас качнули цену в обратную сторону с целью понять сколько меда еще на руках у пчеловодов. Так как сдачи меда во время повышения цены замедлились. Если медок пойдет на сдачу - значит он действительно был на руках и его просто не сдавали а не потому что сдавать нечего. Экспортеры прощупывают сейчас почву на предмет наличия меда.

Да они и так +- уже давно посчитали сколько мёда на руках..   А цену качнули что бы не ждали ещё +1 +1 гр а побежали сдаваться.. что  дало неплохие результаты..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, seim сказал:

Как раз обязывает. И продавца и покупателя. Есть понятие в законодательстве как устный договор, который тоже нужно выполнять обоюдно. Если есть предварительная договоренность о фиксации цены на определенную дату или определенный момент, то это нужно соблюдать. Кто не соблюдает то известно какую он получает репутацию и дальнейшее к себе отношение. 

Не в нашій країні !!! В 18  , коли почалося падіння ціни вирішив здаватися, визвав відбірників проб фірми "Гєрра" , ціна була ще 48-46(в них, інші давали 46-44), іхали вони до мене декілька тижнів, перед приїздом передзвонили й сказали , що приїдуть , але вже мед по 44 грн, відібрали проби,підписали договір, мед пройшов аналіз й тут почалося саме цікаве , через два тижні ніхто мед не забирає, розказують , що зламався гідроборт й чекають на запчастини, потім що будуть винаймати іншу машину , а потім Смагін В.В. взагалі перестав брати слухавку , насилу дозвонився його секретарші й вона сказала , що фірма  перестала брати мед і шукайте нового покупця. Мед вже впав до 38-39 грн і коли ,нарешті, приїхав інший покупець він мені весь мозок виїв -на меді сліди відбору проб, а мед не забрали, тобто скорше за все він з антибіотиком, дали мені тільки половину грошей, іншу я отримав після проходження аналізу меду. Так що договір ні до чого не зобов"язує, продавець просто на 14 днів зберігає за собою право викупити Ваш мед.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Серж 82 сказал:

Коли ціна росте то є можливість здати іншому, це якщо тягнуть по часу (тобто аналіз готовий а за медом не спішать їхати а ціна росте). Якщо ціна падає і вам кажуть що вже не дадуть те за що домовлялись то я б не здавав таким.

Я не дуже зрозумів як відбувається домовленість по ціні. Якщо ціна збільшується до момента передачі меду покупцю то покупець повинен заплатити ціну на момент погрузки меду? А якщо ціна зменшується то тоді продаж меду здійснюється за ціною на момент відбору меду на аналіз? Це якісь супер пільгові умови для пасічника. 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, seim сказал:

Я не дуже зрозумів як відбувається домовленість по ціні. Якщо ціна збільшується до момента передачі меду покупцю то покупець повинен заплатити ціну на момент погрузки меду? А якщо ціна зменшується то тоді продаж меду здійснюється за ціною на момент відбору меду на аналіз? Це якісь супер пільгові умови для пасічника. 

 

 

 

Але ж я міг здати без аналізу на іншу фірму по ціні на той момент! тому ціна й стопориться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, bondarev сказал:

Не в нашій країні !!! В 18  , коли почалося падіння ціни вирішив здаватися, визвав відбірників проб фірми "Гєрра" , ціна була ще 48-46(в них, інші давали 46-44), іхали вони до мене декілька тижнів, перед приїздом передзвонили й сказали , що приїдуть , але вже мед по 44 грн, відібрали проби,підписали договір, мед пройшов аналіз й тут почалося саме цікаве , через два тижні ніхто мед не забирає, розказують , що зламався гідроборт й чекають на запчастини, потім що будуть винаймати іншу машину , а потім Смагін В.В. взагалі перестав брати слухавку , насилу дозвонився його секретарші й вона сказала , що фірма  перестала брати мед і шукайте нового покупця. Мед вже впав до 38-39 грн і коли ,нарешті, приїхав інший покупець він мені весь мозок виїв -на меді сліди відбору проб, а мед не забрали, тобто скорше за все він з антибіотиком, дали мені тільки половину грошей, іншу я отримав після проходження аналізу меду. Так що договір ні до чого не зобов"язує, продавець просто на 14 днів зберігає за собою право викупити Ваш мед.

Для мене це кидок і ця "Гєрра" була б у списку самою останньою з чорню міткою. Тобто цю "Гєрру" у разі наступного контакту з ними (маловирогідному) можна кидати зі спокійною совістю в свою користь якщо ціна повернеться не в мою користь. Так само потрібно вносити у чорний список і бджолярів які не виконують домовленості.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Да они и так +- уже давно посчитали сколько мёда на руках..   А цену качнули что бы не ждали ещё +1 +1 гр а побежали сдаваться.. что  дало неплохие результаты..

Судя по тому как активно мониторит наличие меда асалтан то у экспортеров нет даже ориентировочных данных о количестве меда у пчеловодов. По этому сайту они видят что какое-то количество меда еще точно есть а сколько его вообще на руках они не могут понять. Уменьшением цены они убивают сразу три зайца. Стимулируют сдачу меда, недоплачивают за мед, и смотрят сколько ринулось сдавать и в каком объеме.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

May be an image of квітка та текст «Wiadra 25 kg 16 zł/kg Słoiki 1,2 kg 20,50 zł/szt. U urBee MIÓD R T RZEPAKOWY o Beczki 295 kg w 20118 Η 15 zł/kg A እΑΑΑ D S ÛBoe P R Matural Bee koney z E A ż M -00 www.miodhurt.pl w Tel. 723 223 691 Tel. 724 300 810»

1 злотий-8.5 грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, seim сказал:

Для мене це кидок і ця "Гєрра" була б у списку самою останньою з чорню міткою. Тобто цю "Гєрру" у разі наступного контакту з ними (маловирогідному) можна кидати зі спокійною совістю в свою користь якщо ціна повернеться не в мою користь. Так само потрібно вносити у чорний список і бджолярів які не виконують домовленості.

Когось кидати  я ніколи не буду. З цією фірмою справ більше мати не збираюся,  урок добре завчив!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, bondarev сказал:

Когось кидати  я ніколи не буду. З цією фірмою справ більше мати не збираюся,  урок добре завчив!

Це та фірма де Смагін керівник?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, seim сказал:

Я не дуже зрозумів як відбувається домовленість по ціні. Якщо ціна збільшується до момента передачі меду покупцю то покупець повинен заплатити ціну на момент погрузки меду? А якщо ціна зменшується то тоді продаж меду здійснюється за ціною на момент відбору меду на аналіз? Це якісь супер пільгові умови для пасічника. 

 

 

 

Якраз пільгові умови у експортера, бо саме він нам диктує ціну, а не навпаки як сказав Смагін.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, seim сказал:

 

 

15 минут назад, seim сказал:

Це та фірма де Смагін керівник?

Так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Серж 82 сказал:

Якраз пільгові умови у експортера, бо саме він нам диктує ціну, а не навпаки як сказав Смагін.

вони пропонують. Диктують це коли приходять у двір кажуть свою ціну і примушують віддати за цю ціну мед. Хто погоджується на запропоновану ціну 25 грн - віддає за 25. Хто не погоджується на 55 грн - експортери не отримають мед навіть по 55 грн. Так де ж тут диктування ціни? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, seim сказал:

Так де ж тут диктування ціни? 

Просто ставлять перед фактом, а як це назвати :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, seim сказал:

вони пропонують

 

9 минут назад, seim сказал:

Так де ж тут диктування ціни?

Підтримую:ay:.

Коли "пропонують" газ і світло по ціні " ...дам +"  , Вас ніхто не примушує .

Нема тут ніякого  диктування ціни.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, kolo сказал:

 

Підтримую:ay:.

Коли "пропонують" газ і світло по ціні " ...дам +"  , Вас ніхто не примушує .

Нема тут ніякого  диктування ціни.

Коли є конкурентний ринок, то так. а оскільки світло і газ тільки в лапках "конкурентний", ви не можете вибрати постачальника, тому він таким не є.

І чи взагалі є конкурентний ринок меду в Україні? Чи може сюди зайти іноземець? Якщо зайде, чи зможе захистити свої права в судді? Отримати цікаву для нас пасічників ціну можна тільки при конкурентному ринку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, dandrew сказал:

Коли є конкурентний ринок, то так. а оскільки світло і газ тільки в лапках "конкурентний", ви не можете вибрати постачальника, тому він таким не є.

І чи взагалі є конкурентний ринок меду в Україні? Чи може сюди зайти іноземець? Якщо зайде, чи зможе захистити свої права в судді? Отримати цікаву для нас пасічників ціну можна тільки при конкурентному ринку. 

У нас на ринку більшість "грають" іноземці. Звідки така наївність. Основною задачею капіталізму є отримання максимального прибутку, звідси і ефективності моделі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо деякі особи озвучують пониження ціни через початок медового сезону в Аргентині і не оголошують по якій ціні аргентинці продають свій мед то зрозуміло шо беруть на слабо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, dandrew сказал:

Це все дуже добре))), але... Причина, по якій ціна пішла в до низу? Якщо Аргентина, то по якій ціні там здають? невже по 1.5$ ? і всі спідмедогонщики? невірю

Мёд из Аргентины будет на рынке не раньше марта.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, seim сказав:

Как раз обязывает. И продавца и покупателя. Есть понятие в законодательстве как устный договор, который тоже нужно выполнять обоюдно. Если есть предварительная договоренность о фиксации цены на определенную дату или определенный момент, то это нужно соблюдать. Кто не соблюдает то известно какую он получает репутацию и дальнейшее к себе отношение. 

Если есть предварительная договоренность то подобных вопросов о изменении цены возникать не должно. Если такой вопрос возникает после забора проб, то предварительная договоренность не была обговоренна настолько детально. Хотя в реальности такое думаю очень редко встречается.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

У нас на ринку більшість "грають" іноземці. Звідки така наївність.

Якщо маєте таку інформацію, то назвіть ці фірми.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, dandrew сказал:

Якщо деякі особи озвучують пониження ціни через початок медового сезону в Аргентині і не оголошують по якій ціні аргентинці продають свій мед то зрозуміло шо беруть на слабо.

Тут глобально лишилося почекати десь 2-3 місяці і взнаємо само собою чи праві чи ні. Майбутнє не знає ніхто.

1 минуту назад, dandrew сказал:

Якщо маєте таку інформацію, то назвіть ці фірми.

Я достатньо за останні роки надав інформації тут, хто хоче то й відповіді знайде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...