Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

2 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Оно то так. но ППС у него ещё лежит целое во дворе. не думаю что оно так подорожало как мёд..  

мало кто из сдавших подозревал что цена поднимется до сегодняшних показателей. Когда сдавали по 35 боялись чтобы не стало 30. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Ёрик сказал:

Если 60+ не дадут,в розницу по 100 улетит.На рынках меда почти нет.

Сейчас оптовая цена на подсолнух такая как розничная. И улетает как раз на опте, а в розницу и на никому не надо. За тонной без особого приглашения приезжают куда скажешь, а с поллитровой баночкой нужно поуговаривать чтобы кто-то еще купил и принести куда им нужно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Гурович сказал:

Если вовремя не сдать мёд, не будет денег для покупки ппс, к началу сезона не успеешь сделать ульи

А если продать по 55гр ,

то на разницу в деньгах можно купить ППУ Химэксилен или турецкие ,

готовые 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, seim сказав:

Сейчас оптовая цена на подсолнух такая как розничная. И улетает как раз на опте, а в розницу и на никому не надо. За тонной без особого приглашения приезжают куда скажешь, а с поллитровой баночкой нужно поуговаривать чтобы кто-то еще купил и принести куда им нужно. 

ну то Ви оптом здали , чи і далі мазохізмом з півлітровими займаєтесь ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Мико сказав:

А если продать по 55гр ,

то на разницу в деньгах можно купить ППУ Химэксилен или турецкие ,

готовые 

Зате про те, як сам робиш можна зняти відосик на канал, а на готові турецькі кому цікаво дивитися?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Gigabyte сказал:

Когда и по чём он сдался? Как то не особо слежу за его видео.

35грн. Ещё при этом приговаривал,  что цена уже расти не будет так как экспортёры заключили дёшевые контракты.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Оно то так. но ППС у него ещё лежит целое во дворе. не думаю что оно так подорожало как мёд..  

наскільки я памятаю взагалі говорив що здає по 2 причинам

1 інсайдери йому нашептали що експортери заключили кантракти по старих цінах і виходить що мед суттєво дорожать не буде

2 мед стоїть в приміщенні де він збирається робить вулики з ппс і йому нада звільнить це приміщення

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, medhon сказал:

Зате про те, як сам робиш можна зняти відосик на канал, а на готові турецькі кому цікаво дивитися?

буде як з ппс нуками

наступного року новий блокбастер про нові вулики з якогось нового матеріалу бо ппс гризуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Taras NTG сказал:

наскільки я памятаю взагалі говорив що здає по 2 причинам

1 інсайдери йому нашептали що експортери заключили кантракти по старих цінах і виходить що мед суттєво дорожать не буде

2 мед стоїть в приміщенні де він збирається робить вулики з ппс і йому нада звільнить це приміщення

 

Глобальна причина здачі. Це страх, що ціна впаде через короновірус. Таких в той час було досить багато пасічників. "Закриють кордон і мед купувати не будуть" і тут нічого не допомагало.

І відсутність приміщення для збереження меду.

Я так у кожного пасічника свій вибір і своє місце, яке думає. Тому особисто комусь була вигідна і ціна 35, комусь і 50.

На цьому думаю "кістки" всі перемили чи ні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Taras NTG сказав:

експортери заключили кантракти по старих цінах і виходить що мед суттєво дорожать не буде

 

 

Так нам вже розказували, що ціну ставимо ми, тож нам до д..и хто і про що там договорився, інше питання що швидкого росту ціни не може бути по простій причині, покупець має усвідомити дешевого вже нема

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Taras NTG сказав:

буде як з ппс нуками

наступного року новий блокбастер про нові вулики з якогось нового матеріалу бо ппс гризуть

мабуть на сцену повинен вийти якійсь сендвіч

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Николай S сказал:

Так нам вже розказували, що ціну ставимо ми, тож нам до д..и хто і про що там договорився, інше питання що швидкого росту ціни не може бути по простій причині, покупець має усвідомити дешевого вже нема

Вони чекають, що в Аргентини буде суперурожай й вона залиэ всіх дешевим медом , в них качка соняха якраз в лютому-березні))) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Глобальна причина здачі. Це страх, що ціна впаде через короновірус. Таких в той час було досить багато пасічників. "Закриють кордон і мед купувати не будуть" і тут нічого не допомагало.

І відсутність приміщення для збереження меду.

Я так у кожного пасічника свій вибір і своє місце, яке думає. Тому особисто комусь була вигідна і ціна 35, комусь і 50.

На цьому думаю "кістки" всі перемили чи ні?

Ще один аргумент це те, що в окрузі всі здалися і скромна партія для заготовачів які найблище за 250км гнати машину не завжди доцільно будуть тисниту ціною

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, bondarev сказав:

Вони чекають, що в Аргентини буде суперурожай й вона залиэ всіх дешевим медом , в них качка соняха якраз в лютому-березні))) 

Або скупка планувалась в резерв і хочеться по привабливій ціні а брати по тій яка дасть мінімальний зиск не поспішають, ждуть поки дозрієм

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Мико сказав:

Я один рiк таки дiждався 

Сам поки не продаю ,чого чекаю  не знаю :hmm:

Не, ну ано то понятно, всегда хочеца больше. Скажу Вам тихонько, шобы не слышали, небольшая стопочка денег места меньше занимает, чем тоннны мёда. А так вообще хозяин сам знает, что делать. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чого всі мовчать, що ціна трохи понизилась? Чи договарняки, по барабану, чекаєм 60? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заготовитель обьявил 51грн,а с понедельника понижение.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Ёрик сказал:

Заготовитель обьявил 51грн,а с понедельника понижение.

Значит на следующую рабочую неделю у них денег для закупки нет, решили отдохнуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, Ёрик сказав:

Заготовитель обьявил 51грн,а с понедельника понижение.

55(54 від300кг) і їхати їм більше 200км в одну сторону, не торгувався і нічого не доказував, просто вислухав пропозицію по ціні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, medhon сказав:

 

Повторю те, що казав зранку.

Зараз дороги позамітало, ніхто всеодно не буде їздити, то можуть спробувати "на понт" взяти і опустити ціну. Але ті, хто на таке міг повестися, без меду вже місяців зо два як сидять 

Так що доволі прогнозоване опускання ціни ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Wladimir_K сказал:

Від сьогодні більшості така ціна не буде досяжна.

Яка в Вас чудова інтуіція ! Ви за день до того , як перекупи намагаються збити ціну здаєте мед, а потім весь день забавляєтеся пророчими коментами. Я не вірю в такі співпадіння!

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Винодел сказал:

Справа в схильності особистості до навіювання, якийсь відсоток аудіторії піддаеться,чому? Навідь тому до чого нікто не закликав.

Звичайний "стадний інстинкт", що формувався еволюцією мільйони років. Він схиляє до копіювання чужих дій в невизначених умовах...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, bondarev сказал:

Яка в Вас чудова інтуіція ! Ви за день до того , як перекупи намагаються збити ціну здаєте мед, а потім весь день забавляєтеся пророчими коментами. Я не вірю в такі співпадіння!

Мед я ще продав минулий тиждень, забрали на початку.  Чи повинен комусь ще щось  пояснювати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні долучився до кагорти тих, хто зійшов з дистанції. По 51. У нас в регіоні більше отримати було важко, а тим більше за мій невеликий об'єм. У ціни є перспектива росту до 60, а може і до 70 - але я зважив всі за і проти і прийняв рішення. Тим більше, повторюся, що з пасіки я не живу і для мене це не так багато значило - ціна 50, 55 чи 60. Тут бажання очистити закрома було переважаючим. А ціна не була принизливою, як минулого року. Здав мед за 2 роки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Мед я ще продав минулий тиждень, забрали на початку.  Чи повинен комусь ще щось  пояснювати?

Пояснювати нічого не потрібно,просто володіючи інформацію легко бути пророком!)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...